Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Nakupování budoucnosti HP + média Dokonale nepřilnavý povrch

Robotické vysávače

Robotické vysávače sú skvelým, a predovšetkým samostatným pomocníkom do domácnosti, ktorý vám ušetrí hodiny času. Pri výbere dbajte predovšetkým na typ podlahy, členitosť priestoru, typ filtrácie, základné parametre, konektivitu a ďalšie kritériá. Poradíme vám, ako vybrať ten najlepší robotický vysávač priamo pre vás.

Pokračovať

Na čo slúži a na akom princípe funguje robotický vysávač?

Robotický vysávač je skvelým pomocníkom pri pravidelnom upratovaní podlahy, a to aj keď nie ste doma. Hravo zvládne vysať bežný neporiadok – omrvinky, prach, zvieracie chlpy a podobne. V spodnej časti má medzi kolieskami umiestnenú jednu alebo dva veľké rotačné kefy, ktoré zametajú prach a nečistoty priamo do sacieho otvoru.

Aké (ne)výhody prináša robotický vysávač?

Robotický vysávač (inak tiež automatický vysávač) síce úplne nenahradí bežný manuálny vysávač v plnej miere, avšak na bežnú údržbu je úplne ideálnym pomocníkom. Aké (ne)výhody prináša?

 • Funguje samostatne, a to aj keď nie ste doma.
 • Automatický vysávač robot je veľmi tichý.
 • Vraciate sa domov do udržiavaného prostredia.
 • Prináša úľavu menej pohyblivým osobám.
 • Je ideálny najmä pre rodiny s maznáčikmi.
 • Robotické vysávače sú vhodné pre alergikov.
 • Nenahradia bežný manuálny vysávač.
 • Majú menšiu kapacitu zbernej nádoby.
 • Vysávače robotické majú nižší sací výkon.

Robotické vysávače na zvieracie chlpy ocenia všetci majitelia domácich maznáčikov. Títo pomocníci vám totiž umožnia udržiavať váš domov neustále krásne čistý a bez nežiaducich chlpov.

Na aký typ podláh je vhodný robotický vysávač? Na koberce aj tvrdé podlahy

Robotický vysávač funguje najlepšie na podlahách, avšak niektoré robotické vysávače si poradia aj s kobercami s dlhším vlasom.

 • Robotické vysávače na koberce a podlahu sú vhodné na všetky typy tvrdých podláh – linoleum, parkety, plávajúcu podlahu, dlažbu, vinyl alebo drevenú podlahu. Môžete ich využiť aj na koberce s vlasom okolo 1 cm.
 • Robotické vysávače na koberce sú priamo určené na tento typ podláh, a tak si poradia aj s kobercom s dlhším vlasom. Tento parameter však sledujte v produktovom popise, každý typ sa od seba líši.

i

Niektoré vysávače robotické majú problém s čiernou podlahou – vyhodnocujú ju totiž ako priepasť, a tak na podlahu/koberec radšej ani nevojde. Pred tým, než si kúpite robotický vysávač, recenzie vám napovedia, či vybraný typ nečelí týmto problémom.

Na tvrdé podlahy sú vhodní ďalší 2 pomocníci – robotický vysávač s mopom či robotický mop

Pokiaľ máte doma len, alebo prevažne tvrdé podlahy, je pre vás vhodný robotický vysávač s mopom (inak tiež robotický vysávač s vytieraním), alebo priamo robotický mop. Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi?

 1. Robotický vysávač s mopom je vhodný, pokiaľ u vás doma prevažujú tvrdé podlahy, avšak máte aj koberce. Robotický vysávač teda môže ako vysávať, tak aj vytierať.
 2. Robotické mopy sú určené priamo na vytieranie podláh, a tak sú vhodné, pokiaľ máte všade tvrdé podlahy. V balení nájdete ako utierku na zametanie nečistôt a prachu, tak aj utierku na mokré vytieranie.

Najlepší robotický vysávač sa perfektne orientuje v priestore

Pokiaľ chcete skutočne najlepší robotický vysávač, zohľadnite tiež členitosť priestoru, v ktorom sa bude robot pohybovať. Pokiaľ bude operovať na voľnej ploche bez prekážok, vystačíte si bez navigácie.

 • Automatický vysávač bez navigácie má nárazník, pomocou ktorého deteguje stenu a po náraze sa vydá iným smerom. Nespozná, kde už upratoval, a kde ešte musí upratať. V porovnaní s modelmi vybavenými navigáciou sú tieto automatické vysávače lacnejšie a upratovaním pokryjú okolo 70 % miestnosti.
 • Automatický vysávač s navigáciou si najskôr pomocou senzorov zmapuje miestnosť. Pamätá si, kde už upratoval, a vie, kde upratať zostáva. Nenaráža do prekážok, nepadá zo schodov a upratovaním pokryje až 99 % miestnosti. Ako možno pomôcť tomu, aby sa robot na vysávanie dobre orientoval v priestore?
  • Virtuálne zábrany pomôžu vysávaču s pohybom. Často sa používa magnetická páska, ktorá sa nalepí na podlahu. Ďalšou možnosťou je virtuálna stena, teda infračervený lúč, ktorý vysávač robotický nemôže prekročiť.
  • Prispôsobenie prostredia je tiež veľmi dôležité. Pred kúpou odmerajte výšku priestorov pod nábytkom, aby sa tam vysávač nezasekol. Ďalej je najlepšie, aby medzi kusmi nábytku bola aspoň meter medzera.
  • Rozloženie práce musíte vypozorovať. Prvé spustenie preto buďte doma a sledujte, čo je pre vysávač automatický problém. Podľa toho potom stačí umiestniť zábrany/steny a rozmyslieť si, či nevysáva radšej po častiach.
  • Pohyb býva nastaviteľný, a tak pri pozorovaní zistíte najvhodnejší postup. Ak však ide o vysávanie v kruhoch či pásmach, efektivita je zhruba rovnaká. Najlepšie pokrytie však máva pohyb cik-cak.

Aký typ filtrov by mal mať robotický vysávač?

Robotický vysávač disponuje výstupným filtrom, ktorý rozhoduje o kvalite vypúšťaného vzduchu. Medzi základné filtre na trhu patria tkaninové, avšak odporúčame zvoliť účinnejšie a odolnejšie HEPA alebo AeroForce filtre. Niektoré modely vysávačov majú tú výhodu, že je ich filter umývateľný vodou.

HEPA a EPA filtre sú rozdelené podľa účinnosti na stupnici v rozmedzí 10 (85 % účinnosť) až 13 (99,9 % účinnosť). Pre jedincov trpiacich silnými alergiami či astmou vyberte HEPA filtre 12 a 13.

Ako vybrať robotické vysávače podľa 7 základných parametrov?

Pri výbere sú dôležité aj základné parametre, ktorých by ste si mali všímať. Ako vybrať robotické vysávače?

 1. Výkon predstavuje jeden z najdôležitejších parametrov a udáva, ako kvalitne bude vysávač automatický vysávať. Aby bol výkon čo najvyšší, je dôležité, aby bolo celé telo vysávača čo najkvalitnejšie.
 2. Príkon predstavuje množstvo elektrickej energie, ktoré vysávače automatické spotrebovávajú v prevádzke. To znamená, že čím vyššia bude táto hodnota, tým vyššie budú prevádzkové náklady.
 3. Hlučnosť je pri týchto spotrebičoch veľmi nízka, pretože nemajú taký vysoký sací výkon. Najtichšie vysávače robotické majú okolo 50 dB, tie štandardné potom okolo 60 dB, čo predstavuje hlasnejší hovor.
 4. Rozmery a hmotnosť sa pri jednotlivých typoch príliš nelíši. Vysávač robot má väčšinou tvar kruhu s priemerom 30 – 40 cm a výšku 8 cm, pričom čím je robot na vysávanie väčší, tým väčšiu plochu uprace. Hmotnosť býva 2 – 4 kg.
 5. Kapacita nádoby sa pohybuje medzi 0,3 – 0,8 l. Pokiaľ máte väčší byt alebo napríklad domácich miláčikov, voľte vždy väčšiu nádobu. Robotické vysávače vás väčšinou nejakou formou upozornia na plný zásobník.
 6. Kapacita batérie by mala byť čo najvyššia, pretože to znamená aj jej dlhšiu výdrž. Na jedno nabitie vydrží približne 60 až 360 minút. Dbajte tiež na dobu nabíjania, ktorá sa pohybuje od 1,5 do 6,5 hodín.
 7. Typ ovládania môže byť trojakého typu. V prvom prípade ovládate automatický vysávač priamo na tele, v druhom na ovládanie využívate diaľkový ovládač a v treťom vám postačí nainštalovaná mobilná aplikácia.

Nenahraditeľným miestom na každý vysávač robot je dobíjacia základňa

Každý vysávač robot má svoju dobíjaciu základňu, ktorá je neustále zapojená do elektrickej siete, aby sa v nej mohol spotrebič kedykoľvek dobiť (lacnejšie automatické vysávače môžu zostať na mieste, a tak je potrebné ich do stanice umiestniť). Niektoré modely majú v základni umiestnený aj malý vysávač, ktorý pri dobíjaní vyprázdnia zbernú nádobu.

i

Medzi svetové jednotky na trhu patrí predovšetkým robotický vysávač Roomba iRobot, ktorý si poradí s upratovaním všetkých typov podláh. Pýši sa účinnými filtrami, ktoré odstránia až 99 % baktérií a alergénov, automatickým dobíjaním a umením vyhnúť sa nebezpečným miestam.

Akými typmi kief sú robotické vysávače najčastejšie vybavené?

Robotické vysávače bývajú väčšinou vybavené dvomi typmi kief – pozdĺžnym hlavným a bočným.

 • Pozdĺžna (hlavná) kefa nadvihuje nečistoty do sacieho otvoru. Môže byť štetinová alebo gumová.
  • Štetinová kefa je tichšia ako gumená, ale zamotávajú sa do nej vlasy a zvieracie chlpy.
  • Gumová kefa je účinnejšia, nezamotávajú sa do nej vlasy a zvieracie chlpy, ale je hlučnejšia.
 • Bočné rotačné kefy (väčšinou 1 až 2) ľahko zvládnu nečistoty z rohov miestností a rozširujú záber vysávacieho robota. Existujú aj robotické vysávače bez bočných kief, ale kvalita upratovania je nižšia.
Kefy – robotický vysavač

Na obrázku možno vidieť, kde presne má vysávač robotický umiestnené kefy.

Máte radi technológiu? Inteligentný robotický vysávač ponúka 4 základné výhody

Inteligentný robotický vysávač je vhodný pre každého nadšenca modernej technológie, pretože ho môžete ľahko ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

 1. Môžete spustiť upratovanie odkiaľkoľvek tak, aby robotický vysávač stihol upratať, než sa vrátite.
 2. Ľahko vytvoríte harmonogram upratovania, prezriete si históriu vysávania alebo upratovanie zastavíte.
 3. Pokiaľ práve nie ste doma, aplikácia vám ukáže, v akej fáze upratovania vysávač robot práve je.
 4. Niektoré robotické vysávače s vytieraním umožňujú prostredníctvom aplikácie nastaviť dávkovanie vody.

Robotické čističe okien využijete na jednoduché vyčistenie skiel a okien vrátane vyleštenia. Upratovanie je bezpečné aj bez vašej asistencie a poradí si aj s bezrámovými oknami bez toho, aby spadol dole.

Čo ďalšie môže ponúknuť robotický vysávač? Tento pomocník má ďalšie doplnkové funkcie

Je niečo ďalšie, čo vám môže ponúknuť tento robotický vysávač? Ponúka hneď niekoľko zaujímavých funkcií.

 • Dobíjanie počas upratovania ocenia majitelia veľkých bytov. Vysávače robotické sa dobijú a nadviažu tam, kde skončili.
 • Senzory proti pádu zo schodov rozoznajú prekážku a vyhnú sa pádu.
 • Detekcia špinavých miest odhalí viac znečistené miesto, na ktoré sa vysávače automatické viac zamerajú.
 • Časovač umožní nastaviť konkrétny čas, kedy automatický vysávač začne upratovať, takže nemusíte byť doma.
 • Časový rozvrh upratovania umožňuje nastaviť konkrétne časové plány, podľa ktorých sa bude vysávač robot riadiť.
 • Funkcia proti zamotaniu káblov je dobrým pomocníkom, aby sa vysávač nikde nezamotal.
 • Mäkčené kolieska vám zaistia, že sa nebudete musieť báť o to, že by tvrdé kolieska nejako poškodili podlahu.
 • Predvoľba miestnosti upratovaní vám umožní zvoliť si, akú miestnosť má vysávač robotický práve upratať.
 • LED osvetlenie je dobré v prípade, že vysávač robot upratuje v noci, pretože ho aspoň dobre uvidíte.
 • UV lampa dokáže zneškodniť nežiaduce mikróby, čím robotické vysávače zanechávajú podlahy hygienicky a krásne čisté.

Robotický vysávač má aj rad príslušenstva

Príslušenstvo k robotickým vysávačom slúži na predĺženie ich životnosti a tiež rozšírenie ich možností. Ide predovšetkým o náhradné kefy, mopovacie textílie, náhradné filtre, prostriedky na čistenie a ďalšie užitočné veci.

i

Odporúčame mať v zálohe batérie do vysávačov, ktoré predĺžia životnosť prístroja. Vždy dbajte na to, aby mala batéria rovnakú značku, ako vysávač robot alebo robotický mop.

O robotické vysávače by ste sa mali správne starať – prečítajte si 5 jednoduchých krokov

Robotické vysávače potrebujú určitú starostlivosť, aby vám vydržali čo najdlhšie. Spotrebič by ste mali čistiť raz až dvakrát týždenne a nádobku na odpad by ste mali vysypávať po každom vysávaní. Postup čistenia je vždy uvedený v priloženom návode, avšak prebieha väčšinou v niekoľkých základných krokoch.

 1. Základom je vysypanie zbernej nádoby, a potom očistenie a opláchnutie filtra.
 2. Očistenie kief od vlasov, nitiek, prachu, a to aj pod ložiskami.
 3. Odobratie predného kolesa vrátane jeho ložiska a jeho vyčistenie.
 4. Očistenie všetkých snímačov a senzorov, ktoré sú umiestnené na tele robota.
 5. Skontrolovanie kontaktov na bezproblémové nabíjanie.

Zháňate robotický vysávač lacno? Zoraďte si tovar od najlacnejšieho a vyberte si najvhodnejší kúsok. Kde ďalej môžete kúpiť lacný robotický vysávač? Bazár ponúka skvosty.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black Na sklade > 5 ks a na 9 predajniach
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, čierna farba
319,90 €

2.
Xiaomi Roborock S6 Max V čierny Na sklade > 5 ks a na 4 predajniach
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.46 l, počet bočných štetcov: 5, prekoná prekážku do 2 cm, navigácia: kamera a laserová, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180 min, hepa filter, hlučnosť 64 dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, nabíjacia stanica, zásobník na nečistoty na vysávanie a zásobník na vodu, čierna farba
598,90 €

3.
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White Na sklade > 5 ks a na 13 predajniach
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.55 l, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, biela farba
319,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
231 položiek
Ľudová voľba
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C - Robotický vysávač
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 1C
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, navigácia: vSLAM, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, biela farba

225,90 € bez DPH 188,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 12 predajniach
Objednávací kód: XIAROd09
Zlatá stredná cesta
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black - Robotický vysávač
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro Black
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, čierna farba

255,92 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
319,90 € bez DPH 266,58 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 9 predajniach
Objednávací kód: XIAROd08
Pre náročných
Xiaomi Roborock S6 Max V čierny
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.46 l, počet bočných štetcov: 5, prekoná prekážku do 2 cm, navigácia: kamera a laserová, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180 min, hepa filter, hlučnosť 64 dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, nabíjacia stanica, zásobník na nečistoty na vysávanie a zásobník na vodu, čierna farba

598,90 € bez DPH 499,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Objednávací kód: XIAROd14
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White - Robotický vysávač
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro White
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.55 l, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, biela farba

319,90 € bez DPH 266,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 13 predajniach
Objednávací kód: XIAROd07
Roomba i7 (7154) - Robotický vysávač
-30%
Roomba i7 (7154)
Robotický vysávač na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a detekcia znečistených miest, objem nádoby 0.55 l, počet bočných štetcov: 1, navigácia: základná, DC motor, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 1.5 h, typ batérie: Li-Ion, hepa filter a aeroforce filter, hlučnosť 58 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, HEPA filter, nabíjacia základňa, odnímateľná batéria a virtuálna stena, sivá farba

-30% 699 €
489 € bez DPH 407,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: ROORV165
iRobot Roomba i7+ - Robotický vysávač
-13%
iRobot Roomba i7+
Robotický vysávač na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.55 l, počet bočných štetcov: 1, navigácia: základná, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, čas nabíjania 1.5 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 75 min, hepa filter a aeroforce filter, hlučnosť 58 dB, mobilná aplikácia, bočná kefa, nabíjacia stanica a virtuálna stena, čierna farba

-13% 799 €
699 € bez DPH 582,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: IROVRSK30
iRobot Braava jet m6 - Robotický mop
iRobot Braava jet m6
Robotický mop – ideálny pre viacero miestností až do 100m2, 2 režimy čistenia: suché zametanie a mokré mopovanie, inteligentne mapovanie Imprint, dobije sa a pokračuje, aplikácia iRobot HOME, voľba miestností a prehlad máp čistenia

479,20 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
599 € bez DPH 499,17 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Objednávací kód: IROSKVR332
Xiaomi Roborock S6 Pure Black - Robotický vysávač
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
Xiaomi Roborock S6 Pure Black
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.48 l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 1,5 cm, navigácia: základná a vSLAM, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 3 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180 min, hepa filter, hlučnosť 60 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, HEPA filter, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, napájací kábel, utierka na stieranie podláh a virtuálna stena, čierna farba

458,90 € bez DPH 382,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 10 predajniach
Objednávací kód: XIAROd11
Xiaomi Roborock S6 Pure - Robotický vysávač
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
Xiaomi Roborock S6 Pure
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.48 l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 1,5 cm, navigácia: základná a vSLAM, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 3 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180 min, hepa filter, hlučnosť 60 dB, mobilná aplikácia, bočná kefa, HEPA filter, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, napájací kábel, utierka na stieranie podláh a virtuálna stena, biela farba

458,90 € bez DPH 382,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 10 predajniach
Objednávací kód: XIAROd10
Concept VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,8 cm, BLDC motor, typ ovládania: na tele, čas nabíjania 5 h, doba chodu 250 min, hepa filter a penový filter, hlučnosť 70 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, kefa PET na zvieracie chlpy a penový filter, biela farba

469 € bez DPH 390,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: CORV492
iRobot Roomba e5152 - Robotický vysávač
-7%
iRobot Roomba e5152
Robotický vysávač na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, prekoná prekážku do 2 cm, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 3 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 90 min, hepa filter a aeroforce filter, hlučnosť 58 dB, mobilná aplikácia, bočná kefa, časový rozvrh upratovania, nabíjacia stanica, ovládanie smartfónom a virtuálna stena, čierna farba

223,20 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
279 € bez DPH 232,50 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: IROVRSK28
HOBOT 268
Čistič okien – na okná, vhodný na stredné a veľké okná, rozmery 240×240×100mm, váha 1200 g, 80W, 64dB, diaľkové ovládanie, auto-finish, auto-falling control, 2 laserové senzory

232,90 € bez DPH 194,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: IC260m
Tesla RoboStar T60 biely - Robotický vysávač
-13%
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
Tesla RoboStar T60 biely
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, objem nádoby 0.45 l, počet bočných štetcov: 2, navigácia: gyro, BLDC motor, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy a mopovanie, doba chodu 110 min, hepa filter, hlučnosť 55 dB, diaľkové ovládanie a nádobka na vodu na mokré čistenie, biela farba

-13% 227,44 €
199 € bez DPH 165,83 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Žilina
Objednávací kód: TESRV522
CONCEPT VR3210 3 v 1 REAL FORCE Laser UVC
Robotický vysávač s mopom, pre alergikov, na čistenie kobercov, antibakteriálny a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 0,18 cm, navigácia: vSLAM, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 5 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 250 min, hepa filter a penový filter, hlučnosť 70 dB(A), mobilná aplikácia, čistiaca kefka, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, mopovací modul s mopovacou tkaninou, mopovacia textília, nabíjacia stanica a penový filter, čierna farba

439,20 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
549 € bez DPH 457,50 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Prešov
Objednávací kód: CONRV505
Xiaomi Roborock E4 čierny
Robotický vysávač s mopom a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.64 l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2 cm, navigácia: gyro a kamera, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 150 min, hepa filter, hlučnosť 66 dB(A), mobilná aplikácia, HEPA filter, kefa, mopovací modul s mopovacou tkaninou, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, čierna farba

232,90 € bez DPH 194,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Nitra
Objednávací kód: XIAROd13
iRobot Roomba Combo (1138) 2 v 1 - Robotický vysávač
-30%
iRobot Roomba Combo (1138) 2 v 1
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov a vysávanie viacerých miestností, objem nádoby 0.45 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,6 cm, navigácia: gyro, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, čas nabíjania 4 h, typ batérie: Ni-Mh, doba chodu 110 min, high efficiency filter, hlučnosť 64 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, nabíjacia stanica, ovládanie smartfónom, mopovacie utierky z mikrovlákna a náhradný filter, sivá farba

-30% 399 €
279 € bez DPH 232,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Objednávací kód: ROORV639
EVOLVEO RoboTrex H6 - Robotický vysávač
-9%
Viac ako98%spoľahlivosť
EVOLVEO RoboTrex H6
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na koberce, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.3 l, počet bočných štetcov: 2, BLDC motor, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy a mopovanie, čas nabíjania 3.5 h, typ batérie: Ni-Mh, doba chodu 110 min, hepa filter, hlučnosť 62 dB, bočná kefa, časový rozvrh upratovania, diaľkové ovládanie, nabíjacia stanica a nárazník so spomaleným dotykom, biela farba

-9% 161,90 €
147,90 € bez DPH 123,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: EVO100b
HOBOT 388
Čistič okien – vertikálne aj horizontálne umývanie okien, navigácia pomocou AI-technology S4.0 a senzora GYRO, systém Single-Side-Cleaning, automatický štart, dvojitý čistiaci cyklus, nízka spotreba, zabudovaný zásobník na vodu a ultrasonický rozprašovač

327,90 € bez DPH 273,25 €
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: HOBRV174
iRobot Roomba e5158 - Robotický vysávač
Viac ako98%spoľahlivosť
iRobot Roomba e5158
Robotický vysávač na čistenie kobercov, na koberce a na tvrdé podlahy, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov: 1, navigácia: základná, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 3 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120 min, hepa filter a aeroforce filter, hlučnosť 59 dB, mobilná aplikácia, nabíjacia stanica, ovládanie smartfónom a trojstupňový čistiaci systém, čierna farba

299 € bez DPH 249,17 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Môžete mať ihneď na predajni Prešov
Objednávací kód: IROVRSK27
DEEBOT OZMO T8+
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.42 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2 cm, navigácia: kamera, vSLAM a laserová, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6.5 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 200 min, high efficiency filter, mikrofilter, hepa filter a penový filter, hlučnosť 67 dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, bočná kefa, časový rozvrh upratovania, čistiaca kefka, čistiaca textília, HEPA filter, indikátor plného koša, kefa, mäkčené kolieska, mopovací modul s mopovacou tkaninou, multif

904,90 € bez DPH 754,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ECORV103
Rowenta RR7747WH X-PLORER Serie 80 Allergy - Robotický vysávač
Varianty
Rowenta RR7747WH X-PLORER Serie 80 Allergy
Robotický vysávač s mopom a na zbieranie nečistôt, senzor proti pádu zo schodov a senzor proti nárazu, objem nádoby 0.7l, počet bočných štetcov 2, spôsob navigácie: kamera, typ ovládania aplikácie, hlučnosť 69dB, mobilná aplikácia, malý mop, farba biela, prevádzková doba 120min, čas dobíjania 180min, Lítium-ion batéria, 3 výkonové režimy, vysokovýkonný filter, systém Aqua Force, ovládanie cez aplikáciu, kompatibilita s hlasovými asistentmi, všestranné upratovanie pre všetky povrchy a terény, Smart systém navigácie, 2 bočné kefy

319,20 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
399 € bez DPH 332,50 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Nitra
Objednávací kód: ROWRV019
ETA Falco Smart 2515 90000
Robotický vysávač 2v1 na umývanie podláh, na koberce, na zbieranie nečistôt, na všetky druhy podláh, tvrdé podlahy, hladké podlahy a mäkké povrchy, dĺžka prevádzky 120 min, čas nabíjania 5 h, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6 l, počet bočných štetcov 2, prekoná prekážku do 1,5 cm, spôsob navigácie: gyro, DC motor, typ ovládania diaľkový ovládač, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, typ batérie Li-Ion, HEPA filter, hlučnosť 72 dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, diaľkové ovládanie, mopovací modul s mopovacou tkaninou, mopovacia textília (2ks), nabíjací adaptér, nabíjacia základňa a virtuálna stena, farba strieborná

239,20 € so zľavovým kódom  21JARNEUPRATOVANIE20
299 € bez DPH 249,17 €
Kúpiť
Jarní úklid
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: ETARV410
DEEBOT OZMO T8 AIVI
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.42 l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2 cm, navigácia: kamera, vSLAM a laserová, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6.5 h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 200 min, high efficiency filter, mikrofilter, hepa filter a penový filter, hlučnosť 67 dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, bočná kefa, časový rozvrh upratovania, čistiaca kefka, HEPA filter, indikátor plného koša, kefa, mäkčené kolieska, mopovací modul s mopovacou tkaninou, multifunkčný nadstavec, nabíjací adaptér, nabíjacia stani

810,90 € bez DPH 675,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: DEERV004
Samsung VR05R5050WK s mopom - Robotický vysávač
-13%
Samsung VR05R5050WK s mopom
Robotický vysávač Robotický vysávač 2v1 s mopom, vysáva a mopuje v jednom kroku, elektronické dávkovanie vody na mop, voda počas nabíjania nevyteká, vysáva všetky druhy podláh s 3 stupňami sacieho výkonu, motor BLDC, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov a senzor proti nárazu, gyroskopiská navigácia SMART, spôsob čistenia: kefy a mopovanie v jednom kroku, 2 separátne nádoby na prach a vodu, doba nabíjania 4 h, typ batérie Li-Ion 3400 mAh, doba chodu 150 min, 150 m2, filter HEPA, max. hlučnosť 77 dB, mobilná aplikácia PowerBot-E, Samsung SmartThings, iOS aj Android, WIFI ovládanie smartfónom, 2x mop, 4x bočne kefy, 2x filter HEPA, diaľkový ovládač, farba čierna

-13% 399 €
349 € bez DPH 290,83 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Objednávací kód: SAMRV504

Robotické vysávače

sponzorovaný článokConcept (AKCIA): Vieme, ako to chodí doma Radi by ste upratovali efektívnejšie, rýchlejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu, ale neradi kupujete...
Ako funguje vysávač a ako správne sa oň starať, aby nám spoľahlivo slúžil dlhé roky? Pokiaľ si aj vy...
Robotický vysavač Electrolux PURE i9.2 PI92-6DGM rozhodně nepatří mezi levné modely, proto se nabízí...
dezinfekciaDezinfekcia a jej využitie v domácnosti (NÁVOD) Ak vás zaujíma, ako správne vykonávať dezinfekciu rôznych povrchov aj materiálov a aké dezinfekčné...
Robotické a tyčové vysávače Electrolux vám ušetria veľa práce. Teraz vám navyše pri nákupe vybraných...
Pokiaľ práve vyberáte robotický vysávač, určite si prečítajte našu recenziu. Vyskúšali sme pre vás...
Viac článkov Všetky články

Robotické vysávače

Robotické vysávače sa stali neoddeliteľnou súčasťou inteligentnej domácnosti. Určené sú na upratovanie drevených a laminátových podláh, na vysávanie kobercov, dlažby aj linolea. Prečo práve robotický vysávač, aké značky robotických vysávačov sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie a čo hovoria naše recenzie?

Prečo práve robotický vysávač?

Ak stále váhate medzi klasickým a robotickým vysávačom, môžu vám rozhodovanie uľahčiť vlastnosti a výhody, ktoré robia automatický vysávač spoľahlivým pomocníkom v domácnosti.

 • Robotické vysávače patria k najmodernejším domácim elektrospotrebičom, ktoré šetria čas a enegiu.
 • Zásadnou súčasťou robotického vysávača sú senzory, ktoré umožňujú automatický pohyb bez obsluhy.
 • Spoločne so sacou silou podľa nastaveného režimu zbavuje automatický vysávač podlahu nečistôt a prachu.
 • Robotický vysávač dokáže vyčistiť aj ťažko dostupné miesta, vrátane rohov miestnosti.
 • Po dokončení upratovania alebo pri nízkom stave batérie sa robotické vysávače automaticky vrátia do nabíjacej stanice.

Najlepšie robotické vysávače podľa značiek

Na robotické vysávače sa dnes špecializuje rad značiek, z ktorých každá ponúka rôzne unikátne technológie a vlastnosti.

Robotické vysávače LG

Robotické vysávače LG možno ovládať cez mobilnú aplikáciu aj na diaľku. Predná kamera počas upratovania sníma vysávanú plochu, takže máte neustále prehľad o upratovaní a podľa toho môžete automatický vysávač LG nasmerovať.

Robotické vysávače Tesla

Robotické vysávače Tesla využijete na upratovanie všetkých typov podláh a rôzne veľkých miestností. Nízke prechodové lišty, schody, ani rohy nie sú pre robotický vysávač Tesla problém.

Robotické vysávače iRobot

Robotické vysávače iRobot majú množstvo prepracovaných funkcií, vďaka ktorým je upratovanie takmer automatické. Navigácia iAdapt inteligentne navádza robotický vysávač iRobot po miestnosti a prispôsobuje sa podmienkam.

i

Ak vás zaujíma robotický vysávač iRobot Roomba alebo robotický mop iRobot Braava, pozrite sa na naše články:

Robotické vysávače Electrolux

Robotické vysávače Electrolux vysajú aj ťažko prístupné miesta bez toho, aby poškodili nábytok. Problémom nie sú tvrdé podlahy, ani koberce. Vďaka veľkej kefe umiestnenej vpredu si automatický vysávač Electrolux poradí s každou nečistotou.

Robotické vysávače Hoover

Robotické vysávače Hoover s výkonným sacím motorom vysajú aj odolné nečistoty. Na dôkladné upratovanie je prispôsobená aj veľkosť zbernej nádoby s indikátorom zaplnenia a dezinfekčná UV lampa, ktorá odstráni baktérie a vírusy.

Obľúbený je aj robotický vysávač Vileda s niekoľkými čistiacimi programami a vysávací robot Vorwerk, ktorý pracuje samostatne alebo cez mobilnú aplikáciu. Pomocou nej sa s vysávačom ľahko prepojíte a nasmerujete ho na konkrétne miesto.

Test robotických vysávačov – pozrite sa, ako dopadli

Vzhľadom na širokú ponuku sme urobili test robotických vysávačov, ktorý odhalil rozdiely vo funkčnosti jednotlivých typov. Prečítajte si, ako jednotlivé recenzie dopadli.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné robotické vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší robotické vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie robotické vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii robotické vysávače recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi