Ledvance - LED Dimmable Light SMART+ MOON, LED/24W/230V/3000K-6500K, Wi-Fi
Ceiling Light - smart, LED, power input 24 W, luminous flux 2500 lm, adjustable light temperature (3000-6500K), compatible with Manufacturer app, bridge required to use all functions, height 8,5 cm, width 38 cm, length 38 cm, material: metal, IP20
Buy
Specifications
Supported OS
Android, iOS
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Power supply
Power plug
Connection
WiFi 2.4 GHz
Connectivity
Supported OS
Android, iOS
Compatible app
Manufacturer app
Compatible voice assistants
Amazon Alexa
Power supply
Power plug
Connection
WiFi 2.4 GHz
Use
Expandability
Closed system
Operation
Standalone
Area of use
Lighting
Material and style
Style
Modern
Colour
White
Material
Metal
Purpose and use
Usage
Interior
Recommended use
Bedroom, Kids' room, Kitchen, Living room
Specific placement
On the ceiling
Type and construction
Light Type
Chandelier
Mounting method
Screw / anchor bolt
Other features
Control
Mobile application
Light effects and sensors
Colour temperature settings
Other features
SMART
Dimensions
Height
8.5 cm
Width
38 cm
Lenght
38 cm
Voltage and input power
Input voltage
230 V
Power consumption
24 W