Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Všechny dárky vyřešíte HP, média Obchodník roka 2020

Svietidlá Philips HUE

0

SPÄŤ NA SVIETIDLÁ A ŽIAROVKY

Viac, než len svetlo. Philips Hue je vaša fantázia. Prebuďte sa každý deň slnečným svetlom. Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď nie ste. Stočte svoj životný príbeh do iného sveta a odhaľte svoje možnosti s Philips Hue.

Štartovacie balíčky

Štartovacie balíčky

Najjednoduchší spôsob ako začať. Obsahujú LED žiarovky, Dimmer Switch a to najzákladnejšie – Philips Hue Bridge.

 ZOBRAZIŤ

Žiarovky

Philips Hue LED žiarovky sú v päticiach E27, E14, GU10 a 3 typoch: Hue White, White Ambiance či White & Color.

 ZOBRAZIŤ
Vnútorné svetlá

Vnútorné svietidlá Philips Hue

Rad elegantných a dizajnových svietidiel obsahuje stropné či nástenné osvetlenie a stolné aj bodové svetlá.

  ZOBRAZIŤ
Vonkajšie svetlá

Vonkajšie svetidlá Philips Hue

Vonkajšie svetelné doplnky inteligentného osvetlenia Philips Hue zahŕňajú stĺpiky, bodové a nástenné svetlá s pokročilými funkciami.

 ZOBRAZIŤ
Entertainment

Entertainment

Objavte príslušenstvo pre hráčov a rozšírte svoje zážitky vďaka technológiám kompatibilným s TV Philips Ambilight.

 ZOBRAZIŤ

Výhody Philips Hue

Aplikácia Philips Hue – možnosti farebného nastavenia

Philips Hue – vyhrajte sa s 16 miliónmi farieb

Ak máte na dosah ruky 16 miliónov farieb, poskytuje vám to doteraz netušené možnosti. Pridajte hravosť sebe vlastnú k rozprávaniu príbehov, prispôsobte farby vášho tímu v deň zápasu alebo využite stenu vo svojom domove ako dekoráciu, a to všetko pomocou inteligentného osvetlenia Philips Hue. Ak si to jednoducho dokážete predstaviť, Philips Hue to dokáže previesť do reality.

Prebuďte sa každý deň slnečným svetlom

Philips svietidlá vám pri prebudení a zaspávaní pomôžu simulovať prirodzené účinky ranného a večerného svetla. Je totiž neporovnateľne príjemnejšie prebudiť sa pomocou svetla, než zvukom kvíliaceho budíka. Večer vám zasa teplé biele LED svetlo uvoľňuje telo a pripravuje vás na dobrý nočný spánok.

Prebudenie s Philips Hue
Ovládanie svetla Philips Hue hlasom

Ovládajte svietidlá Philips Hue svojím hlasom

Teraz už vám stačí iba váš hlas. Philips svietidlá spolupracujú s firmami Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit, vďaka ktorým môžete osvetlenie ovládať priamo svojím hlasom. Philips Hue zapnite alebo vypnite, alebo stlmte či zmeňte farby tak, aby vyhovovali vašej nálade.

Home & Away

Pri príchode domov môžete nastaviť rozsvietenie svetiel vďaka funkcii geolokácie. Philips osvetlenie vám umožní, aby to vyzeralo, že ste doma, aj keď nie ste. Ovládajte svoje svetlo na diaľku alebo využite časovače. Samozrejmosťou je možnosť vypnúť svetlá na diaľku, takže sa v noci nemusíte nikdy báť, či ste nechali svetlá Hue Philips zapnuté.

Ovládanie svetiel Philips Hue na diaľku
Inteligentné žiarovky Philips Hue

Inteligentné žiarovky a svetlá Philips Hue

Inteligentné a energeticky efektívne Philips LED svetlá. Prinášajú jasné a krásne svetlo pre vaše každodenné aktivity, zvláštne okamihy a zážitky. Sú praktické, stmievajú sa či blikajú alebo pulzujú. Skrátka robia to, čo si práve prajete. Philips LED svietidlá sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, ktoré vyhovujú vášmu domovu.

Inteligentný bezdrôtový HUB – Philips Hue Bridge

Bridge je srdcom vášho systému Philips Hue, ktorý bezdrôtovo prepája vaše inteligentné zariadenia a Philips svietidlá. Na jeden Bridge môžete pridať až 50 žiaroviek a príslušenstva. Bridge je prepojený s vaším routerom a pripája váš systém k internetu pre vzdialené ovládanie, vďaka čomu vám prináša ďalšie inteligentné funkcie. Bridge je súčasťou všetkých štartovacích sád Philips Hue alebo ho možno zakúpiť samostatne a jednoducho si vytvoriť vlastný systém inteligentného osvetlenia Philips Hue.

Inteligentný centrálny prvok – Philips Hue Bridge
Inteligentné ovládanie Philips Hue

Inteligentné ovládanie Philips Hue

Systém Philips Hue môžete ovládať z ľubovoľného zariadenia a odkiaľkoľvek. Pre jednoduchý spôsob, ako nastaviť intenzitu, vytvoriť časovače alebo zmeniť farby (a ešte oveľa viac), vyberte Philips Hue aplikáciu. Pre ešte jednoduchšie ovládanie použite Hue Dimmer Switch alebo Hue Tap. Nastavte svoje obľúbené scény, rutiny a majte ich tak vždy po ruke. Môžete tiež využiť Philips Hue Motion senzor, ktorý bude ovládať vaše svetlá úplne automaticky. Tieto ovládacie prvky sú tu pre vás, akokoľvek a kedykoľvek ich budete potrebovať. A to bez toho, aby ste museli byť práve doma.

Certifikácia a známka kvality ZigBee

Philips Hue je založený na technológii ZigBee LightLink, bezpečnej, spoľahlivej technológii na ovládanie svetiel s nízkou energetickou náročnosťou. Nové funkcie a vylepšenia sú nepretržite pridávané do systému. V roku 2018 bude systém podporovať ZigBee 3.0. Aktualizácie softvéru a firmvéru možno vykonať bezdrôtovo, priamo vo vašich svetlách alebo žiarovkách. Systém inteligentného osvetlenia Philips Hue možno jednoducho integrovať s inými systémami založenými na ZigBee technológii.

Philips Hue – Certifikácia Zigbee
Zobraziť viac Zobraziť menej

Objavte všetky možnosti, ktoré vám prináša inteligentné osvetlenie Philips Hue.

Ako na Philips Hue

Zobraziť viac

Philips Hue je systém domáceho osvetlenia, ktorý môžete intuitívne ovládať prostredníctvom aplikácie v smartfóne alebo tablete. Riadiaca jednotka môže obsluhovať až 50 svetiel, na vás je len určiť si akou farbou, intenzitou a kedy budú dané svetlá svietiť. Poradíme vám s výberom.

Pokračovať

Jednoduchá inštalácia Philips Hue v 4 krokoch:

 1. Zaskrutkujte žiarovku. Ak máte Philips Hue Starter kit, naskrutkujte žiarovky do existujúcich svietidiel a zapnite vypínač. Pri iných Philips Hue svetlách, ako je Philips Hue LightStrip plus, treba len zapojiť a napájať. Jednoduché.
 2. Nastavte svoj Bridge. Pripojte Philips Hue Bridge k vášmu routeru pomocou sieťového kábla. Počkajte, kým sa rozsvietia všetky tri svetlá.
 3. Stiahnite si Philips Hue aplikáciu. Stiahnite si aplikáciu z Google play alebo App store. Spárujte Philips Hue Bridge a vyhľadajte vaše žiarovky alebo svetlá.
 4. Hrajte sa. Teraz, keď váš systém funguje, je čas sa zoznámiť s možnosťami Philips Hue. Preskúmajte funkcie aplikácie Philips Hue alebo si stiahnite a vyskúšajte niektoré aplikácie tretích strán a objavte nové spôsoby, akým vnímate svetlo.

Z čoho sa skladá systém inteligentného osvetlenia Philips Hue?

Bridge

Spája inteligentné zariadenia so svetlami Philips Hue. Je pripojený do domácej WiFi siete, ovládať ho môžete cez internet, aj keď ste mimo domova. Na jeden Bridge možno pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva.

Svetlá Philips Hue

LED žiarovky, LED svetelné pásy, lampy (stolné, závesné, nástenné) v rôznych vyhotoveniach. Po spojení s Bridge môžu svietiť niektorou z až 16 miliónov farieb. Philips svietidlá môžete ovládať jednotlivo alebo v rámci celých miestností. Použiť ich môžete aj bez Bridgu ako bežnú, jednofarebnú žiarovku

Doplnky

Ovládač, stmievač alebo pohybový senzor. Umožnia ovládanie a reguláciu svetiel Philips Hue bez použitia telefónu/smartfónu.

Aplikácia Philips Hue

Pohodlný prístup ku všetkým možnostiam Bridgu z vášho smartfónu alebo tabletu.

Zapojenie Philips Hue

Funkcie Philips Hue v spojení s Bridgom

 • 16 miliónov farieb – pre každú príležitosť môžete prednastaviť inú farebnú scénu.
 • Vzdialené ovládanie – ak nie ste doma, môžete cez internet svetlá na diaľku rozsvecovať.
 • Časovač – Philips Hue vás zobudí simuláciou východu slnka, alebo zhasne všetky svetlá keď idete spať.
 • Kompatibilita s Apple Homekit – svietidlá Philips Hue je možné prepojiť s ďalšími HomeKit zariadeniami a následne všetko ovládať hlasovými pokynmi pomocou Siri.
 • Aplikácie tretích strán – dokážu simulovať napríklad sviečku alebo plamene krbu. S inými je možné, aby svetlá LED Philips Hue blikali do rytmu ako v disco klube. Pri sledovaní filmu dokážu meniť farby žiaroviek podľa aktuálnej scény.
 • IFTTTTáto služba môže prepojiť s Philips Hue mnoho zariadení, ako termostaty čidlá aj inteligentné zariadenia. Pri príchode e-mailov je možné, aby žiarovky blikali, pri zmene počasia menili farby podľa aktuálneho počasia. Ďalšie informácie o funkciách nájdete nawww.ifttt.com/hue

Philips Hue – čím začať?

Starter Kit – obsahuje niekoľko LED žiaroviek a to najzákladnejšie – Bridge. Ideálne na vyskúšanie možností Philips Hue. Potom už môže dokupovať len ďalšie jednotlivé svetelné zdroje a systém rozširovať. LED žiarovky Philips Hue sú dostupné v najpoužívanejších päticiach E27 a GU10.

Čo je potrebné na sprevádzkovanie Philips Hue?

 • Pripojenie do elektriny – zaskrutkujte žiarovky Philips Hue do lustra alebo lampičky a zapnite svetlo vypínačom na stene. Stojace lampy Hue zapojte do elektriny.
 • Nastavenie jednotky Bridge – zapojte Bridge do elektriny a spojte ho s domácim WiFi routerom pomocou priloženého kábla.
 • Stiahnutie aplikáciu Hue – dostupná na App Store alebo Google Play Store. Prepojíte ju s Bridge a nájdete v aplikácii svoje svetlá.
 • Hotovo – systém inteligentného osvetlenia Philips Hue je zapojený a funkčný. Pustite sa do preskúmavania funkcií Philips Hue.
Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Najpredávanejšie

1.
Philips Hue LightStrip Plus v4 Na sklade > 5 ks
LED pásik – 2m, 800lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, bluetooth, RGBW 2200 – 6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit
81,90 €

2.
LED žiarovka inteligentná, 5.5 W, 2 kusy v balení, pätica GU10, svetelný tok 350 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, Bluetooth, ZigBee a WiFi, fungovanie samostatne, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v angličtine
46,69 €

3.
LED pásik – predĺženie 1m, 800lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, bluetooth, RGBW 2200 – 6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit
25,99 €

Ďalšie najpredávanejšie
195 položiek
Ľudová voľba
Philips Hue LightStrip Plus v4 - LED pásik
A+
Viac ako99%spoľahlivosť
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásik – 2m, 800lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, bluetooth, RGBW 2200 – 6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
81,90 € bez DPH 68,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20033
Zlatá stredná cesta
Philips Hue White Ambiance Adore 34350/11/P7 - Stropné svetlo
A+
Philips Hue White Ambiance Adore 34350/11/P7
Stropné svetlo inteligentné, chrómové, LED s chromatickosťou 2200 K– 6500 K, životnosť 30000 h, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie v angličtine, napájanie zo siete, energetický štítok A+

199,90 € bez DPH 166,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 17:20
Objednávací kód: PHL18098
Pre náročných
Philips Hue White and Color Ambiance Flourish 40906/31/P7
Luster – závesná Hue White and Color Ambiance 2200-6500K, 16 miliónov farieb, 3000lm, 25000 hodín, IP20, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge, kompatibilná s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

362,90 € bez DPH 302,42 €
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL19074
Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10 sada 2 ks - LED žiarovka
A+
Viac ako98%spoľahlivosť
Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10 sada 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 5.7 W, 2 kusy v balení, pätica GU10, svetelný tok 250 lm, napájacie napätie 230 V, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, Bluetooth, ZigBee a WiFi, fungovanie samostatne a cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, nastavenie chromatickosti a okamžitý štart, energetický štítok A+, aplikácia v angličtine

103,90 € bez DPH 86,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL19063
Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10 sada 2 ks - LED žiarovka
A+
Viac ako99%spoľahlivosť
Philips Hue White Ambiance 5,5 W GU10 sada 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 5.5 W, 2 kusy v balení, pätica GU10, svetelný tok 350 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, Bluetooth, ZigBee a WiFi, fungovanie samostatne, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v angličtine

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
46,69 € bez DPH 38,91 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL19062
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension - LED pásik
A+
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension
LED pásik – predĺženie 1m, 800lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, bluetooth, RGBW 2200 – 6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
25,99 € bez DPH 21,66 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20034
Philips Hue Gradient lightstrip 55" - LED pásik
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Philips Hue Gradient lightstrip 55"
LED pásik – White and Color Ambiance za TV s veľkosťou 55“, ambientné osvetlenie, upevnenie pomocou lepiacich držiakov, na využitie všetkých funkcií je potrebný Philips Hue HDMI Sync Box a Philips Hue Bridge

179,99 € bez DPH 149,99 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20040
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7 - Dekoratívne osvetlenie
A+
Varianty
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7
Dekoratívne osvetlenie – stolné, Hue White and Color Ambiance základná súprava, (2× Hue Play s 2m káblom, 1× napájacia jednotka, 2× stojan, 2× clip na TV, lepiaca páska a inštalačný materiál), čierna farba, 530lm, 2200 – 6500K, 16 miliónov farieb, IP20, na využitie všetkých funkcií je potrebný Philips Hue Bridge

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre vášnivých hráčov
Ideálny darček pre každú domácnosť
134,90 € bez DPH 112,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL18123
Philips Hue White Ambiance 9,5 W A19 Starter kit - LED žiarovka
A+
Viac ako98%spoľahlivosť
Philips Hue White Ambiance 9,5 W A19 Starter kit
LED žiarovka inteligentná, 8.5 W, 3 kusy v balení, pätica E27, svetelný tok 806 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, Bluetooth a ZigBee, fungovanie cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v slovenčine a angličtine

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre technologických nadšencov
134,90 € bez DPH 112,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO521g10
Philips Hue Gradient lightstrip 65" - LED pásik
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
Philips Hue Gradient lightstrip 65"
LED pásik – White and Color Ambiance za TV s veľkosťou 65“, ambientné osvetlenie, upevnenie pomocou lepiacich držiakov, na využitie všetkých funkcií je potrebný Philips Hue HDMI Sync Box a Philips Hue Bridge

199,99 € bez DPH 166,66 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20041
Philips Hue White and Color Ambiance Signe 40802/48/P7
Stojaca lampa – stojaca Hue White and Color Ambiance 2200 - 6500K, 16 miliónov farieb, 3000lm, 25000 hodín, IP20, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge, kompatibilná s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

279,90 € bez DPH 233,25 €
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať zajtra od 17:30
Objednávací kód: PHL19066
Philips Hue White Ambiance 8,5 W A19 súprava 2 ks - LED žiarovka
A+
Viac ako98%spoľahlivosť
Philips Hue White Ambiance 8,5 W A19 súprava 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 8.5 W, 2 kusy v balení, pätica E27, svetelný tok 806 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, Bluetooth a ZigBee, fungovanie cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v slovenčine a angličtine

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
46,69 € bez DPH 38,91 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO521g9
Philips Hue White Ambiance 9,5 W + Dimmer Switch Light recipe kit - Stmievač osvetlenia
A+
Philips Hue White Ambiance 9,5 W + Dimmer Switch Light recipe kit
Stmievač osvetlenia – bezdrôtový stmievač svetiel Hue, batéria 1× CR2450 + žiarovka 9.5W, pätica E27, A19, 25000 hodín, kompatibilný s Amazon Alexa a Apple Homekit

36,49 € bez DPH 30,41 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO2556r62
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 promo starter kit - Súprava inteligentného osvetlenia
A+
Philips Hue White and Color ambiance 9W E27 promo starter kit
Súprava inteligentného osvetlenia kombatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované operačné systémy: Android a iOS, hlasové ovládanie, mobilná aplikácia, nastavenie farby svetla, nastavenie chromatickosti a stmievateľnosť, v balení 3ks, chromatickosť 6500 K, životnosť 25000 h

189,90 € bez DPH 158,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL19090
Philips Hue White Ambiance 6 W E14 súprava 2 ks - LED žiarovka
A+
Viac ako99%spoľahlivosť
Philips Hue White Ambiance 6 W E14 súprava 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 6 W, 2 kusy v balení, pätica E14, svetelný tok 470 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, ZigBee, fungovanie cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v slovenčine a angličtine

Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
46,69 € bez DPH 38,91 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO2557q2
Philips Hue White 9 W E27 súprava 2 ks - LED žiarovka
A+
Philips Hue White 9 W E27 súprava 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 9 W, 2 kusy v balení, pätica E27, svetelný tok 806 lm, napájacie napätie 230 V, stmievateľná, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 2700 K, maximálna chromatickosť 2700 K, ZigBee, fungovanie cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, energetický štítok A+, aplikácia v slovenčine a angličtine

Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
31,30 € bez DPH 26,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO521g7
Philips Hue White and Color Ambiance Outdoor LightStrips 5M - Dekoratívny LED pásik
A+
Philips Hue White and Color Ambiance Outdoor LightStrips 5M
Dekoratívny LED pásik – 5M, Hue White and Color Ambiance základné balenie (1× napájacia jednotka, súprava klipov pre uchytenie), 1650lm, 2200 – 6500K, 16 miliónov farieb, IP67, LED pás nie je možné skracovať alebo predlžovať, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge

Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
199,90 € bez DPH 166,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL18130
Philips Hue White Ambiance 15,5 W E27 - LED žiarovka
A+
Philips Hue White Ambiance 15,5 W E27
LED žiarovka inteligentná, 15.5 W, jeden kus v balení, pätica E27, svetelný tok 1600 lm, napájacie napätie 230 V, Bluetooth a ZigBee, fungovanie samostatne a cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, nastavenie jasu svetla, energetický štítok A+, aplikácia v angličtine

25,99 € bez DPH 21,66 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20032
Philips Hue White and Color Ambiance Outdoor LightStrips 2M - Dekoratívny LED pásik
A+
Philips Hue White and Color Ambiance Outdoor LightStrips 2M
Dekoratívny LED pásik – 2M, Hue White and Color Ambiance základné balenie (1× napájacia jednotka, súprava klipov pre uchytenie), 850lm, 2200 – 6500K, 16 miliónov farieb, IP67, LED pás nie je možné skracovať alebo predlžovať, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge

Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre vášnivých hráčov
Ideálny darček pre každú domácnosť
116,90 € bez DPH 97,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL18129
Philips Hue Fair 40340/30/P7 - Stropné svetlo
A+
-16%
Philips Hue Fair 40340/30/P7
Stropné svetlo inteligentné, sklenené, kovové, LED, životnosť 25000 h, svietivosť 3000 lm, výkon 39 W, kompatibilné s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie v slovenčine a v angličtine, napájanie zo siete, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, energetický štítok A+

-16% 227,90 €
191,90 € bez DPH 159,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO521e1
Philips Hue Wellness 40801/30/P7 - Stolová lampa
A+
Philips Hue Wellness 40801/30/P7
Stolová lampa inteligentná, sklenená, LED, s chromatickosťou 6500 K, životnosť 20000 h, pätica E27, svietivosť 806 lm, výkon 9.5 W, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie v slovenčine a angličtine, napájanie zo siete, hlasové ovládanie, mobilná aplikácia, nastavenie chromatickosti a nastavenie jasu svetla, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, energetický štítok A+

107,90 € bez DPH 89,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: ESO510g
Philips Hue GO v2 - Stolová lampa
A++
Philips Hue GO v2
Stolová lampa inteligentná, plastová, LED, s chromatickosťou 6500 K, životnosť 20000 h, pätica stolná lampa, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie v češtine a angličtine, napájanie zo siete, energetický štítok A++

Ideálny darček pre posteľných knihomoľov
Ideálny darček pre manžela alebo priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre kamaráta
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre technologických nadšencov
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre milovníkov čítania
82,90 € bez DPH 69,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL20002
Philips Hue White and Colour Ambiance Discover 17435/30/P7 - LED reflektor
A+
Philips Hue White and Colour Ambiance Discover 17435/30/P7
LED reflektor – stupeň krytia IP44, svieti studeným svetlom s chromatickosťou 6500 K, s energetickým štítkom A+

165,90 € bez DPH 138,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL19013
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/31/P7 - Stolová lampa
A+
Varianty
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/31/P7
Stolová lampa inteligentná, plastová, LED, s chromatickosťou 6500 K, životnosť 25000 h, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, ovládanie pomocou mobilnej aplikácie v slovenčine a angličtine, napájanie zo siete, hlasové ovládanie, mobilná aplikácia, nastavenie farby svetla, nastavenie chromatickosti a nastavenie jasu svetla, na využitie všetkých funkcií je nutný bridge, energetický štítok A+

Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre vášnivých hráčov
134,90 € bez DPH 112,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v sobota 5.12. od 8:30
Objednávací kód: PHL18126

Svietidlá Philips HUE

inteligentné osvetleniePhilips Hue s pripojením cez Bluetooth – to vás bude baviť! Začínate s inteligentným osvetlením Philips Hue a chcete si vyskúšať pohodlné ovládanie všetkých svetiel v...
Páčilo by sa vám, keby vás každý vzhliadnutý film, pustená pesnička aj počítačová hra naplno vtiahli do...
Index podania farieb (CRI) udáva presnosť, s akou svetlo z určitého zdroja zachováva farby povrchov, na...
inteligentné osvetleniePredstavujeme: tri nové typy svietidiel Philips Hue Philips vyšiel na svetlo s tromi novinkami, ktoré dajú osvetleniu vašej domácnosti úplne iný rozmer. Hue...
Smart osvetlenie Philips HUE predstavuje jedinečné inovatívne riešenia pre každú modernú domácnosť...
Predstavte si svetlo, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a životnému štýlu. Svetlo, ktoré vždy...
Viac článkov Všetky články

Svietidlá Philips HUE

V kategórii Svietidlá Philips HUE máme práve teraz na Alza.sk celkom 195 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné svietidlá Philips HUE Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie svietidlá Philips HUE Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii svietidlá Philips HUE recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi