Dámske smart hodinky

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Určenie
Dámske
(225)
Unisex
(2)
Kompatibilný OS
IOS
(214)
Android
(212)
Android s GMS
(11)
Športové aktivity
Beh
(210)
Chôdza
(210)
Cyklistika
(205)
Joga
(156)
Plávanie
(154)
Funkcia merania športu
Krokomer
(223)
Tepová frekvencia
(211)
Výpočet kalórií
(209)
Vzdialenosti
(201)
Tepové zóny
(144)
Materiál remienka
Fluóroelastomér
(5)
Keramika
(1)
Koža
(12)
Nehrdzavejúca oceľ
(16)
Nylon
(2)
Farba ramienka
Ružová
(69)
Biela
(46)
Zlatá
(16)
Béžová
(15)
Ružovozlatá
(12)
Typ zapojenia
20mm Quick Release
(92)
22mm Quick Release
(22)
20mm Garmin QuickFit
(5)
22mm Garmin QuickFit
(4)
24 mm Apple koľajnice
(2)
Min. obvod zápästia
10,6 cm
16,9 cm
-
Max. obvod zápästia
17,5 cm
185 cm
-

Ak sú inteligentné hodinky dámske, zvyčajne v sebe kombinujú krásny elegantný vzhľad s mnohými praktickými funkciami. Okrem toho, že plnia funkciu módneho doplnku, vám pomôžu sledovať zdravotné funkcie, športové výkony a celkovo uľahčia každodenný život. Neviete, ako ich správne vybrať? Poradíme vám, čo pred kúpou zvážiť a čo všetko smart hodinky – dámske dokážu.

Pokračovať

Smart hodinky: dámske modely sú moderným a praktickým doplnkom

Ak sa niečo v svete techniky teší čoraz väčšej obľube, sú to smart hodinky dámskeho i pánskeho vyhotovenia. Mnoho ľudí si každodenný život bez nich už nedokáže predstaviť. Už dávno totiž neslúžia výhradne len aktívnym športovcom. Ich funkcie v kombinácii s elegantným vzhľadom spríjemňujú bežné denné aktivity a povinnosti. Aké výhody vám môžu inteligentné hodinky – dámske ponúknuť? 

 • Dámske inteligentné hodinky v sebe kombinujú praktické funkcie s elegantným vzhľadom. 
 • Uľahčujú sledovanie zdravotného stavu.
 • Majú veľké množstvo športových funkcií. 
 • Modely s NFC čipom umožňujú ľahké platenie.
 • Na niektorých modeloch je možné prijímať telefónne hovory.

Budete dámske smart hodinky nosiť po celý deň alebo len počas športu?

Ak vyberáte dámske smart hodinky, je najprv potrebné si ujasniť, či hľadáte model na každodenné nosenie, alebo ich budete využívať iba pri športovaní. Veľa pokročilých modelov športových hodiniek vám každopádne vďaka svojmu vzhľadu a funkciám dobre poslúži aj na bežné nosenie.

Samsung inteligentné hodinky dámske
Športové smart hodinky – dámske

Dámske hodinky – smartwatch
Štýlové smart hodinky – dámske

Športové inteligentné hodinky: dámske majú veľa rôznych funkcií

Chcete pomocou hodiniek sledovať svoje tréningy, športové výkony a pokroky? Potom pre vás budú ideálne športové inteligentné hodinky – dámske, tzv. športtestery. Tie väčšinou majú prednastavený rad aktivít, ako je behanie, cyklistika, posilňovanie, joga a mnoho ďalších. Tie stačí len aktivovať a hodinky budú sledovať váš výkon pomocou najrôznejších funkcií.

 • Meranie tepu a tepovej zóny oceníte, ak si počas cvičenia strážite tepovú frekvenciu.
 • Výpočet spálených kalórií ponúkajú takmer všetky smart dámske hodinky.
 • Meranie vzdialenosti, tempa a rýchlosti sa tiež radia medzi funkcie, ktoré nájdete u všetkých športových hodiniek. Niektoré modely ponúkajú aj záznam trasy.
 • Krokomer vás bude informovať o tom, koľko krokov ste za deň nachodili. Krokomer môže dopĺňať aj funkcia zobrazenia počtu vyšliapaných poschodí.
 • Virtuálny tréner vám pomôže svoje tréningy vykonávať čo možno najefektívnejšie.
 • Úroveň regenerácie tela vám napovie, ako na tom vaše telo je, kedy je dobré trénovať, a kedy je pre vás lepšie si šport odpustiť a radšej odpočívať.
 • Dotykové hodinky – dámske s GPS najviac oceníte pri vonkajších športových aktivitách.

Niektoré inteligentné dámske hodinky na šport majú aj špeciálne funkcie pre jednotlivé aktivity, napríklad golfové, lyžiarske a ďalšie.

Štýlové inteligentné hodinky: dámske modely kombinujú príjemné s užitočným

Pokiaľ chcete hodinky využívať na každodenné nosenie, správnou voľbou budú štýlové inteligentné hodinky. Dámske modely sa vďaka svojmu vzhľadu ľahko kombinujú s oblečením a ostatnými doplnkami. Nech už preferujete akýkoľvek štýl obliekania, v bohatej ponuke štýlových smartwatch si zaručene vyberiete.

Dámske smart hodinky – športové funkcie
Športové funkcie smart hodiniek

Ako vybrať inteligentné hodinky – dámske?

Aby vám inteligentné hodinky – dámske dobre slúžili, okrem určenia a vzhľadu je pri výbere treba zvážiť veľa rôznych parametrov a vopred si ujasniť, čo od nich vlastne čakáte. Na čo sa zamerať?

Smart hodinky – dámske by mali byť kompatibilné s telefónom

Aby ste si mohli smart hodinky – dámske užívať naplno, určite by mali byť kompatibilné s mobilným telefónom. Jedine tak budete môcť využívať všetky ich funkcie a sledovať svoje aktivity v telefóne, prijímať notifikácie, a ak to vybraný model povoľuje, tak aj prostredníctvom hodiniek telefonovať.

Aké operačné systémy využívajú inteligentné hodinky – dámske?

Pri výbere je okrem kompatibility s mobilným telefónom potrebné zvážiť aj samotný operačný systém, ktorý poháňa inteligentné hodinky. Dámske modely rôznych značiek využívajú rozličné operačné systémy.

 • Wear OS je operačným systémom hodiniek Fossil, TicWatch, Withings a Suunto. Ide o riešenia spoločnosti Google, takže vás potešia dostupnými Google službami.
 • Tizen OS využívajú Samsung smartwatch – dámske. Tento OS je veľmi sofistikovaný a ponúka široké možnosti prispôsobenia.
 • WatchOS je systém využívaný hodinkami Apple. Je kompatibilný iba s iOS, takže ponúka dokonalé prepojenie s produktmi Apple.
 • Amazfit OS nájdete u hodiniek značiek Amazfit, Xiaomi a Huami. Pretože ide o veľmi využívaný systém, poteší vás jednoduchým ovládaním, cenovou dostupnosťou a slušnou optimalizáciou.
 • Fitbit OS sa nachádza v hodinkách rovnomennej značky. Charakterizuje ho veľké množstvo športových funkcií, jednoduché ovládanie a bezproblémová prevádzka.
 • Garmin OS je využívaný hodinkami Garmin. Patrí medzi najprepracovanejšie systémy a s obľubou ho využívajú ako amatérski, tak aj vrcholoví športovci.
 • Lite OS je srdcom pre dámske smart hodinky Honor. Patrí medzi lacné systémy, poteší ale prehľadnosťou a výbornou optimalizáciou.

i

Chcete s hodinkami jednoducho platiť? Kúpte si dámske smart hodinky s NFC čipom a už so sebou nebudete musieť nosiť platobnú kartu.

Overte si, aké jazyky dámske smart hodinky ponúkajú

Pokiaľ nepatríte medzi vášnivých angličtinárov, je vhodné si ustrážiť aj jazyk, ktorým dámske smart hodinky komunikujú. Väčšina modelov je síce dostupná v slovenčine, ale napriek tomu odporúčame si pred nákupom tento parameter ustrážiť. To isté platí pre aplikáciu hodiniek, ktorú budete mať vo svojom telefóne.

Pozrite sa na všetky dámske inteligentné hodinky v slovenčine.

Aký tvar ciferníka môžu mať inteligentné hodinky? Dámske bývajú hranaté alebo guľaté

Inteligentné hodinky dámskeho variantu vám ponúknu veľkú variabilitu aj čo sa tvaru ciferníka týka. To, aký preferujete, je otázkou osobného vkusu. Ciferníky sa potom môžu líšiť aj ovládaním pomocou tlačidiel. S prihliadnutím na rozmery sa skôr než na veľkosť puzdra zamerajte na uhlopriečku displeja. Tie najmenšie majú 0,8", najväčšie okolo 2". Platí pritom, že menšiu uhlopriečku majú okrúhle displeje.

Dotykové smart hodinky – dámske sú najčastejšou voľbou

Smart hodinky – dámske majú ovládanie najčastejšie riešené kombinovanou formou, ktorá je jednoznačne najpraktickejšia. To znamená, že majú dotykový displej, a zároveň na ich puzdre nájdete aj klasické ovládacie tlačidlá. Naraziť môžete ale aj na pomerne neobvyklé formy ovládania. Napríklad, niektoré inteligentné hodinky pre ženy môžu byť výhradne dotykové, alebo sa naopak ovládať iba pomocou tlačidiel.

i

Vyberáte hodinky pre malú či väčšiu slečnu? Pozrite sa na dievčenské smart hodinky.

Aké ďalšie smart funkcie môžu mať inteligentné hodinky? Dámske ich ponúkajú ozaj veľa

Inteligentné funkcie sú popri tých športových ďalšou neoddeliteľnou súčasťou všetkých smartwatch. Rovnako, ako pánske inteligentné hodinky, dámske sú nimi tiež vybavené. Medzi najčastejšie funkcie patria:

 • Hľadanie telefónu, ktoré vám umožní pomocou hodiniek nájsť svoj zapatrošený mobilný telefón.
 • Predpoveď počasia a meranie teploty vzduchu vás bude informovať o aktuálnom počasí aj vyhliadkach na ďalšie dni.
 • Prehrávač hudby a jej ovládanie v hodinkách oceníte pri športe aj vo voľnom čase.
 • Inteligentné budenie vám pripomenie večierku a ráno vás zobudí po uplynutí nastavenej doby spánku.
 • Navigáciu a integrované mapy oceníte na cestách, výletoch a prechádzkach.
 • Funkcia solárneho nabíjania umožňuje nabíjanie hodiniek pri pobyte vonku.
 • Diaľkové ovládanie fotoaparátu oceníte najmä pri fotení autoportrétov.

Smart hodinky dámske – funkcie
Smart hodinky: dámske majú množstvo smart funkcií

i

V drvivej väčšine prípadov majú dámske smart hodinky aj všetky klasické hodinkové funkcie, ako stopky, chronograf, kompas, budík, kalendár, deň v týždni a ďalšie.

Akú vodotesnosť by mali mať dámske inteligentné hodinky?

Niektoré dámske inteligentné hodinky nemôžu s vodou prísť do styku vôbec a spoznáte ich podľa označenia „Water Resistant“. S inými sa naopak môžete potápať do 10 metrov aj hlbšie. Najlepšie je si zvoliť hodinky s krytím stupňa IP67 a vyšším, ktoré si bez obáv môžete vziať do sprchy aj do bazéna.

i

Váhate, aké sú najlepšie smart hodinky – dámske? Recenzie zákazníkov vám napovedia.

Výdrž batérie vám napovie, ako často budete dámske smart hodinky nabíjať

Ďalším parametrom, ktorý neradno podceniť, je výdrž batérie. Ak chcete využívať monitoring spánku, dámske smart hodinky si určite nebude chcieť dávať každý večer na nabíjačku. Rozmedzie kapacity batérie je pri týchto zariadeniach veľmi široké, a to od ôsmich až do niekoľko tisíc hodín. Väčšina modelov ale vydrží pri bežnom užívaní 2 – 14 dní.

Materiály, z ktorých sú smart hodinky – dámske vyrobené, určujú ich odolnosť

Pri výbere je potrebné zamerať sa aj na materiály, z ktorých sú smart hodinky – dámske vyrobené. Urobíte si vďaka nim predstavu o ich kvalite, odolnosti aj hmotnosti.

Kvalitný remienok zaručuje , že sa vám smart hodinky – dámske budú pohodlne nosiť

Uistite sa, že vaše nové smart hodinky – dámske budú mať maximálne komfortný remienok. Už dávno pritom neplatí, že remienky športových a smart hodiniek sú iba plastové.

Medzi ďalšie využívané materiály patrí plast, guma, nylon, textil a umelá koža.

Inteligentné hodinky: dámske by mali mať odolné puzdro

Keďže puzdro chráni vnútro hodiniek, je dôležité, aby bolo odolné. Inteligentné hodinky – dámske sú najčastejšie vybavené puzdrom z ocele, antikorovej ocele či hliníka. Všetky tieto materiály ponúknu výborný pomer ceny a kvality. Plastové puzdrá sú tiež častou voľbou, môžu byť ale menej odolné.

Pozrite sa na najpredávanejšie inteligentné hodinky – dámske.

Aj sklíčko je dôležité. Akým môžu disponovať dámske smart hodinky?

Sklíčko chráni ciferník a displej hodiniek. Dámske smart hodinky mávajú sklíčko odolné ako pred poškodením, tak aj pred poškriabaním. Z akých materiálov možno vyberať?

 • Gorilla Glass je najpoužívanejším typom sklíčka. Je veľmi odolné, opticky číre a obmedzuje odlesky.
 • Zafírové sklíčko vyniká vysokou odolnosťou, patrí však medzi najdrahšie riešenia.
 • Chemicky tvrdené sklíčko ponúka veľmi dobrý pomer ceny a kvality.
 • Minerálne sklíčko je rovnako veľmi obľúbené a lacné, nedosahuje však maximálnu odolnosť.
 • Plastové sklíčko patrí tiež medzi lacnejšie riešenia, nepoteší však nijako vysokou odolnosťou.

i

Stretnúť sa môžete aj s menej používanými sklíčkami, napríklad kremičitým či veľmi odolným sklíčkom Ion-X, ktoré využívajú dámske smart hodinky Apple Watch.

Kúpte si dámske smart hodinky v správnej veľkosti

Dámske smart hodinky by vám rozhodne mali dobre sedieť na ruke. Väčšina modelov je navrhnutá tak, aby zodpovedala veľkosti bežného dámskeho zápästia. Pokiaľ o veľkosti pochybujete, zamerajte sa predovšetkým na dĺžku remienka (zmerajte si obvod zápästia a pridajte k nemu dva centimetre) a veľkosť puzdra.

i

Kde zohnať lacné smart hodinky? Dámske modely za nízku cenu nájdete aj u nás.

Zdravotné funkcie sú ďalšou praktickou funkciou, ktorú ponúknu smart hodinky – dámske

Ponuka inteligentných funkcií je u mnohých modelov doplnená zdravotnými funkciami, ktorých vývoj ide stále dopredu. Smart hodinky – dámske vám tak pomôžu bedlivo sledovať váš zdravotný stav. Ktoré funkcie môžete využívať?

 • Meranie tepu využijete pri športe aj pri zdravotných ťažkostiach. Veľmi praktické bude najmä v prípade, ak trpíte srdcovou arytmiou.
 • Meranie saturácie kyslíka v krvi ocenia nielen športovkyne, ale aj napríklad astmatičky.
 • Smart dámske hodinky s meraním krvného tlaku vám pomôžu udržiavať si prehľad o hodnotách vášho tlaku.
 • Meranie EKG a funkcia upozornenia na srdcové problémy sú praktickými funkciami pre srdciarky.
 • Monitoring spánku vám napovie o kvalite vášho spánku a odporučí vám, ako zlepšiť svoje spánkové návyky.
 • Meranie úrovne stresu je funkcia, cez ktorú vám ženské smart hodinky pomôžu znížiť stres a zlepšiť tak svoj zdravotný aj duševný stav.
 • Meranie telesnej teploty oceníte najmä v dňoch, kedy nie ste úplne fit.

Inteligentné hodinky – dámske disponujú obľúbenou a hojne využívanou funkciou, ktorou je aj sledovanie menštruačného cyklu.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, OLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Apple Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 18 h, detekcia pádu, materiál puzdra hliník
-1 %
302,90 €
298,90 €

2.
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, OLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Google Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 40 h, detekcia pádu a SOS tlačidlo, materiál puzdra hliník
221,90 €

3.
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast
219,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
225 položiek
Ľudová voľba
Amazfit GTS 4 Mini White - Smart hodinky Varianty
4,6 22×
Amazfit GTS 4 Mini White
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, vlastné ciferníky, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 1152 h, materiál puzdra hliník

99,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMF001b4
Zlatá stredná cesta
Garmin Venu Sq 2 Music French Gray/Cream Gold - Smart hodinky Varianty
5,0
Garmin Venu Sq 2 Music French Gray/Cream Gold
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast

Cenová bomba
219,90 € Ušetríte 89,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven002b3
Pre náročných
Garmin Venu2S Rose Gold /White Band - Smart hodinky
Varianty
4,3 39×
Garmin Venu2S Rose Gold /White Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast

305,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPvenu2Srgw
Apple Watch SE (2022) 40 mm Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom - Smart hodinky
Varianty
4,9 15×
Apple Watch SE (2022) 40 mm Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, OLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Apple Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 18 h, detekcia pádu, materiál puzdra hliník

Zľavnené -1 %
298,90 € 302,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA090n40a
Samsung Galaxy Watch 4 40 mm ružovo-zlaté - Smart hodinky
Varianty
4,4 73×
Samsung Galaxy Watch 4 40 mm ružovo-zlaté
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, OLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Google Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 40 h, detekcia pádu a SOS tlačidlo, materiál puzdra hliník

181,90 € so zľavovým kódom  23SAMS40
221,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGALW440rg
Garmin Vívoactive 4S RoseGold White - Smart hodinky Varianty
4,7 178×
Garmin Vívoactive 4S RoseGold White
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a obchod s aplikáciami, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), detekcia pádu, materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ

Cenová bomba
228,90 € Ušetríte 51 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPvact03
Garmin Venu2S Light Gold/Sand Band - Smart hodinky
Varianty
4,3 39×
Garmin Venu2S Light Gold/Sand Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 240 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast

336,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPvenu2Slgs
Samsung Galaxy Watch 5 40mm ružovo-zlaté - Smart hodinky
Varianty
4,0
Samsung Galaxy Watch 5 40mm ružovo-zlaté
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Google Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 40 h, detekcia pádu a SOS tlačidlo, materiál puzdra hliník

260,90 € so zľavovým kódom  23SAMS47
307,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGW0511b3
Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant White - Smart hodinky
Varianty
4,7 23×
Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant White
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, max. výdrž batérie 168 h, materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ

202,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HUWGT32a
Apple Watch SE (2022) 44 mm Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom - Smart hodinky
Varianty
4,2 16×
Apple Watch SE (2022) 44 mm Hviezdne biely hliník s hviezdne bielym športovým remienkom
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, OLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Apple Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných a integrované mapy, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 18 h, detekcia pádu, materiál puzdra hliník

Zľavnené -9 %
318,90 € 349,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: JA090n44a
Garmin Venu Sq 2 Music Ivory/Peach Gold - Smart hodinky Varianty
5,0
Garmin Venu Sq 2 Music Ivory/Peach Gold
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast

Cenová bomba
264,90 € Ušetríte 44,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven002b2
Samsung Galaxy Watch 5 44mm strieborné - Smart hodinky
Varianty
4,8
Samsung Galaxy Watch 5 44mm strieborné
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Google Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 40 h, detekcia pádu a SOS tlačidlo, materiál puzdra hliník

281,90 € so zľavovým kódom  23SAMS50
331,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGW0510b2
Samsung Galaxy Watch 5 40mm strieborné - Smart hodinky
Varianty
4,0
Samsung Galaxy Watch 5 40mm strieborné
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), NFC platby cez Google Pay, meranie tepu, meranie EKG, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, navigácia, uľahčenie pre hendikepovaných, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 40 h, detekcia pádu a SOS tlačidlo, materiál puzdra hliník

255,90 € so zľavovým kódom  23SAMS47
302,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SaGW0511b2
Garmin Forerunner 45S White - Smart hodinky Varianty
4,3 18×
Garmin Forerunner 45S White
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, transflektívny MIP displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia a obchod s aplikáciami, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 168 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast

132,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: PPfr45sw
Garmin Venu Sq 2 White/Cream Gold - Smart hodinky Varianty
5,0
Garmin Venu Sq 2 White/Cream Gold
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast

Cenová bomba
199,90 € Ušetríte 79,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven001b2
Garmin Venu Sq Music, RoseGold/Sand Band - Smart hodinky
Varianty
4,5 91×
Garmin Venu Sq Music, RoseGold/Sand Band
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, LCD displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, obchod s aplikáciami a navigácia, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 144 h, detekcia pádu, materiál puzdra plast

254,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SKGvenuRG
WowME Vita silver - Smart hodinky
Varianty
4,3 40×
WowME Vita silver
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, TFT displej, meranie tepu, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, režim spánku/nerušiť a vlastné ciferníky, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, vodotesnosť IP68, max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ

Zľavnené -21 %
16,90 € 21,50 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: wowmVSTs
Garmin Venu Sq 2 Cool Mint/Metallic Mint - Smart hodinky Varianty
5,0
Garmin Venu Sq 2 Cool Mint/Metallic Mint
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, NFC platby cez Garmin Pay, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami a always On Display, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 264 h, materiál puzdra plast

Cenová bomba
199,90 € Ušetríte 79,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PPven001b3
WowME Vita gold - Smart hodinky
Varianty
4,3 40×
WowME Vita gold
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, TFT displej, meranie tepu, monitoring spánku, tlakomer, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, režim spánku/nerušiť a vlastné ciferníky, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, vodotesnosť IP68, max. výdrž batérie 360 h, materiál puzdra nehrdzavejúca oceľ

Super cena
48,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: wowmVSTg
Huawei Band 7 Nebula Pink - Fitness náramok
Varianty
4,4 19×
Huawei Band 7 Nebula Pink
Fitness náramok – dámske, s ovládaním v češtine, AMOLED displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile a always On Display, vhodný na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodoodolnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 336 h, materiál puzdra plast

48,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HUB7b2
Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm White Ceramic Strap - Smart hodinky
Varianty
5,0
Huawei Watch GT 3 Pro 43 mm White Ceramic Strap
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, telefonovanie z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth), meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, barometer, hľadanie mobilu, prehrávač hudby v hodinkách, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť, obchod s aplikáciami, vlastné ciferníky, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, golf, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 168 h, materiál puzdra keramika

528,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HUWGTpr43b
4,0 21×
WowME ID217G Sport Pink
Smart hodinky – dámske,, TFT displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, režim spánku/nerušiť a vlastné ciferníky, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, vodotesnosť 30 m (3 ATM), max. výdrž batérie 600 h, materiál puzdra plast

Super cena
88,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: wowm217Gp
Amazfit GTS 4 Mini Pink - Smart hodinky Varianty
4,6 22×
Amazfit GTS 4 Mini Pink
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, AMOLED displej, GPS, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, predpoveď počasia, vlastné ciferníky, always On Display a hry, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 1152 h, materiál puzdra hliník

99 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: AMF001b2
WowME ID205L-P Pink - Smart hodinky
Varianty
4,5 13×
WowME ID205L-P Pink
Smart hodinky – dámske, s ovládaním v slovenčine, TFT displej, meranie tepu, monitoring spánku, krokomer, oxymeter, hľadanie mobilu, ovládanie prehrávača hudby v mobile, režim spánku/nerušiť a vlastné ciferníky, vhodné na beh, cyklistiku, jógu, plávanie, vodotesnosť 50 m (5 ATM), max. výdrž batérie 720 h, materiál puzdra plast

Super cena
35,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: wowm205LPp

Dámske smart hodinky

SmartphoneMotorola Moto G53 5G (PREVIEW): Spousta ústupků, ale podpora 5G Motorola Moto G53 5G je jednou z novinek značky. Chce navázat na předchozí generaci Moto G52. Jak se jí to...
Nové Samsung Galaxy S23 boli predstavené. Na svete sú rovno tri zaujímavé modely. Čo všetko ponúknu?
Nové Samsung Galaxy S23 budú predstavené už 1. februára o 19. hodine. Na čo sa tešiť?
recenziaBlackview GBL8800 Pro Thermo (RECENZIA): Skutočne nerozbitný obor s termokamerou Odolný smartfón Blackview GBL8800 Pro Thermo má vo svojich rukách silnú zbraň. Ide o termokameru, ktorá sa...
Značka Redmagic, spadající pod čínské ZTE Nubia, už několik let vydává špičkové herní telefony s nevídaným...
Samsung Galaxy S23 príde na trh odhadom na začiatku roka 2023. Čo od tohto radu telefónov očakávame a o akých...
Viac článkov Všetky články

Dámske smart hodinky

V kategórii Dámske smart hodinky máme práve teraz na Alza.sk celkom 225 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné dámske smart hodinky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie dámske smart hodinky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie dámske smart hodinky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii dámske smart hodinky recenzie
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií