50" Samsung QE50QN70H
Televízor –, Neo QLED, 127 cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, DVB-T2/S2/C, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, herný režim, hlasové ovládanie, Oneplay, YouTube, Netflix, Spotify, Disney+, HBO Max, VESA 200 × 200, repro 20 W, DTS Digital Surround, modelový rok 2026, SMART – Tizen
Nakúpte zrýchlene do AlzaBoxu alebo do predajne.
Strážiť dostupnosť
Pridať do zoznamu
50" Samsung QE50QN70H 649 € Očakávame jún 2026
Do košíka
Výhody rezervácie:
  • Strážime cenu za vás - Ak sa cena pri začatí predaja zníži, vrátime vám rozdiel.
  • Istota nákupu - Len čo tovar naskladníme, nikto vám ho nevyfúkne pred nosom.
  • Máte to bez starostí - Zahájenie predaja sledovať nemusíte, urobíme to za vás.
50" Samsung QE50QN70H
Parametre a špecifikácia
Porovnať
Uhlopriečka
50 " (127 cm)
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160
Obnovovacia frekvencia panelu
50/60 Hz
Technológia
QLED
Uhlopriečka a rozlíšenie
Uhlopriečka
50 " (127 cm)
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160
Obrazovka
Obnovovacia frekvencia panelu
50/60 Hz
Technológia
QLED
Podsvietenie
Edge
Povrch obrazovky
Lesklý
Operačný systém
Operačný systém
Tizen
Jazyk rozhrania
čeština, maďarčina, Nemčina, Slovenčina
Modelový rok
Modelový rok
Aplikácia
Globálne aplikácie
České aplikácie
Slovenské aplikácie
AntikTV, Kuki, LepšíTV, O2 TV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Maďarské aplikácie
AntikTV
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Bixby
Pripojenie
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth, WiFi
Wifi štandardy
WiFi 6e
Audio-Video konektory
HDMI s eARC
Celkový počet HDMI
3 ×
Počet HDMI 2.1
3 ×
Dátové a systémové konektory
CI+, USB
Celkový počet USB
2 ×
Možnosti napájania
AC 220 – 240 V
Rozmery a hmotnosť
Šírka televízora
Výška televízora
Hĺbka televízora
2,57 cm
Hmotnosť televízora
11,1 kg
Výška bez podstavca
Hĺbka bez podstavca
2,57 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
Šírka balenia
Výška balenia
74,4 cm
Hĺbka balenia
12,5 cm
Hmotnosť balenia
14,5 kg
VESA prichytenie
Farba
Farba
Čierna, Strieborná
Obsah balenia
Ovládač v balení
Inteligentný so solárnym nabíjaním
Obsah balenia
Odnímateľný stojan
Energetické parametre
Energetická trieda v SDR režime
E
Stand-by spotreba (pohotovostná)
0,5 W
Maximálna spotreba
150 W
Typická spotreba
50 W
Viac parametrov
Poznámka:
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre 50" Samsung QE50QN70H
Súvisiace kategórie
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 50" Samsung QE50QN70H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Samsung QE50QN70H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 50" Samsung QE50QN70H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 50" Samsung QE50QN70H