24" Toshiba 24WV3463DG
Television - SMART LED, 61cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, USB recording, WiFi, Vidaa, VESA 75×75, 5 W speaker(s), E
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
24" Toshiba 24WV3463DG 153.90 € Unsealed - in stock 1 pcs
Buy
24" Toshiba 24WV3463DG
24" Toshiba 24WV3463DG is an almost new item, in perfect condition, and comes with a full warranty. However, someone opened the original packaging before you. Why? It could have been an unwanted gift. For detailed information, click here.
Specifications
Compare
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Screen size and resolution
Diagonal
24 " (60.96 cm)
Display resolution
1366 × 768
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Edge
Screen surface
Glossy
Maximum brightness
220 nt
Operating system
Operating system
Vidaa
Model year
Model year
Application
Global applications
Amazon Prime Video, Apple TV, Deezer, Disney+, NETFLIX, Rakuten TV, SkyShowtime, YouTube
TV functions
Multimedia features
Hotel Mode, Playback from USB, Recording to USB
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Audio-video connectors
HDMI 2.0
Total number of HDMI ports
2 ×
Number of HDMI 2.0 ports
2 ×
Audio connectors
Digital optical output, Headphone output (AUX)
Data and system connectors
CI+, LAN (RJ-45), USB
Total number of USB ports
1 ×
Charging options
AC 220-240V
Dimensions and weight
TV width
55.3 cm
TV height
36.7 cm
TV depth
16.4 cm
TV weight
3.4 kg
Height without stand
33.3 cm
Depth without stand
6.3 cm
VESA mounting
Colour
Colour
Black
Audio
Speaker performance
5 W
Package contents
Control in package
Classic
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
E
Energy consumption in SDR mode
16 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
28 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
Power outlet type
Country
Czechia
More Specifications
[email protected] FAST ČR, U Sanitasu 1621, 251 01 Říčany, Czech Republic, EUROPE
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 24" Toshiba 24WV3463DG