70" Blaupunkt 70UGC5500S
We will bring it up. We will mount it on the wall. Choose a time.
Info
Television - SMART LED, 178cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), Direct,, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, Chromecast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 300×300, 20 W speaker(s), G
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
70" Blaupunkt 70UGC5500S 584.90 € In stock > 5 pcs
Buy
70" Blaupunkt 70UGC5500S
Specifications
Compare
Diagonal
70 " (177.8 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
70 " (177.8 cm)
Display resolution
3840 × 2160
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Operating system
Google TV
Interface Language
Czech, German, Hungarian, Slovak
Model year
Model year
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Disney+, NETFLIX, YouTube
Czech apps
Oneplay, Prima+, Vodafone TV
Slovak apps
O2 TV, SledováníTV, Voyo
Voice assistant compatibility
Google Assistant
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, Chromecast, WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.0
Total number of HDMI ports
3 ×
Number of HDMI 2.0 ports
3 ×
Data and system connectors
CI+, USB
Total number of USB ports
2 ×
Dimensions and weight
TV width
TV height
95.5 cm
TV depth
35.3 cm
TV weight
20.1 kg
Height without stand
88.5 cm
Depth without stand
9.5 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
20 W
Package contents
Control in package
Smart with voice control
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
G
Energy consumption in SDR mode
124 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
125 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
125 W
Typical power consumption
124 W
More Specifications
Union distribution s.r.o. Na strži 1702/65, Praha 4 – Nusle, 140 00 [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 70" Blaupunkt 70UGC5500S
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 70" Blaupunkt 70UGC5500S
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 70" Blaupunkt 70UGC5500S
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 70" Blaupunkt 70UGC5500S
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 70" Blaupunkt 70UGC5500S