48" Samsung QE48S95H
Television - SMART OLED, 121cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 4× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 300×200, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos
Add to list
48" Samsung QE48S95H 1,799 € Expected June 2026
48" Samsung QE48S95H
Diagonal
48 " (121.92 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
48 " (121.92 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
TV weight
12.5 kg
Package height
74.8 cm
Package weight
17.1 kg
Colour
Black
Package contents
One Connect box, Removable stand
Energy specifications
Standby consumption
0.5 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 48" Samsung QE48S95H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 48" Samsung QE48S95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 48" Samsung QE48S95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 48" Samsung QE48S95H