Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

24" EIZO FlexScan EV2450-WT

Zobraziť katalóg
76x
0
LCD monitor IPS, 1000:1, 250cd/m2, 5ms GTG, Full HD 1920x1080, HDMI, DVI-D, DisplayPort, D-Sub, TCO 6.0 Energy Star, biely
Varianty
Cena s DPH
€348,58
€292,90
Cena bez DPH
€244,08
Kúpiť rozbalené Od  €280,40
Od  €29,29  mesačne
Služba "Nič neriskuj" €15,52 €8,78 Kedykoľvek počas 18 mesiacov od vás výrobok vykúpíme späť.
Predĺženie záruky + 1 rok €23,68
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži €29,53
Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
Na sklade 5 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 367 Alzákov
Záruka 60 mesiacov Kód:  WL577e4b Produktové číslo:  EV2450-WT Stránky výrobcu
Helpdesk Vytlačiť
4,9
Hodnotilo 76 užívateľov
5 68x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
97 % zákazníkov odporúča

24" EIZO FlexScan EV2450-WT

Model EIZO EV2450 patrí do energeticky úsporného radu EV - EcoView, prichádza s novým atraktívnym dizajnom v podobe ultratenkého rámčeka s hrúbkou len 1 mm. Je osadený IPS panelom ponúkajúcim vysokú kvalitu zobrazenia, ktorý je navyše vybavený prepracovanou matnou antireflexnou maskou s prakticky nulovým leskom obrazovky. Uhlopriečka 23,8" zaručuje vždy dobre čitateľný text najrozšírenejších kancelárskych aplikácií, rovnako ako korektné zobrazenie farieb vďaka farebnému rozsahu monitora zodpovedajúcemu fotografickému štandardu sRGB IEC61966-2.1.


Dajte zbohom unaveným očiam

Jas LCD panelov možno riadiť napr. reguláciou jasu ich podsvetľovacieho LED systému. Často výrobcovia volia pre dosiahnutie čo najnižšej ceny jednoduchšie obvody regulácie jasu, ktoré však majú za následok reguláciu jasu iba v určitom obmedzenom rozsahu (napr. 30 - 100 % max. hodnoty jasu monitora) a navyše môžu u niektorých užívateľov pre niektoré úrovne nastavených jasov vyvolávať dokonca dojem rýchlo kmitajúceho obrazu.

Špičkovo doladený systém automatickej regulácie podsvietenia LED pri monitoroch EIZO má za následok nielen významné zníženie spotreby elektrickej energie, ktorá pri bežnej prevádzke neprekračuje 12 W, ale umožňuje takisto úplne stabilné a neblikajúce nastavovanie požadovanej úrovne jasu.


Automatická regulácia jasu

Monitor využíva na automatické nastavenie úrovne jasu podľa okolitého osvetlenia unikátnu optimalizovanú reguláciu s nelineárnou charakteristikou, ktorá oproti jednoduchej a zvyčajne používanej lineárnej regulácii dokáže lepšie reagovať na zmeny svetla tak, aby viac odpovedali vnímaniu jasu z monitora ľudským okom. Regulačné krivky sú dokonca dve - pre zimné a letné obdobie. Jas monitora je tak pre pozorovateľa vždy v rovnováhe s intenzitou okolitého svetla a monitor tak zaťažuje zrak používateľa v podstate veľmi podobne ako keby sa pozeral na papier.


Automatické obmedzenie intenzity bielej

Zaujímavou novinkou je automatické obmedzenie intenzity bielej plochy pri čítaní/písaní dokumentov s veľkým podielom bielej plochy. Na účely farebnej reprodukcie fotografií možno túto funkciu samozrejme vypnúť a dokonale potom simulovať jasnú bielu fotografických papierov.

Každý užívateľ si navyše môže podľa svojho užívania zvoliť „softvérovo“ nastaviteľný „filter“ obrazovej plochy pre max. zníženie zrakovej únavy pri dlhodobom čítaní textov na bielom podklade.


Monitor ako čítacie zariadenie & „Paper Mode“

Pre dlhšie čítanie elektronických dokumentov disponuje monitor prednastaveným režimom „Paper“, kedy kontrastný pomer monitora klesá až na hodnotu 1 : 100 a dokáže tak dokonale simulovať obvyklé elektronické „čítacie“ zariadenia.


Zníženie podielu „modrej“ zložky svetla v nočných hodinách
(Less Blue Light)

Monitor aktivovaný v „čítacom“ režime dokáže tiež automaticky redukovať podiel modrej zložky viditeľného svetelného žiarenia podsvetľovacieho LED systému a tým zaistí nižšiu zrakovú únavu pri práci v noci a umelom osvetlení, kedy navyše zaistí správne vyplavovanie melatonínu v nočných hodinách (melatonín je látka, ktorej správne vyplavovanie z ľudského tela zabraňuje poruchám spánku). Užívateľ môže dokonca nastaviť tiež čas, kedy začne automaticky postupne dochádzať k zníženiu podielu modrej zložky viditeľného svetelného žiarenia podsvetľovacieho LED systému a čas, kedy sa začne jeho úroveň automaticky postupne meniť na jeho pôvodnú úroveň.


Automatické zapínanie/vypínanie monitora podľa prítomnosti používateľa

K výraznej úspore elektrickej energie prispieva aj senzor, ktorý neustále vyhodnocuje na základe snímania tepla, šíreného z ľudského tela, prítomnosť užívateľa a umožňuje tak automatické zapínanie alebo vypínanie monitora podľa toho, či je alebo nie je prítomný. Takmer 30 % úspory je tiež dosahovaných unikátnou technológiou kontinuálneho vyhodnocovania histogramu (rozloženie jasu) práve zobrazovanej scény. Užívateľ zároveň ocení bezhlučnosť napájacieho zdroja, ktorá je súčasne nezávislá od práve nastavenej úrovne jasu monitora.


Amatérska fotografia - žiadny problém

Farebný rozsah monitora sa blíži štandardu sRGB IEC61966-2.1, takže monitor okamžite po vybalení z krabice bez problémov zvládne správne zobrazovať farebné fotografie s farebným rozsahom podľa štandardu sRGB, bez potreby monitor nejakým spôsobom kalibrovať a vytvárať tak jeho presný farebný profil. Zobrazenie snímok s rozsahom sRGB je správne dokonca aj v prehliadačoch bez podpory Správy farieb (bez CMS), teda napr. aj v internetových prehliadačoch alebo ďalších aplikáciách, ktoré pôvodne ani neboli primárne určené pre reprodukciu farebných fotografií.

To je veľká výhoda najmä pre začiatočníkov alebo amatérov, ktorí nemusia byť vždy úplne oboznámení s problematikou farebnej reprodukcie na moderných širokogamutových monitoroch. Pre ešte presnejšiu farebnú reprodukciu fotografií podľa štandardu sRGB slúži tlačidlo sRGB, ktoré navyše automaticky správne nastaví zodpovedajúcu teplotu bieleho bodu a nastaví správnu gradačnú krivku.


Jednoduché pripojenie k PC

K bezproblémovému pripojeniu moderných počítačov je monitor vybavený štyrmi vstupmi - DisplayPort, HDMI, DVI-D a tiež VGA pre pripojenie k starším notebookom. Pomocou integrovaného rozbočovača 2× USB (3.0) je potom možné pripájať priamo k monitoru niektoré základné periférie - flashdisky, klávesnicu, myš a ďalšie.

Samozrejmosťou je tiež podpora ako analógového (jack 3,5 mm), tak rovnako aj digitálneho (DisplayPort) zvukového stereofónneho kanála a integrované reproduktory 2 × 1 W.


Vynikajúca ergonómia - nový flexibilný stojan

S novým stojanom je možná ľahká manipulácia s 24" panelom za každých okolností a pre každého užívateľa. Stojan podporuje výškové nastavenie v rozmedzí 16 - 156 mm (teda rozmedzie až 140 mm), ďalej natáčanie o 344°, naklápanie až o + 35°/- 5° a nakoniec tiež ešte rotáciu panela o 90° - teda otočenie panela do polohy „na výšku“ (funkcia pivot) pre pohodlné prehliadanie „dlhých“ webových stránok. Na zabezpečenie väčšieho pohodlia pri nastavovaní monitora slúži dotykový panel s automatickým zobrazením pomocníka funkcie nad „stlačeným“ tlačidlom.


EIZO monitor konfigurátor pre administrátorov

Umožňuje jednoduchú správu a konfiguráciu viacerých monitorov pripojených k lokálnym PC, ktoré sú prepojené podnikovou sieťou. Administrátor tak nemusí obiehať jednotlivé pracoviská a každý monitor nastavovať zvlášť, ale môže nastaviť rovnako a v jedinom okamihu viaceré monitory naraz.


Nulová tolerancia

Každý obrazový bod LCD monitora je tvorený trojicou tzv. sub-pixelov R-G-B. EIZO garantuje pri svojich monitoroch nulovú toleranciu chybných trvalo svietiacich alebo trvalo nesvietiacich obrazových pixelov alebo sub-pixelov.

Vďaka vysokej kvalite všetkých komponentov použitých pri výrobe monitora poskytuje výrobca na tento model záruku 5 rokov a to vrátane záruky na LCD panel a jeho podsvetľovací systém.


Doplňujúce informácie:

Obrazovka:
Povrch: matná vrstva s nulovým leskom a s tvrdeným povrchom 3H
Veľkosť bodu: 0,2745 mm
Kontrast (statický): 1 000 : 1
Pozorovacie uhly (horizontálne/vertikálne): 178°/178°
Počet farieb: 16,7 milióna
Prednastavené video-režimy: User1, User2, Movie, sRGB, Paper, DICOM (pre Röntgenové snímky)

Zvláštne funkcie & špeciálne vlastnosti:
Auto EcoView - senzor pre snímanie okolitého osvetlenia pre automatickú reguláciu jasu
EcoView Sense - senzor pre automatické vypínanie/zapínanie monitora podľa prítomnosti používateľa
EcoView Optimizer II - automatická optimalizácia intenzity „bielej“
Úspora elektrickej energie vyhodnocovaním histogramu zobrazovanej scény
Softvérové ovládanie monitora cez USB-kanál
(ScreenManager Pro a Admin-Configurator)

Konektory:
1 × DisplayPort v1.1a (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1 × HDMI v1.3 (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1 × Dual-Link DVI-D (s podporou kódovaného videosignálu HDCP)
1 × D-Sub15
1 × analógový zvukový prenos 2 × 1 W (jack 3.5 mm) vstup/výstup (slúchadlá)
1 × digitálny zvukový prenos 2 × 1 W (DP/HDMI) videovstup
2 × rozbočovač USB 3.0 (pre pripojenie nízkoenergetických periférií)

Podstavec:
Naklápanie o + 30°/- 5°, natáčanie o 344°
Otočenie o 90° (pivot)
Výšková nastaviteľnosť v rozsahu 140 mm
Podpora štandardu VESA 100 × 100 mm pre montáž na stenu či ergonomické držiaky

Ostatné funkcie:
Slot pre bezpečnostný zámok (Kensington)
Súlad s normami: TCO Displays 6.0, ECO Sense Gold (US), EPA Energy Star, TUV/Ergonomics (vrátane ISO9241-307), TUV/GS, CE, CB, FCC-B, RoHS, WEEE

Prevedenie, rozmery, hmotnosť:
Rozmery bez stojanu: 538 × 318 × 48 mm
Rozmery so stojanom: 538 × 334 ~ 474 × 233 mm
Hmotnosť bez stojanu: 3,8 kg
Hmotnosť vrátane stojanu: 6,2 kg
Odporúčaná teplota okolia počas prevádzky: 5 - 35 °C

Štandardné príslušenstvo:
Káble: napájací kábel, video kábel 1 × DP/DP, USB-kábel
Disk CD: EIZO Utility Disk (PDF-užívateľský manuál a ScreenManager Pro)

Parametre a špecifikácia
Porovnať
Uhlopriečka displeja
24" Hotovo!
Rozlíšenie
1920 × 1080 px Hotovo!
Pomer strán
16:9 Hotovo!
Technológia
LCD LED Hotovo!
Typ obrazovky
Rovná Hotovo!
Obrazovka
Rýchlosť odozvy
5 ms Hotovo!
Obnovovacia frekvencia
60 Hz Hotovo!
Jas
250 cd/m2 Hotovo!
Povrch displeja
Matný Hotovo!
Vstupy/výstupy
Grafické vstupy
HDMI 1.4 a starší, D-SUB (VGA), DVI, DisplayPort Hotovo!
Ostatné vstupy/výstupy
USB 3.0 (3.1 gen1), Slúchadlový výstup, Audio analog vstup Hotovo!
Výbava a funkcie
Výbava
Reproduktory, USB Hub, Pivot, Nastaviteľná výška, VESA kompatibilný Hotovo!
VESA uchytenie
100×100 mm Hotovo!
Funkcie
Automatická regulácia jasu Hotovo!
Spotreba
Typická spotreba
11 W Hotovo!
Stand-by spotreba (pohotovostná)
0,3 W Hotovo!
Maximálna spotreba
44 W Hotovo!
Farba
Farba
Biela Hotovo!
Hmotnosť
Hmotnosť
6 000 g Hotovo!
Rozmery
Šírka
54 cm Hotovo!
Výška
47 cm Hotovo!
Hĺbka
23,3 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
48 mm Hotovo!
Obsah balenia
Obsah balenia
DisplayPort kábel, USB 3.0 kabel, Napájací kábel Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Poznámka: pokiaľ nie je uvedené inak, je súčasťou balenia nového monitora napájací a aspoň jeden zobrazovací kábel.


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty 24" EIZO FlexScan EV2450-WT:

24 "EIZO FlexScan EV2450-BK LCD monitor IPS, 1000: 1, 250cd/m2, 5ms GTG, 1920x1080, HDMI, DVI-D, DisplayPort, D-Sub, TCO 6.0 Energy Star
Kúpiť €288,90
Na sklade > 5 ks
 
24 "EIZO FlexScan EV2450-GY LCD monitor IPS, 1000:1, 250 cd/m2, 5 ms GTG, 1920 x 1080, HDMI, DVI-D, DisplayPort, D-Sub, TCO 6.0 Energy Star
Kúpiť €292,90
Na sklade 2 ks
 

Varianty 24" EIZO FlexScan EV2450-WT:

24 "EIZO FlexScan EV2450-BK LCD monitor IPS, 1000: 1, 250cd/m2, 5ms GTG, 1920x1080, HDMI, DVI-D, DisplayPort, D-Sub, TCO 6.0 Energy Star
Kúpiť €288,90
Na sklade > 5 ks
 
24 "EIZO FlexScan EV2450-GY LCD monitor IPS, 1000:1, 250 cd/m2, 5 ms GTG, 1920 x 1080, HDMI, DVI-D, DisplayPort, D-Sub, TCO 6.0 Energy Star
Kúpiť €292,90
Na sklade 2 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Máte otázku? Vyhľadajte si odpoveď.

Dobrý den, na stránkách výrobce je uvedeno, že tento monitor má 10-bitovou LUT. Zde ale informaci neuvádíte. Jde jenom o nevypsání informace, nebo se jedná například o starší generaci výrobku? Děkuji

Dobrý den, koupil jsem si tento monitor Eizo, naisntaloval, propojil HDMI kabelem do nového notebooku Dell také od Vás. Monitor jsem nastavil dle manuálu. Bohužel je naprosto nepoužitelný. Bolí z něj oči po pár vteřinách koukání. A vše je docela rozmazané. Opravdu se na to nedá koukat ani chvíli, ikdyž koriguji jas, kontrast apod. displej notebooku je proti tomu úplně super. Frekvenci i rozlišení jsem nechal doporučené. Je zde ještě nějaká ožnost nastavení, nebo jej mám reklamovat ? Děkuji

Dobrý den, jde monitor 24" EIZO FlexScan EV2450-BK otáček na stojanu kolem své svislé osy? Děkuji za odpověď

Pěkný den, rád bych si u vás zakoupil monitor EIZO https://www.alza.cz/27-eizo-ev2736wfs3-gy-ecoview-d4016072.htm?catid=18842948 Prosím o radu jaký si koupit kabel, abych monitor zvládl připojit do Max book pro z roku 2015, který disponuje výstupem thunderbolt. Děkuji, S pozdravem, Jakub Bukáček

Zdravičko k monitoru som doslat Display port, kbel, napajaci kabel, a kabel typu (usb typu a-b) Chcem sa informovať načo respektíve čo sposobuje ak tento kábel mám prepojeny z pc :) dakujem

Pribaluje sa k tomu softver ScreenManager Pro ? dakujem

Dobrý den, chtěl bych se Vás zeptat na kvalitu zpracování obrazu "ostrost" monitoru 24" EIZO EV2450-BK, mám monitor "24" BenQ GW2470H" a co se ostrosti obrazu, kvality, týče, u BENQ je otřesný (rozmazaný text, nic moc barvy), vlastním macbook pro 13 retina a jako sekundární monitor je opravdu hrozný a oproti retina display na rMBP je obraz jak hra minecraft, zpět k mému dotazu, má EIZO ostřejší/vyhlazenější obraz, nebo je to obdobné jako u BENQ. Měl jsem příležitost vidět také DELL U2515H ultrasharp, a u tohoto kousku byl obraz opravdu perfektní (ale ty dotyková tlačítka...), četl jsem ale, že EIZO je má vyřešené lépe. Moc děkuji za případnou odpověď, opravdu by mi pomohla při rozhodování.

Dobry den, aky zobrazovací kabel je sucastou balenia? Dakujem.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak dlouhá je záruční doba u tohoto monitoru: https://www.alza.cz/24-eizo-ev2450-bk-d2268875.htm#popis někdo uvádí 2, někdo 5 let. Děkuji za odpověď

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum 24" EIZO FlexScan EV2450-WT
4,9
Hodnotilo 76 užívateľov
5 68x
4 6x
3 2x
2 0x
1 0x
100+ zákazníkov už zakúpilo
97 % zákazníkov odporúča
Dana, Dačice 22.9.2016
Požadavky na monitor zejména na šetření očí, funkční a použitelnou automatickou regulaci jasu a dále na kvalitní zpracování a kvalitní obraz, případně delší záruku, splňuje v ceně cca do 15 tis. jen tento monitor. Navíc s Eizem jako značkou mám jen ty nejlepší zkušenosti. V této cenové kategorii, bez ohledu na značku, se občas kvalita obrazu může lišit kus od kusu, nic není zárukou a je potřeba s tím počítat. Proč platit za chybu jednoho kusu, když ji druhý nemá. Zakoupil jsem 1. Chtěl jsem jej vyzkoušet a zapojit ke svému notebooku přímo v Alze (Holešovice). Neskutečně mnoho lidí, přesun od jednoho servisu k druhému a stát frontu, kde každý chce nalepit folii na mobil nebo jej naučit zapnout, je na x hodin a ztráta času. Přitom by stačilo jen kousek místa a zásuvka. Monitor vyzkoušen v kanceláři a po všech výborných stránkách, částečné zklamání z nekvalitního podsvícení v rozích. Využívám výborné služby Alzy a obratem vracím. Tuto službu vnímám jako výborný krok vůči zakázníkům, když není možné v tak velkém množství zboží vše vidět, vyzkoušet, porovnat, apod. Kupuji monitor 2. Stejná potřeba vyzkoušení, scénář stejný, provizorně vyzkouším v kavárně Alzy a zdá se být v pořádku. V kanceláři stejné zklamání. Kupuji monitor 3 a v kanceláři porovnávám 2 a 3 vedle sebe. Po testech monitorů EizoTestem zjišťuji, že 2 výrazně bliká při šedé barvě. Jinak jsou defacto oba stejné. Opět využívám službu vrácení na monitor 2. A druhé velké zklamání. Technik mne upozorňuje, že jako OSVČ nemám nárok, i když mi vrácení bylo uznáno předem (přes účet Alzy) a to i přesto, že monitor 1 jsem vrátil bezproblémů. Technik nabídl vrácení, ale strhnutí 400,- za rozbalení a použití. OK, moje chyba při koupi na IČ, to jsem přehlédl a nebylo to cílem. Ovšem zklamání z této služby, která se prezentuje, zobrazuje a funguje, jen někdy. Při koupi přes účet Alzy by to mohlo být zobrazováno či upozorněno, stejně jako hlášení, že je vše možné do 14 dní vrátit. Monitor 3 si ponechávám a akceptuji nedostatky v obraze při svislých stranách, kvality a priority koupě převažují nad nedostatky.
po zapnutí plně funkční, bez nutnosti dalšího základního nastavování funkční a hlavně použitelná automatická regulace jasu (jedna z priorit koupě) vývody kabeláže jsou svislé výborny obraz (a to i včetně akceptování záporů) kvalita zpracování monitoru odpovídá ceně, i když bych očekával u top značky lepší (plastové okraje) neodborně řečeno šedivé zóny na obou svislých stranách při okraji od poloviny výšky do vrchu, do šířky cca 5 cm neodborně řečeno mírné a špatné podsvícení na obou svislých stranách při okraji od spodu do poloviny výšky (oba tyto nedostatky jsou patrné při nižším jasu, při vyšším se ztrácejí)
Martin, Nove Mesto nad Vahom 9.7.2016
Jednoducho najlepšíReálne neskreslené farbyNeuveriteľná čierna (kontrast)Matný povrchTenký rámik Rovnomerné podsvietenie + ozajstná bielaSkvelé profesionálne menu (gamma fromáty prxelov, teplota farieb, všetko..) dotykové ovládanie velmi dobre reagujeodozva aj na hryDokonalý stojan - nastaviteľný všetkými smermi HDMI-DISPLAY PORTUSB HUB Hranatý staromódny dizajSlabé repro
Pavel, Vysoké Mýto 2.2.2015
Perfektní monitor, nebolí oči, ostrostrý obraz,reálné barvy,dorý stojan,nehřeje. Bíla je bílá, šedá je šedá a černá je černá! Stvořen pro vše. Jak film, tak grafika i práce na netu. Dražší nemohu posoudit. Doporučuji!
Filip, Hradec Králové 31.10.2016
krásný obraz, přirozené barvy výborně vymyšlené OSD menu dobrá doba odezvy (5 ms) příjemné čtení textu a prezentací vhodný jako univerzální kvalitní monitor pro práci, hry, amatérskou úpravu fotek a filmy perfektní regulace jasu až do velmi nízkých hodnot široká konektivita (HDMI, DVI, DISPLAY PORT, D-SUB) výborný stojan 5 let záruka jediné, co mně trošku vadí jsou mírně tmavší okraje po krajích obrazovky, ale není to tak hrozné
Vojtěch 21.1.2018
Jas lze snížit do velmi nízkých hodnot a šetřit tak oči.Logické a přehledné ovládání OSD menu. Krásný obraz a barvy.Perfektní stojan.Možnost vypnout diodu zapnutí aby nerušila.Tenký rámeček.Široká nabídka portů pro připojení.Vestavěný USB HUB. Pouze 2 USB porty, konkurence mívá 4.Silný backlight bleed - prosvítání podsvícení levého a pravého dolního rohu => monitor jsem musel vrátit.
Firma, Praha 5 10.4.2018
super obraz bez rámukvalitní zpracování
Ondřej, Opava 9 26.3.2018
kdo jednou zkusil Eizo, už nedá jinakmám ho jako náhradu EV2350BK, který po 6 letech odešel, obraz je už zase o kus dálvelmi tenký, pěkně vypadáautomatické nastavení jasu podle okolí funguje perfektně obraz velmi jemný, přitom kontrastní, režim sRGB automatický senzor přítomnosti vyžaduje přítomnost nějak často, budu muset prohledat nastavení
Alan, Praha 4 - Braník 25.2.2018
splnil očekávané
Jan, Praha 6 20.11.2017
Výborný displejÚzký rámečekPerfekrní zpracování Nejsou
Firma, Plzeň 1 14.9.2017
Kvalitni zpracovani, super obraz s levnymi monitory se neda srovnat, made in japan hovori za vse... nic
123 ...
 
Recenzia 24" EIZO FlexScan EV2450-WT
Príslušenstvo pre 24" EIZO FlexScan EV2450-WT
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
For shipping to other EU countries visit this page 24" EIZO FlexScan EV2450-WT. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 24" EIZO FlexScan EV2450-WT. Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 24" EIZO FlexScan EV2450-WT. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 24" EIZO FlexScan EV2450-WT. For shipping to the United Kingdom visit this page 24" EIZO FlexScan EV2450-WT. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 24" EIZO FlexScan EV2450-WT.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1