Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020

Zobraziť katalóg
Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020
4,8 127 hodnotení
Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, pre PC, podpora AAC, LDAC a SBC, aktívne potlačenie hluku (anc), hlasový asistent, NFC, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 4–40000 Hz, menič 40 mm, výdrž batérie až 38 h
Variant
Gravity HP HTC 01 B 10,36 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  RO972j0b1 Produktové číslo:  WH1000XM4B.CE7 Stránky výrobcu
Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020 319 € Na sklade > 5 ks
Kúpiť

Zvýhodnené súpravy

329,36 €
Kúpiť balíček
330,92 €
Kúpiť balíček

Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020

Náhlavné bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 vám poskytnú nevídane kvalitné počúvanie pri zachovaní maximálneho pohodlia

Spoločnosť Sony prichádza s novými náhlavnými bezdrôtovými slúchadlami Sony WH-1000XM4 – tie sa vyznačujú nielen elegantným a čistým dizajnom s jednoduchým ovládaním pomocou dotykových plôch na náušniciach, ale aj celým radom moderných a inteligentných funkcií. Zdokonalený QN1 čip umožní slúchadlám Sony WH-1000XM4 ešte lepšie pracovať s technológiou potlačenia okolitého hluku (ANC) a ponúknu vám možnosť nastaviť si túto technológiu podľa seba (pomocou aplikácie). K inteligentnému zariadeniu možno bezdrôtové slúchadlá Sony pripojiť pomocou Bluetooth 5.0 alebo jednoduchým dotykom vďaka NFC. Telefónne hovory možno vybaviť úplne bez problémov a vo vysokej kvalite pomocou niekoľkých zabudovaných mikrofónov a technológií HD Voice a Echo Cancellation. Slúchadlá Sony WH-1000XM4 si dobre rozumejú aj s hlasovými asistentmi, takže môžete ovládať mobilný telefón svojím hlasom a nemusíte ho hľadať po vreckách či vyťahovať z kabelky. Vstavaný akumulátor bezdrôtových slúchadiel Sony zaistí 38-hodinovú výdrž na jedno nabitie (30 hodín so zapnutou funkciou ANC). Maximálne pohodlie počas nosenia slúchadiel Sony WH-1000XM4 zaistí nastaviteľný hlavový most a komfortné náušníky.

Kľúčové vlastnosti bezdrôtových slúchadiel Sony WH-1000XM4

 • Slúchadlá sú v elegantnom čiernom farebnom vyhotovení
 • Sony WH-1000XM4 majú technológiu aktívneho potlačenia okolitého hluku (ANC)
 • S vaším zariadením môžete slúchadlá prepojiť pomocou Bluetooth 5.0 alebo pomocou NFC
 • 40 mm meniče a Hi-Res audio zaistia skvelé zvukové podanie
 • Bezdrôtové slúchadlá sa pohodlne nosia vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu a mäkčeným náušníkom
 • Užite si komfortné hands-free telefonovanie vďaka viacerým zabudovaným mikrofónom a funkciám HD Voice a Echo Cancellation
 • Sony WH-1000XM4 možno jednoducho zložiť pomocou skladacej konštrukcie
 • Vstavaný akumulátor zaistí až 38 hodín počúvania bez zapnutého ANC, pri využívaní technológie aktívneho potlačenia okolitého hluku výdrž klesne na 30 hodín
 • Pomocou rýchleho nabíjania získajú slúchadlá Sony WH-1000XM4 po 10 minútach nabíjania dostatok energie na 5 hodín počúvania
 • Súčasťou balenia sú slúchadlá, kábel na nabíjanie, audio kábel a adaptér na pripojenie v lietadle
Sony Hi-Res WH-1000XM4

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 majú dostatok energie na celý deň

V bezdrôtových slúchadlách Sony nájdete objemnú batériu, ktorá poskytne slúchadlám Sony WH-1000XM4 až 30 hodín počúvania na jedno nabitie pri využití technológie aktívneho potlačenia okolitého hluku. Ak budete mať túto funkciu vypnutú, výdrž stúpne až na hodnotu 38 hodín.

Sony Hi-Res WH-1000XM4

Jednoduché nastavenie slúchadiel Sony WH-1000XM4

S bezdrôtovými slúchadlami Sony WH-1000XM4 si užijete inteligentné počúvanie s adaptívnym nastavením zvuku.

Sony Hi-Res WH-1000XM4

Nebojte sa použiť svoj hlas

Buďte neustále v obraze a ovládajte napríklad svoj inteligentný telefón pomocou slúchadiel Sony WH-1000XM4 s využitím hlasových asistentov.

Inovovaný čip QN1 zaistí ešte výkonnejšia ANC

Spoločnosť Sony išla v inovácii technológie ANC ešte o kus ďalej a do bezdrôtových slúchadiel Sony WH-1000XM4 vložili úplne nový čip QN1, ktorý má špeciálny algoritmus na zlepšenie technológie potlačenia okolitého hluku. V aplikácii Sony Headphone Connect si budete môcť upraviť fungovanie potlačenia okolitého hluku tak, ako vám bude vyhovovať. Slúchadlá Sony WH-1000XM4 dokážu určiť, kde sa práve pohybujete, a ak budete chcieť, samé upravia funkciu ANC tak, aby eliminovala ruch vo vašom okolí.

SENSE ENGINE pre funkciu adaptívneho nastavenia zvuku

V smart aplikácii Sony | Headphones Connect máte na výber funkciu adaptívneho nastavenia zvuku. Táto novinka dokáže automaticky detegovať vašu momentálnu činnosť a podľa toho upraviť okolitý zvuk vašim potrebám. Nastavenie týchto profilov si môžete upraviť presne podľa seba. Slúchadlá Sony WH-1000XM4 tak budú neoceniteľným spoločníkom, nech sa vydáte kamkoľvek.

Sony WH-1000XM4

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Cestovanie

Nenechajte sa ničím rušiť a užívajte si počas cestovania s bezdrôtovými slúchadlami Sony WH-1000XM4 vašu hudbu naplno.

Sony WH-1000XM4

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Chôdza

Kráčajte isto so svojou obľúbenou hudbou v uchu, ale pritom nebude problém vnímať aj okolité prostredie. Nič vás tak so slúchadlami Sony WH-1000XM4 neprekvapí.

Sony WH-1000XM4

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Čakanie

Nenechajte si ujsť žiadne kľúčové oznámenia a potlačte okolitý šum. So slúchadlami Sony WH-1000XM4 vám nič neunikne.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 dokážu obnoviť komprimované súbory v reálnom čase

Sony WH-1000XM4 vám umožnia si vychutnať vašu hudbu v prvotriednej kvalite, pretože dokážu obnoviť komprimované súbory v reálnom čase. Bezdrôtové slúchadlá Sony pracujú s technológiou Edge-AI, ktorá pomáha technológii DSEE Extreme vo zvýšení rozlíšenia digitálnych súborov. Takto vám bude umožnené obnoviť širokospektrálny zvuk, ktorý sa počas kompresie stráca.

Vezmite si slúchadlá Sony WH-1000XM4 kamkoľvek so sebou

Bezdrôtové slúchadlá Sony majú praktickú skladaciu konštrukciu, vďaka ktorej ich môžete jednoducho zložiť a vziať kamkoľvek so sebou. V zloženom stave zaberú slúchadlá Sony WH-1000XM4 menej miesta.

Užite si nielen skvelý zvuk, ale aj prvotriedne pohodlie

Vnútri slúchadiel Sony WH-1000XM4 sa ukrývajú 40 mm meniče, ktoré vám zaistia prvotriedne zvukové podanie, a to aj vďaka podpore Hi-Res audia. Bezdrôtové slúchadlá Sony sú tiež kompatibilné s 360 Reality audio.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 si zapamätajú vaše obľúbené miesta

Počas používania sa slúchadlá Sony naučia rozpoznávať miesta, ktoré často navštevujete a automaticky prispôsobia nastavenia zvuku danému prostrediu a situácii.

Slúchadlá Sony spoznajú čo robíte a prispôsobia sa danej situácii

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 v sebe ukrývajú snímač priblíženia a dva snímače zrýchlenia vďaka čomu spoznajú, či ich máte nasadené na ušiach. Slúchadlá prispôsobia prehrávanie tak, aby dochádzalo k maximálnej možnej úspore batérie.

Sony WH-1000XM4

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Zastavte prehrávanie

Ak si zložíte  bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 z uší , dôjde k automatickému pozastaveniu prehrávania.

Sony WH-1000XM4

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nasaďte slúchadlá Sony a pokračujte v prehrávaní

Keď si slúchadlá Sony WH-1000XM4 opäť nasadíte, prehrávanie hudby sa zase obnoví.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 sa pýšia intuitívnym ovládaním a radom funkcií

Náhlavné slúchadlá Sony možno jednoducho ovládať pár tlačidlami na mušliach alebo len dotykmi priamo na náušníku. Slúchadlá majú vo svojom repertoári mnoho funkcií na spríjemnenie ich používania a na docielenie vášho maximálneho komfortu. Môžete si aktivovať Ambientný režim, ktorý zvýrazní okolité zvuky, takže pri prechádzaní rušnej ulice budete vedieť napríklad o každom aute, ktoré by mohlo vyjsť spoza rohu. Ak sa budete potrebovať s niekým porozprávať a nechcete skladať slúchadlá Sony WH-1000XM4 z uší, stačí sa dotknúť mušle a aktivujete funkciu Speak to chat alebo Quick Attention. Vďaka tomu slúchadlá stlmia hudbu a vy tak zreteľne počujete osobu, s ktorou sa budete rozprávať.

Slúchadlá Sony WH-1000XM4 disponujú praktickým a štýlovým prepravným puzdrom

Pokiaľ chcete vyraziť na cesty a nemáte v pláne využívať slúchadlá Sony priamo pri cestovaní, môžete ich bez problémov uložiť do elegantného a odolného cestovného puzdra, ktoré zabezpečí, že sa Sony WH-1000XM4 dostanú na miesto určenia v poriadku spolu s vami.

Obsah balenia bezdrôtových slúchadiel Sony WH-1000XM4

 • Slúchadlá Sony WH-1000XM4
 • Kábel na nabíjanie
 • Audio kábel
 • Puzdro
 • Adaptér na pripojenie v lietadle

Bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 ponúknu funkciu Multi-point connection a viacero zabudovaných mikrofónov

Aby ste mohli vybavovať hands-free hovory v tej najlepšej možnej kvalite, majú bezdrôtové slúchadlá Sony WH-1000XM4 vo svojom repertoári technológie HD Voice a Echo Cancellation. Tieto funkcie spolu s viacerými zabudovanými mikrofónmi zaistia perfektne čistý prenos vášho hlasu. Slúchadlá cez hlavu Sony disponujú technológiou Multi-point connection, vďaka čomu ich môžete mať pripojené k viacerým zariadeniam súčasne a prepínať medzi nimi. Takže napríklad od počúvania hudby z vášho smartfónu sa môžete so slúchadlami Sony WH-1000XM4 premiestniť na notebook, v ktorom vybavíte rýchlu pracovnú schôdzku.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Vyhotovenie
Okolo uší Hotovo!
Konštrukcia
Uzatvorená Hotovo!
Mikrofón
Áno Hotovo!
Typ pripojenia
3,5 mm Jack, Bluetooth Hotovo!
Verzia Bluetooth
5.0 Hotovo!

Typ slúchadiel

Vyhotovenie
Okolo uší Hotovo!
Konštrukcia
Uzatvorená Hotovo!
Mikrofón
Áno Hotovo!

Pripojenie

Typ pripojenia
3,5 mm Jack, Bluetooth Hotovo!
Verzia Bluetooth
5.0 Hotovo!
Podporované kodeky
AAC, LDAC, SBC Hotovo!
Vedenie kábla
Jednostranné (do jednej mušle) Hotovo!
Odnímateľný kábel
Áno Hotovo!

Vlastnosti a funkcie

Funkcie
Aktívne potlačenie hluku (anc), Hlasový asistent, NFC, Prepínanie skladieb, Prijímanie hovorov Hotovo!
Ďalšie vlastnosti
Aplikácia na nastavenie slúchadiel, Otočné mušle, Puzdro v balení, Skladacia konštrukcia Hotovo!

Charakteristika slúchadiel

Frekvencia od
4 Hz Hotovo!
Frekvencia do
40 000 Hz Hotovo!
Veľkost meniča
40 mm Hotovo!

Charakteristika mikrofónu

Konštrukcia mikrofónu
Integrovaný Hotovo!
Smerová charakteristika
Všesmerové snímanie Hotovo!
Funkcie
Potlačenie ozveny Hotovo!

Batéria

Maximálna výdrž batérie
38 h Hotovo!
Nabíjanie
USB-C Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Hmotnosť

Hmotnosť
254 g Hotovo!

Platforma

Platforma
PC Hotovo!

Podsvietenie

Podsvietenie
Bez podsvietenia Hotovo!
Viac parametrov

Sony Corporation je japonská spoločnosť založená v roku 1946. Svoje sídlo má v Tokiu. Jej počiatky boli nenápadné. Prvým produktom predávaným pod značkou Sony bolo tranzistorové rádio. Práve rádia hrali kľúčovú úlohu pri expanzii v 60. rokoch. Svet si produkty Sony veľmi rýchlo spojil s výrobkami vysokej kvality a nízkej ceny. V 70. rokoch bola Sony tvrdo zasiahnutá ekonomickou krízou. Mnohí analytici ju už označovali za mŕtvu spoločnosť. Podcenili však typickú japonskú húževnatosť a odvahu. Kríza pre Sony nebola záhubou, ba naopak poslúžila ako odrazový mostík. Spoločnosť stojí za vývojom CD disku a následne aj DVD disku. Začiatkom 90. rokov si Sony pripísala ďalší významný úspech, keď predstavila hernú konzolu PlayStation. Práve herná konzola predstavujú prienik troch hlavných oblastí, v ktorých spoločnosť v súčasnosti pôsobí - elektronika, videohry a zábavný priemysel.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020:

Sony Hi-Res WH-1000XM4, strieborno-sivé, model 2020

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, pre PC, podpora AAC, LDAC a SBC, aktívne potlačenie hluku (anc), hlasový asistent, NFC, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 4–40000 Hz, citlivosť 105 dB/mW, impedancia 40 Ohm, menič 40 mm, výdrž batérie až 38 h
Info
319 €
Dočasne nedostupné
 

Sony Hi-Res WH-1000XM4, modré, model 2020

Bezdrôtové slúchadlá – s mikrofónom, cez hlavu, okolo uší, uzatvorená konštrukcia, 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.0, podpora AAC, LDAC a SBC, aktívne potlačenie hluku (anc), hlasový asistent, NFC, prepínanie skladieb, prijímanie hovorov, frekvenčný rozsah 4–40000 Hz, menič 40 mm, odnímateľný kábel 1.2m, výdrž batérie až 38 h
Info
319 €
Dočasne nedostupné
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobry den, jaky je nejvhodnejsi BT adapter pro plne vyuziti sluchatek ? Mel by podporovat LDAC ? Chtel bych vyuzivat sluchatka i k hrani, aniz bych je musel pripojit pres kabel, jaka je odezva pri bezdratovem pripojeni. Dekuji za odpoved.

Jak je možné, že v ostatních obchodech je již mají skladem, ale u vás je teprve očekáváte? A budete je "očekávat" podobným stylem jako předchozí generaci, tzn. vždy v den očekávaného naskladnění posunete termín o 2 týdny? Má Alza nějaké špatné vztahy s distributorem SONY?

Black Friday jo? No tak jo, stejna cena v cele CR :))))

Dobrý den, tato sluchátka nabíjím už asi 5 hodin, zasekly se na 10% a nenabíjí se víc. Poradil by mi prosím někdo co mám dělat?

dobrý den, je kůže syntetická nebo pravá? Chci to, ale používám veganské produkty.

Dobrý deň, slúchatka mám 3 mesiace a začal som pociťovať jemné akoby rachotenie v lavom slúchadli pri zapnutom ANC. Ak je ANC vypnuté rachotenie zmizne. Softvér slúchadiel je najnovší. Nejaké typy čo by som mal spraviť alebo ich mám rovno reklamovať?

Dobrý den, zda je funkční ANC, když jsou sluchátka propojená jen Jackem a ne bezdrátově. Děkuji

Dobrý den, hodí se SONY WH-1000XM4 do posilovny Dekuji za odpověď

Sú tieto sluchádlá na šport? Ďakujem

Dobry den, anc funguje velmi slabe. Mam novy kus po reklamaci a anc je o hodne slabsi nez predtim. Zaroven pri zapnutem anc sluchatka lehce sumi. Jde to nejak opravit, nebo budu muset sluchatka opet reklamovat?

123...
Diskusia a poradňa k Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020
Príslušenstvo pre Sony Hi-Res WH-1000XM4, čierne, model 2020 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Sony Hi-Res WH-1000XM4, černá, model 2020. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Sony Hi-Res WH-1000XM4, schwarz, Modell 2020. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Sony Hi-Res WH-1000XM4, schwarz, Modell 2020. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Sony Hi-Res WH-1000XM4, fekete, 2020-as modell.
P-DC1-WEB26
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií