Dobrý den, koupil jsem si tuto nabíječku jako vhodnou pro nabíjení motocyklové baterie 6V (6Ah, 30A). Baterie je téměř nová (koupená v září 2023). Při připojení nabíječky přesně podle návodu jednou bliká chybová dioda (trojúhelník), podruhé svítí/bliká nabíjení 12V a když mačkám tlačíto "Mode", tak se vůbec nic neděje... pořád buď bliká chyba nebo těch 12V. V čem může být problém? Je to chyba nabíječky a je třeba ji reklamovat?. Děkuji.
Dobrý den, koupil jsem si tuto nabíječku jako vhodnou pro nabíjení motocyklové baterie 6V (6Ah, 30A). Baterie je téměř nová (koupená v září 2023). Při připojení nabíječky přesně podle návodu jednou bliká chybová dioda (trojúhelník), podruhé svítí/bliká nabíjení 12V a když mačkám tlačíto "Mode", tak se vůbec nic neděje... pořád buď bliká chyba nebo těch 12V. V čem může být problém? Je to chyba nabíječky a je třeba ji reklamovat?. Děkuji.