37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 5 ms, adjustable height, pivot, SMART, HDR, speakers, HDMI and USB-C, USB-C data interface, VESA
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W 673.90 € Unsealed - in stock 1 pcs
Buy
37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
37" (93.98 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
37" (93.98 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Standard
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
HDMI, USB-C
Graphical user interface (GUI) standards
HDMI 2.0
Data interface
USB-C
HDMI
2 ×
USB-C
1 ×
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
Height
Depth
Weight
11.7 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
41 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
43 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 37" LG UltraFine Smart Monitor 37U730SA-W