TP-Link TL-FC111B-20

Zobraziť katalóg
TP-Link TL-FC111B-20
5 1 hodnotení
Média konvertor – SFP, optický výstup, rýchlosť prenosu 0.1Gb/s, podpora IEEE 802,3 a IEEE 802,3u, rozmery 2.7×7.3×9.45cm (V׊×H)
19,90 €
Garancia najlepšej ceny
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 60 mesiacov Kód:  TpLNk21t52 Produktové číslo:  TL-FC111B-20
TP-Link TL-FC111B-20 19,90 € Na sklade 1 ks
Do košíka

TP-Link TL-FC111B-20

Megabitový metalicko-optický prevodník TP-Link TL-FC111B-20 s metalickým RJ45 a optickým SC/UPC konektorom poslúži na prenos dát po optickom kábli až na vzdialenosť 20 km. Podporuje technológiu WDM a umožňuje multiplexové optické signály pracujúce na rôznych vlnových dĺžkach s využitím jedného vlákna, čo zákazníkom ušetrí polovicu nákladov na zavedenie kábla. Konkrétne TL-FC111B-20 odosiela dáta na vlnovej dĺžke 1 310 nm a prijíma dáta na vlnovej dĺžke 1 550 nm. Vďaka kompaktným rozmerom ho možno umiestniť naozaj kamkoľvek.

Kľúčové vlastnosti prevodníka TP-Link TL-FC111B-20

  • Metalicko-optický prevodník TP-Link TL-FC111B-20
  • Prenos dát po optickom kábli až na vzdialenosť 20 km
  • Technológiu WDM prenáša a prijíma dáta na jednom vlákne
  • Odosielanie dát na vlnovej dĺžke 1 310 nm a príjem dát na vlnovej dĺžke 1 550 nm
  • Automatické vyjednávanie režimu prenosu Half-Duplex/Full-Duplex
  • Vyhovuje štandardom 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Na druhom konci kábla môže spolupracovať s modelom TP-Link TL-FC111A-20

Parametre a špecifikácia

Prenosová rýchlosť
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Hotovo!
Max. prevádzková teplota
50 °C Hotovo!
Typ
SFP Hotovo!
Výstup
Optika Hotovo!
Podporované štandardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u Hotovo!

Vlastnosti

Prenosová rýchlosť
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Hotovo!
Max. prevádzková teplota
50 °C Hotovo!
Typ
SFP Hotovo!
Výstup
Optika Hotovo!

Podporované štandardy

Podporované štandardy
IEEE 802.3, IEEE 802.3u Hotovo!

Vlnová dĺžka

tx
1 310 Nm Hotovo!
RX
1 550 Nm Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Výška
2,7 cm Hotovo!
Šírka
7,3 cm Hotovo!
Hĺbka
9,45 cm Hotovo!

Obsah balenia

Obsah balenia
Prevodník, Napájací zdroj Hotovo!
Viac parametrov

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobrý den, prosím vás bude tento optický prevodnik stačit na optiku 50/20 mbps? Díky Petr

Diskusia a poradňa k TP-Link TL-FC111B-20
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-Link TL-FC111B-20. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-Link TL-FC111B-20. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-Link TL-FC111B-20. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-Link TL-FC111B-20.
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií