LG Z series 14ZD950-GX70K
Notebook
Code:  AR0008000 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
LG Z series 14ZD950-GX70K
Specifications
Size of operational RAM
7.81 GB
Processor frequency
2.4 GHz (2,400 MHz)
Display size
14"
Storage capacity (total)
256 GB
Display size
14"
Processor frequency
2.4 GHz (2,400 MHz)
Cache processor
4 MB
Memory
Size of operational RAM
7.81 GB
Memory frequency
1,600 MHz (1.6 GHz)
Hard drive
Storage capacity (total)
256 GB
Width
324 mm
Depth
225 mm