Ledvance - LED Dimmable Lamp SMART + FRAMELESS LED/28W/230V 3000K-6500K
Ceiling Light - smart, LED, dimmable, power input 28 W, luminous flux 2700 lm, cool light (6500 K), adjustable light temperature (6500-6500K), compatible with Manufacturer app, bridge required to use all functions, height 6,5 cm, width 45 cm, length 45 cm, material: metal, IP20
Buy
Specifications
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Connection
WiFi 2.4 GHz
Operation
Standalone
Style
Modern
Connectivity
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Connection
WiFi 2.4 GHz
Use
Operation
Standalone
Material and style
Style
Modern
Colour
White
Material
Metal
Purpose and use
Usage
Interior
Recommended use
Bedroom, Living room
Specific placement
On the ceiling
Other features
Light effects and sensors
Colour temperature settings, Twilight
Other features
SMART
Dimensions
Height
6.5 cm
Width
45 cm
Lenght
45 cm
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
28 W