Reklamácia či vrátenie? Doprava a instalace TV zdarma

65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077

Zobraziť katalóg
65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077
5,0 2 hodnotení
65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077 - Televízor
Doručenie na
predajňu zadarmo
Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Televízor SMART ANDROID LED, 164cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz, Direct LED, HDR10, HLG, Dolby Vision, lokálne stmievanie, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 2× USB, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, herný režim, hlasové ovládanie, Apple TV, Netflix, HBO GO, Steam Link, Voyo, Google Assistant, VESA 300×300, repro 20W, Acoustic Multi-Audio, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, trieda energetickej účinnosti G
Kód:  WS1019x9e Produktové číslo:  KE65XH9077SAEP Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077


Full Array LED Android TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 vám poskytne nádherný obraz a priestorový zvuk

Sony Bravia LED KE-65XH9077 sa pýši uhlopriečkou 164 cm, na ktorej zobrazí obsah s podporou úchvatného 4K rozlíšenia. O verné podanie najrôznejších farebných odtieňov sa postará štandard HDR10 a prepracovaný TRILUMINOS displej. Televízor disponuje radom inteligentných funkcií, vďaka ktorým bude nielen jeho sledovanie,ale aj ovládanie úplne prirodzený a skvelý zážitok. Sony Bravia LED KE-65XH9077 je kompatibilný s VESA, takže ho môžete pokojne pripevniť na stenu. Či už bude stáť alebo visieť, vďaka svojmu dizajnu s čistými líniami a minimálnymi rámčekmi vkusne doplní akýkoľvek interiér. Sony Bravia LED KE-65XH9077 má v sebe zabudované 20 W reproduktory s rýdzim, plnohodnotným zvukom. Vďaka systému Android budete mať k dispozícii rad inteligentných aplikácií. Sony Bravia LED KE-65XH9077 je ideálnym televízorom pre systém PlayStation.

Kľúčové vlastnosti Full Array TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 

 • Úchvatné 4K rozlíšenie
 • Strieborné farebné vyhotovenie
 • Uhlopriečka 164 cm
 • Moderný a elegantný dizajn s tenkými rámčekmi
 • Kvalitné 20 W reproduktory
 • Podpora najrôznejších video formátov
 • Jednoduché pripojenie vášho inteligentného telefónu alebo USB k televízoru
 • Priame podsvietenie Full Array LED
 • Vysoký dynamický rozsah HDR10
 • 4 zvukové režimy (Štandardný, Hudba, Kino, Šport)
 • Priestorový zvuk DTS (digitálny priestorový zvuk)
 • Podpora Dolby Atmos
 • Dolby Video, HLG
 • Dynamické vylepšenie kontrastu a farieb
 • X-Motion Clarity (100 Hz)
 • Pripojenie k internetu pomocou WiFi alebo kábla
 • Kompatibilita s VESA
 • Bluetooth 4.2
 • Vstavané úložisko 16 GB

Prednosti Full Array Android TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 

Živý obraz so skvelým kontrastom

Kombinácia vysokého rozlíšenia, moderného procesora a vyspelého displeja vám zaistí maximálny zážitok zo sledovania.

Prvotriedne zvukové podanie

Výškové reproduktory slúžia na umiestnenie zvuku vzhľadom k obrazovke. Vďaka tomu budete počuť vyladený zvuk zo správnej časti scény.

Prepracovaný dizajn

Úzky hliníkový rám televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077 vás nijako nebude rušiť, takže sa môžete úplne sústrediť na prehrávaný obsah.

Užite si obsah ako ho zamýšľali tvorcovia

Televízor Sony Bravia LED KE-65XH9077  oplýva radom funkcií, ktoré vám umožnia sledovať filmy v štúdiovej kvalite.

Nebudete ochudobnení ani o jediný detail

Televízor Sony Bravia LED KE-65XH9077 disponuje moderným procesorom, ktorý sa postará o zvýšenie kontrastu v každej scéne, vďaka čomu uvidíte nepreberné množstvo detailov.

Sony Bravia LED KE-65XH9077 vám sprostredkuje realistický kontrast

Full Array LED je špeciálna technológia, ktorá využíva zóny LED diód s nezávislým rozsvietením. Takto televízor môže zobraziť svetlé miesta svetlejšie a tmavé miesta ešte tmavšie. Vďaka tomu bude kontrast oveľa realistickejší. Technológia X-tended Dynamic Range™ zase upravuje jas, aby televízor Sony Bravia LED KE-65XH9077 mohol zobraziť viac odleskov a hlbšiu čiernu v tieňoch.

Sony Bravia H90

Špičkový panel LCD siahajúci až k okrajom

Sony Bravia H90

Bežné podsvietenie Full Array LED

Sony Bravia H90

Full Array LED a X-tended Dynamic Range od Sony

Vylepšenia objektov pomocou HDR

Object-based HDR remaster je technológia, ktorá sa stará o analýzu farieb objektov na obrazovke televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077 a následnú úpravu kontrastu. Vďaka jednotlivo vylepšeným objektom dosiahne televízor sprostredkovanie oveľa väčšej hĺbky obrazu a detailnejšie textúry.

Užite si aj ten najdrobnejší detail vďaka 4K rozlíšeniu

Sony Bravia LED KE-65XH9077 disponuje moderným procesorom 4K HDR Processor X1, ktorý vám sprostredkuje obraz plný detailov v 4K rozlíšení. Ak budete sledovať film v 2K alebo Full HD rozlíšení, televízor automaticky zlepší rozlíšenie takmer na úroveň 4K prostredníctvom technológie 4K X-Reality™ PRO.

S TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 odhalíte svet farieb

Televízor Sony má špeciálny TRILUMINOS displej, ktorý sprostredkuje oveľa širšiu paletu farieb, než ste boli doteraz zvyknutí. Vďaka tomu uvidíte tie najrôznejšie odtiene farieb a svet na obrazovke televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077 doslova ožije vo vašej obývačke.

Aj svižné scény môžu byť čisté a jasné

Sony Bravia LED KE-65XH9077 má k dispozícii technológiu X-Motion Clarity™, vďaka ktorej bude obraz jasný, čistý a plynulý. Technológia jednotlivo kontroluje zábery a upravuje jeho jas, aby vám nič neuniklo.

Spolupráca Dolby Vision s HDR

Sony Bravia LED KE-65XH9077 disponuje technológiou Dolby Vision a štandardom s vysokým rozlíšením (HDR), vďaka čomu si budete môcť užiť pútavý zážitok pri sledovaní filmov a seriálov. Scény doslova ožijú pomocou výraznejšieho osvetlenia, žiarivejších farieb a temnejšej čiernej.

Netflix Calibrated Mode

Tento režim bol vyvinutý pre pôvodné relácie streamovacej služby Netflix. Vďaka tomu si na televízore Sony Bravia LED KE-65XH9077 užijete obraz tak, ako ho zamýšľali autori.

Obklopte sa kvalitným zvukom

Sony Bravia LED KE-65XH9077 má 20 W reproduktory, ktoré sprostredkujú čistý zvuk prichádzajúci zo všetkých smerov. Vďaka tomu sa tak vždy ocitnete priamo v centre diania.

Všadeprítomný zvuk s Dolby Atmos

Sony Bravia LED KE-65XH9077 vám sprostredkuje komplexný zážitok zo sledovania ľubovoľného obsahu. Užite si nielen skvelý obraz, ale aj perfektný zvuk. Ten vďaka technológii Dolby Atmos prichádza nie iba spredu, ale aj zhora.

S-Force Front Surround zaistí multidimenzionálny zvuk

Táto technológia vytvára priestorový zvuk, ktorý je porovnateľný so zvukom z niekoľkých samostatných reproduktorov. Vďaka tomu sa ponoríte ešte viac do sledovania vášho filmu.

Špeciálne tvarované reproduktory X-Balanced Speaker vám umožnia započúvať sa do zvuku vo vysokej kvalite

Sony Bravia H90

Bežný okrúhly reproduktor

Zvuk z bežných reproduktorov je dobrý, ale ide o rozmerné konštrukčné riešenie.

Sony Bravia H90

Tenký oválny reproduktor

Pri snahe o zoštíhlenie televízora dochádza k zníženiu kvality zvuku.

Sony Bravia H90

Reproduktor X-Balanced Speaker

Sony Bravia LED KE-65XH9077 má špeciálne reproduktory, ktoré vydávajú skvelý zvuk, ale TV si zachová tenkú konštrukciu.

Elegantný dizajn doplní akýkoľvek interiér

Sony Bravia LED KE-65XH9077 exceluje aj po dizajnovej stránke. Televízor sa pýši úzkym, čistým, hliníkovým rámom, ktorý vám umožní plne sa sústrediť na obrazovku. Vďaka svojmu vypracovanému dizajnu televízor Sony Bravia bez problémov splynie s vaším interiérom a vkusne ho doplní.

Sony Bravia H90

Úzky hliníkový rám

Vďaka tomu sa môžete úplne odovzdať dianiu na obrazovke.

Sony Bravia H90

Nenápadný stojan

Stojan televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077 má dve polohy, ktoré možno využiť – na úzku alebo širokú montáž.

Sony Bravia H90

Kovový stojan

Úzky kovový stojan je dostatočne elegantný, vďaka čomu nebude narúšať váš interiér.

Nebojte sa prehovoriť

Sony Bravia LED KE-65XH9077 disponuje vylepšeným hlasovým ovládaním, ktoré vám ihneď umožní užívať si najrôznejšie aplikácie alebo filmy a ďalšie relácie. Stačí si len povedať.

Android TV ponúkne rad aplikácií

Preberajte sa neskutočne širokou ponukou aplikácií, ktoré vám Sony Bravia LED KE-65XH9077  ponúka. Užite si viac radosti a zábavy s oveľa väčšou porciou aplikácií.

Už nebudete musieť čakať

Sony Bravia LED KE-65XH9077 spustí aplikácie rýchlejšie ako kedykoľvek predtým – napríklad Netflix nabehne až 3× rýchlejšie ako predtým.

Sony Bravia LED KE-65XH9077 podporuje funkcie Apple AirPlay a Apple HomeKit

Vďaka funkcii Apple AirPlay možno zdieľať audio alebo video z vášho iPhonu, iPadu alebo Macu priamo na obrazovku televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077. Taktiež budete môcť sledovať filmy a relácie z aplikácie Apple TV.

Stačí jedno stlačenie a môžete si vybrať obľúbený program na Netflixe

Aby ste mali maximálne pohodlie pri výbere programu, disponuje ovládač televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077 špeciálnym tlačidlom Netflix, po ktorého stlačení sa aplikácia ihneď zapne.

Využite svoj inteligentný telefón naplno s Chromecast

Android TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 má v sebe zabudovanú službu Chromecast, vďaka ktorej môžete preniesť všetky videá, fotky, aplikácie alebo hry z displeja telefónu na obrazovku TV, a to v plnej kvalite. Stačí iba jedno kliknutie a požadovaný obsah z vášho inteligentného zariadenia s Android alebo iOS sa objaví na obrazovke televízora Sony Bravia LED KE-65XH9077.

Inteligentné diaľkové ovládanie

K Sony Bravia LED KE-65XH9077 môžete pomocou HDMI pripojiť set-top box alebo iné zariadenie, a všetko budete môcť ovládať iba jediným ovládačom. Tento šikovný ovládač má nový zaoblený dizajn s lepším rozložením tlačidiel, takže ovládanie Android TV Sony Bravia LED KE-65XH9077 a ďalších zariadení bude úplne jednoduché a intuitívne.

Softvér na autokalibráciu

Full Array televízor Sony Bravia LED KE-65XH9077 využíva autokalibračný softvér Calman. Ide o nástroj, ktorý sa postará o presnú kalibráciu a doladenie obrazu a zobrazenie farieb. Táto kalibrácia vám umožní vidieť farby v reálnom podaní.


 • Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora.

Parametre a špecifikácia

Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Krajina
Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!
Spotreba v SDR režime
121 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
188 kWh/1000h Hotovo!

Typ zásuvky

Krajina
Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime
121 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
188 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
145 cm Hotovo!
Výška
90,3 cm Hotovo!
Hĺbka
33,8 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
83,3 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
7 cm Hotovo!
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
112,8 cm Hotovo!
Hmotnosť
23,2 kg Hotovo!
VESA prichytenie
300×300 Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
4K Ultra HD Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px Hotovo!

Obrazovka

Technológia
LCD LED Hotovo!
Ďalšie vlastnosti obrazu
HDR, Local Diming Hotovo!
Podporované HDR štandardy
HDR10, Dolby Vision, HLG Hotovo!

Typ

Operačný systém
Android TV Hotovo!
Typ
Smart TV Hotovo!

Modelový rok

Modelový rok
2020 Hotovo!

SMART funkcie

SMART funkcie
HbbTV, Inteligentný ovládač, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač Hotovo!
Aplikácie
YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Voyo, Skylink Live TV, Kodi, Steam Link Hotovo!
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Google Assistant Hotovo!

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie
Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Svetelný senzor Hotovo!

Herné funkcie

Obnovovacia frekvencia panelu
100 / 120 Hz Hotovo!
Herné funkcie
Herný režim (GAME MODE) Hotovo!

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie
WiFi , Bluetooth Hotovo!
Výstupy 2.0
USB, LAN, HDMI 2.1, Slúchadlový výstup, Digitálny optický/digitálny audio výstup, Kompozitný Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!
USB
2 × Hotovo!

Tunery

Typ tuneru
DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

Farba

Farba
Strieborná Hotovo!

Zvuk

Výkon reproduktora
20 W Hotovo!

Obsah balenia

Ovládač v balení
Inteligentný Hotovo!
Viac parametrov

Sony Corporation je japonská spoločnosť založená v roku 1946. Svoje sídlo má v Tokiu. Jej počiatky boli nenápadné. Prvým produktom predávaným pod značkou Sony bolo tranzistorové rádio. Práve rádia hrali kľúčovú úlohu pri expanzii v 60. rokoch. Svet si produkty Sony veľmi rýchlo spojil s výrobkami vysokej kvality a nízkej ceny. V 70. rokoch bola Sony tvrdo zasiahnutá ekonomickou krízou. Mnohí analytici ju už označovali za mŕtvu spoločnosť. Podcenili však typickú japonskú húževnatosť a odvahu. Kríza pre Sony nebola záhubou, ba naopak poslúžila ako odrazový mostík. Spoločnosť stojí za vývojom CD disku a následne aj DVD disku. Začiatkom 90. rokov si Sony pripísala ďalší významný úspech, keď predstavila hernú konzolu PlayStation. Práve herná konzola predstavujú prienik troch hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť v súčasnosti pôsobí - elektronika, videohry a zábavný priemysel.

Poznámka:

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

jaký je rozdíl mezi KE-65XH9096 a KE-65XH9077 ?

Diskusia a poradňa k 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077
Príslušenstvo pre 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65'' Sony Bravia LED KE-65XH9077.
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií