Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

27" EIZO FlexScan EV2750-WT

Zobraziť katalóg
12x
0
LCD monitor – IPS, 16:9, 1000:1, 350cd/m2, 5ms, 2560×1440, HDMI, DVI-D, Display Port, 3.5mm jack, PIP, repro, biely
Varianty
Cena s DPH
€930,38
€692,90
Cena bez DPH €577,42
Od  €34,65  mesačne
Predĺženie záruky + 1 rok €56,01
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži €69,87
Na objednávku do 14 dní
Strážiť dostupnosť
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
  Nákup po telefóne 257 101 800
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 867 Alzákov
Záruka 60 mesiacov Kód:  WL579l1 Produktové číslo:  EV2750-WT Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
27" EIZO FlexScan EV2750-WT Na objednávku do 14 dní
Kúpiť
4,8
Hodnotilo 12 užívateľov
5 10x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
91 % zákazníkov odporúča

27" EIZO FlexScan EV2750-WT

Model EIZO EV2750 patrí do energeticky úspornej rady EV – EcoView, prichádza s novým atraktívnym dizajnom v podobe ultratenkého rámčeku s hrúbkou len 1 mm. Je osadený IPS panelom s rozlíšením 2560 × 1440 pixelov ponúkajúcim vysokú kvalitu zobrazenia, ktorý je navyše vybavený prepracovanou matnou antireflexnou maskou s prakticky nulovým leskom obrazovky. Uhlopriečka 27" vysokým rozlíšením zaručuje vždy dobre čitateľný text najrozšírenejších kancelárskych aplikácií, rovnako ako korektné zobrazenie farieb vďaka farebnému rozsahu monitoru zodpovedajúcemu fotografickému štandardu sRGB IEC61966-2.1.


Dajte zbohom unaveným očiam

Jas LCD panelov možno riadiť napr. Reguláciou jasu ich podsvetľovacieho LED systému. Často výrobcovia volia pre dosiahnutie čo najnižšej ceny jednoduchšie obvody reguláciu jasu, ktoré však majú za následok reguláciu jasu iba v určitom obmedzenom rozsahu (napr. 30 – 100 % max. Hodnoty jasu monitora) a navyše môžu u niektorých užívateľov pre niektoré úrovne nastavených jasov vyvolávať dokonca dojem rýchlo kmitajúceho obrazu.

Špičkovo vyladený systém automatickej regulácie podsvietenia LED u monitorov EIZO má za následok nielen významné zníženie spotreby elektrickej energie, ktorá pri bežnej prevádzke neprekračuje 13 W, ale umožňuje takisto úplne stabilné a neblikajúce nastavovanie požadovanej úrovne jasu.


Automatická regulácia jasu

Monitor využíva na automatické nastavenie úrovne jasu monitora podľa okolitého osvetlenia unikátnu optimalizovanú reguláciu s nelineárnou charakteristikou, ktorá oproti jednoduchej a zvyčajne používanej lineárneej regulácii dokáže lepšie reagovať na zmeny svetla tak, aby viac odpovedali vnímaniu jasu z monitora ľudským okom. Regulačné krivky sú dokonca dve – pre zimné a letné obdobie. Jas monitora je tak pre pozorovateľa vždy v rovnováhe s intenzitou okolitého svetla a monitor tak zaťažuje zrak používateľa v podstate veľmi podobne ako keby sa pozeral do papiera.


Automatické obmedzenie intenzity bielej

Zaujímavou novinkou je automatické obmedzenie intenzity biele plochy pri čítaní/písaní dokumentov s veľkým podielom bielej plochy. Na účely farebnej reprodukcie fotografií možno túto funkciu samozrejme vypnúť a dokonale potom simulovať jasnú bielu fotografických papierov.

Každý užívateľ si navyše môže podľa svojho užívania zvoliť "softvérovo" nastaviteľný "filter" obrazovej plochy pre max. zníženie zrakovej únavy pri dlhodobom čítaní textov na bielom podklade.


Monitor ako čítacie zariadenie & "Paper Mode"

Pre dlhšie čítanie elektronických dokumentov disponuje monitor prednastaveným režimom "Paper", kedy kontrastný pomer monitora klesá až na hodnotu 1 : 100 a dokáže tak dokonale simulovať obvyklé elektronické "čítacie" zariadenie.


Zníženie podielu "modrej" zložky svetla v nočných hodinách
(Less Blue Light)

Monitor aktivovaný v "čítacom" režime dokáže tiež automaticky redukovať podiel modrej zložky viditeľného svetelného žiarenia podsvetľovacieho LED systému a tým zaistí nižšiu zrakovú únavu pri práci v noci a umelom osvetlení, kedy navyše zaistí správne vyplavovanie melatonínu v nočných hodinách (melatonín je látka, ktorej správne vyplavovanie z ľudského zabraňuje poruchám spánku). Užívateľ môže dokonca nastaviť tiež čas, kedy začne automaticky postupne dochádzať k zníženiu podielu modrej zložky viditeľného svetelného žiarenia podsvetľovacieho LED systému a čas, kedy sa začne jeho úroveň automaticky postupne meniť na jeho pôvodnú úroveň.


Úsporný, výkonný a bezhlučný

Takmer 30 % úspory je tiež dosahované unikátnou technológiou kontinuálneho vyhodnocovania histogramu (rozloženie jasu) práve zobrazovanej scény. Užívateľ zároveň ocení bezhlučnosť napájacieho zdroja, ktorá je súčasne nezávislá od práve nastavenej úrovni jasu monitora.


Amatérska fotografia – žiadny problém

Farebný rozsah monitora sa blíži štandardu sRGB IEC61966-2.1, takže monitor okamžite po vybalení z krabice bez problémov zvládne správne zobrazovať farebné fotografie s farebným rozsahom podľa štandardu sRGB, bez potreby monitor nejakým spôsobom kalibrovať a vytvárať tak jeho presný farebný profil. Zobrazenie snímok s rozsahom sRGB je správne dokonca aj v prehliadačoch bez podpory Správy farieb (bez CMS), teda napr. aj v internetových prehliadačoch alebo ďalších aplikáciách, ktoré pôvodne ani neboli primárne určené pre reprodukciu farebných fotografií.

To je veľká výhoda najmä pre začiatočníkov alebo amatérov, ktorí nemusia byť vždy úplne oboznámení s problematikou farebnej reprodukcie na moderných širokogamutových monitoroch. Pre ešte presnejšiu farebnú reprodukciu fotografií podľa štandardu sRGB slúži tlačidlo sRGB, ktoré navyše automaticky správne nastaví zodpovedajúcu teplotu bieleho bodu a nastaví automaticky správnu gradačné krivku.


Jednoduché pripojenie k PC

K bezproblémovému pripojenie moderných počítačov je monitor vybavený tromi vstupmi – DisplayPort, HDMI a tiež DVI-D. Pomocou integrovaného rozbočovača 2× USB (3.0) je potom možné pripájať priamo k monitoru niektoré základné periférie – flashdisky, klávesnica, myš a ďalšie.

Samozrejmosťou je tiež podpora ako analógového (jack 3,5 mm) tak rovnako aj digitálneho (DisplayPort) zvukového stereofónneho kanála a integrované reproduktory 2 × 1 W.


Vynikajúca ergonómia – nový flexibilný stojan

S novým stojanom je možná ľahká manipulácia s 27" panelom za každých okolností a pre každého užívateľa. Stojan podporuje výškové nastavenie v rozmedzí 31 – 186 mm (teda rozmedzí až 155 mm), ďalej natáčanie o 344°, naklápanie až o +35°/-5° a nakoniec tiež ešte rotáciu panela o 90° – teda otočenie panelu do polohy "na výšku" (funkcia pivot) pre pohodlné prehliadanie "dlhých" webových stránok. na zabezpečenie väčšieho pohodlia pri nastavovaní monitora slúži dotykový panel s automatickým zobrazením pomocníka funkcie nad "stlačeným" tlačidlom.


EIZO monitor konfigurátor pre administrátorov

Umožňuje jednoduchú správu a konfiguráciu viacerých monitorov pripojených k lokálnym PC, ktoré sú prepojené podnikovou sieťou. Administrátor tak nemusí obiehať jednotlivé pracoviská a každý monitor nastavovať zvlášť, ale môže nastaviť rovnako a v jedinom okamihu viacerých monitorov naraz.


Nulová tolerancia

Každý obrazový bod LCD monitora je tvorený trojicou tzv. Sub-pixelov RGB. EIZO garantuje u svojich monitorov nulovú toleranciu chybných trvalo svietiacich alebo trvalo nesvietiacich obrazových pixlov alebo sub-pixelov.

Vďaka vysokej kvalite všetkých komponentov použitých pri výrobe monitora poskytuje výrobca na tento model záruku 5 rokov a to vrátane záruky na LCD panel a jeho podsvetlovací systém.


Doplňujúce informácie:

Obrazovka:
Povrch: matná vrstva s nulovým leskom a s tvrdeným povrchom 3H
Veľkosť bodu: 0,233 mm
Kontrast (statický): 1 000 : 1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Prednastavené video-režimy: User1, User2, Movie, sRGB, Paper, DICOM (pre RTG snímky)

Zvláštne funkcie & špeciálne vlastnosti:
Auto EcoView – senzor pre snímanie okolitého osvetlenia pre automatickú reguláciu jasu
EcoView Optimizer II – automatická optimalizácia intenzity "bielej"
SuperResolution – tri stupne hardvérového ostrenia obrazu
PByP – možnosť rozdelenia zobrazovacej plochy monitora na dve nezávislé plochy s nezávislým riadením a nastavovaním obrazových parametrov
Úspora elektrickej energie vyhodnocovaním histogramu zobrazovanej scény
Softvérové ??ovládanie monitoru cez USB-kanál
(ScreenManager Pro a Admin-Configurator)

Konektory:
1× DisplayPort v1.1 (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1× HDMI v1.3 (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1× Dual-Link DVI-D (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1× analógový zvukový prenos 2 × 1 W (jack 3.5mm) vstup/výstup (slúchadlá)
1× digitálny zvukový prenos 2 × 1 W (DP/HDMI) video vstup
2× rozbočovač USB 3.0 (pre pripojenie nízkoenergetických periférií)

Podstavec:
Naklápanie o + 35°/-5°, natáčanie o 344°
Otočenie o 90° (pivot)
Výšková nastaviteľnosť v rozsahu 155 mm
Podpora štandardu VESA 100 × 100 mm pre montáž na stenu či ergonomické držiaky

Ostatné funkcie:
Slot pre zámok bezpečnostný zámok (Kensington)
Súlad s normami: TCO Displays 6.0, ECO Sense Gold (US), EPA Energy Star, TUV/Ergonomics (vrátane ISO9241-307), TUV/GS, CE, CB, FCC-B, RoHS, WEEE

Vyhotovenie, rozmery, hmotnosť:
Rozmery bez stojanu: 612 × 359 × 48,5 mm
Rozmery so stojanom: 612 × 390 ~ 545 × 245 mm
Hmotnosť bez stojanu: 5,1 kg
Hmotnosť vrátane stojanu: 7,9 kg
Odporúčaná teplota okolia za prevádzky: 5 – 35 °C

Štandardné príslušenstvo:
Káble: napájací kábel, video kábel 1× DP/DP, USB-kábel
Disk CD: EIZO Utility Disk (PDF-manuál a ScreenManager Pro)

Parametre a špecifikácia
Porovnať
Trieda energetickej účinnosti
A Hotovo!
Uhlopriečka displeja
27" Hotovo!
Veľkosť displeja
25"-27" Hotovo!
Rozlíšenie
2560 × 1440 px Hotovo!
Pomer strán
16:9 Hotovo!
Obrazovka
Technológia
LCD LED Hotovo!
Typ obrazovky
Rovná Hotovo!
Rýchlosť odozvy
5 ms Hotovo!
Obnovovacia frekvencia
60 Hz Hotovo!
Jas
350 cd/m2 Hotovo!
Farebná hĺbka
10 bit Hotovo!
Povrch displeja
Antireflexný Hotovo!
Vstupy/výstupy
Grafické vstupy
HDMI 1.4 a starší, DVI, DisplayPort Hotovo!
Ostatné vstupy/výstupy
Slúchadlový výstup, Audio analog vstup Hotovo!
Výbava a funkcie
Výbava
Reproduktory, USB Hub, VESA kompatibilný Hotovo!
Funkcie
Automatická regulácia jasu Hotovo!
Spotreba
Typická spotreba
22 W Hotovo!
Stand-by spotreba (pohotovostná)
0,5 W Hotovo!
Maximálna spotreba
67 W Hotovo!
Farba
Farba
Biela Hotovo!
Rozmery
Šírka
61 cm Hotovo!
Výška
54,5 cm Hotovo!
Hĺbka
24,5 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
5 cm Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Poznámka: pokiaľ nie je uvedené inak, je súčasťou balenia nového monitora napájací kábel.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty 27" EIZO FlexScan EV2750-WT:

27 "EIZO FlexScan EV2750-BK

LCD monitor IPS, 16:9, 1000:1, 350cd/m2, 5ms, 2560x1440, HDMI, DVI-D, Display Port, 3.5mm jack, PIP, repro
Kúpiť €692,90
Na objednávku do 14 dní
 

Varianty 27" EIZO FlexScan EV2750-WT:

27 "EIZO FlexScan EV2750-BK

LCD monitor IPS, 16:9, 1000:1, 350cd/m2, 5ms, 2560x1440, HDMI, DVI-D, Display Port, 3.5mm jack, PIP, repro
Kúpiť €692,90
Na objednávku do 14 dní
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Proč je u tohoto kusu zkrácena záruka o další 3 roky?

dobrý den, je tento monitor mozne vyzkouset v holesovicich na prodejne? Dekuji

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum 27" EIZO FlexScan EV2750-WT
4,8
Hodnotilo 12 užívateľov
5 10x
4 1x
3 1x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
91 % zákazníkov odporúča
Firma, Hradec Králové 3.6.2016
hezké podání barevrovnoměrné podsvíceníširoké pozorovací úhlytenoučký rámeček nevhodné pro grafiky, na to je potřeba ještě lepší nářadícena je opravdu vysokádotykové tlačítko vypínání je trochu pakárna, většinou si při vypnutí hnete monitorem (možná je to ale o zvyku)
Miroslav, Topoľčany 15.8.2017
Po dvoch vymenach Dell obrazovky s podobnymi parametrami nakoniec padla volba na drahsie Eizo. Po roku pouzivania robi stale radost kazdy den. Okrem kvality badatelnej na kazdom centimetri, vyzera a posobi proste skvostne.
Perfektny obraz.Siroke moznosti doladenia obrazu.Rychla odozva, pouzitelne aj pre akcne ladene hry, ci filmy.Minimalny a lahko stravitelny IPS Glow.Solidne podsvietenie, rovnomernejsie, ako dve vzorky Dell.Dell piskal sj v standby rezime. Eizo necekne, ani pri pouzivani!Polohovatelnost totozna s konkurenciou, ovsem takto kvalitne a jemne spracovane som to este nevidel.Dell pri jemnom dotyku neskutocne praskal v plastoch, Eizo ani necekne.Dotykove ovladanie obrazovky reaguje okamzite a bez akehokolvek zavahania, druhy Dell v tomto dost blbol.Jas je mozne nastavit az do hodnoty, ktora vam bude vypalovat oci aj pocas denneho svetla, keby mal niekto snad malo.Ziadny vadny pixel! U Dell som ich napocital hned 2-3 letmym pohladom. Repro je kvalitou prakticky nepouzitelne, co od nich ani nikto necakal, ale kludne ich mohol vyrobca teda ignorovat.IPS Glow i ked minimalny, tak stale viditelny (problem vsetkych IPS panelov pod priblizne 1200 eur)
Firma, Žďár nad Sázavou 9.10.2016
Vždycky vybírám monitor pro práci i zábavu docela dlouho. Tentokrát to trvalo skoro půl roku. Přes všechny možné značky a zkoušení, jsem se zase vrátil k EIZO. Tyhle monitory jsou konzervativní, perfektně zpracované a s naprosto skvělým obrazem.
Precizní obraz v každém směruVýborná antireflexní vrstvaVelmi příjemný nadčasový designMožnost zobrazit současně dva signály Snad jen ta cena, ale za pět let záruky a nulovou toleranci vadných bodů to opravdu stojí
Zakaznik 15.7.2016
obraz top nič
Firma, Zeleneč 23.5.2016
špičkový obrazkvalita zpracování nic
Marek Kmet 2.5.2016
Konečne profesionálny monitor za (ešte) dostupnú cenu. Kvalita zobrazenia je veľmi vysoká! Monitor som vyberal dosť dlho, keďže som náročný. Používam ho na spracovanie fotografií. Je možné na ňom nastaviť úplne všetky parametre k mojej spokojnosti. Jednoznačne odporúčam a už nemením. Nechám si ho.
rovnomerné podsvietenie po celej obrazovke, biela je biela, čierna je čierna, absolútne perfektné, verné farby už po vybalení, nastaviteľnosť všetkých potrebných parametrov, na ktoré si spomeniete, neleskne sa, okraje nerušia - tenký rámik, ani po niekoľkých hodinách práce nepociťujem únavu, perfektné, detailné a dobre ovládateľné menu, používať tento monitor len na kancelársku prácu je urážka jeho schopností biela verzia monitora nie je rušivá horšie dostupné USB porty na zadnom paneli (riešim krátkym USB káblikom). Toto je ale nepodstatná vec - najdôležitejší je pre mňa obraz a ten je perfektný!
Juraj, Dubnica nad Váhom 1 4.5.2016
Vyborny monitor. Vhodna volba pre ludi, co nemaju hardware, alebo system, podporujuci retina rozlisenia. Myslim, ze momentalne (2016) ma monitor idealny pomer medzi uhloprieckou a rozlisenim.Super tenky ramNa celodenne programovanie vyborny, pre serioznu grafiku ho asi bude treba skalibrovat. Automaticka uprava jasu je ako obycajne nie moc funkcia. To ale nepovazujem za prilisnu vadu, pretoze tym trpia snad vsetky monitory na trhu. Je to zbytocnost, ktoru treba vypnut :) Podobne vseliake tie "eko" nastavenia, co len uberaju z jasu...Presiel som z poctiveho tazkeho zeleza NEC PA241 a pride mi, ze toto EIZO sa pri pisani trochu viac trasie na stole. Skratka, nie je taky stabilny, v porovnani so starsimi monitormi, ktore mali svoju poctivu hmotnost.Zabudovane reproduktory su na vysmech. Uplna zbytocnost, ktoru si vyrobca mohol odpustit.
Jan 24.10.2017
Obraz oproti ostatnym monitorom cca v tejto triede nadherny - hlavne pri prechodoch pastelovych farieb. Tenke ramceky maju styl, ale praktickost otazna. Vyborny monitor pre ludi co maju k nemu pripojene jedno zariadenie - akonahle ale potrebujete vyuzivat PbP alebo prepinat vstupy tak je ovladanie monitora vyriesene nevhodne - NEC to ma lepsie kedze ma samostatne tlacidlo na zmenu vstupu.
homogenita podsvietenia farebne podanie obrazu nula vadnych bodov ovladanie rozumne vyriesene na to ze je to dotykac + ovladanie cez PC/USB je spica badat blikanie na modrej farbe pri nizkom podsvieteni ak mate 2 vstupy zapojene monitor po vypnuti trebars vasho PC stale prehodil na druhy aktivny, a ak clovek pohol myskou tak uz nevratil naspat na povodny vstup - nepomohla ani konzultacia s Eizo podporou a rekonfiguracie monitora rezim PbP nema snad ani jeden vyrobca implementovany pouzitelne - operacny system nezisti zmenu rozlisenia (kedze ste rozdelili obraz) a tym padom monitor skaluje a musite sa vela hrat v menu/nastaveniach zakazdym - pracne a diskomfortne
 
Recenzia 27" EIZO FlexScan EV2750-WT
Príslušenstvo pre 27" EIZO FlexScan EV2750-WT
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
For shipping to other EU countries visit this page 27" EIZO FlexScan EV2750-WT. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" EIZO FlexScan EV2750-WT. Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" EIZO FlexScan EV2750-WT. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" EIZO FlexScan EV2750-WT. For shipping to the United Kingdom visit this page 27" EIZO FlexScan EV2750-WT. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" EIZO FlexScan EV2750-WT.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi