Reklamácia či vrátenie? Doprava a instalace TV zdarma

48" LG OLED48A1

Zobraziť katalóg
48" LG OLED48A1 + darček za recenziu
4,7 17 hodnotení
48" LG OLED48A1 - Televízor
Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Televízor SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 50Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, Netflix, HBO Max, O2 TV, Google Assistant, WebOS, VESA 300×200, repro 20W, Dolby Atmos, trieda energetickej účinnosti G
Kód:  WK612c02a Produktové číslo:  OLED48A13LA Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

48" LG OLED48A1


Vybavte svoju obývačku novým OLED televízorom LG OLED48A1 a užite si naozaj kvalitný obraz za akejkoľvek situácie. Vnútri televízora so 121-centimetrovou uhlopriečkou tepe procesor a7 Gen4 AI 4K, ktorý automaticky vylepšuje obraz televízora LG OLED48A1. Na zabezpečenie 100 % vernosti farieb využíva televízor samosvietiace pixely. Vďaka nim vie48-palcový TV LG OLED48A1 sprostredkovať aj hlboký kontrast, ktorým vás televízor vtiahne do deja. Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ či HLG PRO zaistí plynulý obraz plný farieb. V LG OLED48A1 sú integrované 20 W reproduktory, ktoré v kombinácii s Dolby Atmos vykúzlia priestorový zvuk. K smart televízoru jednoducho môžete pripojiť svojinteligentný telefón alebo využiť funkciu hlasových asistentov. Pre uchytenie dizajnového televízora LG OLED48A1 na stenu vám poslúži držiak štandardu VESA 300 × 200 mm.

Hlavné prednosti OLED TV LG OLED48A1

 • Smart TV s uhlopriečkou 121 cm
 • OLED TV LG OLED48A1 pracuje s 4K rozlíšením (3 840 × 2 160)
 • Smart TV využíva samosvietiace pixely, vďaka čomu sa dosiahne verných farieb a skvelého kontrastu
 • Podpora HDR10 PRO, Dolby Vision IQ, HLG PRO zaistí maximálne plynulý a jasný obraz plný farieb v každej situácii
 • Procesor a7 Gen4 AI 4K automaticky vylepšuje obraz televízora, vďaka čomu sa váš zážitok zo sledovania ešte prehĺbi
 • OLED TV LG OLED48A1 má technológiu Dolby Atmos na zaistenie priestorového zvuku
 • V televízore sú integrované 20 W reproduktory
 • Vďaka technológii ThinQ AI môžete využívať hlasových asistentov
 • Podpora obľúbených streamovacích služieb ako napr. Apple TV či Netflix
 • Možnosť pripojenia vášho smart telefónu k TV 48 palcov OLED TV LG OLED48A1
 • Možnosť uchytenia na stenu – VESA 300 × 200 mm
LG OLED55A1

Rozjasnite svet s OLED TV LG OLED48A1

Najmodernejšie technológie a samosvietiace pixely vám poskytnú pôsobivú kvalitu obrazu, s ktorou ste sa doteraz nestretli.

LG OLED55A1

Plynulý pohyb s dokonalým kontrastom

Použité technológie a smart funkcie televízora LG OLED48A1 sprostredkujú neuveriteľne kvalitný obraz. Všetok pohyb, aj pri rýchlych sekvenciách, bude úplne plynulý. A kontrast? Ten bude úplne úžasný, pretože čierna bude naozaj čierna.

LG OLED55A1

LG OLED48A1 využíva samosvietiace pixely

OLED panel pracuje s miliónmi samosvietiacich pixelov, vďaka čomu úplne unikátnym spôsobom vyniknú všetky farby. Na LG OLED48A1 SMART OLED uvidíte čiernu a presné farby tak, ako nikdy predtým.

Na televízore LG OLED48A1 SMART OLED si vychutnáte neuveriteľný kontrast

Smart televízor LG OLED48A1 SMART OLED hravo predbehne klasické LED televízory využitím samosvietiacich pixelov. Tie dodajú nielen neuveriteľne presné farby, ale zvládnu vytvoriť perfektnú čiernu a naozajstný kontrast.

OLED TV LG OLED48A1 vám ukáže skutočné farby

Pohodlne sa usaďte a vychutnajte si dych vyrážajúci obraz s farbami, ktoré odrážajú skutočnú farbu obrazu pôvodného. Agentúra Intertek totiž potvrdila, že OLED TV LG OLED48A1 reprodukuje farby so 100 % vernosťou.

OLED TV LG OLED48A1 poslúži nielen ako zdroj zábavy, ale aj ako vkusné doplnenie interiéru

Rovné a ostré línie, neuveriteľne tenké rámčeky a stabilný, štýlový stojan – OLED TV LG OLED48A1 nielen skvele zapadne do akéhokoľvek interiéru, ale ešte ho vylepší. Smart OLED TV LG OLED48A1 v sebe snúbi smart technológie, rad inovácií a dizajnové vyhotovenie. Práve vďaka tomu sa stane vašou vstupenkou do sveta zábavy.

LG OLED55A1

OLED TV LG OLED48A1 vám poskytne more zábavy

Na televízore LG OLED48A1 budete mať prístup aj k populárnym službám, ako sú napríklad Apple TV alebo Netflix. Nepreberné množstvo filmov, seriálov, dokumentov či športových zápolení budete mať prehľadne na jednom mieste.

LG OLED55A1

Podpora Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

OLED TV LG OLED48A1 ponúkne unikátne technológie pre zabezpečenie toho najlepšieho zážitku pri sledovaní.

 • Dolby Vision IQ – smart televízor LG OLED48A1 automaticky upraví nastavenie obrazu v závislosti od žánra a okolitému prostredia
 • Dolby Atmos – z televízora LG OLED48A1 bude vychádzať multidimenzionálny priestorový zvuk, ktorý vyplní vašu obývaciu izbu
LG OLED55A1

Filmmaker MODE™

S využitím režimu Filmmaker MODE™ si budete môcť užiť film tak, ako ho zamýšľal vytvoriť režisér. Aktiváciou tohto módu vypne televízor OLED TV LG OLED48A1 vyhladzovanie pohybu a zachová pôvodný pomer strán, farby aj frekvenciu.

Dajte súperom na frak – technológie vnútri OLED TV LG OLED48A1 vám pomôžu pri ceste za víťazstvom

Smart OLED TV LG OLED48A1 vám pomôže uspieť medzi konkurenciou vďaka rýchlej odozve a herným funkciám, ktoré vám uľahčia hranie. Na paneli televízora si užijete plynulý zážitok vo skvelom rozlíšení. OLED TV LG OLED48A1 neslúži len na sledovanie filmov a seriálov, ale doslova posunie vaše hranie na nový level.

OLED TV LG OLED48A1 sa postará o optimalizáciu hier

Technológia Game Optimizer zaistí uloženie nastavení vašich hier, vďaka čomu môže OLED TV LG OLED48A1 upraviť obraz a optimalizovať grafiku hier.

Odozva na úrovni 1 ms

OLED TV LG OLED48A1 dokáže pracovať s odozvou v hodnote 1 ms. Vďaka podpore ALLM a eARC spĺňa špecifikácie HDMI 2.0. Vďaka tomu všetkému si na televízore OLED TV LG OLED48A1 užijete rýchlo sa pohybujúci obsah vo vysokom rozlíšení.

OLED TV LG OLED48A1 vám sprostredkuje športové stretnutia ako nikdy predtým

Sledovaním športu na OLED TV LG OLED48A1 si budete pripadať, akoby ste sedeli priamo na štadióne a mohli si tak vychutnať zápas v celej jeho kráse. Aj rýchla športová akcia sa bude pýšiť plynulým pohybom bez trhania či rozmazania, takže na obrazovke OLED TV LG OLED48A1 vynikne každý detail.

LG OLED48A1 ponúkne upozornenia pre športových nadšencov

Zaujíma vás, ako sa darí vášmu obľúbenému mužstvu, ale nemáte možnosť alebo čas sa na zápolenie priamo pozerať? LG OLED48A1 bude nerušivým spôsobom premietať momentálny stav zápasu, aby ste boli vždy v obraze.

Pripojte reproduktory s pomocou Bluetooth Surround

K 48-palcovému TV LG OLED48A1 možno úplne jednoducho pripojiť reproduktory pomocou bezdrôtovej technológie Bluetooth. Vďaka tomu si užijete všetok obsah úplne na maximum, a to aj bez nevzhľadnej kabeláže.

Mozgom OLED TV LG OLED48A1 je procesor a7 Gen4 AI 4K

Vnútri smart TV LG OLED48A1 pracuje procesor a7 Gen4 AI 4K. Ide o čip, ktorý analyzuje a vylepšuje výsledný obraz televízora LG OLED48A1. Tento procesor využíva algoritmy hlbokého učenia a práve preto sú všetky úpravy obrazu a zvuku automatické.

LG OLED48A1 automaticky upraví obraz

Procesor s algoritmom hlbokého učenia využíva databázu s viac ako miliónom vizuálnych dátových bodov. LG OLED48A1 tak ľahko rozpozná prehrávaný obsah, odstráni šum a optimalizuje svoj obraz.

Umelá inteligencia pomôže aj s úpravou zvuku

Pre dosiahnutie ešte pútavejšieho zážitku zo sledovania OLED TV LG OLED48A1 dochádza k automatickej úprave zvuku.

Obrazovka televízora LG OLED48A1 šetrí vaše oči

OLED TV LG OLED48A1 vyžaruje menšie množstvo modrého svetla, vďaka čomu nebudete vystavení fotobiologickému riziku. Práve preto sa môžete pohodlne usadiť a užívať si ničím nerušené sledovanie.

OLED TV LG OLED48A1 je šetrný k životnému prostrediu

Na výrobu televízora LG OLED48A1 bolo použité menšie množstvo plastu a využívali sa celkovo menej nebezpečné materiály. V LG totiž vedia, že na našej planéte záleží.

LG OLED48A1 ponúkne naozajstnú smart technológiu – ThinQ AI

Spríjemnite si sledovanie obsahu na televízore LG OLED48A1 hlasovým ovládaním. Stačí si zvoliť svojho obľúbeného hlasového asistenta a použite svoj hlas na ovládanie televízora. Vďaka novej domácej obrazovke bude navigácia ešte jednoduchšia.

LG OLED55A1

Ovládajte televízor LG OLED48A1 hlasom

Prostredníctvom televízora LG OLED48A1 možno ovládať domáci systém IoT pomocou jednoduchých príkazov.

LG OLED55A1

Prepracované diaľkové ovládanie

Ovládač Magic Remote má ergonomické vyhotovenie, ktoré perfektne sedí v ruke. Zlepšený systém zameriavania a prechádzanie obsahu uľahčuje hľadanie. Určite oceníte aj funkciu Magic Tap – vďaka tomu prepojíte váš smart telefón s televízorom LG OLED48A1.

LG OLED55A1

LG OLED48A1 vytvorí nový domov

Domovská stránka televízora LG OLED48A1 bola upravená tak, aby bola maximálne prehľadná a vám sa v nej jednoducho hľadal požadovaný obsah. Odporúčania budete dostávať priamo na mieru na základe histórie sledovania.


 • Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora.

Parametre a špecifikácia

Uhlopriečka
48" (121,92 cm) Hotovo!
Spotreba v SDR režime
74 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
131 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime
74 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
131 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
107,1 cm Hotovo!
Výška
67,9 cm Hotovo!
Hĺbka
27,1 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
61,8 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
4,69 cm Hotovo!
Hmotnosť
15,2 kg Hotovo!
VESA prichytenie
300×200 Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka
48" (121,92 cm) Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
4K Ultra HD Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px Hotovo!

Typ

Operačný systém
WebOS Hotovo!
Typ
Smart TV Hotovo!

Modelový rok

Modelový rok
2021 Hotovo!

SMART funkcie

SMART funkcie
Inteligentný ovládač Hotovo!
Aplikácie
O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max Hotovo!
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Google Assistant Hotovo!

Herné funkcie

Obnovovacia frekvencia panelu
50 / 60 Hz Hotovo!

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie
WiFi , Bluetooth Hotovo!
Výstupy 2.0
USB, LAN, HDMI 2.0, Slúchadlový výstup, CI+ Hotovo!
HDMI
3 × Hotovo!
USB
2 × Hotovo!

Tunery

Typ tuneru
DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

Farba

Farba
Čierna , Sivá Hotovo!

Zvuk

Výkon reproduktora
20 W Hotovo!

Obsah balenia

Ovládač v balení
Inteligentný Hotovo!
Viac parametrov

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Má TV hbbt 2?neni napsáno u smart funkci

Ma tv funkciu VYPNÚŤ OBRAZOVKU..?

Prosím Vás, když připojím sluchátka přes Bluetooth, budou hrát normální reproduktory a je možné regulovat hlasitost reproduktorů i Bluetooth sluchátek samostatně?

Dobrý den, je nějaká možnost, aby televize Kuki byla brána jako Live TV? Tak jak funguje Skylink? Aby se nemusela po každém zapnutí tv zapínat ručně aplikace. Děkuji

Dobrý den, má tato televize optický audio výstup?

Dobrý den, umožňuje tento model TV přehrávání multimédií z USB flash disku nebo externího disku (např. film s titulky)? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, lze u této TV nahrávat z USB a přitom sledovat jiný program, neboli má dva tunery ? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den mohu se zeptat v čem se tato TV liší od této https://www.alza.cz/55-lg-oled55a1-d6409462.htm krom uhlopříčky. děkuji za odpověď.

Dobrý den funguje na této TV Skylink Live TV a další otázka má webos 6.0? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dle informace k zařízení by mělo podporovat Google assistent , ale při zmáčknutí tlačítka na ovladači se pouze zobrazí, že není v této zemi podporován. Mám něco špatně nastaveno nebo prostě LG nedovolí v ČR asistenta používat? Děkuji za odpověď

Diskusia a poradňa k 48" LG OLED48A1
Príslušenstvo pre 48" LG OLED48A1 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" LG OLED48A1. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" LG OLED48A1. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48" LG OLED48A1. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48“ LG OLED48A1.
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií