Dobry den, ako prejdem do režimu parovania? Všade píše že ma sa zapnut a vypnut 3x, ale nefunguje. Po zapnuti zablika 3x a potom len svieti

IMMAX WPB CZ, s.r.o. mobil +420608023230, Teslova 1179/2, 702 00 Ostrava-Přívoz, [email protected]
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.