Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 156 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Black Friday - Sport Aby vás zima neprekvapila!

Zjazdové lyže

0

Plánujete si zaobstarať nové zjazdové lyže a naplno si užívať upravenú zjazdovku či náročnejší terén? V ponuke máte k dispozícii rôzne typy. Ten pravý model nájdete podľa vašej výšky, lyžiarskych schopností, obľúbeného štýlu a ďalších parametrov. Nepodceňte výber a prečítajte si, ako vybrať zjazdové lyže šité na mieru pre vás.

Pokračovať

Klasické zjazdové lyže vs. carvingové lyže – v čom je rozdiel?

V minulých desaťročiach pojem carvingové lyže neexistoval a k dispozícii boli len klasické (rovné) zjazdové lyže. Dnes už v našej ponuke rovné lyže nezoženiete, pretože štandardom sú len a len carvingové lyže. Tie na prvý pohľad spoznáte podľa ich vykrojenia – časť pod topánkou je úzka, zatiaľ čo pri špičke a päte sa výrazne rozširuje. Vďaka tomu sú carving lyže ľahšie točivé a dostanete ich ľahko do oblúka. 

Aké zjazdové lyže vybrať podľa štýlu jazdy a terénu zjazdovky?

Ak máte svoj obľúbený lyžiarsky štýl alebo terén, bude pre vás výber jednoduchší. Jednotlivé zjazdové lyže sa totiž líšia práve týmito parametrami. Ak patríte medzi začiatočníkov, nezúfajte, nižšie vám popíšeme jednotlivé rozdiely.

 1. Slalomky sú určené na upravené zjazdovky. Ide o kratšie a výraznejšie vykrojené carvingové lyže, s ktorými jazdíte krátke rezané oblúky. Dĺžka slalomových lyží by mala byť o 10 – 20 cm kratšia ako je výška lyžiara.
 2. Obráčky sú rovnako vhodné na upravené zjazdovky. Oproti slalomkám sa využívajú na jazdu v strednom či dlhom oblúku. Zjazdár by mal lyže prevyšovať o cca 10 cm, nie viac.
 3. Allround/allmountain lyže dosahujú strednú rýchlosť v strednom oblúku. Ide o univerzálne modely, na ktorých je možné jazdiť na upravenej zjazdovke aj mimo nej. Lyže by mali byť o 15 cm menšie ako lyžiar.
 4. Freeride/freestyle lyže sú určené do terénu mimo upravenej zjazdovky. Sú široké a majú zdvihnutú špičku a pätu. Freestyle lyže majú posunuté ťažisko na použitie nielen na zemi, ale aj vo vzduchu – snowparky.

Vyberajte aj podľa pohlavia – detské aj dámske zjazdové lyže majú svoje špecifiká

Na výber máte buď unisex zjazdové lyže, ktoré sa hodia pre dámy aj pánov, alebo modely prispôsobené konkrétnemu pohlaviu. Osobitnú pozornosť určite venujte tomu, ako vybrať lyže pre deti.

 • Dámske zjazdové lyže sú ľahšie ako unisex lyže, ale rovnako výkonné, mäkšie a ľahšie sa ovládajú. Dôraz sa kladie aj na dizajn. K dispozícii sú modely pre začiatočníčkov či rekreačné lyžiarky a aj pre tie pokročilých.
 • Detské zjazdové lyže bývajú veľmi ľahké a s umožnením mäkkého pohybu. Mali by byť aspoň o 10 až 20 cm kratšie ako dieťa, čo uľahčí učenie. Pre deti je dôležitý aj dizajn, preto carvingové lyže vyberajte s nimi.

Dámske carvingové lyže
Dámske carvingové lyže

Detské carvingové lyže
Detské carvingové lyže

Pánske carvingové lyže/Pánske zjazdové lyže
Pánske carvingové lyže

Carvingové lyže – správna dĺžka závisí od viacerých faktorov

Správnu dĺžku pre carving lyže si vyberajte podľa schopností lyžiarov, výšky a váhy. Vďaka určeniu dĺžky podľa viacerých ukazovateľov sa už nemusíte trápiť, kde carvingové lyže kúpiť – zvládnete to hravo aj online. Celý výber vám navyše uľahčí parametrický filter, kde si môžete pohodlne zvoliť všetky parametre.

Ako sa líši dĺžka lyží podľa váhy lyžiara?

Ďalším z parametrov je dĺžka lyží podľa váhy. Pre lyžiarov s nižšou hmotnosťou sú vhodné kratšie a ľahšie carvingové lyže, pretože na nich prenášajú nižšiu silu. Pre ťažších a urastených lyžiarov sú lepšie tvrdšie a dlhšie carvingové lyže, ktoré si môžu dovoliť viac zaťažiť.

Ak vyberáte zjazdové lyže carving, dĺžka je zásadná. Ak si stále neviete dať rady, pomôže vám náš článok Ako vybrať zjazdové lyže, kde nájdete tabuľku odporúčaných dĺžok.

Unisex a dámske zjazdové lyže vyberajte podľa vašej zdatnosti

Kedysi dávno sa zjazdové lyže vyberali tak, aby boli po bradu. Takto zjednodušený výber však nie je celkom správny – dôležité sú skúsenosti lyžiara a jeho výška. Čím menej má lyžiar skúseností a čím je nižší, tým kratšie carvinové lyže by mal mať. Napríklad unisex aj dámske carvingové lyže 140 cm dlhé sa hodia pre začiatočníkov a menšie osoby.

 1. Začiatočník by mal zvoliť o 15 – 20 cm kratšie lyže, ako je jeho výška. Nemali by byť však dlhšie ako 170 cm.
 2. Mierne pokročilý by mal zvoliť o 10 – 20 cm kratšie lyže, ako je jeho výška, maximálne však do 180 cm.
 3. Veľmi pokročilý môže zvoliť dĺžku, ktorá sa rovná výške postavy. Lyže by však nemali presiahnuť 190 cm.

i

Podľa pokročilosti rozlišujeme zjazdové lyže na ďalšie druhy.

 • Rekreačné zjazdové lyže sú vhodné pre začiatočníkov a mierne pokročilých.
 • Športové zjazdové lyže ocenia skôr náročnejší či pokročilejší lyžiari.
 • Pretekárske zjazdové lyže sú určené pre perfektných lyžiarov, ktorí zvládajú techniku.

Ako vybrať carvingové lyže podľa šírky?

Ďalším krokom, ako vybrať carvingové lyže, je voľba šírky, ktorá je závislá predovšetkým na teréne. Šírka carving lyže sa meria v oblasti viazania, teda pod topánkou. Štandardná šírka lyží na upravené trate sa pohybuje medzi 65 – 75 mm. Do terénu môžete zvoliť aj širšie modely v rozmedzí od 80 do 100 mm – širšia plocha lyží sa do snehu toľko nezabára.

Zjazdové lyže so správnym rádiusom zaistia požadovanú rýchlosť lyžovania

Rádius predstavuje polomer oblúka, ktorý zjazdové lyže vyjdú vzhľadom na svoje vykrojenie. Menší rádius predstavuje kratší oblúk, teda ostrejšie zatáčanie, ale menšiu rýchlosť. Vyšší rádius predstavuje pomalší nástup do oblúka a zatáčanie vyžaduje lepšiu techniku – dosiahnete však oveľa rýchlejšiu jazdu.

 • Krátky oblúk a živú jazdu zabezpečí rádius v rozmedzí 9 – 12 m.
 • Stredný oblúk je vhodný pre väčšinu lyžiarov, zaistí ho rádius 13 – 17 m.
 • Dlhý oblúk a pokojnú jazdu zaručí rádius v rozmedzí 18 – 25 m.

Záleží aj na tvare sklznice – mierne vs. značne vykrojené carvingové lyže

Sklznica je časť lyže, ktorá sa dotýka snehu. Jej tvar taktiež priamo súvisí s rádiusom – čím väčšie je vykrojenie, tým menší je rádius. Vďaka tomu vám carvingové lyže umožňujú jednoduchšie zatáčanie.

 • Menej vykrojené carvingové lyže sú vhodnejšie pre skúsených lyžiarov, pretože pri jazde ľahko dosiahnete vyššiu rýchlosť. Rádius sa pohybuje v rozmedzí 13 až 17 metrov.
 • Viac vykrojené carvingové lyže ocenia predovšetkým začiatočníci, pretože dosahujú nižšiu rýchlosť. Ľahšie sa s nimi zatáča a oblúk tak vytvoríte s menším úsilím. Rádius je v rozmedzí 9 až 12 metrov.

S vykrojením súvisí aj takzvaný sidecut, ktorý ovplyvňuje vlastnosti carving lyže

Sidecut je označenie troch rozmerov – šírka lyže na špičke, strede a päte. Čím je špička širšia, tým ľahšie zahájite oblúk. Stred ovplyvňuje univerzálnosť carving lyže, čo znamená, že širší stred umožňuje lyžovať aj mimo upravenej zjazdovky, kde je stabilnejší a zjazd je pohodlnejší. Užšia päta potom uľahčuje výjazd z oblúka.

Tvrdé carvingové lyže pre pokročilých, mäkké pre začiatočníkov

S vašimi lyžiarskymi skúsenosťami súvisí aj tvrdosť, ktorá je daná materiálom jadra. Mäkké carvingové lyže, teda lyže pre začiatočníkov, majú kompozitové jadro, zatiaľ čo tvrdšie carvingové lyže pre pokročilých lyžiarov sú zhotovené z dreveného jadra, ktoré je často zosilnené titánom.

 • Mäkké lyže sú určené pre začiatočníkov a rekreačných lyžiarov, ktorí sa nepohybujú veľkou rýchlosťou a dávajú prednosť opatrnejšej jazde. Ľahšie zatáčajú a sú poddanejšie, avšak vo veľkej rýchlosti môžu začať kmitať.
 • Tvrdé lyže ocenia predovšetkým skúsení lyžiari, ktorí milujú rýchlu jazdu. Sú stabilnejšie vo veľkých rýchlostiach, ale vyžadujú väčšiu silu a koordináciu pohybu – tvrdé carvingové lyže totiž horšie zatáčajú.

i

Hľadáte nové, ale cenovo dostupnejšie unisex či dámske zjazdové lyže na predaj? Výpredaj posledných kúskov je ideálnym riešením. Ak sa rozhodnete neutrácať za nové zjazdové lyže, bazár môže byť správnou voľbou – mnohokrát tu totiž nájdete plne funkčný tovar za zlomok ceny.

Správne fungujúce viazanie zjazdových lyží je zárukou bezpečnosti

Viazanie zjazdových lyží by malo byť vždy nastavené presne podľa vašich parametrov, ktorými sú vek, hmotnosť, pohlavie a úroveň zdatnosti. Tieto parametre stanovuje ideálne nastavenie vypínacej sily (DIN). Približná hodnota jednej jednotky DIN je 10 kg. Napríklad lyžiar s hmotnosťou 60 kg bude mať nastavené viazanie na 6 DIN.

 • Rekreačné zjazdové lyže sú vybavené viazaním, ktoré má mäkšie nastavenie – dosahuje hodnoty 5 – 10 DIN.
 • Športové zjazdové lyže majú tvrdšie viazanie, ktoré má hodnotu 12 a viac DIN pre maximálny prenos sily.
 • Detské zjazdové lyže majú veľmi citlivé viazanie cca 2,5 – 6 DIN, a to z dôvodu nízkej hmotnosti a bezpečnosti.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Najpredávanejšie

1.
Zjazdové lyže detské, s viazaním ELW9, určené na all mountain, sidecut 125-78-107, jadro TubeLite, karbon, sezóna 2018/2019
350,90 €

2.
Atomic Heaven + M 10 GW White Skladom podľa variantu
Zjazdové lyže detské, s viazaním mercury M10 GW, určené na zjazdovku, sidecut 114-70-96, jadro densolite, sezóna 2020/2021
348,90 €

3.
Zjazdové lyže detské, s viazaním RS11, určené na zjazdovku, rádius 13-17 m/170 cm, sidecut 122-75-104, jadro full Woodcore + Double Ti, sezóna 2019/2020
330,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
156 položiek
Ľudová voľba
Atomic Vantage 72 AW + M 10 GW Black/Red veľ. 156 cm - Zjazdové lyže
-10%
Varianty
Atomic Vantage 72 AW + M 10 GW Black/Red veľ. 156 cm
Zjazdové lyže detské dĺžka 156 cm, s viazaním mercury M10 GW, určené na zjazdovku, sidecut 120-71,5-98,5, jadro densolite, sezóna 2020/2021

-10% 247,90 €
222,90 € bez DPH 185,75 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 6 ks
Môžete mať v sobota 28.11. od 8:00
Objednávací kód: SPTatm1156
Zlatá stredná cesta
Elan Delight Black Edition Power Shift + ELW 9 - Zjazdové lyže Varianty
Elan Delight Black Edition Power Shift + ELW 9
Zjazdové lyže detské, s viazaním ELW9, určené na all mountain, sidecut 125-78-107, jadro TubeLite, karbon, sezóna 2018/2019

350,90 € bez DPH 292,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTalp0047nad
Pre náročných
HEAD WC iSL RD SW + FF EVO 11 - Zjazdové lyže Varianty
HEAD WC iSL RD SW + FF EVO 11
Zjazdové lyže detské, s viazaním FF EVO 11, určené na zjazdovku, rádius 12.4m/158cm, sidecut 114-66-99, jadro woodcore, sezóna 2019/2020

518,90 € bez DPH 432,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0386nad
Elan Jett QS + EL 7.5 GW Shift - Zjazdové lyže
-9%
Varianty
Elan Jett QS + EL 7.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, s viazaním EL 7,5 GW SHIFT, určené na zjazdovku, sidecut 101-69-90, jadro synflex, sezóna 2020/2021

-9% 200,90 €
182,90 € bez DPH 152,42 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela112nad
ATOMIC CLOUD 11 + FT 10 GW - Zjazdové lyže
-12%
Varianty
ATOMIC CLOUD 11 + FT 10 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním FT 10 GW, určené na zjazdovku, rádius 14.1 m/147 cm, sidecut 108-70-93, jadro light Woodcore, sezóna 2019/2020

-12% 325,90 €
286,90 € bez DPH 239,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0780nad
Fischer RC4 WC SC MT + RC4 Z12 PR
Zjazdové lyže detské, s viazaním RC4 Z12 GW Powerrail BRAKE 85 [F], určené na slalomky, sidecut 119-66-104, jadro SW-Sidewall, sezóna 2020/2021

790,90 € bez DPH 659,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTfis0933nad
Head Supershape e-Magnum SW + PRD 12 GW - Zjazdové lyže
-13%
Varianty
Head Supershape e-Magnum SW + PRD 12 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním PRD 12 GW, určené na all mountain, sidecut 129-72-111, jadro graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, sezóna 2020/2021

-13% 737,90 €
640,90 € bez DPH 534,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0594nad
HEAD Supershape SLR + SLR 7,5 GW AC - Zjazdové lyže Varianty
HEAD Supershape SLR + SLR 7,5 GW AC
Zjazdové lyže detské, s viazaním SLR 7,5 GW AC, určené na zjazdovku, sidecut 123-70-101, jadro syntetické jadro, sezóna 2019/2020

160,90 € bez DPH 134,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0433nad
ATOMIC REDSTER J2 100-120 + C 5 - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC REDSTER J2 100-120 + C 5
Zjazdové lyže detské, s viazaním c 5, určené na zjazdovku, sidecut 101-66-82,5, jadro densolite Core, sezóna 2019/2020

Ideálny darček pre väčšie deti
Ideálny darček pre malé deti
-5% 100,90 €
95,90 € bez DPH 79,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0858nad
ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL GW - Zjazdové lyže
-14%
Varianty
ATOMIC REDSTER G9 + X 12 TL GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním x 12 TL GW, určené na zjazdovku, sidecut 109-68-95,5, jadro power Woodcore, sezóna 2019/2020

-14% 532,90 €
455,90 € bez DPH 379,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0816nad
Head WC Rebels i.SLR SW + PR 11 GW - Zjazdové lyže
-12%
Varianty
Head WC Rebels i.SLR SW + PR 11 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním PR 11 GW, určené na slalomky, sidecut 121-65-106, jadro worldcup Sandwich Construction, sezóna 2020/2021

-12% 516,90 €
454,90 € bez DPH 379,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0588nad
ATOMIC CLOUD 8 + L 10 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním lithium 10 GW, určené na zjazdovku, rádius 12.2 m/143 cm, sidecut 118-73-99, jadro densolite, sezóna 2019/2020

-5% 245,90 €
233,90 € bez DPH 194,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0788nad
Atomic REDSTER X7 AW + FT 12 GW Grey/Green
Zjazdové lyže detské, s viazaním f 12 GW, určené na zjazdovku, sidecut 113-70-100,5, jadro PowerWoodcore, sezóna 2020/2021

Ideálny darček pre ocka
Ideálny darček pre športovcov telom aj dušou
Ideálny darček pre športovkyne
Od 508,90 € bez DPH 424,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm1148nad
Elan RC Race Green QS + EL 7.5 GW Shift - Zjazdové lyže
-10%
Varianty
Elan RC Race Green QS + EL 7.5 GW Shift
Zjazdové lyže detské, s viazaním EL 7,5 GW SHIFT, určené na zjazdovku, sidecut 114-70,5-99, jadro drevené jadro Dual, sezóna 2020/2021

Ideálny darček pre väčšie deti
-10% 222,90 €
199,90 € bez DPH 166,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela109nad
HEAD Supershape Team SLR + SLR 4,5 GW AC
Zjazdové lyže detské, s viazaním SLR 4,5 GW AC, určené na zjazdovku, sidecut 111-67-96, jadro syntetické jadro, sezóna 2019/2020

Ideálny darček pre väčšie deti
Ideálny darček pre malé deti
115,90 € bez DPH 96,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0440nad
ATOMIC HEAVEN + L 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC HEAVEN + L 10 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním lithium 10 GW, určené na zjazdovku, sidecut 120-71,5-98,5, jadro densolite Core, sezóna 2019/2020

163,90 € bez DPH 136,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0854nad
ATOMIC REDSTER G7 + FT 12 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním FT 12 GW, určené na zjazdovku, rádius 14.2 m/161 cm, sidecut 113,5-70-100,5, jadro power Woodcore, sezóna 2019/2020

413,90 € bez DPH 344,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0812nad
ATOMIC CLOUD 12 + X 12 TL GW - Zjazdové lyže
-16%
Varianty
ATOMIC CLOUD 12 + X 12 TL GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním XT 12 GW, určené na zjazdovku, rádius 14.1 m/147 cm, sidecut 108-70-93, jadro light Woodcore, sezóna 2019/2020

-16% 400,90 €
335,90 € bez DPH 279,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0784nad
ATOMIC REDSTER S7 + FT 12 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním FT 12 GW, určené na zjazdovku, sidecut 113-70-100,5, jadro power Woodcore, sezóna 2019/2020

448,90 € bez DPH 374,08 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0822nad
ATOMIC REDSTER X7 WB + FT 12 GW - Zjazdové lyže
-12%
Varianty
ATOMIC REDSTER X7 WB + FT 12 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním FT 12 GW, určené na zjazdovku, rádius 13 m/160 cm, sidecut 123-75-107, jadro power Woodcore, sezóna 2019/2020

-12% 415,90 €
365,90 € bez DPH 304,92 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0835nad
Fischer PROGRESSOR F19 TI RT + RS11 PR 19/20
Zjazdové lyže detské, s viazaním RS11, určené na zjazdovku, rádius 13-17 m/170 cm, sidecut 122-75-104, jadro full Woodcore + Double Ti, sezóna 2019/2020

330,90 € bez DPH 275,75 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTfis0755nad
ATOMIC REDSTER X5 green + FT 10 GW - Zjazdové lyže Varianty
ATOMIC REDSTER X5 green + FT 10 GW
Zjazdové lyže detské, s viazaním FT 10 GW, určené na zjazdovku, rádius 12 m/154 cm, sidecut 117,5-69,5-101,5, jadro power Woodcore, sezóna 2019/2020

265,90 € bez DPH 221,58 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTatm0830nad
Head WC Rebels e-Race SW RP + FF 14 - Zjazdové lyže
-14%
Varianty
Head WC Rebels e-Race SW RP + FF 14
Zjazdové lyže detské, s viazaním freeflex 14, určené na all mountain, sidecut 121-68-102, jadro graphene Worldcup Sandwich Cap Construction, sezóna 2020/2021

-14% 872,90 €
753,90 € bez DPH 628,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPThead0584nad
Elan Explore 6 Green LS + EL 9 GW Shift
Zjazdové lyže detské, s viazaním EL 9 GW Shift, určené na zjazdovku, sidecut 122-74-103, jadro drevené jadro Mono, sezóna 2020/2021

261,90 € bez DPH 218,25 €
Detail
Skladom podľa variantu
Objednávací kód: SPTela086nad
lyžovanieSvetelná priepustnosť priezoru lyžiarskych okuliarov Priepustnosť zorníkov lyžiarskych okuliarov je parameter, ktorý vám prezradí, ako veľmi budú vaše okuliare...
V čom sa vydať na zasnežené zjazdovky a podľa čoho si vybrať ideálne vybavenie? Vyskúšal som základnú...
Zima klope na dvere a milovníci zimných športov hľadajú ten nejeefektivnější spôsob, ako prevážať svoju...
Autom na lyže do Francúzska a Švajčiarska V dnešnom záverečnom diele nášho cestovateľského seriálu sa pozrieme do francúzskych a švajčiarskych Álp...
V dnešnom diele si prezradíme, ako sa čo najpohodlnejšie dopraviť autom do Krušných hôr a aké miesta či...
V dnešnom diele navštívime malebné Beskydy. Vyzdvihneme nielen tie najlepšie lyžiarske strediská, ale aj...
Viac článkov Všetky články

Zjazdové lyže

V kategórii Zjazdové lyže máme práve teraz na Alza.sk celkom 156 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné zjazdové lyže Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší zjazdové lyže Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie zjazdové lyže Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii zjazdové lyže recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
WEB1
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi