Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka
Predĺžili sme pre vás otváraciu dobu našich predajní, aby ste mohli tento rok nakúpiť darčeky v pokoji a bez stresu.

Black Friday Výměna nevhodného dárku

Svietidlá Philips HUE

Zľavové tornádo práve zľavnilo tisíce produktov vo všetkých kategóriách. Poponáhľajte sa!
0

SPÄŤ NA SVIETIDLÁ A ŽIAROVKY

Viac, než len svetlo. Philips Hue je vaša fantázia. Prebuďte sa každý deň slnečným svetlom. Vytvorte dojem, že ste doma, aj keď nie ste. Stočte svoj životný príbeh do iného sveta a odhaľte svoje možnosti s Philips Hue.

Štartovacie balíčky

Štartovacie balíčky

Najjednoduchší spôsob ako začať. Obsahuje LED žiarovky, Dimmer Switch a to najzákladnejšie – Bridge.

 ZOBRAZIŤ
Žiarovky

Žiarovky

LED žiarovky Philips Hue sú v päticiach E27, E14, GU10 a 3 typoch: Hue White, White Ambiance či White & Color.

 ZOBRAZIŤ
Vnútorné svetlá

Vnútorné svetlá

Rad elegantných a dizajnových svietidiel obsahuje stropné či nástenné osvetlenie a stolné aj bodové svetlá.

  ZOBRAZIŤ
Vonkajšie svetlá

Vonkajšie svetlá

Vonkajšie svetelné doplnky zahŕňajú stĺpiky, bodové a nástenné svetlá s pokročilými funkciami.

 ZOBRAZIŤ
Entertainment

Entertainment

Objavte príslušenstvo pre hráčov a rozšírte svoje zážitky vďaka technológiám kompatibilným s TV Philips Ambilight.

 ZOBRAZIŤ

Výhody Philips Hue

Aplikácia Philips Hue – možnosti farebného nastavenia

Vyhrajte sa so 16 miliónmi farieb

Pokiaľ máte na dosah ruky 16 miliónov farieb, poskytuje vám to doteraz netušené možnosti. Pridajte hravosť sebe vlastnou k rozprávaniu príbehov, prispôsobte farby vášho tímu v deň zápasu alebo využite stenu vo svojom domove ako dekoráciu. Ak si to dokážete predstaviť, Philips Hue to dokáže previesť do reality.

Prebuďte sa každý deň slnečným svetlom

Philips Hue vám pri prebudení a zaspávaní pomôže simulovať prirodzené účinky ranného a večerného svetla. Je totiž neporovnateľne príjemnejšie prebudiť sa pomocou svetla, než zvukom rinčiaceho budíka. Večer vám zase teplé biele LED svetlo uvoľňuje telo a pripravuje vás na dobrý nočný spánok.

Prebúdzanie s Philips Hue
Ovládanie svetla Philips Hue hlasom

Ovládajte svetlá svojím hlasom

Teraz už vám stačí iba váš hlas. Philips Hue spolupracuje s firmami Amazon Alexa, Google Assistant a Apple HomeKit, vďaka ktorým môžete osvetlenie ovládať priamo svojím hlasom. Svetlá zapnite alebo vypnite, alebo stlmte či zmeňte farby tak, aby vyhovovali vašej nálade.

Home & Away

Pri príchode domov môžete nastaviť rozsvietenie svetiel vďaka funkcii geolokácie. Philips Hue vám umožní, aby to vyzeralo, že ste doma, aj keď nie ste. Ovládajte svoje svetlo na diaľku alebo využite časovač. Samozrejmosťou je možnosť vypnúť svetlá na diaľku, takže sa v noci nemusíte nikdy báť, či ste nechali svetlá zapnuté.

Ovládanie svetiel Philips Hue na diaľku
Inteligentné žiarovky Philips Hue

Inteligentné žiarovky a svetlá Philips Hue

Inteligentné a energeticky efektívne LED svetlá Philips Hue. Prinášajú jasné a krásne svetlo na vaše každodenné aktivity, zvláštne okamihy a zážitky. Sú praktické, stmievajú sa či blikajú alebo pulzujú. Jednoducho robia to, čo si práve prajete. Sú k dispozícii v rôznych tvaroch a veľkostiach, ktoré vyhovujú vášmu domovu.

Inteligentný bezdrôtový hub – Philips Hue Bridge

Bridge je srdcom vášho systému Philips Hue, ktorý bezdrôtovo prepája vaše inteligentné zariadenia so svetlami Philips Hue. Na jeden Bridge môžete pridať až 50 žiaroviek a príslušenstva. Bridge je prepojený s vaším routrom a pripája váš systém k internetu na vzdialené ovládanie, vďaka čomu vám prináša ďalšie inteligentné funkcie. Bridge je súčasťou všetkých štartovacích súprav Philips Hue alebo ho možno zakúpiť samostatne a jednoducho si vytvoriť vlastný Philips Hue systém.

Inteligentný centrálny prvok – Philips Hue Bridge
Inteligentné ovládanie Philips Hue

Inteligentné ovládanie

Systém Philips Hue môžete ovládať z ľubovoľného zariadenia a odkiaľkoľvek. Na jednoduchý spôsob, ako nastaviť intenzitu, vytvoriť časovač alebo zmeniť farby (a ešte oveľa viac), vyberte Philips Hue aplikáciu. Na ešte jednoduchšie ovládanie použite Hue Dimmer Switch alebo Hue Tap. Nastavte svoje obľúbené scény, rutiny a majte ich tak vždy po ruke. Môžete tiež využiť Philips Hue Motion sensor, ktorý bude ovládať vaše svetlá úplne automaticky. Tieto ovládacie prvky sú tu pre vás, akokoľvek a kedykoľvek ich budete potrebovať. A to bez toho, aby ste museli byť práve doma.

Certifikácia a známka kvality ZigBee

Philips Hue je založený na technológii ZigBee LightLink, bezpečná, spoľahlivá technológia na ovládanie svetiel s nízkou energetickou náročnosťou. Nové funkcie a vylepšenia sú nepretržite pridávané do systému. V roku 2018 bude systém podporovať ZigBee 3.0.. Aktualizácie softvéru a firmvéru možno vykonať bezdrôtovo, priamo vo vašich svetlách alebo žiarovkách. Systém Philips Hue možno ľahko integrovať s inými systémami založenými na ZigBee technológii.

Philips Hue – Certifikácia Zigbee
Zobraziť viac Zobraziť menej

Objavte všetky možnosti, ktoré vám prináša inteligentné osvetlenia Philips Hue.

Ako na Philips Hue

Zobraziť viac

Philips HUE je systém domáceho osvetlenia, ktorý môžete intuitívne ovládať prostredníctvom aplikácie v smartfóne alebo tablete. Riadiaca jednotka môže obsluhovať až 50 svetiel, na vás je len určiť si akou farbou, intenzitou a kedy budú dané svetlá svietiť. Poradíme vám s výberom.

Pokračovať

Jednoduchá inštalácia v 4 krokoch:

 1. Zaskrutkujte žiarovku. Pokiaľ máte Philips Hue Starter kit, naskrutkujte žiarovky do existujúcich svietidiel a zapnite vypínač. Pri iných Philips Hue svietidlách, ako je Philips Hue LightStrip plus, treba len zapojiť a napájať. Jednoduché.
 2. Nastavte svoj Bridge. Pripojte Philips Hue Bridge k vášmu routeru pomocou sieťového kábla. Počkajte, až sa rozsvietia všetky tri svetlá.
 3. Stiahnite si Philips Hue aplikáciu. Stiahnite si aplikáciu z Google play alebo App store. Spárujte Philips Hue Bridge a vyhľadajte vaše žiarovky alebo svetlá.
 4. Hrajte sa. Teraz, keď váš systém funguje, je čas sa zoznámiť s možnosťami Philips Hue. Preskúmajte funkcie aplikácie Philips Hue alebo si stiahnite a vyskúšajte niektoré aplikácie tretích strán a objavte nové spôsoby, akým vnímate svetlo.

Z čoho sa skladá systém osvetlenia Philips Hue?

Bridge

Spája inteligentné zariadenia so svetlami Philips Hue. Je pripojený do domácej Wi-Fi siete, ovládať ho môžete cez internet, aj keď ste mimo domova. Na jeden Bridge možno pripojiť až 50 Philips Hue svetiel a príslušenstva.

Svetlá Hue

LED žiarovky, LED svetelné pásy, lampy (stolný, závesné, nástenné) v rôznych vyhotoveniach. Po spojení s Bridge môžu svietiť až 16 miliónmi farieb. Svetlá môžete ovládať jednotlivo alebo v rámci celých miestností. Použiť ich môžete aj bez Bridge ako bežnú, jednofarebnú žiarovku

Doplnky

Ovládač, stmievač alebo pohybový senzor. Umožní ovládanie a reguláciu svetiel bez použitia telefónu/smartfónu.

Zapojenie Philips HUE

Funkcia Philips Hue v spojení s bridge

 • 16 miliónov farieb – pre každú príležitosť môžete prednastaviť inú farebnú scénu.
 • Vzdialené ovládanie – ak nie ste doma, môžete cez internet svetlá na diaľku rozsvecovať.
 • Časovač – Hue vás zobudí simuláciou východu slnka, alebo zhasne všetky svetlá keď idete spať.
 • Kompatibilita s Apple Homekit – Hue je možné prepojiť s ďalšími HomeKit zariadeniami a následne všetko ovládať hlasovými pokynmi pomocou Siri.
 • Aplikácie tretích strán – dokážu simulovať napríklad sviečku alebo plamene kozuba. S inými je možné, aby svetlá blikali do rytmu ako v disco klube. Pri sledovaní filmu vdokážu meniť farby žiaroviek podľa aktuálnej scény.
 • IFTTT – Táto služba môže prepojiť s Philips HUE množstvo zariadení, ako sú termostaty, termostaty aj inteligentné zariadenia. Pri príchode e-mailov je možné, aby žiarovky blikali, pri zmene počasia menili farby podľa aktuálneho počasia. Ďalšie veľa funkcií nájdete na www.ifttt.com/hue

Čím začať?

Starter Kit – obsahuje niekoľko LED žiaroviek a to najzákladnejšie – Bridge. Ideálne na vyskúšanie možností Hue. Potom už môže dokupovať len ďalšie jednotlivé svetelné zdroje a systém rozširovať. LED žiarovky HUE sú dostupné v najpoužívanejších päticiach E27 a GU10.

Čo je potrebné na sprevádzkovanie Philips Hue?

 • Pripojenie do elektriny – zaskrutkujte žiarovky do svojho lustra alebo lampičky a zapnite svetlo vypínačom na stene. Samostatné svetlá Philips Hue zapojte do elektriny.
 • Nastavenie jednotky Bridge – zapojte Bridge do elektriny a spojte ho s domácim Wi-Fi routerom pomocou priloženého kábla.
 • Stiahnutie aplikácie Hue – dostupná na App Store alebo Google Play Store. Prepojíte ju s Bridgom a nájdete v aplikácii svoje svetlá.
 • Hotovo – systém je zapojený a funkčný. Pustite sa do preskúmavania funkcií Philips Hue.
Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Najpredávanejšie

1.
LED žiarovka – hlavný ovládací prvok, Philips Hue White and Color ambiance 10W E27 súprava 2 ks, komunikácia cez ZigBee protokol, 50 Hue žiaroviek, pripojenie 12 Hue príslušenstva, kompatibilný s Amazon Alexa a Apple Homekit
-11%
168,90 €
150,90 €

2.
Philips Hue LightStrips Plus Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
LED pás – 2m, 700lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, RGBW 2200–6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge
76,93 €

3.
LED pás 2 + 1m, 700 lm / 1 m, možnosť predĺženia až na 10 m, RGBW 2200-6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit
-19%
100,90 €
81,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
170 položiek
Ľudová voľba
Philips Hue White Ambiance 5.5W GU10 set 2ks - LED žiarovka
Viac ako99%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White Ambiance 5.5W GU10 set 2ks
LED žiarovka 2x 5,5W, 350L, pätice GU10, 15000 hodín, stmievateľná, zmena farebnej teploty, ovládanie pomocou chytrých zariadení, k využitiu všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilný s Amazon Alexa, Google Home a Apple Homekit

45,53 € bez DPH 37,94 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL19062
Zlatá stredná cesta
Philips Hue White Ambiance 9,5 W A19 Starter kit - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
-20%
Philips Hue White Ambiance 9,5 W A19 Starter kit
LED žiarovka – 3× LED 9.5W, A19, pätica E27, 25000 hodín, stmievateľná, zmena teploty chromatickosti, ovládanie pomocou smart zariadení + Hue Bridge a Hue Dimmer Switch, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

Ideálny darček pre manžela a priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre Inteligentné dospelých
-20% 156,90 €
125,88 € bez DPH 104,90 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO521g10
Pre náročných
Philips Hue White Ambiance Aurelle 32163/31/P5 - Lampa
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White Ambiance Aurelle 32163/31/P5
Lampa – panel Hue White Ambiance 2200 – 6500K, 4200lm, 25000 hodín, IP20, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

193,97 € bez DPH 161,64 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: PHL18143
Philips Hue White and Color Ambiance Play Single pack 78201/31/P7 - Lampa
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White and Color Ambiance Play Single pack 78201/31/P7
Lampa – stolná, Hue White and Color Ambiance základná súprava, (1× Hue Play s 2m káblom, 1× napájacia jednotka, 1× stojanček, 1× clip na TV, lepiaca páska a inštalačný materiál), biela farba, 530l, 2200 – 6500K, 16 miliónov farieb, IP20, pre využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge

67,08 € bez DPH 55,90 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: PHL18125
Philips Hue White and Color Ambiance Play Single pack 78201/30/P7 - Lampa
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White and Color Ambiance Play Single pack 78201/30/P7
Lampa – stolná, Hue White and Color Ambiance základná sada, (1× Hue Play s 2m káblom, 1× napájacia jednotka, 1× stojanček, 1× clip na TV, lepiaca páska a inštalačný materiál), čierna farba, 530l, 2200–6500K, 16 miliónov farieb, IP20, na využitie všetkých funkcií je potrebný Philips Hue Bridge

67,10 € bez DPH 55,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: PHL18122
Philips Hue White and Color ambiance 10W E27 súprava 2 ks + Philips Hue Bridge 2.0 - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
-11%
Varianty
Philips Hue White and Color ambiance 10W E27 súprava 2 ks + Philips Hue Bridge 2.0
LED žiarovka – hlavný ovládací prvok, Philips Hue White and Color ambiance 10W E27 súprava 2 ks, komunikácia cez ZigBee protokol, 50 Hue žiaroviek, pripojenie 12 Hue príslušenstva, kompatibilný s Amazon Alexa a Apple Homekit

Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre Darčeky do každej domácnosti
-11% 168,90 €
150,90 € bez DPH 125,75 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Žilina
Objednávací kód: PHL18121
Philips Hue White Filament 5,5 W E27 G93 - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White Filament 5,5 W E27 G93
LED žiarovka 1x, 7W, G93, patice E27, 25000 hodin, 2700K, stmívatelná, ovládání pomocí chytrých zařízení, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant

29,93 € bez DPH 24,94 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL19025
Philips Hue White Filament 5,5 W E27 ST64 - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
Philips Hue White Filament 5,5 W E27 ST64
LED žiarovka 1x, 7W, ST64, patice E27, 25000 hodin, 2700K, stmívatelná, ovládání pomocí chytrých zařízení, k využití všech funkcí nutný bridge, kompatibilní s Amazon Alexa, Apple Homekit, Google Assistant

Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre Darčeky do každej domácnosti
25,14 € bez DPH 20,95 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL19026
Philips Hue White Ambiance 8,5 W A19 súprava 2 ks - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
-32%
Philips Hue White Ambiance 8,5 W A19 súprava 2 ks
LED žiarovka – 2× LED 8.5W, A19, pätica E27, 25000 hodín, stmievateľná, zmena teploty chromatickosti, ovládanie pomocou smart zariadení, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

-32% 66,90 €
45,66 € bez DPH 38,05 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: ESO521g9
Philips Hue White Ambiance 6 W E14 - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
-9%
Philips Hue White Ambiance 6 W E14
LED žiarovka – 1× 6W LED, 25000 hodín, stmievateľná, zmena teploty chromatickosti 2200–6500K, ovládanie pomocou smart zariadení, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

-9% 36,90 €
33,47 € bez DPH 27,89 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO2557q1
Philips Hue LightStrips Plus - LED pás
A+
Philips Hue LightStrips Plus
LED pás – 2m, 700lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, RGBW 2200–6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge

Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre vášnivých hráčov
76,93 € bez DPH 64,11 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: ESO512c
Philips Hue White 9 W E27 súprava 2 ks - LED žiarovka
A+
-8%
Philips Hue White 9 W E27 súprava 2 ks
LED žiarovka – 2× LED 9W, A60, pätica E27, 25000 hodín, 2700K, stmievacia, ovládanie pomocou inteligentných zariadení, na využitie všetkých funkcií nutný bridge, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

-8% 31,90 €
29,35 € bez DPH 24,46 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: ESO521g7
Philips Hue LightStrips Plus extension - LED pás
A+
Philips Hue LightStrips Plus extension
LED pás - predĺženie 1m, 700lm/1m, možnosť predĺženia až na 10m, RGBW 2200-6500 až 16 miliónov farieb, možnosť ovládania mobilným telefónom, na využitie všetkých funkcií nutný bridge

24,46 € bez DPH 20,38 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Objednávací kód: WSO512d
Philips Hue Iris - Stolová lampa
A+
-29%
Philips Hue Iris
Stolová lampa – stolná, 1×LED 10W, 230V, krytie IP20 (chránené pred predmetmi väčšími ako 12,5mm, nie je vodoodolné), až 16 miliónov farieb, ovládanie pomocou inteligentných zariadení, na využitie všetkých funkcií nutný bridge

-29% 109,90 €
77,63 € bez DPH 64,69 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO510b
Philips Hue White and Color Ambiance 6 W E14 súprava 2 ks - LED žiarovka
Viac ako98%spoľahlivosť
A+
-9%
Philips Hue White and Color Ambiance 6 W E14 súprava 2 ks
LED žiarovka – 2x 6W LED, 15000 hodín, až 16 miliónov farieb, stmievateľná, ovládanie pomocou inteligentných zariadení, súprava 2ks

-9% 105,90 €
96,40 € bez DPH 80,33 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade 2 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ESO2557q4
Philips Hue White and Color Ambiance 6,5 W E14
LED žiarovka – 1x6.5W LED, 25000 hodín, až 16 miliónov farieb, stmievateľná, ovládanie pomocou inteligentných zariadení

-10% 64,90 €
58,27 € bez DPH 48,56 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: ESO2557q3
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7 - Lampa
A+
Philips Hue White and Color Ambiance Play Double pack 78202/30/P7
Lampa – stolná, Hue White and Color Ambiance základná súprava, (2× Hue Play s 2m káblom, 1× napájacia jednotka, 2× stojan, 2× clip na TV, lepiaca páska a inštalačný materiál), čierna farba, 530l, 2200 – 6500K, 16 miliónov farieb, IP20, pre využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge

Ideálny darček pre manžela a priateľa
Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre brata
Ideálny darček pre šikovných majstrov
Ideálny darček pre Inteligentné dospelých
Ideálny darček pre vášnivých hráčov
Ideálny darček pre Darčeky do každej domácnosti
127,76 € bez DPH 106,47 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: PHL18123
Philips Hue Fair 40340/30/P7 - Stropné svetlo
A+
-8%
Philips Hue Fair 40340/30/P7
Stropné svetlo – nástenná, 3000lm, možnosť zmeny teploty chromatickosti (2200 – 6500K), stmievateľná, krytie IP20, Philips Hue Dimmer Switch súčasťou balenia, čierna

-8% 211,90 €
194,62 € bez DPH 162,18 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ESO521e1
Philips Hue Fair 40340/31/P7 - Stropné svetlo
A+
-8%
Philips Hue Fair 40340/31/P7
Stropné svetlo – nástenná, 3000lm, možnosť zmeny teploty chromatickosti (2200 – 6500K), stmievateľná, krytie IP20, Philips Hue Dimmer Switch súčasťou balenia, biela

-8% 211,90 €
194,26 € bez DPH 161,88 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO521e2
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0 - Lampa
A+
Varianty
Philips Hue White Turaco 16472/93/P0
Lampa – vonkajšia nástenná, Hue White stmievanie, vzdialené ovládanie, geofencing, 806lm, 2700K, IP44, k využitiu všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge

-5% 69,90 €
66,55 € bez DPH 55,46 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: PHL18020
Philips Hue Pillar 56330/30/P8 extention - Stropné svetlo
A
-9%
Varianty
Philips Hue Pillar 56330/30/P8 extention
Stropné svetlo – nástenná, 250l, možnosť zmeny teploty chromatickosti (2200-6500K), stmievateľná, krytie IP20, Philips Hue Dimmer Switch nie je súčasť balenia, čierna, kompatibilná s Amazon Alexa

-9% 69,90 €
63,29 € bez DPH 52,74 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO521g2
Philips Hue Wellness 40801/30/P7 - Stolová lampa
A+
Philips Hue Wellness 40801/30/P7
Stolová lampa stolová, 806 lm, možnosť zmeny teploty chromatickosti (2200 - 6500 K), stmievateľná, krytie IP20, Philips Hue Dimmer Switch súčasťou balenia

97,16 € bez DPH 80,97 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: ESO510g
Philips Hue Amaze 40233/31/P7 - Lampa
A+
-9%
Philips Hue Amaze 40233/31/P7
Lampa – závesná, 3000lm, možnosť zmeny teploty chromatickosti (2200-6500K), stmievateľná, krytie IP20, Philips Hue Dimmer Switch súčasťou balenia, biela

-9% 211,90 €
193,56 € bez DPH 161,30 €
Kúpiť
Zľavové tornádo
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ESO515m2
Philips Hue White Ambiance Aurelle 32164/31/P5 - Lampa
A+
Philips Hue White Ambiance Aurelle 32164/31/P5
Lampa – panel Hue White Ambiance 2200 – 6500K, 4500lm, 25000 hodín, IP20, na využitie všetkých funkcií je potreba Philips Hue Bridge, kompatibilná s Amazon Alexa a Apple Homekit

146,17 € bez DPH 121,81 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 11:00
Objednávací kód: PHL18144

Svietidlá Philips HUE

HueOsvetlenie sa zmenilo. Včera obyčajná žiarovka, dnes HUE Predstavte si svetlo, ktoré sa dokonale prispôsobí vašim požiadavkám a životnému štýlu. Svetlo, ktoré vždy...
Osvetlenie je nevyhnutnou súčasťou všetkých domácností, avšak s dômyselne navrhnutými lampami Philips Hue...
Záhrada môže mať úplne inú tvár vďaka osvetleniu. A s použitím nového inteligentného systému osvetlenia...
tap switchVyberte ten správny ovládač pre Philips HUE Systém inteligentného osvetlenia Philips Hue môžete ovládať nielen inteligentným telefónom, ale aj...
Inteligentné bezdrôtové osvetlenie Philips Hue prináša priaznivé zmeny v radoch Philips Hue White, White...
Stále ešte svietite obyčajnou žiarovkou? Potom prichádzate o veľa možností, ako si svoju domácnosť...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Svietidlá Philips HUE

V kategórii Svietidlá Philips HUE máme práve teraz na Alza.sk celkom 170 produktov.

Svietidlá Philips HUE – osvedčené značky

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné svietidlá Philips HUE Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie svietidlá Philips HUE Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii svietidlá Philips HUE recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi