Zyxel SFP-SX-D

Zobraziť katalóg
Doprava zadarmo. Platí na vybrané dopravy pri splnení podmienok.
1x
0
Prevodník Zyxel SFP-SX-D
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Peniaze vraciame do 1 dňa
Prevodník full duplex SFP 1000Base, LC
Cena s DPH
€57,90
Cena bez DPH
€48,25
Predĺženie záruky + 1 rok €5,84
Záruka okamžité výmeny tovaru €5,80
Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov €2,89 Možnosť vrátiť tovar do 2 mesiacov
Na sklade 2 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 73 Alzákov
Záruka 50 mesiacov Kód:  VD105a Produktové číslo:  91-010-204001B Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
Zyxel SFP-SX-D €57,90 Na sklade 2 ks
Kúpiť
5,0
Hodnotil 1 uživateľ
5 1x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníkov odporúča

Zyxel SFP-SX-D

Prevodník Zyxel SFP-SX-D je navrhnutý a zostavený podľa priemyselných štandardov tak, aby bezproblémovo pracoval s prepínačmi iných výrobcov. Je vybavený LC portom pre optické vlákna. Vďaka plnej duplexitě je možné jedným káblom prijímať a vysielať signály a pridaním ďalšieho kábla možno teda zvýšiť prenosovú kapacitu dát. Funkcie DDMI (Digital Diagnostics Monitoring Interface) umožňuje riadiť a sledovať I/O signály a navyše umožňuje nastaviť varovania a alarmy.

Parametre a špecifikácie:

Rozhranie:
LC konektor

Vlnová dĺžka:
850 nm

Prenosová vzdialenosť:
max 550 m

Citlivosť prijímača:
-17 DBm

Maximálny vstupný výkon:
-3 DBm

DDMI funkcie:
Teplota
Napájanie
Prenášaný kľudový prúd
Prenášaný výkon
Príkon

Napájanie:
3,1 až 3,5 V
250 mA

Rozmery:
13.40 x 56.00 x 12.40 mm (šírka x dĺžka x hĺbka)

Hmotnosť:
24 g

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky. Fórum Zyxel SFP-SX-D
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Zyxel SFP-SX-D. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Zyxel SFP-SX-D. Másik EU országba történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt ZYXEL SFP-SX-D.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB9