AlzaBoxy Q1 Doprava a instalace TV zdarma

65" Sony Bravia OLED XR-65A90J

Zobraziť katalóg
65" Sony Bravia OLED XR-65A90J
5 8 hodnotení
Televízor SMART ANDROID OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, Miracast, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Steam Link, Voyo, Telly, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, VESA 300×300, repro 60 W, Acoustic Surface Audio+, Dolby Atmos, DTS Digital Surround, trieda energetickej účinnosti G
Kód:  WS7911b Produktové číslo:  XR65A90JAEP Informačný list Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

65" Sony Bravia OLED XR-65A90J


Odporúčané k tomuto modelu

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J vás vtiahne do deja sýtym zvukom a detailným 4K rozlíšením na skvostnom OLED paneli

Vybavte svoju obývačku novým Smart TV Sony Bravia XR-65A90J so systémom Android a vychutnajte si detailné 4K rozlíšenie na 65“ uhlopriečke. Využitím moderných technológií a algoritmov si na obrazovke vychutnáte hladký a detailný obraz v takmer reálnych farbách. Veľkou výhodou TV s WiFi Sony Bravia XR-65A90J je využitie OLED panelu. K internetu 4K TV Sony Bravia XR-65A90J pripojíte buď cez LAN kábel, alebo pomocou bezdrôtovej WiFi. O zážitok ako v kinosále sa starajú technológie Dolby Vision a Dolby Atmos. Priestorový zvuk vychádza celkom zo štyroch reproduktorov televízora Sony Bravia XR-65A90J, a to konkrétne v konfigurácii 20 + 20 + 10 + 10 W. Android TV podporuje viac formátov vysokého dynamického rozsahu, napríklad Hybrid Log-Gamma aj HDR10. Na pripevnenie televízora na stenu poslúži držiak štandardu VESA 300 × 300 mm.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Kľúčové vlastnosti Smart OLED TV Sony Bravia XR-65A90J

Televízor má 65" uhlopriečku a pracuje s detailným 4K rozlíšením

Možnosť inštalácie držiaka TV so štandardom VESA 300 × 300 mm

TV 4K Sony Bravia XR-65A90J využíva skvostný OLED panel poskytujúci bezkonkurenčný obraz

O kvalitné ozvučenie sa postarajú 60 W reproduktory a technológia Dolby Atmos (štyri reproduktory v konfigurácii 20 + 20 + 10 + 10 W)

TV Smart Sony Bravia XR-65A90J využíva systém Android, ktorý ponúkne rad inteligentných funkcií a aplikácií

Výhodou televízora Sony je aj podpora Google TV

Po pripojení externého HDD je možné nahrávať vlastné obľúbené programy

Integrované 16 GB úložisko na aplikácie a iné

Na pripojenie smart zariadení, či soundbarov môžete využiť Bluetooth pripojenie

K internetu sa môžete pripojiť prostredníctvom WiFi alebo LAN kábla

UHD TV Sony Bravia XR-65A90J podporuje hlasové ovládanie

Komponenty televízora Sony Bravia XR-65A90J sú vyrobené z recyklovaného plastu

Pre hráčov je v televízore pripravený špeciálny herný režim

Pozrite sa na 4K obraz tak, ako ho vníma naše oko

UHD TV Sony Bravia XR-65A90J sprostredkuje neuveriteľne hlboký, prirodzený, detailný obraz plný farieb, ktorý bude vyzerať maximálne reálne. Revolučný procesor vykonáva analýzu ľudskej perspektívy a dokáže tak počas chvíľky prejsť a optimalizovať ohromné množstvo prvkov. Táto technológia v spolupráci s OLED panelom vytvorí na obrazovke Smart TV Sony Bravia XR-65A90J vysoko reálny kontrast s čistou, hlbokou čiernou a neskutočným jasom.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Úžasná hĺbka obrazu, ktorá nemá obdobu

Technológia XR Contrast Booster upravuje jas a zobrazí oveľa jasnejšie odlesky a hlbšiu čiernu. To zaručí na 4K Ultra HD TV Sony Bravia XR-65A90J dych vyrážajúci kontrast. Pri OLED paneli nehrozí, že by ste prišli aj o najmenšie detaily kvôli tieňom, alebo prehnanému jasu.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Smart televízor Sony Bravia XR-65A90J zobrazí presne všetky farby

Smart televízor Sony pracuje so širokým farebným gamutom. Vďaka algoritmu XR TRILUMINOS PRO zvládne Sony Bravia XR-65A90J reprodukovať prirodzené odtiene farieb v každom detaile, čo vám zaručí reálne pôsobiace podanie farieb.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J dokáže reprodukovať stratené textúry

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J dokáže previesť akýkoľvek obsah, či jeho zdroj na rozlíšenie blízke 4K vďaka funkcii XR 4K Upscaling. Procesor Cognitive Processor XR disponuje mnohými dátami s pomocou ktorých zvládne obnoviť stratené textúry a detaily.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

UHD TV Sony Bravia XR-65A90J ukáže obraz bez rozmazania

UHD TV Sony pracuje s inteligentným spracovaním pohybu, čo vám zaručí plynulé sledovanie športových prenosov a akčných scén bez nepríjemného rozmazania. Technológia XR Motion Clarity analyzuje dáta a zabezpečí, aby bol výsledný obraz televízora Sony Bravia XR-65A90J zreteľný a plynulý.

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J rozoznie vašu obývaciu izbu pohlcujúcim zvukom

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Sony Bravia XR-65A90J zladí zvuk s akciou na obrazovke

S pomocou funkcie XR Sound Position bude obraz Smart TV Sony Bravia XR-65A90J doplnený o reálny zvuk perfektne sa hodiaci k práve prebiehajúcemu deju.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nechajte sa obklopiť 3D priestorovým zvukom

Nech už budete sledovať čokoľvek, tak si môžete byť istí, že budete obklopení priestorovým zvukom. Televízor UHD 4K Sony Bravia XR-65A90J využíva technológiu XR Surround, ktorá vytvorí priestorový zvuk na poskytnutie komplexného zážitku zo sledovania obsahu.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Smart televízor Sony Bravia XR-65A90J zvýrazní hlasy počas dialógov

Smart televízor Sony Bravia XR-65A90J zvýši automaticky hlasitosť dialógov využitím technológie Voice Zoom 2. Tá spočíva v rozpoznaní typu hlasu, jeho analýze a následnému zvýšeniu jeho čistoty.

Sony Bravia XR-65A90J

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Vnútri televízora Sony Bravia XR-65A90J sa nachádza procesor s kognitívnou inteligenciou

Unikátny procesor Cognitive Processor XR povýši zážitok zo sledovania na novú úroveň. Vďaka tomuto procesoru totiž televízor Sony Bravia XR-65A90J vie, ako ľudia vidia a počujú. Práve preto vám bude poskytnutý optimalizovaný obraz aj zvuk, ktorý vás úplne vtiahne do deja.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Sony Bravia XR-65A90J podporuje Apple AirPlay/Apple HomeKit a má zabudovaný aj Chromecast

Ak vlastníte iPhone, určite oceníte, že televízor Sony Bravia XR-65A90J podporuje Apple AirPlay/Apple HomeKit. Vďaka tomu sa môžete pohodlne pripojiť k televízoru a streamovať video aj audio na obrazovku Sony Bravia XR-65A90J. Na ľahké streamovanie videí, fotografií a ďalšieho obsahu z vášho smartfónu do televízora Sony Bravia XR-65A90J využite zabudovaný Chromecast. Stačí iba stlačenie jediného tlačidla na vašom zariadení a všetko z vášho telefónu získa nový, väčší rozmer.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Android TV Sony Bravia XR-65A90J využíva inteligentné diaľkové ovládanie

Všetky pripojené zariadenia môžete jednoducho ovládať jediným, inteligentným ovládačom. Napríklad stačí stlačiť jediné tlačidlo a na televízore Sony Bravia XR-65A90J sa zapne vaša obľúbená streamovacia služba.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J šetrí životné prostredie

Komponenty televízora Sony Bravia XR-65A90J sú vyrobené z recyklovateľného plastu SORPLAS, ktorý má v sebe vysoký podiel už recyklovaného plastu.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Vychutnajte si obrovské množstvo filmov v najlepšej kvalite vďaka technológii BRAVIA XR

Pri zakúpení televízora Sony Bravia XR-65A90J si využitím kreditov BRAVIA CORE môžete vybrať filmy z najmenej 300 titulov, vrátane filmov Venom, Peter Rabbit, Krotitelia duchov, Blade Runner 2049, Jumanji: The Next Level a mnohých ďalších. Vďaka technológii BRAVIA XR a funkciám Pure Stream a IMAX Enhanced sa môžete tešiť na ohromujúci obraz s vynikajúcou kvalitou zvuku. Kúpou televízora Sony Bravia XR-65A90J získate 10 filmových kreditov spoločne s 24-mesačným predplatným. Využitím jedného kreditu získate prístup k jednému filmu.

Ovládajte televízor Sony Bravia XR-65A90J hlasom a vyberte si zo širokej ponuky Google TV

Využite svoj hlas a nájdite si na televízore Sony Bravia XR-65A90J požadovaný program. Môžete vysloviť celý názov titulu, alebo zadať všeobecný príkaz, ktorý vám ukáže širší výber zo zvoleného žánru. Na Google TV nájdete viac ako 700 000 filmov a relácií zo streamovacích služieb.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Sony Bravia XR-65A90J má nastaviteľný stojan Prestige

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Televízor 4K Sony Bravia XR-65A90J má minimálne okraje

Televízor 4K Sony Bravia XR-65A90J má úplne minimálne okraje, čo vám umožní sústrediť sa maximálne na samotný obraz a nie na rámik.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Znamenitý dizajn zo všetkých uhlov pohľadu

Dômyselne umiestnené držiaky skryjú všetku kabeláž, ktorá vedie do alebo z televízora Sony Bravia XR-65A90J. Televízor tak bude dobre vyzerať zo všetkých uhlov.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Prémiové podsvietené diaľkové ovládanie

Diaľkový ovládač televízora Sony Bravia XR-65A90J je vyrobený z brúseného hliníka, čo mu dodáva prémiový vzhľad. Podsvietené tlačidlá sa postarajú o pohodlnú manipuláciu aj v tmavej miestnosti.

Smart televízor Sony Bravia XR-65A90J optimalizuje obraz aj zvuk podmienkam v miestnosti

Obrazovka Smart televízora Sony Bravia XR-65A90J disponuje svetelnými senzormi, ktoré upravujú jas obrazovky v závislosti na svetelných podmienkach v miestnosti. Na podobnom princípe funguje aj akustická kalibrácia upravujúca zvukový výstup z televízora Sony Bravia XR-65A90J.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Prednosti 4K TV Sony Bravia XR-65A90J

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J využíva presnú akustickú kalibráciu

Bude úplne jedno, kam sa usadíte. Smart TV Sony Bravia XR-65A90J dokáže zistiť vašu polohu a na mieru tak upraviť zvukový výstup tak, aby ste si mohli vychutnať zvuk tak, ako by ste sedeli priamo pred obrazovkou televízora Sony Bravia XR-65A90J.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Režim určený špeciálne pre Netflix

Televízor Sony Bravia XR-65A90J má vo svojom repertoári aj režim vyvinutý pre originálne programy z dielne Netflix. Vďaka tomu bude vízia aj zámer autora úplne zachovaný.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Sony Bravia XR-65A90J disponuje certifikáciou IMAX Enhanced

Táto certifikácia vám zaručí, že televízor Sony Bravia XR-65A90J verne reprodukuje obraz aj zvuk.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Vychutnajte si zážitok ako v kine

Smart TV Sony Bravia XR-65A90J podporuje technológiu Dolby Vision, vďaka čomu vám všetky scény doslova ožijú pred očami. Technológia Doly Atmos zase vyplní vašu obývaciu izbu priestorovým zvukom.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Sony Bravia XR-65A90J má skvelý kontrast

XR OLED Contrast Pro zosilňuje farby a kontrast vo svetlých miestach obrazovky a zobrazenie naozaj sýtej čiernej. Vďaka tomu si vychutnáte výrazný kontrast, ktorý umožní vyniknúť ostrým detailom.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Vychutnajte si veľké množstvo zábavy

S televízorom Sony Bravia XR-65A90J na vás čaká nepreberné množstvo filmov. Funkcie Pure Stream a IMAX Enhanced sa postarajú o mimoriadnu kvalitu všetkého, čo sledujete.

  • Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora.

Parametre a špecifikácia

Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Spotreba v SDR režime
138 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
156 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime
138 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
G Hotovo!
Spotreba v HDR režime
156 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
4K Ultra HD Hotovo!

Obrazovka

Obnovovacia frekvencia panelu
100 / 120 Hz Hotovo!
Technológia
OLED Hotovo!

Modelový rok

Modelový rok
2021 Hotovo!

Aplikácie | SMART funkcie

Aplikácie
YouTube, NETFLIX, HBO Max, Voyo, Disney+, Prima+, Skylink Live TV, SkyShowtime, Canal+, Magio TV, SledovanieTV, Telly, Apple TV, Kodi, Steam Link, OKTAGON TV Hotovo!
SMART funkcie
HbbTV, Inteligentný ovládač, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač Hotovo!

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie
Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Svetelný senzor Hotovo!

Herné funkcie

Herné funkcie
Herný režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), Ideálne pre PlayStation 5 Hotovo!

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie
WiFi, Bluetooth, Párovanie s mobilným zariadením, Apple AirPlay 2, Miracast Hotovo!
Výstupy 2.0
USB, LAN, HDMI 2.1, HDMI 2.0, Slúchadlový výstup, Digitálny optický/digitálny audio výstup, Kompozitný Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!
USB
3 × Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
150,2 cm Hotovo!
Výška
83,4 cm Hotovo!
Hĺbka
31,7 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
83,3 cm Hotovo!
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
150 cm Hotovo!
Hmotnosť
24,6 kg Hotovo!
VESA prichytenie
300×300 Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Zvuk

Výkon reproduktora
60 W Hotovo!
Viac parametrov

Sony Corporation je japonská spoločnosť založená v roku 1946. Svoje sídlo má v Tokiu. Jej počiatky boli nenápadné. Prvým produktom predávaným pod značkou Sony bolo tranzistorové rádio. Práve rádiá zohrali kľúčovú úlohu pri expanzii v 60. rokoch. Svet si produkty Sony veľmi rýchlo začal spájať s vysokou kvalitou a nízkymi cenami.

V 70. rokoch bola spoločnosť Sony tvrdo zasiahnutá ekonomickou krízou. Mnohí analytici ju už označovali za mŕtvu spoločnosť. Podcenili však typickú japonskú húževnatosť a odvahu. Kríza pre Sony nebola záhubou, ba naopak poslúžila ako odrazový mostík. Spoločnosť stojí za vývojom CD disku a následne aj DVD disku. Začiatkom 90. rokov si Sony pripísala ďalší významný úspech, keď predstavila hernú konzolu PlayStation. Práve herné konzoly predstavujú prienik troch hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť v súčasnosti pôsobí – elektronika, videohry a zábavný priemysel.

Poznámka:

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Konkurence prodava tuto televizi o 18 tisíc levněji, k čemu je potom dorovnani ceny, kdyz stejne nikdy nejste ochotni jit s cenou nize!!!

Dobrý den, koupil jsem si nedávno u vás tuto televizi. Bohužel jsem nikde v nastavení nikde nenašel filtrování modrého světla. Můžete mi poradit, kde bych mohl tento filtr nastavit nebo jakou aplikaci do tv nahrát. Měl jsem i předchozí generace sony tv, tam to bylo možné nastavit. Děkuji

Zdravim, jak do neho vlozim usb kluc ak ho dam na stenu ?

Dobrý den, jaká je maximální šířka televize u 65" verze, když jsou nohy v nízkém režimu, když přesahují obrazovku po stranách? Potřebuji to vědět kvůli umístění.

Podporuje už konečně tento model VRR?

Je škoda, že tak drahá televize má o proti LG o dost horší zpoždění obrazu, takže na hry je LG lepší volby. Kdyby to šlo alespoň vylepšit skrz aktualizace.

Dobrý den, je tato televize vystavená na některé pobočce Alza v Brně, kde se na ni můžu podívat?

Dobrý den, chci se zeptat, zda je v balení přítomen držák na stěnu. Pokud ne, tak jaký by byl vhodný? Např. https://www.alza.cz/alzaergo-frame?dq=5666451 ?

65" za 91K, to je sileny! 50K bych dal maximalne.

Diskusia a poradňa k 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J
Príslušenstvo pre 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Sony Bravia OLED XR-65A90J.
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií