Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Doprava zadarmo práve teraz! Nepremeškajte šancu ušetriť na vianočných darčekoch.

Novinky - Audioknihy

0
70 položiek
Značky a parametre
ALBATROS (2)
Anag (1)
Creatio (1)
Eddica (1)
Epocha (1)
Jan Melvil Publishing (2)
Kristian (1)
MladaFronta (2)
MOTTO (5)
OneHotBook (7)
Plus (1)
PoslechovaAnglictina (2)
Progresguru (1)
Radioservis (8)
Supraphon (23)
Tebenas (2)
Tympanum (9)
Walker&Volf (1)
Autor
Vlastimil Vondruška (3)
* 9. mája 1955, Kladno – PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektívnych príbehov. Za literárnu činnosť získal v roku 1987 Cenu literárneho fondu, roku 2005 bol ocenený Zlatou stuhou v kategórii Literatúra faktu a populárno-náučná literatúra pre mládež a v rokoch 2006 a 2007 dostal aj Cenu čitateľov nakladateľstvo MOBA. Roku 1979 úspešne zakončil štúdium histórie a národopisu na Filozofickej fakulte Univerzity Karlovej v Prahe a potom sa niekoľko rokov venoval vedeckej práci v Československej akadémii vied, kde spolupracoval s Ústavom pre etnografiu a folkloristiku. V 80. rokoch bol riaditeľom historickej časti Národného múzea a od 90. rokov začal spoločne so svojou ženou podnikať v oblasti výroby kópií historického skla. Obľubu písať získal už v mladosti, teraz je autorom viac ako 50 vedeckých štúdií, mnohých historických románov pre dospelých a niekoľkých populárnych a oceňovaných knižiek pre deti a mládež. Spolupracuje s Českým rozhlasom, v ktorom pravidelne vystupuje a predstavuje poslucháčom zaujímavé udalosti z českých dejín a života ľudí v stredoveku. Svojich čitateľov si v súčasnosti získal najmä historickou ságou z doby vlády Přemyslovcov: Přemyslovská epopej I – Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II – Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III – Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. – Král básník Václav II. Veľmi populárne sú aj cykly historických detektívok z dávnych čias minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), ďalej napínavé prózy z 16. storočia (Letopisy královské komory I – VIII, 2006 – 2013) a od roku 2002 pravidelne vychádza čitateľsky pútavý cyklus s kráľovským prokurátorom Oldřichom z Chlumu z doby vlády kráľa Přemysla Otakara II.
Božena Němcová (2)
Hans Rosling (2)
Ivan Kraus (2)
kolektív autorov (2)
Agnes Martin-Lugand (1)
Achille Gregor (1)
Alan Piskač (1)
Amit Goswami (1)
Anna Roslingová Rönnlundová (1)
Antoine de Saint-Exupéry (1)
Barbora Šťastná (1)
Bianca Bellová (1)
Cressida Cowellová (1)
David Walliams (1)
Diana Gabaldon (1)
Eliška Hašková Coolidge (1)
Eva Košlerová (1)
František Derfler (1)
František Hrubín (1)
František Kotleta (1)
(* 1981, Bruntál) František Kotleta je súčasný český spisovateľ a predstaviteľ sci-fi literatúry. O jeho skutočnej existencii sa však vedú najrôznejšie teórie a spory. Kotletov autorský štýl je veľmi podobný tvorbe Jiřího Kulhánka, ku ktorému je často prirovnávaný. Svojich čitateľov si získal trilógiou s názvom Bratstvo krvi o upírovi Janovi Bezzemkovi. Ten musí čeliť invázii z vesmíru a postaviť sa Kartanom, ktorí sa rozhodli ovládnuť planétu Zem a jej obyvateľov zotročiť. Priaznivcov kontroverznej fantastiky zaujme aj dvojdielnym románom Perunova krev 1 a Perunova krev 2. Knihy sú plné napätia, zbraní, kontaktných súbojov a nechýba v nich ani erotika a vytie vlkolakov.
Franz-Olivier Giesbert (1)
Fredrik Backman (1)
Gill Sims (1)
Greer Hendricks (1)
Han Kang (1)
Charles Duhigg (1)
Chloe Benjaminová (1)
Ilja Kučera ml. (1)
Ivan Martin Jirous (1)
James M. Barrie (1)
Jan Drda (1)
Jan Kozák (1)
Jan Kučera (1)
Jan Onder (1)
Jaroslav Foglar (1)
Jaroslav Rudiš (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslav Vrchlický (1)
Jaroslav Žák (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Suchý (1)
Jiří Tušl (1)
Johan Fabricius (1)
Josef Hora (1)
Josef Smrčka (1)
Karel Hynek Mácha (1)
Koutná Libuše (1)
Ladislav Špaček (1)
Lamka Josef (1)
Lamková Hana (1)
Lars Kepler (1)
Za umeleckým pseudonymom Lars Kepler sa skrýva manželská dvojica známych švédskych autorov, Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril. Obaja milujú napätie a trilery, preto sa rozhodli spoločne venovať tomuto žánru a rozvinúť ho o nové prvky a zápletky. Pod pseudonymom napísali prvý detektívny román. Ich identita mala byť skrytá, aby si ich čitatelia nespájali s predchádzajúcou tvorbou. Po obrovskom úspechu prvej knihy bola dvojica autorov odhalená a teraz pokračuje v tvorbe ďalších detektívnych príbehov. Manželia v súčasnosti žijú v Štokholme a vychovávajú spolu tri dcéry. V roku 2009 bola vydaná prvá kriminálna detektívka s názvom Hypnotizér (Hypnotisören), ktorá sa ihneď stala svetovým bestsellerom a predala sa do viac ako tridsiatich krajín. V tejto knihe bola prvýkrát predstavená hlavná postava záhadného švédskeho vyšetrovateľa s fínskymi predkami, Joona Linnu. Priaznivci chladnej severskej krimi ocenia aj ďalšie, doteraz vydané knihy, ako sú Paganiniho zmluva (Paganinikontraktet), Svedkyňa ohňa (Eldvittnet) a Piesočný muž (Sandmannen). Príbehy sa opierajú o záhadná tajomstvo, napínavé kriminálne zápletky a nejedného čitateľa zaujme aj nemilosrdné severské prostredie.
Magdalena Šebestová (1)
Margaret Atwoodová (1)
Martin Rajniš (1)
Martin Vajčner (1)
Martina Drijverová (1)
Michal Macháček (1)
Miloš Urban (1)
(* 4. októbra 1967, Sokolov) Miloš Urban je popredný český spisovateľ, redaktor a prekladateľ. Napísal niekoľko úspešných románov, noviel a poviedok, ktoré boli preložené do nemčiny, španielčiny, holandčiny, maďarčiny, ruštiny a taliančiny. Je známy aj ako autor divadelných hier. Po štúdiách na Filozofickej fakulte UK v Prahe sa venoval práci redaktora v nakladateľstve Mladá fronta a od roku 2001 bol zamestnaný ako šéfredaktor v nakladateľstve Argo. V jeho prózach sa odrážajú prvky anglického literárneho štýlu, sám študoval angličtinu a niekoľko rokov žil v Spojenom kráľovstve. V roku 2001 získal za „zelený román“ Hastrman cenu Magnesia Litera za najlepšiu knihu roka v kategórii próza. Na predchádzajúci literárny úspech nadviazal o rok neskôr politickou publikáciou Paměti poslance parlamentu s podtitulom Sexyromán. Prestížne ocenenie Magnesia Litera si odniesol aj za knihu Stín katedrály (2005). Toho istého roku vyšlo voľné pokračovanie románu Stín katedrálys názvom Santiniho jazyk, v ktorom autor pátra po tajomstve univerzálnej vety. V roku 2006 prichádza na pulty kníhkupectiev titul Pole a palisáda, ktorý prináša novú, rýdzo autorskú verziu povesti o Libuši a Přemyslovi. Do Prahy pred koncom 19. storočia privedie čitateľov román Lord Mord (2008), v ktorom je sledovaný osud ľahkomyseľného, zhýralého a schudobneného grófa Arca. Táto kniha sa umiestnila na 3. mieste v kategórii Krásna literatúra súťaže Najkrajšie české knihy roku 2008. Román Boletus Arcanus (2011) rozpráva príbeh mladého nakladateľského redaktora Gregora Martyho, ktorý bojoval s podivuhodnou drogou a skoro nad ňou zvíťazil. V roku 2012 vyšiel román z doby konca Rakúska-Uhorska s názvom Praga Piccola (2012) a jednou z posledných kníh Miloša Urbana je aj noir príbeh Přišla z moře (2014), ktorý je koncipovaný ako odpoveď súčasným krvavým krimitrilerom.
Miroslava Mašková (1)
Ola Rosling (1)
Ota Kars (1)
Paulo Coelho (1)
(* 24. augusta 1947, Rio de Janeiro) Paulo Coelho je známy brazílsky autor psychologických románov a zároveň jeden z najčítanejších spisovateľov posledných desaťročí. V roku 2002 sa stal členom Brazílskej literárnej akadémie. Jeho knihy krajinách v 168 krajinách sveta a je možné si ich prečítať až v 73 jazykoch. Skôr než sa stal spisovateľom, pracoval ako dramatik, novinár, televízny scenárista a piesňový textár brazílskych spevákov. Ako mladý musel čeliť ťažkému životnému osudu a svoju cestu za úspechom potom včlenil aj do niektorých svojich príbehov. Najúspešnejším knižnom bestsellerom Paula Coelha je bezpochyby román Alchymista (1998, česky 1999), vďaka ktorému bol Coelho zapísaný do Guinnessovej knihy rekordov ako autor najprekladanejšej knihy. Významným dielom je aj autobiografický príbeh o neobyčajnej ceste katolíckeho pútnika do Santiaga de Compostela s názvom Pútnik - Mágov denník (1987, česky 2002), kde sa Coelho inšpiroval vlastnými zážitkami z duchovnej púti. V súčasnosti vychádza román Nevera (česky 2014) o mladej redaktorke Linde, ktorá sa pod vplyvom sexuálneho žiadostivosti odhodlá k manželskej zrade.
Radkin Honzák (1)
Roger Zelazny (1)
Rudolf Křesťan (1)
Sarah Haywood (1)
Sarah Pekkanen (1)
Thériault Denis (1)
Václav Hons (1)
Vítězslav Nezval (1)
Vlasta Burian (1)
Wilkie Collins (1)
William Shakespeare (1)
Wolfgang Amadeus Mozart (1)
Zdena Frýbová (1)
Zuzana Onderová (1)
Sydney George Hopkins (1)
Interpret
Jiří Dvořák (3)
Zdeněk Štěpánek (3)
Dana Černá (2)
Hana Maciuchová (2)
Ivan Kraus (2)
Jan Hyhlík (2)
Jiří Lábus (2)
kolektív autorov (2)
Lukáš Hlavica (2)
Martin Růžek (2)
Pavel Soukup (2)
Vlasta Fabiánová (2)
Alan Piskač (1)
Alena Vránová (1)
Aleš Háma (1)
Aleš Procházka (1)
Aneta Langerová (1)
Antonie Talacková (1)
Antonín Holoubek (1)
Arnošt Goldflam (1)
Arnošt Kalous (1)
Barbora Sadílková (1)
Borek Kapitančik (1)
Dana Batulková (1)
David Novotný (1)
Dismanov rozhlasový detský súbor (1)
Eduard Cupák (1)
Eva Josefíková (1)
Filip Kaňkovský (1)
Hana Houbová (1)
Igor Dostálek (1)
Ivana Valešová (1)
Jan Hartl (1)
Jan Kolařík (1)
Jan Meduna (1)
Jan Onder (1)
Jan Přeučil (1)
Jana Štvrtecká (1)
Jaromír Meduna (1)
Jaroslav Seifert (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Karásek ze Lvovic (1)
Jiří Schwarz (1)
Jiří Suchý (1)
Jitka Ježková (1)
Jitka Molavcová (1)
Jitka Smutná (1)
Josef Kaluža (1)
Josef Smrčka (1)
Josef Somr (1)
Josef Veselý (1)
Karel Höger (1)
Klára Sedláčková (1)
Klára Suchá (1)
Ladislav Špaček (1)
Libuše Šafránková (1)
Luboš Ondráček (1)
Luboš Pavel (1)
Lucie Juřičková a Martin Zahálka (1)
Lucie Pernetová (1)
Lucie Štěpánková (1)
Lucie Žáčková (1)
Ludmila Stambolijeva (1)
Lukáš Pavlásek (1)
Lumíra Přichystalová (1)
Marek Holý (1)
Marie Ludvíková (1)
Martin Matejka (1)
Martin Myšička (1)
Martin Pechlát (1)
Martin Sláma (1)
Martin Vajčner (1)
Martin Veliký (1)
Martina Krátká (1)
Matěj Havelka (1)
Matěj Převrátil (1)
Matěj Viták (1)
Michaela Baladová (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Středa (1)
Miroslav Táborský (1)
Miroslava Mašková (1)
Monika Švábová (1)
Naďa Konvalinková (1)
Norbert Lichý (1)
Oldřich Nový (1)
Otakar Brousek ml. (1)
Pavel Batěk (1)
Pavel Pavlovský (1)
Pavel Rímský (1)
Petr Ctvrtnícek (1)
Petr Haničinec (1)
Petr Hořejš (1)
Petr Kostka (1)
Petr Svoboda (1)
Radek Banga (1)
Radek Holub (1)
Radkin Honzák (1)
Rudolf Hrušínský (1)
Rudolf Křesťan (1)
Růžena Merunková (1)
Růžena Nasková (1)
Soběslav Sejk (1)
Sylva Talpová (1)
Taťjana Medvecká (1)
Tereza Dočkalová (1)
Václav Neužil (1)
Václav Voska (1)
Václav Vydra (1)
Vanda Švarcová (1)
Věra Vlčková (1)
Viktor Preiss (1)
Viktorie Hrachovcová (1)
Vlasta Burian (1)
Vlasta Chramostová (1)
Vojtěch Hájek a Magdaléna Borová (1)
Volencová (1)
Zdeňka Žádníková (1)
Zuzana Onderová (1)
Zuzana Slavíková (1)
Kategórie
Audioknihy (68)
Česká literatura (40)
Zahraničná literatúra (27)
Spoločenská próza (11)
Dobrodružné romány (9)
Detektívky, thrillery (8)
Spomienky a biografie (8)
Dejiny a história (7)
Pro děti (7)
Osobný rozvoj (6)
Divadlo, rozhlas, televízia (5)
Humor, satira a komédia (5)
Nová hodnota (5)
Fantasy a sci-fi (3)
Klasické diela (3)
Poézia (3)
Životná filozofia, náboženstvo (3)
Populárne náučná (2)
Výuka cudzých jazykov (2)
Séria
Detektiv Joona Linna (audio) (1)
Škyťák Šelmovská Štika III (audio) (1)
Jazyk
česky (70)
Zobraziť položky
Faktomluva
Audiokniha MP3 - Deset důvodů, proč se mýlíme v pohledu na svět a proč jsou věci lepší, než vypadají. - Hans Rosling, Ola Rosling, Anna Roslingová Rönnlundová, čte Borek Kapitančik, 8 hod. 46min.

Faktomluva
Nové
€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B147
Lovci
Audiokniha MP3 - Akční sci-fi Františka Kotlety ve stylu debutové legendární trilogie Bratrstvo krve. - František Kotleta, čte Josef Kaluža, 7 hod. 41min.

Tento tovar si práve prezerá 13 zákazníkov
Lovci
Nové
€8,75
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B146
Nejlepší pohádky o čertech
Audiokniha MP3 - Klasické i převyprávěné filmové pohádky, v nichž vystupují čerti v rolích ochránců spravedlnosti a dobra. - Božena Němcová, čte Arnošt Kalous,Petr Haničinec,Hana Houbová, 1 hod. 8min.

Nejlepší pohádky o čertech
Nové
€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B145
Kaktus
Audiokniha MP3 - Nikdy není pozdě rozkvést! Povzbudivý román se svéráznou hlavní hrdinkou. - Sarah Haywood, čte Dana Černá, 11 hod. 14min.

Kaktus
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B144
Cizinka
Audiokniha MP3 - Příběh rozpolcené mladé ženy, která se ocitá mezi dvěma světy a časy, ale také mezi dvěma naprosto odlišnými muži. - Diana Gabaldon, čte Jitka Ježková, 41min.

Cizinka
Nové
€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B142
Faktomluva
Audiokniha MP3 - Kniha tak důležitá pro pochopení světa, že ji Bill Gates daroval všem americkým vysokoškolským absolventům roku 2018. - Hans Rosling,

Faktomluva
-20%
Nové
-20% €19,40
€15,52
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B141
Klaun si povídá s Bohem
Audiokniha MP3 - Se svým typickým humorem i nadhledem Jiří Suchý vypráví o existenci a neexistenci Boha. - Jiří Suchý, čte Jiří Suchý, 3 hod. 20min.

Klaun si povídá s Bohem
Nové
€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B140
Všecky krásy světa
Audiokniha MP3 Jaroslav Seifert, čte Jaroslav Seifert,Vlasta Chramostová, 56min.

Všecky krásy světa
Nové
€5,80
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B139
Toulky českou minulostí 1151-1200
Audiokniha MP3 - Dokumentárně bohatý a čtenářsky přitažlivý výklad zásadních událostí českých dějin. - František Derfler, čte Josef Veselý, Igor Dostálek, Ivana Valešová, Petr Horejš, 21 hod. 14min.

Toulky českou minulostí 1151-1200
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B138
Don Giovanni
Audiokniha MP3 Wolfgang Amadeus Mozart, čte Jan Hartl, Josef Somr, Martin Myšička, Viktor Preiss, Jiří Dvořák, Radek Holub, Lucie Štěpánková, Dana Černá , Klára Sedláčková, 1 hod. 19min.

Don Giovanni
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B132
Máme rádi víno (Úsměvné vyprávění o víně a vinařích)
Audiokniha MP3 - Úsměvné vyprávění o víně a vinařích. - Alan Piskač,Ivan Kraus,Rudolf Křesťan,Ladislav Špaček,Martin Vajčner,Josef Smrčka, čte Alan Piskač,Ivan Kraus,Josef Smrčka,Ladislav Špaček,Martin Vajčner,Rudolf Křesťan, 1 hod. 3min.

Máme rádi víno (Úsměvné vyprávění o víně a vinařích)
-34%
Nové
-34% €8,24
€5,40
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B131
Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek
Audiokniha MP3 - Vzpomínky architekta, profesora a autora mnoha odborných publikací Martina Rajniše. - Martin Rajniš, Magdalena Šebestová, čte Jiří Lábus, Jaromír Meduna, 6 hod. 50min.

Pětadvacet tisíc dnů vzpomínek
Nové
€8,90
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B130
Jmenuju se Tomáš
Audiokniha MP3 - Životní příběh dětského herce Tomáše Holého. - Ota Kars, čte Aleš Háma, 2 hod. 36min.

Jmenuju se Tomáš
Nové
€9,30
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B129
Pět amerických prezidentů, česká babička a já
Audiokniha MP3 - Vzpomínky Eliška Haškové Coolidge, významné Češky, která se dokázala prosadit ve vrcholném politickém prostředí v USA. - Eliška Hašková Coolidge, čte Jitka Smutná, 9 hod. 15min.

Pět amerických prezidentů, česká babička a já
Nové
€10,07
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B128
Bratrstvo křišťálu
Audiokniha MP3 - Dobrodružný historický román s detektivní zápletkou. - Vlastimil Vondruška, čte Eva Josefíková, 6 hod. 52min.

Bratrstvo křišťálu
Nové
€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B127
Lazar
Audiokniha MP3 - Nový díl úspěšné krimi série, jejímž hlavním hrdinou je detektiv Joona Linna. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 19 hod. 45min.

Tento týždeň zakúpilo 50 zákazníkov
Lazar
Nové
€14,35
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B126
Jak zlomit dračí prokletí
Audiokniha MP3 - Čtvrtá část pamětí Škyťáka Šelmovské Štiky III. - Cressida Cowell, čte David Novotný, 3 hod. 47min.

Jak zlomit dračí prokletí
Nové
€10,07
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B125
Český ráj
Audiokniha MP3 Jaroslav Rudiš, čte Petr Čtvrtníček, 3 hod. 41min.

Český ráj
Nové
€10,85
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B124
Malý miliardář
Audiokniha MP3 - Joe je nejbohatší dvanáctiletý kluk v celé Británii. A přece mu něco důležitého chybí: kamarád… - David Walliams, čte Jiří Lábus, 3 hod. 16min.

Malý miliardář
Nové
€9,68
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B123
Petr Pan
Audiokniha MP3 - Kouzelný příběh o chlapci, který se nikdy nestal dospělým. - James M. Barrie, čte Lukáš Hlavica, Matěj Převrátil, Viktorie Hrachovcová, Antonie Talacková, Otakar Brousek ml., Antonín Holoubek, Matěj Viták, Klára Suchá, Barbora Sadílková, 6 hod. 28min.

Petr Pan
Nové
€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B122
Věštba
Audiokniha MP3 - Strhující příběh o moci osudu a volby, o kouzlu vyprávění, podstatě víry a síle rodinných pout. - Chloe Benjaminová, čte Tereza Dočkalová, 11 hod. 36min.

Věštba
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B121
Jezero
Audiokniha MP3 - Cenami ověnčený příběh chlapce, který se odhodlal potopit až na samé dno. - Bianca Bellová, čte Lucie Žáčková, 5 hod. 56min.

Jezero
Nové
€7,74
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B120
Hipík
Audiokniha MP3 - V částečně autobiografickém románu se Coelho vrací do svého mládí, do bouřlivé doby přelomu 60. a 70. let. - Paulo Coelho, čte Martin Pechlát, 6 hod. 58min.

Hipík
Nové
€11,63
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B119
Žena v bílém
Audiokniha MP3 Wilkie Collins, čte Pavel Pavlovský, Monika Švábová, Věra Vlčková, Václav Neužil, Vanda Švarcová, 1 hod. 42min.

Žena v bílém
Nové
€10,46
Kúpiť
Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Objednávací kód: AK1B118

Novinky - Audioknihy

Alza MediaAko sa naučiť cudzí jazyk? Pomôžu audioknihy Radi by ste sa naučili cudzí jazyk, ale nemáte čas pravidelne navštevovať odborné kurzy? Riešenie ponúkajú...
Americký spisovateľ Dan Brown napísal pre fanúšikov historických thrillerov ďalšiu knihu o dobrodružstve...
Zoznámte sa s pánom Stevensom, majordómom zo staroanglického panstva lorda Darlingtona. Svoj život pred...
Prežite čitateľské hody na Veľký knižný štvrtok 2017 Jedna zo zásadných udalostí knižného trhu prinesie 16. marca všetkým milovníkom kvalitného čítania 14...
Viac článkov

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi