LG U series 14U530-LT10K
Notebook
Code:  AR0007948 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
LG U series 14U530-LT10K
Processor frequency
1.7 GHz (1,700 MHz)
Display size
14"
Storage capacity (total)
500 GB
Processor type
Intel Pentium
Display
Display size
14"
Processor
Processor type
Intel Pentium
Processor frequency
1.7 GHz (1,700 MHz)
Cache processor
2 MB
Memory frequency
1,600 MHz (1.6 GHz)
Width
333 mm
Depth
228 mm