Product in stock in the store in Showroom Bratislava - Nivy

This page includes all products that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
6,363 Results
4.5 225×
Watch Price/Availability
Rowenta RH2078WO X-Force Flex 9.60 3v1 Animal Auto 100AW, 18V, 45min
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3 h, battery type: Li-ion, operating time: 45 min, hepa, noise level: 83 dB, container capacity: 0,4l, wall mount, red colour
  213.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROWTV238
4.8 143×
Watch Price/Availability
LOVELA Baby gel capsules for washing 36 pcs
Washing Capsules children's, for colour and white, for allergy sufferers and sensitive skin, 36 pc(s) in package - 0.39 €/1 pc(s)
Amazing Deal 13.90 € Save 7.59 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR1804
4.5 207×
Watch Price/Availability
HARMONY XXL Family Pack (24 pcs)
Toilet Paper - three-ply, perfume free - 0.32 €/roll
  7.79 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TOPA113
4.7 1,077×
Watch Price/Availability
Verbatim VI550 S3 2.5" SSD 512GB
SSD 2,5", SATA III, 3D NAND, theoretical lifespan 240TBW
Great price 72.90 € Save 6.09 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DY251a3
3.0 2×
Watch Price/Availability
EA Sports FC 27 - PS5
Console Game - PS5 (with disc drive), physical version, Czech subtitles, genre: sport
+2 gifts with a value of 12.19 €
New arrival 79.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PSV1157
Dreame X60 Ultra Complete Black - Robot Vacuum Free delivery
Alzaboxes and stores
4.3 19×
Watch Price/Availability
Dreame X60 Ultra Complete Black
Robot Vacuum for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, charging time: 1,33 h, dust container volume: 3,2 l, automatic charging, shock sensor, automatic emptying, vacuum multiple rooms, stairs detection sensor, preset rooms scheduled for cleaning, cleaning schedule and automatic mop cover cleaning, number of side brushes: 1, can climb over obstacles up to 4,5 cm, navigation type: LiDAR, HEPA, colour: black
  1,399 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DRERV8961
4.8 2,374×
Watch Price/Availability
Philips OneBlade QP260/50 Replaceable blades 6 pcs
Replacement Blade Refill -
  67.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHINH5001
4.7 68×
Watch Price/Availability
Xiaomi Vacuum Cleaner G20 Max EU
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery capacity: 2700 mAh, power input: 180W, operating time: 60 min, container capacity: 0,6l, grey and silver colour
  220.26 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XIATV967
4.9 203×
Watch Price/Availability
LEGO® Fortnite® 77073 Battle Bus
LEGO Set for children, suitable from the age of 10 years, theme: Buses, Fantasy and Mini dolls, launched in 2025, 954 pc(s)
Buy with code LEGODNI15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 74.72 €
  87.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77073
4.7 1,220×
Watch Price/Availability
FINISH Quantum All in 1 Lemon Sparkle 150 pcs
Dishwasher Tablets - gel, Finish Quantum, 150 pc(s) in package - 0.19 €/1 pc(s)
  27.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC643
4.8 128×
Watch Price/Availability
Braun TexStyle 9 SI9661. VI +60 dní záruka vrátenia peňazí
Clothes Iron steam, input 3100 W, sprinkling, fast heating, 3d ironing and automatic temperature setting, tank volume 330 ml, steam output 60 g/min, steam boost 250 g/min, ironing board made of eloxalplus, cable length 2,5 m, black and violet
  98.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRAzh94
4.9 80×
Watch Price/Availability
Rapture ZOOM 100, 120x60cm, Black
Gaming Desk - table height: 74,5 cm, size: 120 × 60cm, special properties: cup holder and headphone hook, load capacity: 50 kg, colour: black
Great price 151.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: RPTGD0500d
4.7 429×
Watch Price/Availability
KRUPS KP1A3B31 Nescafé Dolce Gusto Piccolo XS
Coffee Pod Machine - pressure: 15 bar, power: 1600W, water tank volume: 0,8l, Dolce Gusto capsule type, one-touch beverage preparation, width: 13,6cm, height: 27,6cm, depth: 26,6cm, weight: 2,1kg, black colour
  69.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRUKK152
5.0 3×
Watch Price/Availability
MacBook Neo 13" SK 2026 Indigo - s možnosťou vyskúšať na 60 dní zdarma
MacBook - Apple A18 Pro (6-Core), 13" IPS glossy 2408 × 1506, RAM 8GB, Apple A18 Pro 5-core GPU, SSD 256GB, webcam, USB-C, WiFi, Bluetooth, macOS Tahoe 26,5,1
  799 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NL275a4a1
4.7 13×
Watch Price/Availability
KING SMITH WalkingPad R2B
Walking treadmill - two modes, min. speed 0.5 km/h, max. speed 10 km/h, low impact surface with strong grip, aluminium alloy, light weight: 37 kg, load capacity 110 kg, LED display, transport wheels, remote control, pull-out handle, safety belt
  689 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: A1_SPTnol126
4.7 177×
Watch Price/Availability
De'Longhi La Specialista Arte EC 9155. W
Lever Coffee Machine - pressure 15bar, water container volume 1,7l, hot water function, prepares two cups at once, one-touch beverage preparation, automatic shutdown and favorite beverage settings, input power 1550W, number of coffee beverages:, width 28,5cm, height 40cm, depth 36,5cm, weight 9,8kg, colour: silver
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 359.90 €
Discounted -9 % 399.89 € 443.33 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DELPK923
4.9 1,178×
Watch Price/Availability
Samsung 990 PRO 1TB
SSD M,2 (PCIe 4,0 4x NVMe) , TLC (Triple-Level Cell), theoretical lifespan 600TBW
  259.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAS990p4
4.3 420×
Watch Price/Availability
Rapture COBRA STEALTH Black
Gaming Mouse - wireless, Pixart PMW3325 optical sensor, 800/1200/2000/3200/5000 DPI, 1ms response time, 100 IPS tracking speed, 20G acceleration, RGB backlight (5 backlight modes), 7 programmable buttons, Kalih silent switches, lifetime up to 10 million clicks, Plug & Play, software (change DPI, backlight, macros), 2.4GHz USB-A receiver, range up to 10m, 900mAh built-in battery, USB-C connector, 1.8m PVC cable
Great price 28.90 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RPTGM003d
4.9 1,540×
Watch Price/Availability
GILLETTE Fusion5, 8pcs
Replacement Blade Refill - men's, 5 blades, with moisturising strip, compatible with Gillette Fusion series - 3.74 €/1 pc(s)
Amazing Deal 29.90 € Save 6.05 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL058
4.9 1,467×
Watch Price/Availability
FINISH Salt 4 kg
Dishwasher Salt regenerative, prevents limescale build-up, softens water - 1.30 €/1 kg
Amazing Deal 5.19 € Save 0.60 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYC012
4.9 173×
Watch Price/Availability
LEGO Classic 10696 Medium Creative Brick Box
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Means of transport and Garden , launched in 2015, 484 pc(s)
Buy with code LEGODNI10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 23.31 €
  25.90 €
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO976
iPhone 17 Pro Max 512GB dark blue - Mobile Phone
Energy efficiency class
Charger not included
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 280×
Watch Price/Availability
iPhone 17 Pro Max 512GB dark blue
Mobile Phone 6,9" AMOLED 2868 × 1320, 120Hz, processor Apple A19 Pro 6-core, RAM 12 GB, internal memory 512 GB, main camera with optical zoom 48 Mpx (f/1,78) + 48 Mpx (f/2,8) + 48 Mpx (f/2,2), selfie camera 18 Mpx, optical (ois) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, dual SIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 36W, wireless charging 25W, battery 4823 mAh, iOS 26
+Gift SIM Card Joy - Try the First Endless Joy for a free week! with a value of 1 €
  1,619 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RI056c3
Dyson V16 Piston Animal Submarine - Upright Vacuum Cleaner Free delivery
to Alza branch
4.1 24×
Watch Price/Availability
Dyson V16 Piston Animal Submarine
Upright Vacuum Cleaner - for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 3850 mAh, hepa, noise level: 80 dB, container capacity: 1,3l,
  839 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: DYSTV4841
4.8 1,287×
Watch Price/Availability
Krups KP243B10CE Nescafé Dolce Gusto Genio S Gift set with 96 capsules
Coffee Pod Machine - pressure: 15 bar, power: 1500W, water tank volume: 0,8l, Dolce Gusto capsule type, one-touch beverage preparation and automatic shutdown, width: 11,2cm, height: 27,3cm, depth: 28,6cm, weight: 1,96kg, grey colour
  106.99 €
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRUKK440

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches