Tungsram LED Gen II 61430 PB2 LED12/24V20W(H8/11)G2TUMICN
3.0 2 ratings
LED Car Bulb Tungsram LED Gen II 61430 PB2 LED12/24V20W(H8/11)G2TUMICN
Code:  AUPR325291
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
Tungsram LED Gen II 61430 PB2 LED12/24V20W(H8/11)G2TUMICN Discontinued
Specifications
Number of pieces in package
1 pc(s)
Technology
LED bulb
Use
Off road
Type
H11, H8
Base
PGJ19-2
Number of pieces in package
1 pc(s)
Usage and technology
Technology
LED bulb
Use
Off road
Standard placement
Front fog lights, Headlights
Type
H11, H8
Base
PGJ19-2
Voltage and power
Power voltage
12 V, 24 V
Output
20 W