Sony Inzone

55" LG OLED55C21

Zobraziť katalóg
55" LG OLED55C21
4,8 22 hodnotení
Televízor SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti G
Varianty
LG S75Q 251,30 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  WK612d13c1 Produktové číslo:  OLED55C21LA Informačný list Stránky výrobcu

Zvýhodnené súpravy

1 410,30 €
Kúpiť balíček
1 174,67 €
Kúpiť balíček
1 163,58 €
Kúpiť balíček

55" LG OLED55C21

Položky v 55" LG OLED55C21 + LG S75Q


Televízor 55

Na sledovanie obľúbených filmov a relácií je vhodné zaobstarať televízor 55" LG OLED55C21 s dokonalým obrazom a skvelými funkciami. Slušná hodnota uhlopriečky 55 " v kombinácii s rozlíšením 4K Ultra HD je najvhodnejšia do rozmerných miestností. Neuveriteľné rozlíšenie UHD TV vďaka ôsmim miliónom pixelov na obrazovke ponúka dokonalý vizuálny zážitok. Technológia OLED vďaka extrémne žiarivým zobrazovacím bunkám sa zaručuje za maximálny pozorovací uhol až do rohov obrazovky. Jej konkurenčnou výhodou je ale v prvom rade dokonalé zobrazenie čiernej farby, teda úchvatný kontrast. TV Smart vám otvára bezchybnú komunikáciu s vaším smartfónom. Za pomoci funkcie Miracast budete môcť zdieľať obraz z mobilu.

Najvýznamnejšie znaky TV 55" LG OLED55C21

 • TV LG s peknou uhlopriečkou 55"
 • Všetok obsah vynikne vo vysokom 4K rozlíšení
 • OLED technológia zaistí maximálny kontrast
 • Dynamický rozsah HDR zaručí nadpriemerne dynamický a prirodzený zážitok
 • Typ tunera DVB-T2 - HEVC je štandardom, bez ktorého čoskoro nebude možné ladiť pozemné televízne vysielanie
 • Dovoľuje využívať Google Assistant a Amazon Alexa
 • Televízor LG ponúka univerzálne využitie podľa vzoru HbbTV 2.0, ten kombinuje širokopásmový internet a televízne vysielanie
 • Hodnota obnovovacej frekvencie 100 / 120 Hz sľubuje úplne plynulý obraz, čo oceníte minimálne pri športových zápasoch
 • Červené tlačidlo HbbTV vám dovolí prehliadanie napríklad programov, prehrávanie aktuálnych programov od začiatku, alebo napríklad hranie hier
 • Funkcia ovládania hlasom znamená koniec nutnosti zastaralého tlačidlového ovládania
 • Gaming režim eliminuje oneskorené vykreslenie obrazu pri hre, vďaka tomu máte nepretržitý dozor nad celou hrou
 • Vstavaná WiFi v televízore na pripojenie na internet
 • Možnosť nahrávania obsahu na váš USB disk na uloženie obľúbených filmov a opätovného prehrania
 • Štandard prichytenia VESA s vyrezanými otvormi so závitom vo vzdialenosti 300×200 na inštaláciu na stojan
 • Multimediálny protokol DLNA na najľahší prenos videí, hudby či obrázkov do TV
 • Skutočne veľkolepý zážitok budete mať z prehrávania 360° videa
Televízor 55
Televízor 55

Výnimočne detailný obraz TV LG

Pri dobrých filmoch stojí za to vyťažiť z kvality obrazu maximum. TV 55" LG OLED55C21 s výnimočným obrazom a jemným rozlíšením nadchne všetkým, čo dokáže. Pomenovanie 4K pripadá obrazovke so štvornásobným počtom bodov obrazu oproti obľúbeným Full HD panelom. Obraz televízora LG je teda zložený z 3 840 × 2 160 bodov, a len vďaka tomu ponúka výnimočnú úroveň detailov. Ani pri sledovaní z menšej vzdialenosti sa nijak nemení jeho kvalita a je perfektne ostrý. Nadpriemernú jemnosť obrazu si môžete vychutnať najmä pri vysokokvalitných filmoch z Blu-ray, ale aj pri seriáloch a ďalšom obsahu. Aj staršie filmy či seriály, ktoré nie sú natočené v dostatočnom rozlíšení, vie spracovať dopočítaním a ich obraz sa trochu vylepší. Tak trochu vedľajším efektom vysokého rozlíšenia býva rýchly priebeh aplikácií a ďalších funkcií, hardvér týchto televízorov totiž musí byť výkonnejší.

OLED technológia TV na dokonalý kontrast

Ku skvelej kvalite obrazu dopomôže OLED technológia, v rámci nej dokáže každý z bodov obrazu zmeniť farbu. Dôsledkom je perfektný kontrast a hlavne možnosť bod vypnúť a dosiahnuť tak naozaj čiernu farbu, zatiaľ čo si iné technológie musia pomáhať zobrazením tmavo sivej. Tieto OLED televízory presvedčia aj veľkou živosťou farieb. Nesmie samozrejme chýbať HDR alebo vysoký dynamický rozsah. Medzi jeho funkcie patrí udržiavať prirodzený kontrast a jas, zníži napríklad nepriaznivé účinky protisvetla a scéna pôsobí veľmi reálne. Obnovovacia frekvencia TV LG 100 / 120 Hz dokazuje, že veľmi rýchlo prekresľuje obrazové body a hodí sa pri akčných či športových scénach, ktoré prehrá pekne plynule. Podporovaná je tiež technológia HDR10, HLG a Dolby Vision IQ. S technológiou HDR10 budú farby na obrazovke veľmi blízko tomu, ako ich vníma ľudské oko. Vo výsledku ukazuje obraz s HLG technológiou jas vernejšie a oživí tak každú scénu.

Televízor 55
Televízor 55

DVB-T2 a užitočné funkcie televízora 55" LG OLED55C21

Ak prijímate signál klasickou anténou, o funkčnosť mať strach nemusíte. Najnovšiu technológiu pozemného vysielania DVB-T2 tento TV zvládne, jednoducho tak celý aktuálny prechod vyriešite. Do výbavy spadá DVB-S2 tuner, vďaka ktorému možno prijímať signál zo satelitu obľúbený vďaka vysokému pokrytiu a veľkému výberu programov. U používateľov káblového typu sa zapojí 55" LG OLED55C21 pomocou tunera s označením DVB-C. Na veľkú časť tých najzaujímavejších funkcií potrebujete internet, na ktorý je pripravený bežným konektorom. Ak doma nemáte alebo nechcete inštalovať káble, máte možnosť pripojiť ho k internetu prostredníctvom WiFi. Tak ako pri počítači, aj tu si okrem originálnych služieb a aplikácií otvoríte klasické internetové prostredie. Na napojenie ďalšej elektroniky využijete Bluetooth signál. Pre mnohých nevyhnutnou funkciou TV LG je prehrávanie obsahu uloženého na externom disku cez USB port. S týmto modelom môžete obsah okrem prehliadania aj nahrávať. V podpore sú zvukové formáty Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4 a Ultra Surround.

Ďalšie smart funkcie a aplikácie v TV LG

Televízor LG vám tiež okrem iného ponúkne aplikácie a sociálne siete ako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, SkyShowtime a T-Mobile TV GO. Bude na ňom možné využívať Google Assistant a Amazon Alexa. Pomocou AirPlay 2 prenesiete obsah z Apple zariadení, či už sa to týka fotiek z galérie, alebo streamovaného videa. Funkcia Miracast umožňuje zdieľanie obrazu z mobilu. Telefón nie je potrebné vždy pripájať, ale v budúcnosti sa bude s televízorom pri priblížení k nemu párovať automaticky.

Televízor 55
 • Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Uhlopriečka
55" (139,7 cm) Hotovo!
Šírka
122,2 cm Hotovo!
Výška
75,6 cm Hotovo!
Hĺbka
23 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
70,3 cm Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
122,2 cm Hotovo!
Výška
75,6 cm Hotovo!
Hĺbka
23 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
70,3 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
4,51 cm Hotovo!
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
45 cm Hotovo!
Hmotnosť
14,4 kg Hotovo!
VESA prichytenie
300×200 Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka
55" (139,7 cm) Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
4K Ultra HD Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px Hotovo!

Typ

Operačný systém
WebOS Hotovo!
Typ
Smart TV Hotovo!

Modelový rok

Modelový rok
2022 Hotovo!

SMART funkcie

SMART funkcie
HbbTV, Inteligentný ovládač, Ovládanie gestami, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač, Prehrávanie 360° videa Hotovo!
Aplikácie
O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, SkyShowtime, T-Mobile TV GO Hotovo!
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Google Assistant, Amazon Alexa Hotovo!

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie
Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Skylink Fast Scan, Základný hotelový režim, Svetelný senzor Hotovo!

Herné funkcie

Obnovovacia frekvencia panelu
100 / 120 Hz Hotovo!
Herné funkcie
Herný režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Hotovo!

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie
WiFi , Bluetooth , Párovanie s mobilným zariadením , Apple AirPlay 2 , DLNA , Miracast Hotovo!
Výstupy 2.0
USB, LAN, HDMI 2.1, Digitálny optický/digitálny audio výstup, CI+ Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!
USB
3 × Hotovo!

Tunery

Typ tuneru
DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Zvuk

Výkon reproduktora
40 W Hotovo!

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime
81 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
152 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Obsah balenia

Ovládač v balení
Inteligentný Hotovo!

Typ zásuvky

Krajina
Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty 55" LG OLED55C21:

65" LG OLED65C21

Televízor SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti F
Kúpiť
1 559 €
Na sklade > 5 ks
 

77" LG OLED77C21

Televízor SMART OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti F
Kúpiť
2 799 €
Na sklade 2 ks
 

83" LG OLED83C21

Televízor SMART OLED, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 400×400, repro 40W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti F
Kúpiť
4 149 €
Na sklade 2 ks
 

48" LG OLED48C21

Televízor SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, repro 40W, Dolby Atmos, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti G
Kúpiť
999 €
Na sklade > 5 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobrý den, lze u 55" LG OLED55C21 nainstalovat i appky z google obchodu jako vodafone tv atd.

Dobrý den, trpí 55" na pink tint stejně jako 65"?

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi touto TV a touto: https://www.alza.cz/55-lg-oled55c22lb-d7177045.htm Respektive 55" LG OLED55C22 VS 55" LG OLED55C21 ?? Děkuji za včasnou odpověď, rád bych TV koupil, ale nevidím mezi nimi rozdíl.

Dobrý den, je možné použít dva stejné ovladače ?

Dobrý den, chci se zeptat, zda když si k televizi koupím tyto dvě věci, zda budu moct zvuk poslouchat pomocí připojeného 3,5mm jacka, tedy sluchátek? https://www.alza.cz/ugreen-digital-to-analog-audio-converter-d6126473.htm https://www.alza.cz/vention-optical-fiber-toslink-audio-cable-1-5m-black-d5827612.htm

Doporučí mi někdo k této TV alternativní dálkový ovladač, co by měl i tlačítko "Sleep" ?

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi 55" LG OLED55C21 a 55" LG OLED55C22? Děkuji

Podrobný návod na použití televize najdu kde?

Dobrý den jaký je rozdíl mezi LG Qned mini led a LG OLED Evo

Jaky je rozdil mezi LG OLED55C21 a LG OLED55C22?

Diskusia a poradňa k 55" LG OLED55C21
Ďalšie informácie

CES 2023 | Najlepšie televízory a nové technológie

Aké inovatívne technológie a ďalšie novinky týkajúce sa inteligentných televízorov odhalil CES 2023? Poprední svetoví výrobcovia ukázali na tohtoročnom veľtrhu spotrebnej elektroniky svoje najväčšie ťaháky!

HBO Max – Všetko, čo potrebujete vedieť

8. marca 2022 dorazila na Slovensko a do Českej republiky streamovacia služba HBO Max, ktorá v plnom rozsahu nahradila existujúce HBO GO. Čo táto zmena znamená pre existujúcich zákazníkov, ako sa prejavila na ponúkanom obsahu a cene mesačného predplatného, sa dozviete v našom článku, rovnako ako ďalšie dôležité informácie.

Disney Plus: Najlepšie filmy a seriály

Disney+ patrí medzi tých mladších hráčov na neľútostnom bojovom poli streamovacích služieb, avšak čo sa obsahu týka, v tom za svojou konkurenciou nijako nezaostáva. Jadro knižnice tu tvoria kreslené aj hrané disneyovky, animované seriály všetkého druhu, marvelovky a Star Wars filmové trháky, skrátka je toho dosť. A aby ste surfovaním miestnou filmotékou nakoniec nestrávili viac času než samotným sledovaním, mohol by vám prísť vhod náš výber tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov, aké tu momentálne môžete vidieť.

HBO Max: Najlepšie filmy a seriály

Od 8. marca 2022 je v našich luhoch a hájoch konečne dostupná streamovacia služba HBO Max, ktorá plne nahradila HBO GO a podstatne rozšírila existujúcu ponuku. A pretože zorientovať sa v rozsiahlej knižnici a záplave nových aj starých titulov môže byť náročné, ponúkame vám pravidelne aktualizovaný výber tých najlepších filmov, seriálov a dokumentov, aké HBO Max práve teraz ponúka.

Recenzie 55" LG OLED55C21
Príslušenstvo pre 55" LG OLED55C21 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 55" LG OLED55C21. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55C21. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 55" LG OLED55C21. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 55" LG OLED55C21.
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií