65" Philips 65OLED718
+ 60 dní na vyskúšanie
4.6 11 ratings
Television - SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz, HDR10, HDR10+, Dolby Vision and HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, CI+, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Ambilight, Google Assistant, plays 360° video, mobile device pairing, Google TV, VESA 300×300, 40 W speaker(s), Dolby Atmos, Dolby Digital 2,0 and DTS Play-Fi, G
Code:  WC389r48c03 Product Fiche Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65" Philips 65OLED718
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
112 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
91 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
F
Energy specifications
G
Energy consumption in SDR mode
112 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
91 kWh/1000h
F
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
OLED
Maximum brightness
900 nt
Colour depth
10 bit
Operating system
Operating system
Google TV
Model year
Model year
2023
Application
Global applications
Czech apps
Prima+, Skylink Live TV, SledováníTV
Slovak apps
O2 TV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Gaming features
Nvidia G-SYNC
Dimensions and weight
Height without stand
83 cm
Depth without stand
5.8 cm
Base width / leg spacing
79.5 cm
VESA mounting
300×300
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
40 W
Audio formats
Dolby Atmos, DTS Play-Fi
Package contents
Control in package
smart
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Questions and answers: 65" Philips 65OLED718
Accessories for 65" Philips 65OLED718
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Philips 65OLED718
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Philips 65OLED718