Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Zyxel SFP-SX-D

Zobraziť katalóg
1x
0
Prevodník plne duplexný SFP 1000Base, LC
Cena s DPH €73,90
Cena bez DPH €61,58
Nie je dostupné
Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Pridať do zoznamu
Záruka 50 mesiacov Kód:  VD105a Produktové číslo:  91-010-204001B Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
Zyxel SFP-SX-D €73,90 Nie je dostupné
5,0
Hodnotil 1 uživateľ
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
20+ zákazníkov už zakúpilo
100 % zákazníkov odporúča
98% spoľahlivosť - model s veľmi nízkou mierou reklamovanosti
Viac informácií

Zyxel SFP-SX-D

ZyXEL SFP-SX-D je navrhnutý a vyrobený podľa priemyselných noriem, aby mohol bez problémov pracovať s prepínačmi tretích strán. Je vybavený portom LC optických vlákien. Vďaka plnému duplexnému spracovaniu je možné prijímať a prenášať signály jedným káblom a pridať ďalší kábel na zvýšenie prenosovej kapacity. DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) umožňuje ovládať a monitorovať I / O signály a umožňuje nastaviť výstrahy a alarmy.

Parametre a špecifikácie:

Rozhranie:
LC konektor

vlnová dĺžka:
850 nm

Prestupná vzdialenosť:
Max. 550 m

Citlivosť prijímača:
-17 dBm

Maximálny vstupný výkon:
-3 dBm

Funkcia DDMI:
teplota
Zdroj
Vyslaný voľnobežný prúd
Vysielaná výkonnosť
Spotreba energie

Zdroj:
3,1 až 3,5 V
250 mA

Rozmery:
13,40 x 56,00 x 12,40 mm (šírka x dĺžka x hĺbka)

hmotnosť:
24 g
 

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.
Dobrý den, potřebuji podobný konvertor jako je SPM-7100HPE pro HP Switch. Je tento výrobek nebo některý z Vaší nabídky kompatibilní? Děkuji
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum Zyxel SFP-SX-D
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB19