Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu. Až k vám domov alebo na ktorúkoľvek predajňu.

TP-LINK JetStream TL-SG3210

Zobraziť katalóg
3x
0
TP-LINK JetStream TL-SG3210 - Switch
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Switch 8x GLAN, 2x GLAN SFP port
Cena s DPH €127,90
Cena bez DPH €106,58
Od  €6,40  mesačne
Nie je dostupné
Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Pridať do zoznamu
Záruka 60 mesiacov Kód:  TP672c Produktové číslo:  TL-SG3210 Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
TP-LINK JetStream TL-SG3210 €127,90 Nie je dostupné
5,0
Hodnotili 3 užívatelia
5 3x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníkov odporúča
98% spoľahlivosť - model s veľmi nízkou mierou reklamovanosti
Viac informácií

TP-LINK JetStream TL-SG3210

Gigabitový riadený prepínač L2 TP-LINK JetStream TL-SG3210 poskytuje 8 portov 10/100/1 000 Mbit/s Je naviac vybavený 2 gigabitovými sloty SFP, ktoré rozširujú flexibilitu siete. TL-SG3210 predstavuje cenovo dostupné sieťové riešenie pre malé a stredne veľké firmy. Ponúka robustné funkcie zabezpečenia a správy.

Switch ponúka funkcie viazanie na IP-MAC-Port-VID, zabezpečenie portov, ochrana proti zahlteniu siete a DHCP Snooping, ktoré chráni pred zahltením siete všesmerovým vysielaním, útoky ARP apod Obsahuje zabezpečenie proti niektorým typickým útokom DoS. Prepínač podporuje overovanie 802.1x, ktoré sa používa spolu s protokolom RADIUS na vyžadovanie určitých overovacích údajov pred tým, než je povolený prístup k sieti. Funkcia Guest VLAN umožňuje klientom bez protokolu 802.1X pristupovať k určitým sieťovým zdrojom.

Switch TL-SG3210 podporuje kompletný rad funkcií vrstvy č 2, vrátane 802.1Q Tag VLAN, izolácie portov, zrkadlenie portov, STP/RSTP/MSTP, protokolu riadenia agregácie liniek a riadenie toku 802.3x. Prepínač ďalej ponúka pokročilé funkcie pre správu siete. Napr. detekcia slučiek, diagnostika káblov a IGMP Snooping. Funkcia IGMP Snooping zabezpečuje, aby prepínač inteligentne odovzdával dátový prúd vysielania multicast iba príslušným odberateľom, zatiaľ čo funkcia IGMP Throttling & Filtering obmedzuje každého odberateľa na úroveň portu, aby zabránili neoprávnenému prístupu k dátovému prúdu multicast.

Parametre a špecifikácie:

Rozhranie:
8x LAN 10/100/1 000 Mbit/s (RJ45) (automatické vyjednávanie/Auto MDI/MDIX)
2x slot SFP 1 000 Mbit/s
1x konzolový port

Sieťová media:
10BASE-T: UTP kategórie 3, 4, 5 (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: kábel UTP kategórie 5, 5e, 6 alebo vyšší (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Výkon:
Šírka pásma: 20 Gbit/s
Tabuľka MAC adries: 8 000
Vyrovnávacia pamäť paketov: 512 KB
Rýchlosť odovzdávanie paketov: 1,49 Mp/s
Jumbo rámec: 10 240 bajtov

Kvalita služieb:
Podpora priority 802.1p CoS/DSCP
Podpora 4 prioritných front
Harmonogram front: SP, WRR, SP + WRR
Obmedzenie rýchlosti na základe portu/toku
Hlasová sieť VLAN

Funkcie L2:
IGMP Snooping v1/v2/v3
802.3ad LACP (až 8 agregačných skupín obsahujúcich 8 portov na skupinu)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Izolácia portov
Filtrovanie/ochrana BPDU
Ochrana TC/Root
Detekcia slučiek
Riadenie toku 802.3x

VLAN:
Podpora IEEE802.1Q sa 4 000 skupín VLAN a 4 000 VID
VLAN na základe portov/MAC/protokolu
Garpa/GVRP
Konfigurácia spravovania VLAN

Zoznam riadenia prístupu:
Filtrovanie balíčkov L2-L4 na základe zdrojovej a cieľovej MAC adresy, IP adresy, portov TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokolu a ID siete VLAN;
Na základe časového rozsahu

Zabezpečenia:
Väzba na IP-MAC-Port-VID
Overovanie na základe portu/MAC IEEE 802.1X, Radius, Guest VLAN
Obrana proti útokom DoS
Dynamická kontrola ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpečenie portov
Kontrola vysielania (vysielanie, Multicast, neznáme jednosmerné vysielanie unicast)

Správa:
Webová správa cez GUI a CLI
SNMP v1/v2c/v3, kompatibilný s verejnými MIB a privátnymi TP-LINK MIB
RMON (1, 2, 3, 9 skupín)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorovanie CPU
Zrkadlenie portov
Časové nastavenie: SNTP
Integrovaná funkcia NDP/NTDP
Upgrade firmvéru: TFTP a Web
Diagnostika systému: VCT
SYSLOG a verejný MIBS

Bezpečnosť a emisie:
CE, FCC

Obsah balenia:
Prepínač
Napájacia šnúra
Príručka pre rýchlu inštaláciu
Zdrojové CD
Sada pre montáž do racku
Pryžový podstavec

Prevádzkové prostredie:
Prevádzková teplota: 0-40 ?;
Mimoprevádzková teplota: -40-70 ?
Prevádzková vlhkosť: 10-90% nekondenzujúca
Mimoprevádzková vlhkosť: 5-90% nekondenzujúca

Rozmery:
294 x 180 x 44 mm
Parametre a špecifikácia
Porovnať
Šírka
294 mm (29,4 cm) Hotovo!
Výška
44 mm (4,4 cm) Hotovo!
Hĺbka
180 mm (18 cm) Hotovo!
Typ
Rack Hotovo!
Funkcie
QoS (Quality of Service), L2, L3 (smerovač) Hotovo!
Rýchlosť
Prepínacia kapacita
20 Gb/s Hotovo!
Prenosová rýchlosť LAN portov
1 Gbit Hotovo!
Paketová kapacita (64B pakety, v miliónoch paketov/s)
14,9 ks Hotovo!
Porty
RJ-45
8 ks Hotovo!
SFP
2 ks Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre TP-LINK JetStream TL-SG3210
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB14