27" LG UltraFine 27US550-W
4.0 1 rating
Monitor - IPS, 4K Ultra HD 3840 × 2160 (16:9), 60 Hz, Anti-Glare display, 10 bit, 5 ms, adjustable height, pivot, HDR, HDMI and DisplayPort, VESA
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
27" LG UltraFine 27US550-W 255.90 € In stock > 5 pcs
Buy
27" LG UltraFine 27US550-W
Specifications
Compare
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel technology
LCD
Display diagonal and resolution
Diagonal
27" (68.58 cm)
Resolution Type
4K Ultra HD
Resolution
3840 × 2160
Construction
Straight
Panel and screen technology
Panel technology
LCD
Panel type
IPS
Refresh rate
60 Hz
Response time
5 ms
Maximum brightness
300 cd/m2
Native contrast
Surface display
Anti-Glare
Aspect Ratio
Aspect Ratio Type
Widescreen
Aspect Ratio
16:9
Connection
Graphical user interface
DisplayPort, HDMI
Graphical user interface (GUI) standards
DisplayPort 1.4, HDMI 2.0
Audio interface
headphone input
HDMI
2 ×
DisplayPort
1 ×
Colour
Colour
White
Dimensions and weight
Width
Height
53.9 cm
Depth
Weight
6.8 kg
VESA mounting
Packaging
Cables included
HDMI
Energy specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
26 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
34 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Standby consumption
0.5 W
More Specifications
Note:
There are no posts in this discussion.
Accessories for 27" LG UltraFine 27US550-W
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si 27" LG UltraFine 27US550-W
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27US550-W
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 27" LG UltraFine 27US550-W
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 27" LG UltraFine 27US550-W