Po novom doručujeme aj v sobotu a v nedeľu. Až k vám domov alebo na ktorúkoľvek predajňu.

TP-LINK TL-SM321B

Zobraziť katalóg
4x
0
Modul MiniGBIC/SFP 1000Base SM (LC), 10km
Cena s DPH
€34,82
Cena bez DPH
€29,02
   Záruka okamžité výmeny tovaru €3,48 Záruka okamžitej výmeny tovaru
   Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov €1,74 Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov
Najnovšie doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade 3 ks
Kúpiť
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 44 Alzákov
Záruka 36 mesiacov Kód:  TP811b Produktové číslo:  TL-SM321B Stránky výrobcu
Garantujeme doručenie pod stromček Pridať do zoznamu Vianočné darčeky Pridať do zoznamu Chcem od Ježiška
Helpdesk Vytlačiť
5,0
Hodnotili 4 užívatelia
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča

TP-LINK TL-SM321B

MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX).MiniGBIC moduly je možné osadzovať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete.Pri zmene konfigurácie tiež nie je nutné meniť celý aktívny prvok - stačí iba výmena jednotlivého modulu.Modul je napájaný priamo zo switche, kam sa vkladá do SFP slotu, alebo mediakonvertoru MC220L.Na druhej strane spoja je nutné použiť modul TL-SM321A.Modul využíva technológiu WDM, ktorá umožňuje viesť obojsmernú komunikáciu iba po jednom vlákne.

Parametre a špecifikácie:

Max.
dĺžka spoje:
10 km

Normy:
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3z

Optický kábel:
9/125

Vlnová dĺžka:
TX: 1550 nm
RX: 1310 nm

Konektor:
LC

Prenosová rýchlosť:
1,25 Gbit/s

Napájanie:
3,3 V zo switche alebo mediakonvertoru

Hmotnosť:
12 g

Prevádzková teplota:
0 - 70 ° C

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum TP-LINK TL-SM321B
5,0
Hodnotili 4 užívatelia
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
50+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
Firma, Nováky 7.7.2014
funguje 100% nefunkčnosť napr. s GS 1910 - xx radou switchov od ZyXel
Firma, Nováky 9.9.2015
kompatibilita so ZyXel GS xxxx
 
Recenzia TP-LINK TL-SM321B
Príslušenstvo pre TP-LINK TL-SM321B
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-LINK TL-SM321B. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK TL-SM321B. Másik EU országba történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt TP-LINK TL-SM321B.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB12