77" Samsung QE77S95H
Television - SMART OLED, 195cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 4× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 400×400, 70 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, F
Add to list
77" Samsung QE77S95H 3,999 € Expected June 2026
77" Samsung QE77S95H
Diagonal
77 " (195.58 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Max refresh rate in game mode (4K resolution)
165 Hz
Screen size and resolution
Diagonal
77 " (195.58 cm)
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
165 Hz
Technology
OLED
Backlight
Direct
Screen surface
Matte
TV depth
1.12 cm
TV weight
28.2 kg
Height without stand
Depth without stand
1.12 cm
Base width / leg spacing
36 cm
Box depth
18.5 cm
Package weight
54 kg
Colour
Black
Package contents
One Connect box, Removable stand
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Standby consumption
0.5 W
Maximum power consumption
700 W
Typical power consumption
127 W
There are no posts in this discussion.
Accessories for 77" Samsung QE77S95H
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 77" Samsung QE77S95H
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S95H
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 77" Samsung QE77S95H
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 77" Samsung QE77S95H