Počas sviatku 1.11. je otvorený iba AlzaDrive na centrále v Bratislave a AlzaDrive Senec.

Všechny dárky jako na dlani

LED svetlá a osvetlenie

LED svetlá sú najnovšou a najúspornejšou technológiou. Okrem toho majú dlhú životnosť a vysokú svietivosť. Viete, na čo by ste nemali zabudnúť, ak práve vyberáte LED osvetlenie? Čítajte ďalej a všetko sa dozviete.

Pokračovať

LED svetlá a čo od nich môžete očakávať

LED svetlá sú doteraz najúspornejšou technológiou osvetlenia. Je dokázané, že s LED žiarovkou ušetríte až 80 % výdavkov za elektrinu v porovnaní s bežnými žiarovkami. LED osvetlenie vďaka dielenskému spracovaniu nájdete v niekoľkých podobách. Veľkosť svetelných diód umožňuje umiestniť zdroj svetla aj do pásikov, lampičiek a bateriek.

LED svetlo a jeho výhody

LED svetlo má na rozdiel od bežných žiaroviek hneď niekoľko výhod. Aké to sú?

  • V porovnaní s bežnými žiarovkami je až desaťkrát účinnejšie, ale aj odolnejšie voči nárazom a otrasom.
  • Má vysokú životnosť a pri svietení 6 hodín denne vydrží až 6 rokov, navyše si môžete zaobstarať aj LED osvetlenie napájané batériami.
  • Niekoľkonásobné vypínanie/zapínanie nemá vplyv na výdrž a neobsahuje nebezpečné látky, ako je ortuť.
  • Svetlo LED je k dispozícii v rôznych farbách a niektoré modely zvládnu dokonca farby aj meniť.
  • Vďaka kompaktným rozmerom diód ho možno umiestniť prakticky kdekoľvek.

Vyberte si LED osvetlenie podľa svojich potrieb

LED osvetlenie je k dispozícii v niekoľkých variantoch. Medzi najobľúbenejšie patria LED pásy a LED lampy.

LED pásiky ponúknu praktické využitie

LED pásiky ponúkajú praktické využitie. Vďaka malým rozmerom diód ich možno pomerne ľahko umiestniť vedľa seba. Pásiky môžeme použiť ako osvetlenie LED pod kuchynskú linku, za televízor, v akváriu a všade tam, kde chceme vytvoriť jedinečnú svetelnú atmosféru.

LED žiarovky dokážu rozžiariť nielen vašu domácnosť

LED žiarovky sú známe svojou dlhou výdržou a najmä odolnosťou. Svoje využitie nájdu v akejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti. Dokonale sa hodia ako vonkajšie LED svetlá, ktoré rozžiaria váš dom aj počas tmavej noci.

i

Zaobstarať si môžete aj LED svetlo do zásuvky. Môže obsahovať snímač pohybu a rozsvietiť sa v noci, keď prechádzate tmavou chodbou. Dobre funguje aj ako LED osvetlenie schodiska.

LED lampy a lampičky na akýkoľvek stôl

LED lampy a lampičky sú perfektnými spoločníkmi na pracovný stôl alebo nočný stolík na večery strávené nad prácou alebo knihou. Majú elegantný a minimalistický dizajn. Lampičky využijete aj ako LED svetlá do dielne, kde poskytnú dostatok osvetlenia aj na tú najnáročnejšiu prácu.

LED reflektory na prácu ako stvorené

LED reflektory nájdu svoje využitie najlepšie pri práci v zhoršených svetelných podmienkach. Sú prenosné a na akumulátore dokážu svietiť v rozmedzí 3 až 10 hodín. Reflektory často označujeme ako pracovné LED svetlá, pretože sa používajú pri stavebných prácach alebo na priemyselných areáloch.

LED panely pre kancelárie, nemocnice a iné miesta

LED panely nájdu uplatnenie v kanceláriách, školách alebo nemocniciach. Ponúkajú dostatok svetla, ktoré je potrebné na osvetlenie veľkých miestností a chodieb. Používajú sa ako LED svetlá na strop.

LED svetlá na baterky perfektne padnú do vrecka a sú skvelé na cesty. Úsporná technológia zaistí výdrž aj niekoľko hodín.

Podľa akých parametrov vyberať LED svetlá?

LED svetlá do kuchyne, na chodbu alebo do izby budú rozhodne odlišné. Poďme si povedať niekoľko základných parametrov, ktoré by ste mali zvážiť pred kúpou akéhokoľvek svetla LED.

LED svetlá do izby, kúpeľne alebo exteriéru nevyberajte podľa wattov

LED svetlá rozhodne nevyberajte podľa wattov, aby zodpovedali klasickej žiarovke. Pri diódovej technológii sledujte svetelný tok, ktorý sa udáva v lúmenoch, čo je najdôležitejší údaj. Svetlo LED so svietivosťou 800 lúmenov je ekvivalentom 60-wattovej klasickej žiarovky.

LED osvetlenie – životnosť zohráva úlohu

LED osvetlenie vyberajte podľa životnosti. Tá sa pri dnešných diódach pohybuje v rozmedzí od 10 000 do 50 000 hodín, čo pri bežnom používaní predstavuje približne 10 až 50 rokov svietenia. Ďalší dôležitý údaj spojený so životnosťou je aj úspora energie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí 80 alebo 90 % oproti klasickým žiarovkám.

LED svetlo vyberajte podľa teploty

LED svetlo do kúpeľne, chodby alebo kuchyne bude mať rozhodne denný biely odtieň, ktorý je pre tento typ miestností ideálny. Chladnejšie odtiene sa hodia na pracovnú aktivitu v kancelárii. Naopak, teplejšie svetlo LED je relaxačné a svoje uplatnenie nájde v spálni, obývačke alebo detskej izbe.

Teplota farieb LED svetla

Teplota svetla sa určuje v kelvinoch a na obrázku môžete vidieť rozdiely medzi studenou, dennou a teplou bielou.

Nezabudnite na rozmery LED svetla

LED svetlo sa vyrába v niekoľkých variantoch. Nezabudnite, že neexistuje jeden univerzálny typ, preto nakupujte podľa parametrov, ktoré máte pribalené pri lampách, lustroch alebo svietidlách, do ktorých budete LED osvetlenie montovať. Dôležitý je aj typ pätice samotnej žiarovky.

LED svetlá a ich rozptyl

Dôležitým parametrom pri výbere LED svetla je uhol rozptylu. Čím je väčší, tým viac priestoru osvetľuje. Ako príklad možno uviesť uhol 45°, ktorý sa používa pri lampičkách, ale aj bodových lampách. Tam, kde chcete pokryť väčšiu plochu, sú vhodné svetlá LED s uhlom 120°.

Napájanie LED svetla vám ujasní, kam ho máte zapojiť

Napájanie LED svetla 12 V je určené na dekoráciu vo forme pásikov alebo žiaroviek do áut. Naopak svetlá, ktoré majú vyššiu hodnotu, napríklad 230 V, využijete v lustroch. Vždy sa však uistite, do akého osvetlenia chcete LED svetlo nainštalovať a aké napájanie podporuje.

Inteligentné LED osvetlenie do domácnosti

LED osvetlenie dnes využijete v súlade s inteligentnou domácnosťou. Stačí, aby boli svetlá pripojené k WiFi, a vy tak prostredníctvom aplikácie alebo inteligentnej asistentky môžete mať kontrolu nad celou domácnosťou vrátane výdavkov spojených s prevádzkou.

Čo ponúkajú inteligentné svetlá LED?

  • Možnosť ovládať svetlá LED na diaľku dokonca aj z dovolenky a nastaviť ich automatické zapínanie v určitú dobu.
  • LED svetlo so senzorom umožnia automatické vypnutie po určitom čase, keď nie je detekovaná osoba.
  • Voľba ľubovoľného farebného variantu alebo teploty svetla v spojení so sociálnymi sieťami upozornia na notifikácie.

i

Bez problémov si môžete zaobstarať aj LED svetlá do auta. Neváhajte a navštívte kategóriu LED žiarovky do auta, kde nájdete všetko potrebné. Ani cyklisti nezostanú ochudobnení. Tí si môžu zadovážiť LED svetlá na bicykel, ktoré zabezpečia, že budú dobre viditeľní za každých okolností.

Typy pätíc

Pätica je časť žiarovky, ktorá spája žiarovku so svietidlom. Existuje niekoľko typov pätíc:

E27 – najpoužívanejšia pätica vôbec

Ide o jeden z najpoužívanejších závitov vôbec. Priemer je 27 mm. Využívajú ho takmer všetky zdroje svetla s napätím 230 V. Najčastejšie ho majú stropné alebo LED svetlá na stenu a nájdete ho aj v lustroch.

E14 je pätica používaná v lampách a menších svietidlách

Táto pätica má podobný závit ako E27. Líšia sa len priemerom, ktorý je 14 mm. Pracovné napätie je 230 V. Používa sa najmä v lampách, bodových svetlách alebo lustroch, ktoré sa skladajú z viacerých žiaroviek.

GU10 sa využíva v bodových svetlách napríklad v kúpeľniach a na toaletách

V tejto pätici nie je závit, ale dva kolíky s priemerom 5 mm, ktoré sa do svietidla iba zacvaknú a mierne pootočia. Pracuje s napätím 230 V a najčastejšie sa nachádza v podhľadoch, bodových svietidlách alebo v kúpeľni a na toalete.

G4 do kuchyne a za bar

G4 je bezzávitová pätica, do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm. Pracuje s napätím 12 V. Najčastejšie sa s ňou stretnete pri osvetlení kuchynských liniek, nízkych stropov alebo barov.

Pätica E27
Pätica E27

Pätica E14
Pätica E14

Pätica GU10
Pätica GU10

Pätica G4
Pätica G4

GU5.3 pre malé bodové svetlá

GU5.3 je tiež bezzávitová pätica, do svietidla sa zacvaknú dva kolíky s priemerom 1 mm, ktoré sú od seba vzdialené 5,3 mm. Pätica je určená pre napätie 12 V. Najväčšie uplatnenie má v lampách a bodových svetlách.

G9 je toaletná mini pätica

G9 je ďalšia bezzávitová pätica. Má dva kolíky, ktoré sa zacvaknú do svietidla. Ide o najmenší rozmer LED žiaroviek s napätím 230 V. Najčastejšie sa používa v podhľadoch, bodových svetlách alebo v kúpeľniach a WC.

R7s nahrádza halogénové trubice v reflektoroch

Táto pätica má tvar trubičky, ktorá sa vkladá do vidlíc s rozostupom od 78 do 189 mm a pracuje s napätím 230 V.

GU4 pre reflektory napríklad do chodby

GU4 je bezzávitová pätica podobná ostatným z radu GU. Do svietidla sa len zacvaknú dva kolíky s rozstupom 4 mm, priemerom 1 mm a dĺžkou minimálne 6 mm.

GX53 pre stropné svietidlá alebo stojace lampy

Táto pätica sa používa v stropných svietidlách, stojacích lampách alebo základových pásoch. Vzdialenosť medzi jednotlivými kolíkmi je 53 mm.

Pätica GU5.3
Pätica GU5.3

Pätica  G9
Pätica G9

Pätica R7
Pätica R7

Pätica GX53
Pätica GX53

Orientačná porovnávacia tabuľka

Táto tabuľka znázorňuje úsporu elektrickej energie pri používaní rôznych druhov technológií žiaroviek. Z tohto porovnania vychádzajú LED svetlá ako najlepšia možnosť.

Svetelný tok 220 lm 400 lm 700 lm 900 lm 1 300 lm
LED žiarovka 4 W 6 W 10 W 13 W 18 W
Úsporná žiarovka 6 W 9 W 12 W 15 W 20 W
Halogénová žiarovka 18 W 28 W 42 W 53 W 70 W
Štandardná žiarovka 25 W 40 W 60 W 75 W 100 W

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Philips Hue LightStrip Plus v4 Na sklade > 5 ks a na 13 predajniach
LED pásik smart, na vnútorné použitie, samolepiaci a stmievateľný, dĺžka 200 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, energetický štítok G, mobilná aplikácia v angličtine
83,90 €

2.
Sonoff L1 5 m Na sklade > 5 ks a na 9 predajniach
LED pásik smart, na vnútorné použitie, stmievateľný, dĺžka 500 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v angličtine
26,90 €

3.
Philips Hue LightStrip Plus v4 extension Na sklade > 5 ks a na 11 predajniach
LED pásik smart, na vnútorné použitie, stmievateľný, dĺžka 100 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, energetický štítok G, mobilná aplikácia v angličtine
Od 24,85 €

Ďalšie najpredávanejšie
696 položiek
Philips Hue LightStrip Plus v4
LED pásik smart, na vnútorné použitie, samolepiaci a stmievateľný, dĺžka 200 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, energetický štítok G, mobilná aplikácia v angličtine

83,90 € bez DPH 69,92 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 13 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20033
Sonoff L1 5 m
LED pásik smart, na vnútorné použitie, stmievateľný, dĺžka 500 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v angličtine

26,90 € bez DPH 22,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 9 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNFa033
EMOS COB LED nabíjací pracovný reflektor P4536, 2000 lm, 8000 mAh
LED reflektor – stupeň krytia IP20, príkon 16 W, svetelný tok 2000 lm, svieti neutrálnym svetlom s chromatickosťou 6000 K, uhol svietenia 240 °, doba prevádzky batérie 14.5 h

43,90 € bez DPH 36,58 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EMS20076
Xiaomi Yeelight Lightstrip Plus
LED pásik smart, na vnútorné použitie, s diaľkovým ovládaním a stmievateľný, dĺžka 200 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v angličtine

-42% 42,90 €
24,90 € bez DPH 20,75 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIAOU001
Philips Hue White and Color ambiance 5,7 W GU10 sada 2 ks
LED žiarovka inteligentná, 5.7 W, 2 kusy v balení, pätica GU10, svetelný tok 250 lm, napájacie napätie 230 V, minimálna chromatickosť 2200 K, maximálna chromatickosť 6500 K, ZigBee a Bluetooth, fungovanie samostatne a cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, nastavenie chromatickosti, energetický štítok G, aplikácia v angličtine

103,90 € bez DPH 86,58 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19063
OPTY 150SR
LED pásik – na vnútorné aj vonkajšie použitie, samolepiaci, dĺžka 150 cm, jeden kus v balení, 45 diód LED,

Od 19,03 € bez DPH 15,86 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 8 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: OPT001u1
EMOS - Reflektor LED, prenosný, 30 W, neutrálna biela
LED reflektor – stupeň krytia IP65, príkon 30 W, svetelný tok 2400 lm, svieti neutrálnym svetlom s chromatickosťou 4000 K, uhol svietenia 120 °

-30% 29,90 €
20,90 € bez DPH 17,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na predajni Prievidza
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EMS18005
Philips Hue Gradient lightstrip 65" - LED pásik Varianty
Philips Hue Gradient lightstrip 65"
LED pásik smart, kompatibilný s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android, Windows a iOS, energetický štítok G, mobilná aplikácia v angličtine

208,90 € bez DPH 174,08 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL20041
EMOS LED REFLEKTOR TAMBO 30 W 2400 lm PIR
LED reflektor – stupeň krytia IP54, príkon 30 W, svetelný tok 2400 lm, svieti neutrálnym svetlom s chromatickosťou 4000 K, uhol svietenia 120 °, s energetickým štítkom A+

-30% 31,90 €
Od 22,36 € bez DPH 18,63 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EMS20007
Xiaomi Mi Motion-Activated Night Light 2
LED svetlo typ: nástenné, intenzita 25 lm, chromatickosť 2800 K, napájacie napätie 5 V, plast

19,90 € bez DPH 16,58 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: XI300j1
Sonoff L1 2 m
LED pásik smart, na vnútorné použitie, stmievateľný, dĺžka 200 cm, jeden kus v balení, kompatibilný s Google Assistant a Amazon Alexa, podporované OS: Android a iOS, mobilná aplikácia v angličtine

22,90 € bez DPH 19,08 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SNFa032
Philips LEDClassic spot 4,6 - 50 W, GU10, 2700K, súprava 6 ks
LED žiarovka – 4.6 W, 6 kusov v balení, pätica GU10, svetelný tok 355 lm, napájacie napätie 230 V, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 2700 K, maximálna chromatickosť 2700 K, energetický štítok F, Index podania farieb (CRI) 80Ra - Od 2,68 €/ks

Od 16,10 € bez DPH 13,42 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: ESO125b7
TESLA LED 2 W G4 2 ks
LED žiarovka – 2 W, pätica G4, svetelný tok 200 lm, napájacie napätie 12 V, vydáva neutrálne svetlo, minimálna chromatickosť 4000 K, maximálna chromatickosť 4000 K, Index podania farieb (CRI) 80Ra

Od 6,38 € bez DPH 5,32 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na predajni Žilina
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EN408x32set
EMOS - Žiarovka LED Classic JC A++ 4,5 W G9, teplá biela
LED žiarovka – 4.5 W, jeden kus v balení, pätica G9, svetelný tok 465 lm, napájacie napätie 230 V, vydáva teplé svetlo, minimálna chromatickosť 3000 K, maximálna chromatickosť 3000 K, energetický štítok F, Index podania farieb (CRI) 80Ra

Od 4,48 € bez DPH 3,73 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 11 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EMS17078
Solight LED pásek WM505
LED pásik – na vnútorné použitie, samolepiaci, dĺžka 300 cm, jeden kus v balení, 180 diód LED, vydáva neutrálne svetlo,

Od 19,07 € bez DPH 15,89 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na predajni Prievidza
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SOL19006
EMOS LED REFLEKTOR TAMBO 50 W 4000 lm
LED reflektor – stupeň krytia IP65, príkon 50 W, svetelný tok 4000 lm, svieti neutrálnym svetlom s chromatickosťou 4000 K, uhol svietenia 120 °, s energetickým štítkom A+

-22% 22,90 €
17,90 € bez DPH 14,92 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: EMS20004
Solight LED pásek WM56
LED pásik – na vnútorné použitie, samolepiaci, dĺžka 100 cm, jeden kus v balení, 30 diód LED, vydáva teplé svetlo,

Od 13,14 € bez DPH 10,95 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: SOLO18019
EMOS - Žiarovka LED Classic A67 20 W E27, neutrálna biela
LED žiarovka – 20 W, jeden kus v balení, pätica E27, svetelný tok 2452 lm, napájacie napätie 230 V, vydáva neutrálne svetlo, minimálna chromatickosť 4100 K, maximálna chromatickosť 4100 K, energetický štítok D, Index podania farieb (CRI) 80Ra

Od 7,04 € bez DPH 5,87 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 8 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EMS17024
EMOS - Žiarovka LED Classic JC A++ 2 W G4, neutrálna biela
LED žiarovka – 2 W, pätica G4, svetelný tok 210 lm, napájacie napätie 12 V, vydáva neutrálne svetlo, minimálna chromatickosť 4100 K, maximálna chromatickosť 4100 K, energetický štítok F, Index podania farieb (CRI) 80Ra

Od 2,54 € bez DPH 2,12 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: EMS17085
EMOS - Žiarovka LED Classic A60 14 W E27, neutrálna biela
LED žiarovka – 14 W, pätica E27, svetelný tok 1521 lm, napájacie napätie 230 V, vydáva neutrálne svetlo, minimálna chromatickosť 4100 K, maximálna chromatickosť 4100 K, energetický štítok E, Index podania farieb (CRI) 80Ra

Od 2,86 € bez DPH 2,38 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: EMS17022
Solight LED pracovné svietidlo 30 W WM-30W-FEL
LED reflektor – stupeň krytia IP65, príkon 30 W, svetelný tok 2550 lm, s chromatickosťou 5000 K

Od 25,91 € bez DPH 21,59 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SOL19018
Philips Hue White 9 W E27 starter kit
LED žiarovka inteligentná, 9 W, 3 kusy v balení, pätica E27, svetelný tok 806 lm, napájacie napätie 230 V, minimálna chromatickosť 2700 K, maximálna chromatickosť 2700 K, ZigBee a Bluetooth, fungovanie samostatne a cez centrálnu jednotku, kompatibilná s Apple HomeKit, Google Assistant a Amazon Alexa, nastavenie chromatickosti, energetický štítok A+, aplikácia v angličtine, Index podania farieb (CRI) 80Ra

-5% 103,90 €
98,90 € bez DPH 82,42 €
Kúpiť
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PHL19050
OPTY 50DTM na TV - LED pásik
Varianty
OPTY 50DTM na TV
LED pásik – na vnútorné aj vonkajšie použitie, dĺžka 50 cm, 2× v balení, 30 diód LED,

Od 17,15 € bez DPH 14,29 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: OPT001f
AlzaPower LED Essential Candle 8 W (60 W), 2700 K, E14, sada 2 ks
LED žiarovka – 8W, pätica E14, svetelný tok 806lm, napájacie napätie 230V, teplé svetlo, chromatickosť 2700K, CRI 80, energetický štítok A+, životnosť 15 rokov, náhrada za 60W žiarovku - Od 3,12 €/ks

Od 6,24 € bez DPH 5,20 €
Kúpiť
Môžete mať ihneď na 8 predajniach
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: APWLDE1403

LED svetlá a osvetlenie

žiarovkaŽiarovky: ako sa v nich vyznať? Žiaroviek je na trhu veľa typov. Líšia sa od seba predovšetkým použitou technológiou a tiež typom pätice...
Aké zmeny prinesú nové energetické štítky pre svetelné zdroje s platnosťou od 1. septembra 2021?...
Zoznámte sa s tromi inováciami v oblasti ovládacích prvkov Philips Hue, ktoré opäť posúvajú technológiu...
inteligentné osvetleniePhilips Hue s pripojením cez Bluetooth – to vás bude baviť! Začínate s inteligentným osvetlením Philips Hue a chcete si vyskúšať pohodlné ovládanie všetkých svetiel v...
Páčilo by sa vám, keby vás každý vzhliadnutý film, pustená pesnička aj počítačová hra naplno vtiahli do...
Index podania farieb (CRI) udáva presnosť, s akou svetlo z určitého zdroja zachováva farby povrchov, na...
Viac článkov Všetky články

LED svetlá a osvetlenie

V kategórii LED svetlá a osvetlenie máme práve teraz na Alza.sk celkom 696 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné LED svetlá a osvetlenie Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie LED svetlá a osvetlenie Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie LED svetlá a osvetlenie Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii LED svetlá a osvetlenie recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi