AP+ nový vizuál Dvojročná záruka teraz aj pre firmy

Parné čističe

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Príkon
900 W
2480 W
-
Objem nádoby
0,18 l
350 l
-
Funkcie
Detská poistka
(11)
Vysávanie
(13)
Bezpečnostný ventil
(12)
Kontrolná dióda
(9)
Odnímateľný zásobník na vodu
(12)
Najnovšie objednávky

Pokiaľ hľadáte prístroj, ktorým odstránite aj veľmi odolné škvrny vrátane rôznych baktérií, parný čistič je jasnou voľbou. Funguje na princípe pary, ktorá všetku špinu rozpúšťa, a tak dosiahnete dokonalú čistotu. Kde všade možno parný čistič využiť a aké parametre je potrebné zvážiť pri výbere? Poradíme vám.

Pokračovať

Čo je parný čistič, ako funguje a aké má výhody?

Parný čistič je prístroj, ktorý pomocou pary odstraňuje odolné a zaschnuté škvrny, mastnotu, mikróby aj alergény. Jeho súčasťou je nádobka na vodu, v ktorej sa voda po zapnutí začne ohrievať, čím vzniká pretlak – potom stačí len stlačiť páčku a para s teplotou okolo 100 °C sa tryskou odvádza von. Aké majú parné čističe (ne)výhody?

 • Veľmi jednoducho sa obsluhujú.
 • Využijete ich v celej domácnosti.
 • Sú vhodné pre astmatikov a alergikov.
 • Nevíria prach po celej domácnosti.
 • Neobsahujú žiadnu chémiu.
 • Sú šetrné k životnému prostrediu.
 • Horúcou parou sa môžete opariť.
 • Parné čistenie rúry či sporáka je ťažké.
 • Po vyčistení môžu zostať šmuhy.

7 miest, kde využijete parný čistič – dlažby, sedačky aj škáry budú žiariť čistotou

Premýšľate, kde všade môžete využiť parný čistič? Dlažby, sedačky aj napríklad škáry sú ideálnymi miestami, kde s pomocou pary môžete odstrániť všetky nečistoty. Parný stroj tak využijete prakticky v celej domácnosti, a to aj tam, kde ostatné spôsoby čistenia zlyhali. Na čo je úplne najvhodnejší?

 1. Podlahový parný stroj je skvelým pomocníkom k dokonale čistému prostrediu. Nezastaví ho plávajúca podlaha, dlažba, obklady a ani linoleum. Parný čistič na podlahy sa ale nehodí na drevené voskované a olejované krytiny.
 2. Parný čistič na koberce odstráni aj veľmi hlbokú špinu. Okrem koberca je vhodný aj na matrace či čalúnenie. Parné čistenie kobercov funguje na základe preniknutia pary do vlákien, kde rozpúšťa nečistoty.
 3. Parný stroj na sedačky je vhodný aj na kreslá, čalúnené stoličky či postele. Prístroj zanecháva textíliu bez škvŕn a nepríjemného zápachu. Parné čistenie sedačiek je rýchle a veľmi efektívne.
 4. Parné stroje na škáry využijete na všetky medzery, škáry a ďalšie miesta, ku ktorým sa bežným čističom nedostanete. Parné čistenie využijete aj na odstraňovanie trávy medzi dlažbou, kde dochádza ku spareniu.
 5. Parný čistič okien si poradí aj s okennými rámami, žalúziami, záclonami aj zrkadlami, a to bez použitia chémie. Parné čistenie okien prebieha pomocou pary rozpúšťajúcej nečistoty, a tak si poradí aj s plesňou.
 6. Parný stroj na kúpeľne/kuchyne vyčistí perfektne všetku dlažbu, WC, vodný kameň, sifóny, odpadkové koše, všetky kuchynské spotrebiče vrátane drezov a digestorov.
 7. Parný stroj na nábytok odstráni nielen nečistoty, ale tiež prach napríklad z izbových rastlín alebo lustrov. Je vhodný aj na dôkladné vyčistenie klietok, pelechov či akvárií.

Milovníci čistoty určite ocenia aj parný čistič na auto či bicykle

Jazdíte často autom a milujete, keď máte svoj dopravný prostriedok dokonale čistý? Potom vás iste poteší parný čistič na auto. Ľahko sa zbavíte špiny ako v interiéri, tak aj v exteriéri, dokonca pomocou pary vyčistíte aj disky kolies. Aby ste mali exkluzívne čisto aj pod kapotou, využite parné čistenie motora.

i

Parné stroje sú vhodné aj na odstránenie nečistôt z bicyklov či kosačiek na trávu.

Hoci má parný čistič široké využitie, nehodí sa na všetky materiály a povrchy

Hoci je parný čistič veľmi účinný, nehodí sa na všetky povrchy a materiály. Ide predovšetkým o tie materiály, ktoré sú citlivé na vysokú teplotu, alebo tie, ktoré sú chúlostivé na pôsobenie vlhkosti.

 • Pravá a syntetická koža,
 • všetka elektronika,
 • tapety, farby, papiere,
 • nábytok s olejovou či voskovou úpravou,
 • plasty, hodváb, vlna.

Na čo ďalšie využijete vysokotlakový parný čistič? Dezinfekcia rôznych predmetov pomocou pary nie je pre parný stroj žiadny problém. Výborným pomocníkom je tiež pri žehlení alebo čistení látok a odevov.

Na čo chcete primárne využívať vysokotlakový parný čistič? Podľa toho vyberte vhodný typ

Pred výberom sa zamerajte na to, na čo chcete primárne vysokotlakový parný čistič využívať. Niektoré typy sú totiž vhodnejšie napríklad na čistenie áut, iné naopak hravo zvládnu akúkoľvek plochu.

 • Ručný parný čistič je rozmerovo menší, teda sa s ním veľmi ľahko manipuluje, avšak nepatrí medzi najvýkonnejšie. Je vhodný predovšetkým na čistenie áut, kuchynských liniek, kúpeľní či škár.
 • Pojazdné parné čističe vyzerajú ako klasické vysávače. Môžete na ne nasadiť rôzne násady, teda sú multifunkčné. Vďaka výkonnosti sa hodia aj na čistenie väčších plôch, sedačiek aj kobercov.
 • Parné vysávače môžu byť tyčové, či klasické. Parné funkcie efektívne vysávajú špinu do príslušnej nádoby, ktorú potom stačí vyliať. Sú vhodné na parné čistenie podláh, kobercov, sedačiek aj veľkých priestorov.
 • Parné mopy sú rovnaké ako tyčové vysávače. Nemajú síce veľký výkon ani s nimi nemožno vysávať, ale ich najväčšou prednosťou je výborné čistenie všetkých tvrdých podláh.

Pokiaľ zháňate profesionálny parný čistič, vysokotlakový je jasnou voľbou

Pokiaľ zháňate skutočne kvalitný profesionálny parný čistič, vysokotlakový je jasnou voľbou, a to hneď z niekoľkých dôvodov. Ide totiž o technicky premysleného pomocníka, ktorý je komfortný, všestranný, a predovšetkým mimoriadne efektívny. Vysoký tlak zaisťuje maximálne odstránenie nečistôt a rýchlejšiu manipuláciu.

Ručný parný čistič
Ručný parný čistič

Pojazdný (podlahový) parný čistič
Pojazdný (podlahový) parný čistič

Parný vysávač
Parný čistič – vysávač

Parný mop
Parný čistič – mop

Parný čistič môže mať jednu alebo dve komory – čo je komfortnejšie?

Parný čistič disponuje buď jednou alebo dvomi komorami – oba modely majú svoje výhody aj nevýhody.

 • Jednokomorový systém predstavuje len jednu nádobku na vodu, ktorá vodu ohrieva – po vyčerpaní musíte niekoľko minút počkať, než ju znova dolejete. Parný stroj je tak cenovo výhodný, avšak v prevádzke vydrží asi 15 minút.
 • Dvojkomorový systém zahŕňa dve nádoby – akonáhle v jednej dôjde voda, prečerpá sa ďalšie množstvo z druhej nádoby. Dolievate ho teda aj pri prevádzke, doba prevádzky tak nie je nijako obmedzená.

Akých 5 ďalších parametrov je pre parné čističe dôležitých?

Parné čističe by okrem vyššie uvedeného mali spĺňať aj ďalšie parametre, ktoré sú dôležité pri výbere.

 1. Objem nádoby a doba prevádzky sú dôležitými parametrami. Objem nádoby sa pohybuje od 0,2 do 1,5 l podľa konkrétneho modelu. Doba prevádzky potom činí v rozmedzí 5 – 20 minút.
 2. Materiál nádrže na vodu ovplyvňuje to, či do nej môžete naliať vodu z vodovodu alebo vodu destilovanú. Na výber máte hliník a nehrdzavejúcu oceľ – tá je odolnejšia, sama sa odvápňuje a je vhodná aj na kohútikovú vodu.
 3. Tlak parného čističa sa udáva v baroch – čím je vyšší, tým je práca rýchlejšia, pretože nečakáte na ohrievanie vody. Maximálny tlak vodnej pary sa pohybuje od 3 – 6 barov v závislosti od vybraného prístroja.
 4. Doba ohrevu vody sa pohybuje od 4 do 6 minút, a to na základe toho, aký model zvolíte. Rýchlejšie nahrievanie prináša efektívnejšiu, rýchlejšiu a pohodlnejšiu prácu s parným čističom.
 5. Príkon sa uvádza vo wattoch. Dbajte na to, aby dochádzalo k rastu príkonu s tým, ako rastie tlak. Podľa voľby modelu sa príkon pohybuje v rozmedzí od 1 000 do 2 250 W.

i

Ak si zo širokej ponuky stále nemôžete vybrať toho najlepšieho pomocníka, pozrite sa v našej ponuke na najpredávanejšie parné čističe.

Parný čistič sa pýši aj niekoľkými ďalšími funkciami, vďaka ktorým bude čistenie pohodlnejšie

Parný čistič je síce jednoduché zariadenie, avšak prídavné funkcie z neho urobia nenahraditeľného pomocníka.

 • Regulácia tlaku parného výkonu je skvelou funkciou, pretože na čistenie rôznych povrchov potrebujete iný tlak aj množstvo pary. Na jednoduchú manipuláciu je dôležité mať ovládanie priamo na rukoväti.
 • Možnosť odsávania zabezpečuje odstránenie prebytočnej vlhkosti a nečistôt. Bohužiaľ má z tohto dôvodu parný stroj vyššiu hmotnosť a horšie sa s ním manipuluje. Ďalšou nevýhodou je zložitá údržba.
 • Odvápňovací systém si ľahko poradí aj s kohútikovou vodou, a to pomocou špeciálnych tyčiniek či patrón. Pokiaľ tento systém parný čistič nemá, je potreba sa čas od času venovať údržbe.
 • Kontrolné diódy vás pomocou svetelných kontroliek upozornia napríklad na to, či využívate maximálny výkon vykurovania, či je dostatok vody v nádrži alebo či už je para pripravená na použitie.
 • Bezpečnostné ventily sú súčasťou tlakovej nádoby. Vďaka nim vám nie je umožnené otvoriť nádobu, kým tlak nebude na bezpečných hodnotách. Týmto zamedzíte nepríjemnému obareniu.
 • Detská poistka je vhodná ak máte doma ratolesti. Poistka totiž bráni nechcenému úniku pary, čím predídete popáleninám či inému nebezpečenstvu.

Príslušenstvo na parné čistenie

Príslušenstvo na parné čistenie je dôležité na udržanie hygienických požiadaviek prístroja. Zahŕňa náhradné filtre, kefy a mopy, ktoré môžete po znečistení vymeniť za nové. Čistota povrchu tak bude vždy úplne dokonalá.

Chcete ušetriť, ale zaujal vás parný čistič? Bazár ponúka tovar za zlomok ceny. A pokiaľ vás zaujímajú názory našich zákazníkov, pozrite sa, čo hovoria na parný čistič recenzie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Tyčový vysávač – s príkonom 1700W, parný čistič 2v1, režim ECO a MAX, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN&STEAM, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0.4l, objem zásobníka na prach 0.5l, doba prevádzky 30min, nahrievanie pary počas 30s, hlučnosť 84dB(A), eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, filtračná odvápňovacia kazeta, bezdotyková výmena mopov, na všetky typy podláh vrátane kobercov, 15-ročná záruka opraviteľnosti
243,90 €

2.
Siguro ST-D400 W Eider Na sklade > 5 ks
Parný čistič – príkon 1000W, 1 nádoba, objem nádoby 0.35l, tlak pary 3bar, prietok pary 30g/min, detská poistka, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, indikátor pripravenosti pary
39,90 €

3.
Ariete 4164 Na sklade 1 ks
Parný mop určený na umývanie podláh, vhodný na tvrdé podlahy a čistenie okien, teplota pary 130 °C, objem zásobníka na vodu 0.35 l, hmotnosť: 1.9kg,
55,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
52 položiek
Naša značka TOP kvalita za super cenu
4,3 44×
Siguro ST-D400 W Eider
Parný čistič – príkon 1000W, 1 nádoba, objem nádoby 0.35l, tlak pary 3bar, prietok pary 30g/min, detská poistka, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, indikátor pripravenosti pary
Super cena
39,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: SGR_ST_D400W
Ľudová voľba Lacné, ale dobre hodnotené
4,3 84×
Rowenta RY8561WH Clean & Steam Multi
Tyčový vysávač – s príkonom 1700W, parný čistič 2v1, režim ECO a MAX, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN&STEAM, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0.4l, objem zásobníka na prach 0.5l, doba prevádzky 30min, nahrievanie pary počas 30s, hlučnosť 84dB(A), eliminuje až 99.9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, filtračná odvápňovacia kazeta, bezdotyková výmena mopov, na všetky typy podláh vrátane kobercov, 15-ročná záruka opraviteľnosti
Cenová bomba
243,90 € Ušetríte 45,10 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWSV988
Pre náročných Kvalita bez kompromisov
5,0
Polti UNICO MCV80_TOTAL_CLEAN & TURBO
Viacúčelový vysávač – na všetky typy podláh, na mokré čistenie a suché čistenie, parný, objem zbernej nádoby 1 l, HEPA filter, vodný filter a umývateľný filter, biela farba
798,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PLT1082b
4,3 30×
Kärcher SC 1 EasyFix
Parný čistič – príkon 1200W, objem nádoby 0.2l, tlak pary 3bar, detská poistka, bezpečnostný ventil
92,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KARVY201
4,5 49×
Ariete 4164
Parný mop určený na umývanie podláh, vhodný na tvrdé podlahy a čistenie okien, teplota pary 130 °C, objem zásobníka na vodu 0.35 l, hmotnosť: 1.9kg,
Super cena
55,90 € Ušetríte 4 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ARIPC007
4,4 63×
ETA 1264 90000 AQUABELO
Parný čistič – príkon 1000W, objem nádoby 0.22l, tlak pary 3bar, indikátor pripravenosti pary
51,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAZ3101b
4,4 45×
ETA Aquasim PRO 1265 90000
Parný čistič – príkon 900W, 1 nádoba, objem nádoby 0.22l, tlak pary 3bar, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, indikátor pripravenosti pary
30,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: ETAPC342
4,3 27×
Concept CP1010
Parný čistič – príkon 1200W, 1 nádoba, objem nádoby 0.4l, tlak pary 3bar, kontrolná dióda
49,90 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: CONCP101
4,7 50×
Rowenta RY7777WH Clean & Steam Revolution
Tyčový vysávač – vysávač 2v1 s parným mopom, príkon 1 500 W, cyklónová technológia, sacia hlavica DUAL CLEAN & STEAM na súčasné vysávanie a parné čistenie, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 0,47 l, objem zásobníka na prach s objemom 0,4 l, dĺžka zahrievania 30 s, hlučnosť 82 dB(A), eliminuje až 99,9% choroboplodných zárodkov a baktérií, bez použitia chemických čistiacich prípravkov, likviduje prach a pachy, na všetky typy podláh vrátane kobercov, obsahuje nadstavec na koberce Ultra Glider, 4× mop , 3× odvápňovacia kazeta, 20× difuzérová tableta esenciálnych olejov, 15-ročná záruka opraviteľnosti
218,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWTV408
4,1 51×
Sencor SSC 3001YL
Parný čistič – príkon 1000W, objem nádoby 0.35l, tlak pary 3bar, vysávanie, indikátor nízkej hladiny vody
29,90 €
Na sklade > 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: EAV2801a
4,1 20×
Bissell Steam Shot Titanium 2635J
Parný čistič – príkon 1050W, objem nádoby 0.36l, tlak pary 4.5bar
91,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BIS110bb
2,8 40×
TESLA PowerStar GT400
Tyčový vysávač – 3v1: vysávač/parný mop/vysávač a parný mop, príkon 1600W, cyklónová technológia, odnímateľná nádržka na vodu, indikátor pripravenosti pary, dotykový ovládací panel, bez potreby čistiacich prostriedkov a chemikálií, eliminuje až 99.9% baktérií a zárodkov, dĺžka kábla 8m
Cenová bomba
125,90 € Ušetríte 14,30 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: TESPM079
3,3
ETA Azurit 2267 90000
Parný čistič – príkon 1500W, 1 nádoba, objem nádoby 0.4l, tlak pary 0.8bar, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, odnímateľný zásobník na vodu, nastaviteľný výstup pary, indikátor pripravenosti pary
98,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ETAPC694
Polti UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO - Viacúčelový vysávač Doručenie do
Alzaboxu zadarmo
Polti UNICO MCV85_TOTAL_CLEAN & TURBO
Viacúčelový vysávač – na čalúnenie, na vysávanie, utieranie, mokré čistenie a suché čistenie, parný, objem zbernej nádoby 0,8 l, HEPA filter a umývateľný filter, ovládanie na tele, dĺžka kábla 9 m, teleskopická trubica, zásobník na nečistoty na vysávanie súčasťou balenia, s káblom, biela farba
857,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PLT1082
5,0
Bissell CrossWave® HydroSteam™ Pet Pro 3528N
Tyčový vysávač – s mopom, s káblom, na všetky druhy podláh, pre alergikov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na mokré čistenie, na vysávanie, umývateľný filter, príkon 1100 W, hlučnosť 76 dB, objem zbernej nádoby 0,82 l, dĺžka kábla 7,5 m, hmotnosť 5,67 kg, sivá farba
545,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: BISStvs28
KÄRCHER SC 1 EasyFix *EU
Parný čistič – príkon 1200W, 1 nádoba, objem nádoby 0.2l, tlak pary 3bar, detská poistka, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda
113,03 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KARprc33
KÄRCHER SC 4 EasyFix *EÚ
Parný čistič – príkon 2000W, 1 nádoba, objem nádoby 0.8l, tlak pary 3.5bar, detská poistka, bezpečnostný ventil, odnímateľný zásobník na vodu
Novinka
252,90 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KARprc18
KÄRCHER SV 7
Parný čistič – príkon 2200W, 1 nádoba, objem nádoby 1.65l, tlak pary 4bar, detská poistka, odnímateľný zásobník na vodu, indikátor nízkej hladiny vody
688,90 €
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: KARprc67
Polti VAPORETTO LECOASPIRA FAV80 TURBO INTELLIGENCE
Viacúčelový vysávač – na všetky typy podláh, pre alergikov, na vysávanie a mokré čistenie, parný a cyklónový, objem zbernej nádoby 1,8 l, HEPA filter, vodný filter a umývateľný filter, dĺžka kábla 9 m, bez oklepu, s káblom, zelená farba
698,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: PLT1081d
Polti VAPORETTO SMART 30_R - Parný čistič Varianty
Polti VAPORETTO SMART 30_R
Parný čistič – príkon 1800W, objem nádoby 1.6l, tlak pary 3bar, prietok pary 85g/min
Cenová bomba
115,90 € Ušetríte 13,70 €
Na sklade 1 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: PLT1041s
Polti MOPPY RED
Parný mop určený na umývanie podláh, vhodný na tvrdé podlahy, objem zásobníka na vodu 0.7 l, hmotnosť: 2.8kg,
127,90 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: POLMO222
Solac LV1301 Steam Jet 2.0
Parný čistič – príkon 1050W, 1 nádoba, objem nádoby 0.35l, tlak pary 3bar, prietok pary 30g/min
48,90 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: BVZmisc597
KÄRCHER SC 3 DELUXE
Parný čistič – príkon 1900W, 1 nádoba, objem nádoby 1l, tlak pary 3.5bar, detská poistka, odnímateľný zásobník na vodu, nastaviteľný výstup pary
Novinka
202,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: KARprc16
Polti Sani System BUSINESS, profesionálny parný sanitizér na dezinfekciu miestností a povrchov
Parný čistič – príkon 2250W, objem nádoby 2l, tlak pary 4bar, prietok pary 110g/min, bezpečnostný ventil, kontrolná dióda, nastaviteľný výstup pary, indikátor pripravenosti pary
720,62 €
Rozbalené
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Objednávací kód: POLPC778

Parné čističe

recenziaTyčový vysávač Niceboy ION Hurricane H7 (RECENZIA) V domácej recenzii sme pre vás vyskúšali tyčový vysávač Niceboy ION Hurricane H7. Ten je vhodný na všetky druhy podláh a disponuje nadštandardným množstvom príslušenstva na komplexné upratovanie domácnosti.
Pri nákupe nového spotrebiča očakávame, že nám vydrží a nerozbije sa hneď po skončení záručnej lehoty. Bohužiaľ takýchto produktov s krátkou životnosťou je na trhu celý rad. Groupe SEB pod ktorú patrí napríklad Tefal, Rowenta a KRUPS idú už takmer 15 rokov proti trendu...
Polti je talianska značka parných čističov a vysávačov, ktoré sa postarajú o dokonalú hygienickú čistotu vašej domácnosti a hravo si poradia s odstránením všetkých nečistôt aj mikroorganizmov, ako sú vírusy, baktérie a plesne. Ako ale vybrať ten pravý parný prístroj na...
dezinfekciaDezinfekcia a jej využitie v domácnosti (NÁVOD) Ak vás zaujíma, ako správne vykonávať dezinfekciu rôznych povrchov aj materiálov a aké dezinfekčné prostriedky sú k jednotlivým typom dezinfekcie určené, potom si prečítajte náš článok. Dozviete sa v ňom mnoho zaujímavých informácií, rád a postrehov k téme...
Vodný kameň predstavuje v mnohých domácnostiach nepríjemný problém, ktorý však možno prekvapivo jednoducho vyriešiť. Ak vás zaujíma, ako sa zbaviť vodného kameňa na vodovodnom kohútiku, ako odstrániť vodný kameň z kanvice či ako na vodný kameň usadený na dlaždiciach aj...
Počuli ste už o parnom čistení? Pokiaľ nie, popíšeme vám, prečo je práve tento spôsob upratovania najefektívnejší a najlepší. Ak ste už o čistení za pomoci pary počuli, pomôžeme vám vybrať ten správny parný čistič podľa účelu, ku ktorému ho potrebujete. Takisto sa...
Viac článkov Všetky články

Parné čističe

V kategórii Parné čističe máme práve teraz na Alza.sk celkom 52 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné parné čističe Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie parné čističe Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie parné čističe Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii parné čističe recenzie
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií