Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Reklamácie počas lockdownu prijímame bohužiaľ iba cez online formulár.

Velkolepý výprodej XXL týždne Sport

Viazanie na snowboard

0

Viazanie na snowboard je akýmsi mostom medzi jazdcom a doskou a určuje celkovú ovládateľnosť vášho snowboardu. Navyše je navrhnuté tak, aby znížilo riziko prípadného zranenia členku a v kombinácii s dobrými topánkami zaisťuje komfort nevyhnutný na pohodový odpočinok na zjazdovke. Ako ale vybrať to správne viazanie na snowboard?

Pokračovať

Viazanie na snowboard – tri najbežnejšie typy

Existujú tri základné typy viazania na snowboard: Step on, teda nášľapné, rýchloupínacie (ktorému sa tiež hovorí Fast Track, Speed Entry, Rear-Entry alebo Cinch) a najbežnejšie Strap-in čiže páskové.

Strap-in viazanie na snowboard je klasika

Strap-in čiže páskové viazanie na snowboard patrí medzi najbežnejšie. Topánka sa k nemu upína pomocou dvoch pásikov (strapov), ktoré sa uťahujú račňami. Horný vedie cez členok, spodný cez priehlavok alebo špičku. Tento typ sa hodí na akýkoľvek štýl jazdenia, pre začiatočníkov a rovnako tak aj pre skúsených jazdcov.

i

Mnohé Strap-in SNB viazania umožňujú použiť dolnú pracku ako cez špičku, tak aj cez priehlavok. Na lepšie cítenie dosky sa nebojte skúsiť utiahnuť pracku cez priehlavok.

Rýchloupínacie snowboard viazanie vás nebude zdržiavať

Rýchloupínacie snowboard viazanie umožňuje okamžitú fixáciu nôh. Odhrniete opornú pätku dozadu, zasuniete topánku, pätku zacvaknete späť a môžete vyraziť. Oporná pätka je uzamknutá zaisťovacím systémom. Popruhy tohto typu viazania si nastavíte na svoju topánku a potom už sa o ne nemusíte viac starať.

Nášľapné viazanie na snowboard – old school, ktorý sa opäť vracia do módy

Nášľapné viazanie na snowboard bolo populárne v 90. rokoch, princíp je viac-menej rovnaký ako pri lyžiach. Niektorí výrobcovia sa k nemu dnes opäť vracajú. Takéto snowboardové viazanie má totiž svoje výhody: je ľahké, pevné a pri zapínaní sa nemusíte ohýbať. Len si k nemu musíte zaobstarať kompatibilné Step On topánky rovnakej značky.

Rýchloupínacie viazanie na snowboard XL

Rýchloupínacie viazanie na snowboard vám na svahu ušetrí veľa času. Ako si ho raz nastavíte na svoju topánku, už sa oň nemusíte starať.

Aké viazanie na snowboard vybrať? Postupujte podľa nasledujúcich krokov

Pokiaľ hľadáte odpoveď na otázku, aké viazanie na snowboard vybrať, potom ste tu správne. Snowboardové viazanie je volantom celého snowboardu, všetky vaše pohyby totiž prenáša na samotnú dosku. Zlé snowboard viazanie znižuje efektivitu, pretože časť vášho úsilia príde navnivoč a doska bude horšie ovládateľná.

Ak hľadáte viazanie na snowboard, zamerajte sa na tvrdosť

Viazanie na snowboard, resp. jeho tvrdosť, je do značnej miery ovplyvnená štýlom jazdy. Udáva sa na stupnici od 1 do 10. Napríklad pokročilí snowboardisti volia tvrdé snowboard viazanie v kombinácii s pevnými topánkami a tvrdšou doskou.

  • Pevné snowboard viazanie (stiff) (8 – 10) sa používa na fixáciu tuhých topánok ku carvingovej doske. Výber nie je veľmi veľký, pretože carving nepatrí medzi najpopulárnejšie štýly. Určené pre skúsených snowboardistov a agresívnu jazdu.
  • Mäkké snowboard viazanie (soft) (1 – 3) je najrozšírenejšie, slúži na upevnenie mäkších topánok pomocou popruhov. Hodí sa na freestyle jazdu (skoky a triky), jazdu v prašane a pre začiatočníkov. Poskytuje výbornú kontrolu nad doskou.
  • Stredne tvrdé snowboardové viazanie (medium) (4 – 7) kombinuje vlastnosti mäkkého a tvrdého SNB viazania.

!

Začiatočníci by mali voliť rovnaký stupeň tvrdosti SNB viazania a topánok

Vždy majte na pamäti, že stupeň tvrdosti SNB viazania a topánok musí byť rovnaký. Kombinácia mäkkého viazania a tuhých topánok nie je efektívna. Napríklad pre začiatočníkov je vhodné mäkšie snowboardové viazanie a topánky na snowboard a zároveň aj mäkšia doska.

Viazanie na snowboard – veľkosti a ako ich zistiť

Ďalším dôležitým parametrom je, akú veľkosť má viazanie na snowboard. Veľkosť vždy vyberajte podľa vopred zakúpených topánok. Viazanie sa vyrába na určitý rozsah veľkostí topánok a označuje sa rovnako ako oblečenie (XS – XL). Jedno číslo spravidla zodpovedá 4 – 5 číslam topánok.

  • Viazanie na snowboard L napríklad pasuje k pánskym topánkam 41,5 – 44.
  • Veľmi ale záleží na konkrétnom výrobcovi a type viazania.

O tom, ako zistiť veľkosť svojej nohy, sa dočítate v našom článku o výbere topánok na internete.

Pánske vs. dámske snowboard viazanie – v čom je rozdiel?

Snowboardy, viazanie aj topánky sa vyrábajú v pánskom a dámskom vyhotovení. Pri doske má toto delenie svoje opodstatnenie kvôli tvrdosti, ale čo pri viazaní na snowboard? Dámske modely sa líšia najmä veľkosťou (nájdete tu viac XS a S). Inak sú rozdiely skôr kozmetické. Skúsenejšie snowboardistky preto často volia pánske viazanie.

Na detské snowboard viazanie platí v podstate to isté – rozdiel je hlavne vo veľkosti.

Dámske snowboard viazanie

Dámske snowboard viazanie má spravidla predovšetkým ladnejších dizajn. Inak sa od pánskeho príliš nelíši.

Nezabudnite na správne uchytenie SNB viazania

Okrem veľkosti je treba dať pozor aj na správne uchytenie SNB viazania. Väčšina modelov je vzájomne kompatibilných, ale neplatí to vždy. Existuje totiž niekoľko rôznych spôsobov, ako sa viazanie na dosku pripevňuje.

  • 4 × 4 a 4 × 2 sú najrozšírenejšími typmi uchytenia. 4 × 2 umožňuje presnejšie nastavenie šírky rozstupu.
  • Viazanie na snowboard Burton 3D je už zastaralým systémom, ktorý Burton používa pri detských doskách, v minulosti však pri všetkých.

i

Čo je rozstup viazania? Snowboard sa bez neho nezaobíde

Viete, čo je rozstup viazanie? Snowboard sa vyberá podľa mnohých parametrov a rozstup patrí medzi ne. Určuje vzdialenosť stredov upevňovacích diskov ľavého a pravého viazania. Na freeride štýl sa odporúča zhruba 30 % výšky vašej postavy, na freestyle jazdu zhruba o 3 cm väčší.

Aké zaujímavé vychytávky nájdete pri viazaní na snowboard?

Výrobcovia viazaní na snowboard neustále hľadajú rôzne zaujímavé riešenia, aby snowboardistom zjednodušili nezáživný proces nastavovania a obúvania. Aké technológie sú už dostupné? Pozrite sa na niektoré z nich.

  • Výstelka základne EVA je nosnou plochou, ktorá tlmí nárazy a vibrácie pri dopadoch.
  • Board saver technology znižuje pravdepodobnosť preliačiny viazania do snowboardu a zlomenia dosky.
  • Tvarovaný členkový strap pevne upne topánku a poskytuje lepšiu kontrolu pri vysokých rýchlostiach.

Pamätajte, že pätka SNB viazania by nikdy nemala byť vyššie ako topánka.

Ako nastaviť viazanie na snowboard? Dámske aj pánske boardy to majú rovnako

Či už nastavujete viazanie na snowboard dámsky alebo pánsky, v prvom rade je potrebné si uvedomiť, či vám bude príjemnejšie mať vpredu ľavú (regular) alebo pravú (goofy) nohu. Pokiaľ si nie ste istí, stačí sa skĺznuť po zamrznutej mláke alebo klzkej podlahe a máte jasno. Ktorú nohu ste mali vpredu?

!

Nezabudnite pred kúpou SNB viazania najprv vybrať topánky

Ak sa chystáte na nákup SNB viazania, nezabudnite, že najprv je potrebné vybrať správne topánky. Až potom vyberajte aj viazanie. Nemôže sa vám potom stať, že by topánka nepasovala. Topánky na snowboard majú najväčší vplyv na to, ako vám snowboarding pôjde.

Snowboard viazanie – nastavenie správneho uhla

Pri snowboard viazaní je potrebné ešte nastaviť správny uhol. Najčastejšie používaný uhol na jazdu v parku aj na zjazdovke je 15° na prednej nohe a -15° na zadnej. Niekomu je pohodlnejší väčší uhol na prednej (napríklad 18° alebo 21°) a trochu miernejší vzadu (-12° alebo -6°).

Záporného uhla vzadu sa ale rozhodne nebojte, dá vám väčšiu stabilitu a uľahčí jazdu pospiatky.

Ak montujete viazanie na snowboard, dajte pozor na presah topánok

Ak montujete viazanie na snowboard, je potrebné skontrolovať, či špičky a päty presahujú cez hranu dosky zhruba rovnako. Disky SNB viazania môžete otočiť tak, aby drážky skrutiek boli kolmo k smeru jazdy a potom presah topánok starostlivo vyladiť.

i

Vybrať snowboardy, viazanie a topánky tak, aby k sebe všetko perfektne pasovalo, vyžaduje skúsenosti. Pre úplných začiatočníkov sa najviac oplatia snowboard komplety, ktoré sú optimálne zostavené, a hlavne cenovo výhodné.

Ako ďaleko má byť od seba ľavé a pravé viazanie na snowboard?

Upevňujete viazanie na snowboard a neviete si rady so vzdialenosťou? Všeobecne platí, že široký postoj sa hodí na freestyle a väčšie postavy, užší pre menších jazdcov a jazdu po zjazdovke. Keď napadne meter prašanu, neváhajte a preskrutkujte predné a zadné snowboardové viazanie čo najviac dozadu. Špička bude dlhšia a jazda v prašane jednoduchšia a zábavnejšia.

Zháňate lacné viazanie na snowboard? Bazár je tou správnou voľbou, pokiaľ sa vám nechce platiť za plnú cenu za nové. Nájdete tu použité, zánovné, ale aj len rozbalené kúsky.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain
-6%
34,90 €
32,90 €

2.
Drake King, Black Skladom podľa variantu
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021
-40%
132,90 €
79,90 €

3.
SP FT270 black Skladom podľa variantu
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s plastovou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021
-6%
112,90 €
105,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
78 položiek
Ľudová voľba
SP FT270 black - Viazanie na snowboard
-6%
M L XL
Varianty
SP FT270 black
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s plastovou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-6% 112,90 €
105,90 € bez DPH 88,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTvas02nad
Zlatá stredná cesta
Nitro Team Metallic Blue - Viazanie na snowboard Varianty
Nitro Team Metallic Blue
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre výkonnostných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kovovou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2019/2020

148,90 € bez DPH 124,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTni533nad
Pre náročných
Nitro Team Red - Viazanie na snowboard
-21%
Varianty
Nitro Team Red
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre športových jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-21% 279,90 €
221,90 € bez DPH 184,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTnit294nad
Nitro Staxx Pepper - Viazanie na snowboard
M L
Varianty
Nitro Staxx Pepper
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

159,95 € bez DPH 133,29 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTNI079nad
Drake King, Black - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake King, Black
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 132,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTdrk024nad
Nitro Staxx Salt - Viazanie na snowboard
-48%
L
Varianty
Nitro Staxx Salt
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-48% 159,95 €
82,90 € bez DPH 69,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTNI081nad
Drake King, Black veľ. XL - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake King, Black veľ. XL
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 132,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTdrk025
Salomon Pact Black - Viazanie na snowboard
-9%
M L
Varianty
Salomon Pact Black
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

-9% 127,90 €
115,90 € bez DPH 96,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalo1795nad
Drake King, Black veľ. L - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake King, Black veľ. L
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 132,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 4 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTdrk024
Robla Lite Black/White veľ. S/M - Viazanie na snowboard
-6%
Viac ako99%spoľahlivosť
Robla Lite Black/White veľ. S/M
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain

-6% 34,90 €
32,90 € bez DPH 27,42 €
Kúpiť
Velkolepý výpredaj
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTrobla004
Drake GT veľ. L - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake GT veľ. L
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 120,90 €
72,90 € bez DPH 60,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 5 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTdrk016
Nitro Zero Silt - Viazanie na snowboard Varianty
Nitro Zero Silt
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na freestyle, vhodné pre výkonnostných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kovovou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2019/2020

145,90 € bez DPH 121,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTni539nad
Salomon Rhythm Black - Viazanie na snowboard
-9%
S M L
Varianty
Salomon Rhythm Black
Viazanie na snowboard – určené pre mužov určené pre ženy na all mountain, vhodné pre športových jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

-9% 148,90 €
134,90 € bez DPH 112,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalo1786nad
Drake GT - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake GT
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 120,90 €
72,90 € bez DPH 60,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTdrk016nad
Robla Dream veľ. M - Viazanie na snowboard
-16%
Robla Dream veľ. M
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain

-16% 81,90 €
68,90 € bez DPH 57,42 €
Kúpiť
Vianočné Trháky
Posledné 3 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTrobla003
Robla D.I.Y. Red/Blue veľ. L
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain

50,90 € bez DPH 42,42 €
Kúpiť
Velkolepý výpredaj
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTrobla002
Robla D.I.Y. Gray/Blue veľ. L
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain

49,90 € bez DPH 41,58 €
Kúpiť
Velkolepý výpredaj
Posledných 5 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTrobla001
Drake GT veľ. XL - Viazanie na snowboard
-40%
L XL
Varianty
Drake GT veľ. XL
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 120,90 €
72,90 € bez DPH 60,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTdrk017
Drake Queen, Black - Viazanie na snowboard
-40%
S M
Varianty
Drake Queen, Black
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 132,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTdrk018nad
Salomon Pact Black veľ. L - Viazanie na snowboard
-9%
M L
Varianty
Salomon Pact Black veľ. L
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

-9% 127,90 €
115,90 € bez DPH 96,58 €
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTsalo1797
Drake Queen, Black veľ. M - Viazanie na snowboard
-40%
S M
Varianty
Drake Queen, Black veľ. M
Viazanie na snowboard – určené pre ženy na all mountain, vhodné pre rekreačných jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s plastovým baseplatom, sezóna 2020/2021

-40% 132,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade 4 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTdrk019
Salomon Rhythm Deep Teal - Viazanie na snowboard
-9%
S M L
Varianty
Salomon Rhythm Deep Teal
Viazanie na snowboard – určené pre mužov určené pre ženy na all mountain, vhodné pre športových jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

-9% 148,90 €
134,90 € bez DPH 112,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalo1792nad
Salomon Trigger Black - Viazanie na snowboard
M L
Varianty
Salomon Trigger Black
Viazanie na snowboard – určené pre mužov na freestyle, vhodné pre športových jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kovovou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

178,90 € bez DPH 149,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTsalo1784nad
Salomon Rhythm Deep Teal veľ. M - Viazanie na snowboard
-9%
S M L
Varianty
Salomon Rhythm Deep Teal veľ. M
Viazanie na snowboard – určené pre mužov určené pre ženy na all mountain, vhodné pre športových jazdcov, prichytenie pomocou 4×4/4×2, s kombinovanou račňou, s kombinovaným baseplatom, sezóna 2020/2021

-9% 148,90 €
134,90 € bez DPH 112,42 €
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: SPTsalo1793

Viazanie na snowboard

zimné športyNosiče lyží ušetria miesto v aute Zima klope na dvere a milovníci zimných športov hľadajú ten nejeefektivnější spôsob, ako prevážať svoju...
V dnešnom záverečnom diele nášho cestovateľského seriálu sa pozrieme do francúzskych a švajčiarskych Álp...
V dnešnom diele si prezradíme, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krušných hôr a aké miesta či...
Autom na lyže do Beskýd V dnešnom diele navštívime malebné Beskydy. Vyzdvihneme nielen tie najlepšie lyžiarske strediská, ale aj...
Prinášame vám podrobné informácie, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krkonôš a Jizerských hôr...
Viac článkov

Viazanie na snowboard

V kategórii Viazanie na snowboard máme práve teraz na Alza.sk celkom 78 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné viazanie na snowboard Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší viazanie na snowboard Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie viazanie na snowboard Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii viazanie na snowboard recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
WEB6
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi