T6 power Panasonic DMW-BCC12, CGA-S005E, DB-60, IA-BP125A, 230V, 12V, 0,5A
Camera & Camcorder Battery Charger
Code:  T6Pmix234 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
T6 power Panasonic DMW-BCC12, CGA-S005E, DB-60, IA-BP125A, 230V, 12V, 0,5A Discontinued
Specifications
For battery brands
Panasonic
Maximum number of batteries chargeable
1 pc(s)
Usage
For cars, for networks
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Compatibility
For battery brands
Panasonic
Features
1 pc(s)
Power Supply
Usage
For cars, for networks
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for T6 power Panasonic DMW-BCC12, CGA-S005E, DB-60, IA-BP125A, 230V, 12V, 0,5A