Groceries Showroom Bratislava - Nivy

This page includes all products from category Groceries that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
383 Results
4.8 115×
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Capsules, 500 Capsules
Creatine monohydrate - micronized, natural, capsules, storage temperature to 25 °C - 0.06 €/pcs
  27.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0034
4.7 168×
Watch Price/Availability
Bery Jones Californian Kerman Pistachios Roasted and Salted 1kg
Nuts - roasted and salted pistachios, 1000 g - 19.90 €/1 kg
Great price 19.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_1000B03
4.9 169×
Watch Price/Availability
Bery Jones Milk chocolate and cinnamon almonds 500g
Nuts - harmonious combination of crunchy almonds, delicate milk chocolate (77%) with a minimum cocoa solids content of 25%, and fragrant cinnamon. Ideal as a snack or gift, it goes perfectly with coffee or wine, practical resealable packaging - 25.80 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_500B10
4.7 169×
Watch Price/Availability
Bery Jones Raspberries freeze-dried 80g
Freeze-Dried Fruit -, 80 g - 106.13 €/1 kg
Great price 8.49 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery080
4.8 598×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted BBQ Corn 500g
Corn - roasted corn with BBQ flavour, 500g pack in resealable packaging - 8.98 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery125
4.9 230×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almond flour extra fine 1kg
Flour - 2593 kJ/100 g, weight 1 kg, almond flavour, naturally gluten-free - 15.70 €/1 kg
Great price 15.70 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery023
4.9 106×
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Powder, 1000g
Creatine monohydrate - micronized, natural, powder, total weight 1000 g, storage temperature to 25 °C - 26.90 €/1 kg
Discounted -22 % 26.90 € 34.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0031
4.3 537×
Watch Price/Availability
Bery Jones Walnuts 1kg
Nuts - natural walnut, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery031
4.8 739×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural Exclusive 500g
Nuts - mix, natural, 500 g - 27 €/1 kg
Great price 13.50 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery089
4.9 540×
Watch Price/Availability
Mixit Big crunchy fruit 150g
Freeze-Dried Fruit -, 150 g - 72.67 €/1 kg
Great price 10.90 € Save 0.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmix026
4.8 61×
Watch Price/Availability
GymBeam Creatine Caps - 100% Creapure® 120 capsules
Creatine monohydrate - creapure, lactose free, gluten free and vegan, natural, capsules, total weight 140 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 0.12 €/ks - from 106.43 €/1 kg
  14.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym647
4.8 138×
Watch Price/Availability
Amix Nutrition Creatine Monohydrate, Capsules, 220 Capsules
Creatine monohydrate - micronized, natural, capsules, storage temperature to 25 °C - 0.07 €/pcs
  14.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTami0033
4.6 227×
Watch Price/Availability
GRIZLY Exclusive Mango 500g
Dried Fruit - mango, 500 g - 23.80 €/1 kg
  11.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz088
4.6 492×
Watch Price/Availability
Mana Powder Choco Mark 8, 430 g
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
  13.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmana023
4.8 252×
Watch Price/Availability
Bery Jones Sunflower seeds 1kg
Seeds - sunflower, - 4.49 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery101
4.8 343×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pecans 1kg
Nuts - natural pecan nut, 1000 g - 25.90 €/1 kg
Great price 25.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery027
4.8 196×
Watch Price/Availability
Extrifit Agrezz 20 x 20,8 g orange
Pre-Workout Supplement - kicker NO supplement, use: before training, orange flavour, weight: 416 g - 1.55 €/pcs - from 74.28 €/1 kg
Great price 30.90 € Save 1.60 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl0469
4.7 418×
Watch Price/Availability
GymBeam Crea7in 600 g, peach ice tea
Creatine - complex, micronized, gluten free and vegan, flavoured, powder, total weight 600 g - 53.17 €/1 kg
  31.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym058
4.4 97×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted chilli corn 500 g
Corn - intense delicious taste and great crunch, provides the body with quick and easily available energy, in an eco-friendly resealable package, weight 500 g - 8.98 €/1 kg
Great price 4.49 €
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery232
4.6 492×
Watch Price/Availability
Mana Powder Origin Mark 8, 430 g
Shelf-Stable Nutritionally Balanced Food - complete meal, 430 g, vegan, lactose-free, palm oil-free
  13.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTmana022
4.9 101×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pine nuts 250g
Nuts - natural pine nuts, 250 g - 67.60 €/1 kg
Great price 16.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery172
4.6 143×
Watch Price/Availability
Bery Jones Giant Golden Raisins 1kg
Dried Fruit - raisin, 1000 g - 12.90 €/1 kg
Great price 12.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery065
4.9 101×
Watch Price/Availability
Bery Jones Pine nuts 500g
Nuts - natural pine nuts, 500 g - 61 €/1 kg
Great price 30.50 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery028
4.7 139×
Watch Price/Availability
GRIZLY Rice porridge 1000 g
Rice Porridge , energy value per 100g: 348 kcal - 4.79 €/1 kg
  4.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz098
 

Products from category Groceries are in stock in these cities and in these branches