Retro LED Globe Filament bulb clear G125 10W/230V/E27/2700K/1060Lm/360°
LED Bulb - lamp cap E27, power input 10 W, 230 V, filament, luminous flux 1060 lm, warm light (2700 K), diameter of 125 mm, lifespan 30000 hr(s), energy label F, 1 piece in package
Code:  ZARmb12
Retro LED Globe Filament bulb clear G125 10W/230V/E27/2700K/1060Lm/360° Discontinued
Specifications
Input voltage
230 V
Power consumption
10 W
Luminous flux
1,060 lm
Minimal chromaticity
2,700 K
Chromaticity
2,700 K
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
10 W
Light
Luminous flux
1,060 lm
The colour temperature of light
Warm white
Minimal chromaticity
Chromaticity
Colour Rendering Index (CRI)
80 Ra
Type and shape
Shape
Cup
Lighting angle
360 °
Socket
Socket
E27
Voltage and input power
Voltage
230 V
10 W