Doprava a instalace TV zdarma

65" LG OLED65G23

Zobraziť katalóg
65" LG OLED65G23 s päťročnou zárukou na panel
Televízor SMART OLED, 165cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×300, repro 60W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti F
LG GX 384,46 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  WK612e16b Produktové číslo:  OLED65G23LA Informačný list Stránky výrobcu

Zvýhodnené súpravy

2 056,46 €
Kúpiť balíček
1 676,58 €
Kúpiť balíček

65" LG OLED65G23


Televízor 65

Pre športové aj filmové zážitky si môžete dopriať televízor 65" LG OLED65G23 s praktickými funkciami a dokonalým obrazom. Rozmerná veľkosť uhlopriečky 65 " ruka v ruke s rozlíšením 4K Ultra HD je veľmi dobrou voľbou pre toho najnáročnejšieho diváka. Dokonalé rozlíšenie UHD TV vám pomôže objaviť detaily, o ktorých ste nemali ani poňatie. Použitá technológia OLED za pomoci viacvrstvových zobrazovacích buniek sa zaručuje za maximálny pozorovací uhol až po okraje samotnej plochy televízora. Jej unikátnou výhodou je takisto dokonalé zobrazenie čiernej, teda najlepší dosiahnuteľný kontrast. Smart TV prináša nekonečné možnosti vďaka šikovným aplikáciám. Zdieľať obraz z mobilu budete môcť vďaka funkcii Miracast.

Najvýznamnejšie výhody TV 65" LG OLED65G23

 • Televízor LG ponúka uhlopriečku 65"
 • Filmy a seriály v detailnom 4K rozlíšení
 • Najčernejšia farba čiernych bodov s OLED technológiou
 • Dynamický rozsah HDR vám prinesie nadpriemerne dynamický a prirodzený zážitok
 • Typ tunera DVB-T2 - HEVC je štandardom, na ktorý plošne prechádzajú všetky pozemné vysielania
 • Je kompatibilný s asistentmi Amazon Alexa a Google Assistant
 • Televízor LG je univerzálny podľa vzoru HbbTV 2.0, to je kombinácia televízneho vysielania a širokopásmového internetu
 • Snímková frekvencia 100 / 120 Hz zaručujúca naozaj plynulý obraz, čo oceníte minimálne pri akčných scénach či športe
 • Tzv. červené tlačidlo vám dovolí prechádzanie napríklad aktuálneho televízneho programu, archívov videí, spätné prehrávanie, spravodajstvo, počasie alebo hranie hier
 • Možnosť hlasového ovládania vyradzuje nutnosť neustále siahať po ovládači
 • Gaming režim skracuje rýchlosť odozvy obrazu na minimum počas hry, vďaka čomu máte nepretržitý dozor nad celou hrou
 • Vstavaná WiFi v TV na pripojenie k sieti
 • Funkcionalita nahrávania na USB na nahrávanie filmov aj seriálov a samozrejme aj následného prehrania
 • Štandard prichytenia VESA s hotovými otvormi so závitom vo vzdialenosti 300×300 na zachytenie na držiak
 • Multimediálny protokol DLNA na takmer nelimitovaný prenos súborov do TV
 • Určite oceníte možnosť prehrávania 360-stupňového videa
Televízor 65
Televízor 65

Výnimočne kvalitný obraz televízora LG

Ak ste náročnejší diváci, potrebujete špičkový televízor. TV 65" LG OLED65G23 s vysokým rozlíšením je pre vás ako stvorený. Označenie 4K charakterizuje obrazovku so štvornásobným počtom zobrazovacích bodov, než majú zavedené Full HD obrazovky. Obraz televízora LG sa teda skladá z 3 840 × 2 160 bodov, a práve preto dosahuje veľmi vysokú úroveň vykreslených detailov. Ani pri bližšom pohľade neutrpí žiadnu stratu kvality, za každých okolností zostáva ostrý. Nadpriemerné rozlíšenie dnes oceníte predovšetkým pri kvalitných filmoch na Blu-ray, ale aj dokumentoch či seriáloch. Aj klasické filmy a seriály natočené v nízkom rozlíšení navyše umelo prepočíta do vyššieho a ich obraz trochu vylepší. Pekným vedľajším efektom vysokého rozlíšenia býva rýchlejší chod ponúkaných aplikácií, tieto televízory totiž dostávajú do vienka výkonný hardvér.

TV s OLED technológiou pre vysoký kontrast

K mimoriadnej kvalite obrazu dopomôže OLED technológia, v rámci ktorej vie každý obrazový bod samostatne a nezávisle od ostatných meniť farbu. Výsledkom je potom perfektný kontrast a hlavne možnosť body vypínať a tým dosiahnuť najčernejšiu čiernu, v čom sa jej žiadna iná technológia nevyrovná. Tieto televízory sú známe aj sýtymi, živými farbami. Nesmie chýbať vysoký dynamický rozsah, tzv. HDR. Jeho doménou je zaistenie prirodzeného kontrastu a jasu, eliminuje napríklad príliš tmavé plochy pri protisvetle a scéna má reálnejšie odtiene a prekreslenie. Pekná obnovovacia frekvencia televízora LG 100 / 120 Hz dokazuje, že vysokou rýchlosťou mení obrazové body a je dôležitá pri rýchlych, akčných scénach, ktoré zobrazí dokonale plynule. Podporuje technológiu HDR10, HLG a Dolby Vision IQ. S technológiou HDR10 budú farby na obrazovke veľmi blízko tomu, ako ich vníma ľudské oko. Vo výsledku podáva obraz s HLG technológiou jas lepšie a oživí tak všetky scény.

Televízor 65
Televízor 65

DVB-T2 a ďalšie užitočné funkcie televízora 65" LG OLED65G23

Ak prijímate signál klasickou anténou, tú najdôležitejšiu starosť môžete pustiť z hlavy. Najnovší tuzemský štandard pozemného vysielania DVB-T2 tento TV zvládne, jednoducho tak celý aktuálny prechod vyriešite. Vzhľadom na to, že obsahuje DVB-S2 tuner, možno prijímať satelitný signál obľúbený pre slušný výber programov a vysoké pokrytie. Ak máte káblový typ, tak napojíte 65" LG OLED65G23 pomocou takzvaného DVB-C tunera. Všetky funkcie sa otvárajú až s internetom, na ktorý je pripravený bežným konektorom. Ak sa vám do obývacej izby kábel nevojde, môžete sa pripojiť bezdrôtovo, pomocou WiFi. Rovnako ako v smartfónoch a počítačoch, aj tu nájdete nielen pestré originálne aplikácie, ale aj klasické prostredie internetu. Na spojenie s ďalšou elektronikou sa možno spoľahnúť na Bluetooth. Jednoduchou, a pritom veľmi užitočnou funkciou TV LG je prehrávanie obsahu z externých diskov cez USB port. Tento model vie na také externé zariadenia aj nahrávať. Podporuje zvukové formáty Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4 a Ultra Surround.

Ďalšie smart funkcie a aplikácie v TV LG

Televízor LG vám tiež okrem iného ponúkne aplikácie a sociálne siete ako je O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, SkyShowtime a T-Mobile TV GO. Dovoľuje využívať Google Assistant a Amazon Alexa. AirPlay 2 umožňuje prenášanie obsahu zo zariadení Apple a je jedno, či sa to týka fotiek alebo videá. Vďaka funkcii Miracast bude možné zdieľanie obrazu z mobilu. Len čo raz dôjde k spárovaniu s telefónom, už ho nie je potrebné ďalej pripájať ručne, v budúcnosti bude dochádzať k automatickému pripojeniu k televízoru.

Televízor 65
 • Na vloženie karty na kódovaný príjem satelitného alebo káblového vysielania je potrebné použiť kompatibilný CA modul, ktorý sa zasunie do CI/CI+ slotu televízora.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Šírka
144,1 cm Hotovo!
Výška
87,8 cm Hotovo!
Hĺbka
24,5 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
82,1 cm Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
144,1 cm Hotovo!
Výška
87,8 cm Hotovo!
Hĺbka
24,5 cm Hotovo!
Výška bez podstavca
82,1 cm Hotovo!
Hĺbka bez podstavca
2,43 cm Hotovo!
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
43,2 cm Hotovo!
Hmotnosť
27 kg Hotovo!
VESA prichytenie
300×300 Hotovo!

Uhlopriečka a rozlíšenie

Uhlopriečka
65" (165,1 cm) Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
4K Ultra HD Hotovo!
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160 px Hotovo!

Typ

Operačný systém
WebOS Hotovo!
Typ
Smart TV Hotovo!

Modelový rok

Modelový rok
2022 Hotovo!

SMART funkcie

SMART funkcie
HbbTV, Inteligentný ovládač, Ovládanie gestami, Ovládanie hlasom, Webový prehliadač, Prehrávanie 360° videa Hotovo!
Aplikácie
O2 TV, YouTube, NETFLIX, HBO Max, Apple TV, Amazon Prime Video, Disney+, Voyo, Skylink Live TV, SkyShowtime, T-Mobile TV GO Hotovo!
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Google Assistant, Amazon Alexa Hotovo!

Multimediálne funkcie

Multimediálne funkcie
Prehrávanie z USB, Nahrávanie na USB, Skylink Fast Scan, Základný hotelový režim, Svetelný senzor Hotovo!

Herné funkcie

Obnovovacia frekvencia panelu
100 / 120 Hz Hotovo!
Herné funkcie
Herný režim (GAME MODE), VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium, Nvidia G-Sync Hotovo!

Pripojenie

Bezdrôtové pripojenie
WiFi , Bluetooth , Párovanie s mobilným zariadením , Apple AirPlay 2 , DLNA , Miracast Hotovo!
Výstupy 2.0
USB, LAN, HDMI 2.1, Digitálny optický/digitálny audio výstup, CI+ Hotovo!
HDMI
4 × Hotovo!
USB
3 × Hotovo!

Tunery

Typ tuneru
DVB-T2 HEVC, DVB-S2, DVB-C Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Zvuk

Výkon reproduktora
60 W Hotovo!

Energetický štítok 2021

Spotreba v SDR režime
95 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v SDR režime
F Hotovo!
Spotreba v HDR režime
213 kWh/1000h Hotovo!
Energetická trieda v HDR režime
G Hotovo!

Obsah balenia

Ovládač v balení
Inteligentný Hotovo!

Typ zásuvky

Krajina
Česko, Slovensko, Maďarsko, Nemecko, Rusko, Rakúsko, Chorvátsko, Francúzsko, Poľsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

Farba

Farba
Čierna Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Varianty 65" LG OLED65G23:

55" LG OLED55G23

Televízor – SMART OLED, 139cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×200, repro 60W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti G, podstavec nie je súčasťou balenia
Kúpiť
1 529 €
Na sklade > 5 ks
 

77" LG OLED77G23

Televízor SMART OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100Hz, HDR10, HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 3× USB, CI+, USB nahrávanie, LAN, WiFi, Bluetooth, DLNA, Miracast, HbbTV 2.0, herný režim, hlasové ovládanie, Netflix, Disney+, HBO Max, Apple TV, Voyo, O2 TV, Google Assistant, prehrávanie 360° videa, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, párovanie s mobilným zariadením, WebOS, VESA 300×300, repro 60W, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3, Dolby Digital AC4, Ultra Surround, trieda energetickej účinnosti F
Kúpiť
4 199 €
Na objednávku – termín upresníme 2 ks
 

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

Dobry den, je nutne dokupit k tomuto televizoru CI Modul pre Skylink alebo uz ma v sebe nejaky univerzalny do ktoreho staci dat karta? A pokial treba CI Modul ktory odporucate. Dakujem.

Obsahuje balenie LG oled65g23 aj stojan na nabytok (LG SQ-G2ST65) alebo iba vesa na stenu?

Is it possible to install this tv (65) to plasterboard wall? Je možné tuto TV (65) nainstalovat na sádrokartonovou stěnu?

Dobrý den, je u této televize nějaký slot na předplacenou kartu pro možnost sledování placené kabelové televize? např. evolutinon kit

Dobry den, aky typ stojana/drziaka je v baleni ? LG OLED G1 mal v baleni len drziak na stenu, nie na stolik. Dakujem,

Diskusia a poradňa k 65" LG OLED65G23
Príslušenstvo pre 65" LG OLED65G23 Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" LG OLED65G2. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" LG OLED65G23. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" LG OLED65G23. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" LG OLED65G2.
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií