TP-LINK MC200CM

Zobraziť katalóg
TP-LINK MC200CM
4,8 6 hodnotení
Média konvertor – SFP+, metalický výstup optický výstup, rýchlosť prenosu 1Gb/s, podpora IEEE 802,3ab, IEEE 802,3z a IEEE 802,3x, rozmery 2.7×7.3×9.45cm (V׊×H)
Zľavnené -18 %
47,90 € 58,90 €
Garancia najlepšej ceny
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 60 mesiacov Kód:  TP607h Produktové číslo:  MC200CM
TP-LINK MC200CM 58,90 € 47,90 € Na sklade > 5 ks
Do košíka

TP-LINK MC200CM

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový médiá konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenia 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1000 Mbit/s v plne duplexnom režime pre port TX i FX. Tento konvertor je určený na použitie s multirežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Na odosielanie a príjem dát s multirežimovým optickým káblom využíva vlnovú dĺžku 850 nm až na vzdialenosť 0,55 km. Tento médiá konvertor možno použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadnu kostru), alebo s kostrou TP-LINK 19'. Disponuje automatickou detekciou MDI/MDI-X na port TX.

Parametre a špecifikácie:

Štandardy a protokoly:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základné funkcie:
Plne duplexné riadenie toku (IEEE 802.3x)
Predlžuje dosah optického vedenia až na 0,5 km s káblom 50/125um
Predlžuje dosah optického vedenia až na 0,22 km s káblom 2,5/125um

Porty:
1 port 1000M SC
1 port 1000M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Network Media 1000BASE-FX:
Multi-mode Fiber

Network Media 1000BASE-T:
UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA/TIA-568 10? STP (maximum 100m)

Indikátory LED:
PWR, LINK, RX

Rozmery:
94,5 x 73 x 27 mm

Napájanie:
Externý napájací adaptér

Bezpečnosť a emisie:
FCC, CE

Prevádzkové prostredie:
Prevádzková teplota: 0–40 ?
Mimo prevádzky teplota: -40–70 ?
Prevádzková vlhkosť: 10-90% nekondenzujúca
Vlhkosť mimo prevádzky vlhkosť: 5-90% nekondenzujúca

Parametre a špecifikácia

Prenosová rýchlosť
1 Gb/s (1 000 Mb/s) Hotovo!
Max. prevádzková teplota
40 °C Hotovo!
Bezpečnosť a emisie
FCC, CE Hotovo!
Typ
SFP+ Hotovo!
Výstup
Optika, Metalika Hotovo!

Vlastnosti

Prenosová rýchlosť
1 Gb/s (1 000 Mb/s) Hotovo!
Max. prevádzková teplota
40 °C Hotovo!
Bezpečnosť a emisie
FCC, CE Hotovo!
Typ
SFP+ Hotovo!
Výstup
Optika, Metalika Hotovo!

Podporované štandardy

Podporované štandardy
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x Hotovo!

Vlnová dĺžka

tx
850 Nm Hotovo!
RX
850 Nm Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Výška
2,7 cm Hotovo!
Šírka
7,3 cm Hotovo!
Hĺbka
9,45 cm Hotovo!

Obsah balenia

Obsah balenia
Prevodník, Napájací zdroj Hotovo!
Viac parametrov

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobry den ja by potřeboval nejakej adapter z optickeho kabelu na lan kabel ja ma doma opticky kabel no na tenhle router potřebuju lan kabel (wan) https://www.alza.cz/mercusys-mr50g-d6237982.htm?kampan=adwspn_sitove-prvky-a-nas_pla_all_obecna-css_wifi_c_9062888___mercsss001_602764218206_~134392694101~&gclid=Cj0KCQiAz9ieBhCIARIsACB0oGJFgjiRw8_mwbBUIAoTJTFou16cFmpsUBrGznaDE4dHG6m0lnWZ1-YaAqqjEALw_wcB I aby rychlos byla aspon 500mb/s

Dobrý den, mohl bych se prosím informovat jaké rozměry má výstupní DC konektor u napájecího adaptéru? Je to 5.5/2.5 nebo 5.5/2.1 či něco jiného? Děkuji

Zdravím, bude to fungovať keď dám optický kábel z môjho starého routera do TX zásuvky, RX ostane prázdna a napojím to s pomocou Ethernetového kábla do nového routera?

Dobrý den, máme cca 8 let DMS300SC (o něco starší a pomalejší) a chtěli bychom o něco novější a rychlejší. Vzdálenost stanic je cca 500-600 m. Je vhodnější multi nebo single mode? Díky

Diskusia a poradňa k TP-LINK MC200CM
Príslušenstvo pre TP-LINK MC200CM Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-Link MC200CM. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC200CM. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC200CM. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-LINK MC200CM.
P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií