65" Samsung MRE65R85H
Televízor – RGB Micro LED, 165 cm, 4K Ultra HD, 100/120 Hz (144 Hz v hernom režime), HDR10+, DVB-T2/S2/C, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, herný režim, hlasové ovládanie, Oneplay, YouTube, Netflix, Spotify, Disney+, HBO Max, VESA 400 × 300, repro 30 W, DTS Digital Surround, Dolby Atmos, modelový rok 2026, SMART – Tizen
Nakúpte zrýchlene do AlzaBoxu alebo do predajne.
Strážiť dostupnosť
Pridať do zoznamu
65" Samsung MRE65R85H 1 449 € Očakávame jún 2026
Do košíka
Výhody rezervácie:
  • Strážime cenu za vás - Ak sa cena pri začatí predaja zníži, vrátime vám rozdiel.
  • Istota nákupu - Len čo tovar naskladníme, nikto vám ho nevyfúkne pred nosom.
  • Máte to bez starostí - Zahájenie predaja sledovať nemusíte, urobíme to za vás.
65" Samsung MRE65R85H
Parametre a špecifikácia
Porovnať
Uhlopriečka
65 " (165,1 cm)
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160
Obnovovacia frekvencia panelu
100/120 Hz
Max. obnovovacia frekvencia v hernom režime (pre 4K rozlíšenie)
144 Hz
Uhlopriečka a rozlíšenie
Uhlopriečka
65 " (165,1 cm)
Maximálne rozlíšenie
3840 × 2160
Obrazovka
Obnovovacia frekvencia panelu
100/120 Hz
144 Hz
Technológia
RGB Micro LED
Podsvietenie
Direct
Povrch obrazovky
Lesklý
Operačný systém
Operačný systém
Tizen
Jazyk rozhrania
čeština, maďarčina, Nemčina, Slovenčina
Modelový rok
Modelový rok
Aplikácia
Globálne aplikácie
České aplikácie
Slovenské aplikácie
AntikTV, Kuki, LepšíTV, O2 TV, Skylink Live TV, SledováníTV, Voyo
Maďarské aplikácie
AntikTV
Kompatibilita s hlasovým asistentom
Bixby
Pripojenie
Bezdrôtové pripojenie
Bluetooth, WiFi
Wifi štandardy
WiFi 6e
Audio-Video konektory
HDMI s eARC
Celkový počet HDMI
4 ×
Počet HDMI 2.1
4 ×
Dátové a systémové konektory
CI+, USB
Celkový počet USB
2 ×
Možnosti napájania
AC 220 – 240 V
Rozmery a hmotnosť
Šírka televízora
Výška televízora
Hĺbka televízora
5,74 cm
Hmotnosť televízora
19,1 kg
Výška bez podstavca
Hĺbka bez podstavca
5,74 cm
Šírka podstavca/rozstup nožičiek
Šírka balenia
Výška balenia
93,3 cm
Hĺbka balenia
14,2 cm
Hmotnosť balenia
25,6 kg
VESA prichytenie
Farba
Farba
Čierna
Obsah balenia
Ovládač v balení
Inteligentný so solárnym nabíjaním
Obsah balenia
Odnímateľný stojan
Energetické parametre
Energetická trieda v SDR režime
F
Stand-by spotreba (pohotovostná)
0,5 W
Maximálna spotreba
230 W
Typická spotreba
102 W
Viac parametrov
Poznámka:
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre 65" Samsung MRE65R85H
Súvisiace kategórie
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 65" Samsung MRE65R85H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Samsung MRE65R85H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 65" Samsung MRE65R85H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Samsung MRE65R85H