Dobrý den, v parametrech je uvedeno "Zásuvka typu E/F", ale na obrázkách jsou zásuvky německé, tedy bez kolíku. Jak je to tedy? Děkuji.
Dobrý den, v parametrech je uvedeno "Zásuvka typu E/F", ale na obrázkách jsou zásuvky německé, tedy bez kolíku. Jak je to tedy? Děkuji.