48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
+ 40 % zľava na soundbar Sony
4.8 33 ratings
Television - SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), HDR10,, 4× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, Chromecast, HbbTV, game mode, voice control, Google TV, VESA 300×300, 25 W speaker(s), G
Code:  WS1018h4c1 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Specifications
3D/AR
3D model + AR model in Android app, 3D model + AR model in iOS app
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
52 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
67 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
3D/AR
Energy specifications
Energy consumption in SDR mode
52 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
67 kWh/1000h
Screen size and resolution
Diagonal
48 " (121.92 cm)
Display resolution
3840 × 2160 px
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
OLED
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
Czech apps
Oneplay, Prima+, SledováníTV
Slovak apps
O2 TV, SledováníTV
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
62.4 cm
Depth without stand
5.9 cm
Base width / leg spacing
50 cm
VESA mounting
300×300
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
25 W
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Accessories for 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Sony Bravia OLED XR-48A90K