EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

Záložný zdroj – rack UPS, záložná doba pri 100 % záťaži 10 min, skutočný a zdanlivý výkon 2200 W/2200 VA, výška pozície 2U, line interactive, 2× IEC Jumpers, 1× IEC 320 C19, 8× IEC 320 C13, USB a RS-232, 98 % účinnosť pri 100 % záťaži, LCD displej, možnosť vertikálnej aj horizontálnej polohy a AVR, šírka rámu 482,6 mm, rozmery 129 × 438 × 483 mm (V׊×H), hmotnosť 27,5 kg
  1 569 €
Nakúpte zrýchlene do AlzaBoxu alebo do predajne.
Pridať do zoznamu
EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2 1 569 € Na sklade 4 ks u dodávateľa
Do košíka

EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

Záložný zdroj Eaton 5PX 2200i RT2U Gen2 je profesionálna line-interactive UPS, ktorá chráni servery, dátové úložiská a sieťové prvky. S jednotkovým účinníkom dodáva skutočný výkon 2 200 W, ktorý zodpovedá zdanlivému výkonu 2 200 VA, a naplno tak využíva svoju kapacitu pre moderné IT zariadenia s aktívnym PFC. Integrovaná automatická regulácia napätia (AVR) koriguje výkyvy v sieti bez prepínania na batériu a šetrí jej kapacitu pre prípad úplného výpadku. Pri 100 % záťaži napája pripojené zariadenia po dobu 10 minút, čo poskytuje dostatok času na bezpečné ukončenie operácií. Univerzálne vyhotovenie Rack/Tower 2U podporuje flexibilnú inštaláciu do dátového rozvádzača alebo ako samostatne stojacu jednotku.

Záložný zdroj EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

Kľúčové vlastnosti záložného zdroja Eaton UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

  • Line-interactive topológia s automatickou reguláciou napätia AVR
  • Jednotkový účinník na plný výkon pripojených zariadení
  • Pokročilá správa batérií ABM predlžuje ich životnosť
  • Možnosť rozšírenia doby zálohy až o štyri externé moduly
  • Meranie spotreby energie na úrovni skupín zásuviek
  • Diaľkové ovládanie segmentov zásuviek na prioritizáciu záťaže
  • Výmena batérií za prevádzky bez prerušenia napájania

Výkon a efektivita

Zdroj Eaton pracuje s line-interactive topológiou a dodáva jednotkový účinník, kde sa skutočný výkon 2 200 W rovná zdanlivému výkonu 2 200 VA. Funkcia automatickej regulácie napätia (AVR) stabilizuje výstupné napätie bez prepnutia na batériu. S účinnosťou 98 % pri plnej záťaži, overenou certifikáciou ENERGY STAR 2.0, znižuje prevádzkové náklady a produkciu tepla. Vysoká efektivita prispieva k nižšej spotrebe elektrickej energie. Záložná doba pri maximálnom vyťažení je 10 minút.

Záložný zdroj EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2
Záložný zdroj EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

Správa batérií a rozšírenie zálohy

Vnútri sa nachádza šesť bezúdržbových olovených akumulátorov (6 × 12 V/7 Ah), ktoré je možné vymeniť za prevádzky. Pokročilá správa batérií ABM predlžuje životnosť akumulátorov až o 50 % pomocou trojstupňového nabíjania s teplotnou kompenzáciou. Funkcia studeného štartu spustí UPS aj bez prítomnosti vstupného napájania. Dobu zálohy je možné navýšiť pripojením až štyroch externých batériových modulov (EBM). Prehľadný grafický LCD displej zobrazuje prevádzkové informácie a uľahčuje konfiguráciu. Softvér Eaton Intelligent Power Manager a Protector integruje UPS do virtualizačných prostredí. Zariadenie tiež meria spotrebu energie na úrovni skupín zásuviek, pričom hodnoty zobrazuje na displeji alebo v softvéri.

Možnosti správy a monitoringu záložného zdroja

Na správu a komunikáciu ponúka port USB kompatibilný s HID, sériový port RS-232 a mini svorkovnicu na diaľkové ovládanie. Vstupné napájanie sa pripája cez konektor IEC C20. Na pripojenie záťaže ponúka osem zásuviek typu IEC C13 a dve výkonnejšie zásuvky IEC C19. Zariadenie podporuje správu segmentov výstupných zásuviek, čo umožňuje diaľkovo ovládať päť z nich. Funkcia odpája menej dôležité záťaže a predlžuje dobu zálohy pre kritické servery alebo sieťové prvky. Ďalej umožňuje sekvenčné spúšťanie pripojených zariadení, čím obmedzuje prúdové nárazy pri štarte systému.

Technické špecifikácie

  • Frekvenčné pásma: 47 – 70 Hz
  • Porty: vstupný 1× C20, výstupný 8× C13, 2× C19, USB kompatibilný s HID, RS-232, mini svorkovnica
  • Zabezpečenie: Ochrana proti hlbokému vybitiu batérie, ABM a teplotne kompenzovaná metóda nabíjania (voliteľná používateľom), automatické testovanie batérie
  • Prevádzkové režimy: Line interactive
  • Prevádzková teplota: 0 – 40 °C, pre batérie odporúčané max. 25 °C
  • Ak NAS nedisponuje 2,5" pozíciou na uloženie 2,5" diskov, bude potrebné použiť redukčný rámček na 3,5" pozíciu.
  • V prípade, že je NAS vybavený viacerými pozíciami na disky, nie je nutné, aby boli zaplnené všetky.

Parametre a špecifikácia

Skutočný výkon
2 200 W
Zdanlivý výkon vo VA
2 200
Účinnosť pri 100 % záťaži
98 %
Záložná doba pri 100 % záťaži
10 min

Výkon

Skutočný výkon
2 200 W
Zdanlivý výkon vo VA
2 200

Účinnosť

Záložní doba

Záložná doba pri 100 % záťaži
10 min

Typ výstupných zásuviek

IEC 320 C13
8
IEC 320 C19
1
IEC Jumpers
2
Schuko
0
FR
0
Komunikačné a ochranné rozhrania
RS-232, USB

Na rack

Určené na rack
2U

Rozmery

Šírka
438 mm
Výška
129 mm
Hĺbka
483 mm
Šírka rámu
482,6 mm

Hmotnosť

Hmotnosť
27,5 kg
Viac parametrov

Eaton Industries (France) SAS, 110 Rue Blaise Pascal - 38330 Montbonnot Saint-Martin - France, [email protected]

Poznámka:

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre EATON UPS 5PX 2200i RT2U Gen2

Súvisiace kategórie