Maškrty pre psov

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Zviera
Pes
(689)
Pes a mačka
(18)
Vek zvieraťa
Šteňa/Junior
(28)
Dospelý/Adult
(306)
Senior
(14)
Bez obmedzenia veku
(382)
Veľkosť zvieraťa
Malý pes
(86)
Stredný pes
(88)
Veľký a obrí pes
(53)
Všetky plemená
(554)
Aktivita zvieraťa
Nízka aktivita
(31)
Normálna aktivita
(684)
Vysoká aktivita
(42)
Kastrovaný pes
(5)
Gravidné a dojčiace
(21)
Príchuť (Protein)
Kuracia
(148)
Hovädzia
(123)
Kačacia
(64)
Rybia
(41)
Jahňacia
(36)
Typ krmiva
Maškrty
(529)
Sušené mäso
(78)
Kosť
(43)
Sušené vnútornosti
(25)
Sušienky
(14)
Hmotnosť balenia
0,01 kg
2,5 kg
-
Konzistencia
Suché
(494)
Polovlhké
(185)
Mokré
(2)

Maškrty pre psov slúžia predovšetkým na odmeňovanie maznáčikov. Sú užitočné nielen pri výcviku, ale tiež ako odmena za dobré správanie či spestrenie v diéte – navyše napomáhajú pri ústnej hygiene. K dispozícii sú aj malé balenia, ktoré môžete vziať kamkoľvek so sebou. Čo je dôležité vedieť predtým, než pamlsky pre psov vyberiete?

Pokračovať

Maškrty pre psov môžu slúžiť na rôzne účely

Maškrty pre psov nie sú len skvelou dobrotou, ktorú maznáčikovia milujú – slúžia aj ako odmena pri výcviku, zábava či pomocník pri čistení chrupu. Aké maškrty pre psov môžete svojmu miláčikovi zaobstarať?

Zdravý chrup miláčikov je základ – vyberajte pamlsky pre psov na čistenie zubov

Dentálne maškrty pre psov udržujú vďaka špeciálnym látkam zdravý chrup a ďasná, precvičujú žuvacie svalstvo, znižujú zápach z úst a tvorbu zubného kameňa. Sú vyrobené v špeciálnom tvare a obsahujú veľa vitamínov, potravinových doplnkov a minerálnych látok. Maškrty čiže pamlsky pre psov môžu tiež slúžiť ako skvelá odmena.

 • Parohy pre psov sú 100 % prírodná žuvacia maškrta slúžiaca na čistenie zubov psa či zábavu. Obsahujú vysoké množstvo živín, ako je vápnik, sodík, horčík a železo. Navyše obsahujú minimum tuku, sú teda zdravšie.

Vynikajúcou dobrotou sú sušené pamlsky pre psov, piškóty či kosti

Sušené pamlsky pre psov, piškóty či keksy dobre poslúžia ako chutné maškrty či doplnkové krmivo. Výhodou je, že krásne voňajú, výborne chutia a dokážu vášho maznáčika tiež zabaviť.

 • Sušené maškrty pre psov sú vyrobené z kuracieho, králičieho, bravčového, byvolieho, hovädzieho či morčacieho mäsa, avšak výnimkou nie sú ani ryby, ako je treska či losos.
 • Piškóty pre psov predstavujú doplnkové krmivo pre psov, ktoré je určené na doplnenie bežnej potravy. Pre zlepšenie trávenia sú väčšinou vyrábané so zníženým obsahom cukru a lepku.
 • Sušienky pre psov sú výbornou odmenou či olovrantom počas dňa. Krásne chrumkajú a voňajú, majú rôzne tvary aj veľkosti a vďaka mnohým príchutiam si pochutí naozaj každý psík.
 • Kosti pre psov obsahujú vitamíny, minerály a esenciálne aminokyseliny, ktoré prispievajú k zdraviu maznáčika. Okrem toho tieto maškrty pre psov pomáhajú k čistejšiemu a zdravšiemu chrupu.


Pivo a šampanské pre psov sa hodí na špeciálne príležitosti. Produkty sa vyrábajú z rastlinných výťažkov, vďaka čomu obsahujú veľa vitamínov a minerálov. Neobsahujú bublinky ani alkohol. Pre špeciálne príležitosti máme v ponuke tiež darčekové balíčky či adventné kalendáre pre psov.

Pamlsky pre psov na výcvik – voňavá odmena je lepšou motiváciou ako hračka

Pamlsky pre psov na výcvik slúžia ako odmena pri vykonávaní rôznych povelov. Mali by byť čo najmenšie, pretože ich psík dostáva skutočne veľa. Tiež by mali byť mäkké, aby nedochádzalo ku zdĺhavému hryzeniu, ktoré zdržiava pri výcviku. Chutné a voňavé pochúťky pre psov sú lepšou motiváciou ako hračka.

i

Vďaka vreckám na maškrty máte mäsové pochúťky pre psov neustále pri sebe

Vrecká na maškrty sú skvelým pomocníkom pri aktívnom výcviku psíkov. Ľahko sa otvárajú, takže máte odmenu ihneď po ruke. Zároveň sú však pevne uzavreté – počas výcviku teda nič nevypadne. Niekoľko vreciek umožňuje uloženie aj osobných vecí.

Chcete nájsť lacné maškrty pre psov? Pomôže vám parametrický filter a zoradenie od najnižšej ceny.

Všetko pre zdravie vášho maznáčika – čo by pamlsky pre psov (ne)mali obsahovať?

Zloženie má vplyv na zdravie maznáčika. Pamlsky pre psov by nemali obsahovať farbivá, umelé konzervanty, soľ či cukor. Dbajte tiež na to, aby sa v nich neobjavovalo vysoké množstvo obilnín, kukurice či sóje, ktoré sú pre niektoré psy zle stráviteľné a môžu spôsobiť alergickú reakciu. Čo by naopak maškrty pre psov mali obsahovať?

 • Mäso je neoddeliteľnou súčasťou krmiva pre psov. Aj pamlsky pre psov by ho mali obsahovať čo najviac. Tým svojmu miláčikovi zaistíte kvalitnú pochúťku plnú bielkovín, vitamínov a potrebných živín.
 • Tuky sú tiež veľmi výživné, ak sú kvalitné. Do maškŕt môžu byť pridané vo forme živočíšnych tukov či olejov, ako je rybí či rastlinný. Obsah tuku voľte podľa aktivity svojho maznáčika.
 • Vitamíny sú pridanou hodnotou množstva maškŕt. Tie obsahujú najmä vitamíny skupiny B, ale aj iné typy (A, C, D, E), ktoré sa podieľajú na lesklej srsti, lepšom zdraví a silnejších kostiach.

Ak váš pes trpí alergiou, kúpte mu hypoalergénne maškrty pre psov bez pridaných látok. Pre tieto účely vám tiež dobre poslúžia domáce pamlsky pre psov, napríklad v podobe piškót.

Pamlsky pre psov s obličkovou diétou či iným obmedzením musia mať ľahké zloženie

Pamlsky pre psov s obličkovou diétou či iným zdravotným obmedzením sú výborným a príjemným spestrením bežnej stravy. Väčšinou bývajú označené ako LIGHT, pretože obsahujú znížený podiel tukov, cukrov a ďalších látok. Môžete ich použiť aj ako maškrty s pečeňovou diétou či pri problémoch s nadváhou.

Cena nie je na prvom mieste – zdravé pamlsky pre psov musia byť kvalitné

Zdravé pamlsky pre psov nepatria medzi tie úplne najlacnejšie, avšak máte istotu, že vášmu miláčikovi doprajete kvalitné pochúťky, ktoré skvele voňajú a chutia, dodávajú energiu a podporujú krásnu srsť. Nekvalitné maškrty pre psov spôsobujú naopak zažívacie ťažkosti, nadmerné pĺznutie a iné zdravotné komplikácie.

Na zabavenie aj spoločné vyvádzanie kúpte vášmu miláčikovi hračky pre psov. V ponuke nájdete frisbee, loptičky, plyšové hračky, aporty, hryzacie hračky a ďalšie.

Ušetrite s väčším balením – 1 kg pamlsky pre psov sú cenovo výhodnejšie

Ak chcete ušetriť, neznižujte kvalitu, ale kupujte výhodnejšie balenia – veľmi dlhý čas vám vydržia napríklad 1 kg pamlsky pre psov. Veľké balenie je vhodné aj v prípade, že máte doma viac maznáčikov. Potrebujete pri prechádzke či výcviku iba malé množstvo maškŕt? Stačí si časť odobrať do vrecka na maškrty a môžete vyraziť.

Pri výbere dbajte na veľkosť a vek psíka – maškrty pre šteňatá vs. pre staršie psy

Požiadavky na výživu sa líšia podľa veku a veľkosti psíka. Viete, kedy je ešte vhodné podávať maškrty pre šteniatka alebo aké požiadavky na výživu má gravidná či dojčiaca fena? Uvedený prehľad vám výber maškŕt výrazne uľahčí.

 • Šteňa/junior je v závislosti na rase pes vo veku 0 – 24 mesiacov. Maškrty pre šteňatá podporujú zdravý chrup a správny rast aj vývoj svalov a kĺbov. Obsahujú vysoký podiel bielkovín a vitamínov.
 • Starý pes/senior má s rastúcim vekom vyššie riziko zdravotných komplikácií. Z toho dôvodu tieto maškrty podporujú imunitný systém, sú mäkšie a mávajú nižšiu energetickú hodnotu.
 • Gravidná a dojčiaca fena taktiež potrebuje dostatočný kalorický príjem – v období dojčenia je to až 8× viac, než potrebuje nedojčiaca fena rovnakého veku.
Veľkosť plemena Hmotnosť v dospelosti Dosiahnutie v dospelosti
Malé plemená do 10 kg 10. – 12. mesiac
Stredné plemená do 25 kg 12. mesiac
Veľké plemená do 45 kg 15. – 18. mesiac
Obrie plemená nad 45 kg 24. mesiac

Zvoľte vhodné pamlsky pre psov tiež podľa aktivity maznáčika

Pamlsky pre psov je nutné vyberať tiež podľa aktivity vášho maznáčika. Aktívny psík potrebuje dostatočný príjem energie, aby sa mu neminuli žiadne dôležité živiny. V prípade menej aktívnych psov je zvýšené riziko obezity, preto potrebujú naopak znížený kalorický príjem a nižší obsah tukov.

 • Psy s nízkou aktivitou potrebujú nižší podiel tukov. Hodia sa pre nich maškrty z kuracieho či morčacieho mäsa a rýb.
 • Psy s normálnou aktivitou si môžu dovoliť akékoľvek maškrty. Optimálny pomer živín zaistí ich kombinácia.
 • Psy s vysokou aktivitou si zaslúžia vyšší obsah tuku a bielkovín. Vhodným zdrojom je hovädzie, kuracie či jelenie.

V ponuke nájdete tiež maškrty pre psov s kĺbovou výživou, ktoré sa obzvlášť hodia pre veľmi aktívnych psov namáhajúcich pohybový aparát.

Vyrobte vášmu maznáčikov domáce pamlsky pre psov, recepty sú ľahké

Ak chcete pre svojho maznáčika skutočne to najlepšie, vyrobte mu domáce pamlsky pre psov. Recepty sú veľmi jednoduché a nezaberú vám veľa času. Pripravte zdravé, prírodné a cenovo výhodnejšie pamlsky pre psa, recepty sú bez chémie, farbív, konzervantov, ochucovadiel a ďalších nepotrebných prísad. Stačí len hľadať.

i

DIY psie maškrty – pečieme pre psov z kvalitných surovín

DIY psie maškrty (z anglického do it yourself = vlastná výroba) môžete vyrobiť z rôznych surovín. Najčastejšie sa používa pravé mäso, zelenina, ovsené vločky, ryby, vnútornosti či ovocie. Svojmu psíkovi môžete pripraviť chutné a zdravé sušienky, placky či koláčiky.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Sušené mäso pre psov – na čistenie zubov, na posilnenie žuvacích svalov a výcvikové, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia a kuracia príchuť, tuky 2 % - 1,96 €/100 g
4,90 €

2.
Sušené mäso pre psov – na čistenie zubov, na posilnenie žuvacích svalov a výcvikové, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzia a kačacia príchuť, tuky 2 % - 1,74 €/100 g
8,69 €

3.
Pedigree DentaStix small 28 ks Na sklade > 10 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre malé plemená s normálnou aktivitou, tuk 1.8% - 0,14 €/ks
4 €

Ďalšie najpredávanejšie
707 položiek
Pedigree DentaStix small 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
4,9 100×
Pedigree DentaStix small 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre malé plemená s normálnou aktivitou, tuk 1.8% - 0,14 €/ks

Cenová bomba
4 € Ušetríte 1,50 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1036
4,9 47×
Brit Care Dog Functional Snack Mobility Squid 150 g
Maškrty pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín

Cenová bomba
4,39 € Ušetríte 0,90 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1930
Carnilove dog crunchy snack lamb with cranberries with fresh meat 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,8 101×
Carnilove dog crunchy snack lamb with cranberries with fresh meat 200 g
Maškrty pre psov , jahňacia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 10%, s antioxidantmi

3,19 €
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: KRMrk1084
Carnilove dog semi moist snack duck enriched with rosemary 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,9 57×
Carnilove dog semi moist snack duck enriched with rosemary 200 g
Maškrty pre psov , kačacia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk 6%, bez obilnín

4,19 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1091
4,9 26×
Fine Dog bakery piškóty pre psov 6× 200 g klasik
Piškóty pre psa vhodné pre plemená všetkých veľkostí, určené pre dospelých psov, hmotnosť balenia: 1,2 kg

9,70 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk0179
Carnilove dog crunchy snack salmon with blueberries with fresh meat 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,8 101×
Carnilove dog crunchy snack salmon with blueberries with fresh meat 200 g
Maškrty pre psov , lososová príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 33%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 11%, bez obilnín, s antioxidantmi

3,19 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1087
Carnilove dog semi moist sardines enriched with wild garlic 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,9 57×
Carnilove dog semi moist sardines enriched with wild garlic 200 g
Maškrty pre psov , rybia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk 6%, s kĺbovou výživou, bez obilnín

2,80 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1089
Pedigree DentaStix large 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
4,9 100×
Pedigree DentaStix large 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre veľké plemená s normálnou aktivitou, tuk (živočíšny) 1.8%, diétne - 0,39 €/ks - Od 1,01 €/100 g

10,90 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1037
Carnilove dog crunchy snack ostrich with blackberries with fresh meat 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,8 101×
Carnilove dog crunchy snack ostrich with blackberries with fresh meat 200 g
Maškrty pre psov , pštrosia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 11%, s antioxidantmi

3,40 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1085
5,0 12×
FitminFor Life Piškóty pre psov klasické 180 g
Piškóty pre psa vhodné pre plemená všetkých veľkostí, hmotnosť balenia: 0,18 kg

1,99 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: KRMrk1643
Carnilove dog crunchy snack wild boar with rosehips with fresh meat 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,8 101×
Carnilove dog crunchy snack wild boar with rosehips with fresh meat 200 g
Maškrty pre psov , diviačia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 32%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 11%, bez obilnín, s antioxidantmi

3,19 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1086
Pedigree DentaStix medium 28 ks - Maškrty pre psov Varianty
4,9 100×
Pedigree DentaStix medium 28 ks
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, kuracia a hovädzia príchuť, pre stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, tuk (živočíšny) 1.8%, diétne - 0,30 €/ks - Od 1,18 €/100 g

8,50 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1038
4,9 47×
Brit Care Dog Functional Snack Antistress Shrimps 150 g
Maškrty pre psov , krevetová príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín

4,19 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk1935
4,9 47×
Brit Care Dog Functional Snack Endurance Lamb 150 g
Maškrty pre psov , jahňacia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín

4,19 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1937
Carnilove dog semi moist snack trout enriched with dill 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,9 57×
Carnilove dog semi moist snack trout enriched with dill 200 g
Maškrty pre psov , rybia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 31%, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk 5%, bez obilnín

3,49 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMrk1090
Carnilove dog crunchy snack mackerel with raspberries with fresh meat 200 g - Maškrty pre psov
Varianty
4,8 101×
Carnilove dog crunchy snack mackerel with raspberries with fresh meat 200 g
Maškrty pre psov , rybia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, obsah čerstvého mäsa so sušinou 35%, tuk (kurací) 10%, bez obilnín, s antioxidantmi

Zľavnené -9 %
2,99 € 3,29 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMrk1088
5,0
Akinu Králičie pásiky pre psov 300 g
Sušené mäso pre psov – pre malé a stredne veľké plemená s normálnou aktivitou, králičia príchuť, živočíšne bielkoviny 32 %, bez obilnín - 2,63 €/100 g

7,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMsv0138
4,9 47×
Brit Care Dog Functional Snack Immunity Insect 150 g
Maškrty pre psov , hmyzia príchuť, pre všetky plemená s normálnou aktivitou, tuk 6%, bez obilnín

4,19 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1934
5,0 20×
Fine Dog mini bakery piškóty pre malé plemená psov 6 × 80 g klasik
Piškóty pre psa vhodné pre malé plemená, hmotnosť balenia: 0,48 kg

5,69 €
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: KRMrk0177
Canvit Snacks Mobility 200 g - Maškrty pre psov Varianty
4,6 19×
Canvit Snacks Mobility 200 g
Maškrty pre psov , kuracia príchuť, pre všetky seniorské plemená s nízkou a s normálnou aktivitou, živočíšne bielkoviny 16%, tuk 7.5%, s kĺbovou výživou, bez obilnín

2,39 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMrk0584
ProDen PlaqueOff Dental Bones morčacie 482 g - Maškrty pre psov Varianty
4,7
ProDen PlaqueOff Dental Bones morčacie 482 g
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, morčacia príchuť, pre malé, stredne veľké a veľké plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín, bez konzervantov a morské riasy

16,90 €
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: KRMrk0534
ProDen PlaqueOff Dental Bones zeleninové 482 g - Maškrty pre psov Varianty
4,7
ProDen PlaqueOff Dental Bones zeleninové 482 g
Maškrty pre psov – na čistenie zubov a na posilnenie žuvacích svalov, pre malé, stredne veľké a veľké seniorské plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín, morské riasy

17,90 €
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: KRMrk0537
4,9 47×
Brit Care Dog Functional Snack Skin & Coat Krill 150 g
Maškrty pre psov , pre všetky plemená s normálnou aktivitou, bez obilnín

4,19 €
Na sklade > 20 ks
Objednávací kód: KRMrk1933
4,9 14×
Fine Dog mini bakery piškoty pre malé plemená psov 6 × 80 g farebné
Piškóty pre psa vhodné pre malé plemená, určené pre dospelých psov, hmotnosť balenia: 0,48 kg

5,69 €
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: KRMrk0178

Maškrty pre psov

radcaPsie množiarne – ako ich spoznať a prečo sa im vyhnúť? Čo riskujete, ak si zaobstaráte psa z množiarne? Aké sú najčastejšie praktiky majiteľov množiarní? Poradíme,...
Chcete si zaobstarať psa? Poradíme vám, aké plemeno vybrať do bytu alebo k deťom a na čo si dať pri výbere psa...
Doprajte svojmu psíkovi odmenu v podobe tréningových maškŕt AKINU, ktoré vynikajú poctivou mäsovou chuťou a sú...
chovateľstvoZákladná výbava pre šteňa Rozhodli ste sa, že si zaobstaráte šteňa? Zistite si o šteniatkach čo najviac informácií, aby ste sa mohli na...
Vianoce sa blížia, prípravy sú v plnom prúde a vy chcete, aby si vianočnú atmosféru užili aj vaši miláčikovia....
Prekvapte svojho maznáčika a urobte mu psiu tortu. Podľa našich jednoduchých receptov z kvalitných surovín...
Viac článkov Všetky články

Maškrty pre psov

V kategórii Maškrty pre psov máme práve teraz na Alza.sk celkom 707 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné maškrty pre psov Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie maškrty pre psov Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie maškrty pre psov Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii maškrty pre psov recenzie
P-DC1-WEB31
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií