DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex

Zobraziť katalóg
0
Audio kábel - optický
Cena s DPH
€12,90
Cena bez DPH
€10,75
Na sklade 1 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 17 Alzákov
Záruka 24 mesiacov Kód:  MN410a2 Produktové číslo:  5451
Helpdesk Vytlačiť
DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex €12,90 Na sklade 1 ks
Kúpiť

DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex

Optický kábel pre prepojenie multimediálnych zariadení. Oproti metalickým káblom nie je ovplyvňovaný elektromagnetickým rušením, spôsobujúcim chyby v prenose alebo skreslenie zvuku (u analógového prenosu). Káble prepojí pasívne zariadenie s aktívnym optickým prvkom.

Parametre a špecifikácie:

Typ kábla:
Singlemode

Dĺžka:
2 m

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky. Fórum DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte DATACOM LC-SC duplex 09/125 SM 2 m. Másik EU országba történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt DATACOM LC-SC duplex 09/125 SM 2 m.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB4