LG U series 14U530-PT4PK
Notebook
Code:  AR0007949 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
LG U series 14U530-PT4PK
Processor frequency
1.7 GHz (1,700 MHz)
Display size
14"
Display size
14"
Processor frequency
1.7 GHz (1,700 MHz)
Cache processor
3 MB
Memory frequency
1,600 MHz (1.6 GHz)
Width
333 mm
Depth
228 mm