Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu. Až k vám domov alebo na ktorúkoľvek predajňu.

TP-LINK MC200CM

Zobraziť katalóg
Doprava zadarmo. Platí na vybrané dopravy pri splnení podmienok.
2x
0
Média konvertor TP-LINK MC200CM
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Média konvertor 1000Mb / s SC na 1000Mb / s RJ45, 0.55km
Cena s DPH
€53,90
Cena bez DPH
€44,92
Predĺženie záruky + 1 rok €5,43
Záruka okamžité výmeny tovaru €5,39
Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov €2,70 Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade 3 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 68 Alzákov
Záruka 60 mesiacov Kód:  TP607h Produktové číslo:  MC200CM Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
99% spoľahlivosť - model s veľmi nízkou mierou reklamovanosti
Viac informácií

TP-LINK MC200CM

Kvalitný a spoľahlivý gigabitový médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenia 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1000 Mbit / sv plne duplexnom režime pre port TX i FX. Tento konvertor je určený pre použitie s multirežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Na odosielanie a príjem dát s multirežimovým optickým káblom využíva vlnovú dĺžku 850 nm až na vzdialenosť 0,55 km. Tento médiá konvertor možno použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi) alebo sa šasi TP-LINK 19 '. Disponuje automatickou detekciou MDI / MDI-X pre port TX.

Parametre a špecifikácie:

Štandardy a protokoly:
IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x

Základné funkcie:
Plne duplexné riadenie toku (IEEE 802.3x)
Predlžuje dosah optického vedenia až na 0,5 km s káblom 50 / 125um
Predlžuje dosah optického vedenia až na 0,22 km s káblom 2,5 / 125um

Porty:
1 port 1000M SC
1 port 1000M RJ45 (Auto MDI / MDIX)

Network Media 1000BASE-FX:
Multi-mode Fiber

Network Media 1000BASE-T:

UTP category 5, 5e cable (maximum 100m)
EIA / TIA-568 100? STP (maximum 100m)

Indikátory LED:
PWR, LINK, RX

Rozmery:
94,5 x 73 x 27 mm

Napájanie:
Externý napájací adaptér

Bezpečnosť a emisie:
FCC, CE

Prevádzkové prostredie:
Prevádzková teplota: 0-40 ?
Mimo prevádzky teplota: -40-70 ?
Prevádzková vlhkosť: 10-90% nekondenzujúca
Mimo prevádzky vlhkosť: 5-90% nekondenzujúca


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky. Fórum TP-LINK MC200CM
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
99% spoľahlivosť - model s veľmi nízkou mierou reklamovanosti
Viac informácií
Ondřej, Lužice u Mostu 25.11.2016
Kompaktní a spolehlivýDodáván je s úsporným adapterem 9V/0.6AK propojení sítě jsou potřeba 2kusy stejného typu Starý mi odešel UŽ po 8 letech :-D
 
Recenzia TP-LINK MC200CM
Príslušenstvo pre TP-LINK MC200CM
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-LINK MC200CM. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC200CM. Másik EU országba történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt TP-LINK MC200CM.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB14