Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

DATACOM LC-SC 09/125 SM 2 m duplex

Zobraziť katalóg
2x
0
Audio kábel – optický
Cena s DPH
€13,90
Cena bez DPH
€11,58
Možnosť vrátiť tovar do 60 dni €0,70 Možnosť vrátiť tovar do 60 dni
Na sklade 1 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 18 Alzákov
Záruka 24 mesiacov Kód:  MN410a2 Produktové číslo:  5451
Helpdesk Vytlačiť
DATACOM LC-SC 09/125 SM 2 m duplex Na sklade 1 ks
Kúpiť
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
20+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča

DATACOM LC-SC 09/125 SM 2 m duplex

Optický kábel pre prepojenie multimediálnych zariadení. Oproti metalickým káblom nie je ovplyvňovaný elektromagnetickým rušením, spôsobujúcim chyby v prenose alebo skreslenie zvuku (pri analógovom prenose). Káble prepoja pasívne zariadenie s aktívnym optickým prvkom.

Parametre a špecifikácia:

Typ kábla:
Singlemode

Dĺžka:
2 m

Prečítať viac
Parametre a špecifikácia
Typ
Prepojovací kábel Hotovo!
Dĺžka kábla
2 m Hotovo!
Farba
Oranžová Hotovo!

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Opravte si prosím popis produktu, nieje to audio optický kábel ale optický patchcord.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum DATACOM LC-SC 09/125 SM 2 m duplex
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
20+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
Firma, Praha 5 27.12.2017
funguje, provedení ok
Firma, Praha 5 3.11.2017
funguje, provedení ok
 
Recenzia DATACOM LC-SC 09/125 SM 2 m duplex
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
For shipping to other EU countries visit this page DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte DATACOM LC-SC-Duplex 09/125 SM 2 m. Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Datacom LC-SC 09/125 SM 2m duplex. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte DATACOM LC-SC-Duplex 09/125 SM 2 m. For shipping to the United Kingdom visit this page DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: DATACOM LC-SC duplex 09/125 SM 2 m.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB3
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi