Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

CISCO MGBLX1

Zobraziť katalóg
PREDAJ SKONČIL -
0
CISCO MGBLX1 - Modul
PREDAJ SKONČIL
Modul 1000 Base-LX Mini-GBIC SFP, do 10km
Kód:  CI102b5 Produktové číslo:  MGBLX1
Helpdesk Vytlačiť
Porovnať s alternatívami

Alternatívy

Netgear AGM731F

Kompaktný optický modul spĺňa štandardy SFP GBIC pre použitie s akýmkoľvek rozhraním SFIC GBIC. Rozširuje optické pripojenie 1000BASE-SX na dlhé...

€153,90
Média konvertory
TP-LINK TL-SM311LM

MiniGBIC modul určený pre inštaláciu do SFP slotu switcha. Je ideálnou voľbou, ako si zaistiť rýchlu optickú sieť pri úspore nákladov zariadenia.

€28,90
Média konvertory
-38%
TP-LINK TL-SM321A

Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne. Umožní komunikovať až na vzdialenosť 10 km.

€44,90 €72,42
Média konvertory
-11%
TP-LINK TL-SM311LS

Modul TP-LINK TL-SM311LS je výborná a ekonomická voľba pre zvýšenie rýchlosti siete na maximum a to tak, aby nebolo nutné nakupovať drahé optické zariadenia.

€28,90 €32,65
Média konvertory
CISCO MGBLX1 Predaj skončil

CISCO MGBLX1

Transceiver Cisco Gigabit Ethernet LX Mini-GBIC SFP 1000 je ľahko nainštalovatelný modul s integrovanou západkou, ktorý poskytuje jednoduchý spôsob, ako pridať Gigabit Ethernet port s optickým pripojením do vášho Cisco Small Business alebo Cisco Small Business Pro Series prepínače, a to s podporou 1310 nm vlnovej dĺžky. Transceiver má k dispozícii režim pre single-mode optického kábla a podporuje vzdialenosť až do 10 km . Poskytuje rýchly, spoľahlivý a výkonný link pre pripojenie medzi prepínačmi sietí, ktoré sú umiestnené na rôznych poschodiach alebo v samostatných budovách. Tento transceiver podporuje aj Gigabit Ethernet aplikácie. K dispozícii je tiež funkcia Hot swap pre zachovanie dostupnosti siete.

Parametre a špecifikácie:

Protokol dátového spoja:
Gigabit Ethernet

Rýchlosť prenosu dát:
1000 Mbit/s

Rozhranie:
SFP (mini-GBIC)

Maximálna operačná vzdialenosť:
10 km

Vlnová dĺžka:
1310 nm

Rozmery (š/v/h):
13,4 x 8,5 x 55,7 mm

Hmotnosť:
0,018 kg

Tieto produkty možno využiť len v produktoch Cisco SB a SB Pro!!!

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1