Retro LED Filament žárovka Mini Globe Clear P45 5W/230V/E14/2700K/440Lm/300°/Step Dim
LED Bulb - smart, lamp cap E14, power input 5 W, 230 V, filament, luminous flux 440 lm, warm light (2700 K), diameter of 45 mm, lifespan 30000 hr(s), energy label G, 1 piece in package
Code:  DLPldzrn3
Retro LED Filament žárovka Mini Globe Clear P45 5W/230V/E14/2700K/440Lm/300°/Step Dim Discontinued
Specifications
Power supply
Power plug
Area of use
Lighting
Other features
SMART
Input voltage
230 V
Power consumption
5 W
Connectivity
Power supply
Power plug
Use
Area of use
Lighting
Other features
SMART
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
5 W
Light
Luminous flux
440 lm
The colour temperature of light
Warm white
Minimal chromaticity
2,700 K
Chromaticity
2,700 K
Colour Rendering Index (CRI)
80 Ra
Type and shape
Shape
Cup
Lighting angle
300 °
Socket
Socket
E14
Voltage and input power
Voltage
230 V
5 W