Dnes jsem pořídil tento monitor. Mám grafiku od Nvidie a připojil jsem ho diplayportem. Nastal však problém a to, že při bílé monitor jemně poblikává a je to nepříjemné. Dá se to nějak odstranit v nějakém nastavení a nebo chyba monitoru?

LG electronics INC. Alfred-Herrhausen-Allee 3-5, 65760 Eschborn, Germany, [email protected], +49 6196 7883000
Poznámka: ak nie je uvedené inak, súčasťou balenia nového monitora je napájací kábel.
Chcete poradiť? Vyskúšajte nášho sprievodcu výberom monitora.
Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.